nadszedł czas tylko i wyłącznie dla ciebie

Wakacje z jogą 2023

Wakacje z jogą 2023 już wkrótce. W tym roku cieszymy się z urlopu w Białym Domu na wsi w górach Izerskich oraz w Chacie Cyborga w masywie Śnieżnika. Osoby początkujące i  średnio zaawansowane gorąco zapraszamy na wyjazd do Antoniowa i pracę z kręgosłupem lub drugi termin wyjazdu do Bielic i jogę na urlopie. Wyjazd dla zaawansowanych odbędzie się w Bielicach w pierwszym terminie. W 2023 roku wakacje z jogą organizujemy również na Krecie. Grecja rok temu tak nam się spodobała, że w 2023 wakacje z jogą odbędą się tam w aż dwóch terminach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby zapisać się na wakacje z jogą, uzupełnij formularz na stronie danego wyjazdu.

czas na urlop - czas na wypoczynek z jogą

Wakacje z jogą | Kreta | Grecja | Lato 2023

slow life – życie bez pośpiechu

Wakacje z jogą z Markiem Bednarskim w pięknej dziewiczej części Krety. Zapraszamy wszystkich praktykujących jogę, w każdym wieku i niezależnie od stopnia zaawansowania, do naszej specjalnej przestrzeni praktyki jogi tuż nad morzem Egejskim. To piękne miejsce,, niech będzie dla Ciebie chwilą wytchnienia w ciszy, pośród szumu morza oraz spokoju okolicy.

11-18.06.2023
18-25.06.2023

Wakacje z jogą Chata Cyborga - Bielice (Sudety) Lato 2023

URLOP Z JOGĄ W GÓRACH

Wakacje tuż-tuż. Zmęczeni miastem marzymy o chwili wytchnienia, kiedy możemy zebrać myśli, zrelaksować ciało i umysł. Popularne ośrodki wypoczynkowe w kraju (i za granicą) nie zawsze dają nam taką możliwość. Tłum ludzi, nagromadzenie głośnych punktów handlowo-usługowych, których zadaniem jest umilenie nam pobytu, a tak naprawdę wywołujących szum i zmęczenie. Czy rzeczywiście odpoczywamy w takich warunkach?

9-16.07.2023

wakacje z jogą dla zaawansowanych i nauczycieli jogi

Wakacje z jogą w całości poświęcone osobom zaawansowanym i nauczycielom jogi to szansa, by w kameralnym gronie na tydzień zanurzyć się w praktyce jogi. Ponieważ poruszane asany i pranajamy pochodzić będą z poziomów II i III jogi metodą BKS Iyengara, zapraszamy na wyjazd osoby mające już doświadczenie w jodze, chcące pod czujnym okiem Marka w atmosferze przyjaźni i zrozumienia pogłębić swoją praktykę. Zaawansowanie procesu polegać będzie na łączeniu skomplikowanych technik z filozofią niedualną. 

16-22.07.2023

Wakacje z jogą Biały Dom - Antoniów (Izery) Lato 2023

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA, KRĘGOSŁUP DLA ZDROWIA

Wakacje z jogą poświęcone kręgosłupowi to przede wszystkim wiele asan sprzyjających poprawie zdrowia naszych pleców. Podczas wieczornych zajęć skupimy się na ustawieniach terapeutycznych pod kątem różnego rodzaju dolegliwości kręgosłupa. Będziemy zgłębiali temat, jak prawidłowo ustawić się w każdej z asan, by sprzyjała ona poprawie funkcjonowania naszego organizmu. Ponieważ temat jest bardzo obszerny, kolejne sesje w poszczególnych dniach zostaną poświęcone innemu obszarowi pleców.

20-26.08.2023