Rozpocznij swoją przygodę z jogą

Joga dla kobiet w ciąży

joga w ciąży wrocław

Joga w ciąży? To możliwe!

Ciąża to bardzo szczególny czas w życiu kobiety – to czas zmian.
Specyficzna jest również JOGA dla kobiet w ciąży. Pozwala te zmiany obserwować, zrozumieć i zaakceptować. Ćwiczenia są łagodniejsze, a warianty pozycji bezpieczniejsze. Sekwencje asan układane są odpowiednio do każdego trymestru ciąży oraz do możliwości i kondycji uczestniczek.

Po co praktykować jogę w ciąży?

Joga dedykowana przyszłym mamom, pomaga im nie tylko fizycznie przygotować się do porodu, ale też uczy również prawidłowego oddechu. Praktykując jogę zmniejszamy dolegliwości towarzyszące kobietom podczas ciąży: bóle kręgosłupa, rwy kulszowe, napięcia w rejonie podbrzusza, obrzęki i skurcze nóg. Inny jest dobór asan na zgagę i nudności, a inny przy ogólnym zmęczeniu, stresie i braku energii.

Celem praktyki jogi w ciąży jest poprawa (Twojej) kondycji fizycznej oraz zachowanie równowagi psychicznej – odczucie większego spokoju i pewności siebie. Sprawdź kiedy odbywają najbliższe zajęcia w naszym grafiku.

Nie ma znaczenia, czy praktykowałaś wcześniej jogę, czy też nie. Zajęcia grupowe sprzyjają poznaniu nowych osób i wymianie podobnych doświadczeń.

Wybierz najlepszą jogę we Wrocławiu dla siebie

Zajęcia jogi w naszej szkole