zapraszamy do fabryki energii centrum jogi wrocław

Nasze wnętrza, nasza praktyka jogi

sala do jogi
sala do jogi duża

„Kiedy wasze ciało, umysł i dusza będą zdrowe i harmonijne, przyniesiecie zdrowie i harmonię otaczającym was ludziom, podarujecie zdrowie i harmonię światu – nie będzie to skutkiem wycofania się ze świata lecz przemiany w żywą cząstkę ciała ludzkości.”

B.K.S. Iyengar
joga we wrocławiu
wrocław joga sala
joga wrocław sala
joga iyengara sala wrocław
sala do jogi

"Joga jest księgą zawierającą zasady gry, którą jest Życie, lecz w grze tej nikt nie musi przegrać. Jest ona trudna, a trening wymaga wysiłku. Wymaga gotowości samodzielnego myślenia, obserwacji i korekty, oraz pokonywania przydarzających się niepowodzeń."

B.K.S. Iyengar
joga warsztaty wrocław

„Elastyczność, którą zyskujemy w asanie, jest żywym symbolem elastyczności, którą zyskujemy w odniesieniu do problemów i wyzwań życiowych”.

B.K.S. Iyengar
fabryka energii joga wrocław

“Musicie sami odkryć własne ograniczenia. Joga uczy właśnie tego: najpierw poznajcie własne ograniczenia, a następnie z tego punktu zacznijcie budować siebie.”

B.K.S. Iyengar
warsztat jogi wroclaw eyal shifroni

"Asany nie są pozycjami. Pozycje możemy wykonywać, ale asan nie można tak o robić, ponieważ jest to coś, co powstaje spontanicznie."

Christian Pisano
praktyka szkoła jogi wrocław
warsztat jogi wrocław christian pisano

Centrum jogi we Wrocławiu powstało z myślą o wszystkich mieszkańcach Wrocławia pragnących praktykować jogę. Stworzyliśmy kompleksową szkołę jogi. Dlatego znajdziesz u nasz zajęcia jogi na każdym poziomie zaawansowania, rozmaite style jogi oraz wielu wykwalifikowanych nauczycieli jogi. W naszych wnętrzach jest miejsce na dwie klimatyzowane sale do jogi, strefę relaksu i nasz sklep z akcesoriami do jogi. Organizujemy również wyjazdy z jogą oraz warsztaty i weekendy z jogą. Zapraszamy do Wrocławia najbardziej cenionych nauczycieli jogi na świecie, takich jak Christian Pisano i Eyal Shifroni. Na naszym joga blogu znajdziesz artykuły jednego z najbardziej docenianych nauczycieli jogi w Polsce – Marka Bednarskiego.