sprawdź co ciekawego przygotowaliśmy dla ciebie

Wydarzenia joga Wrocław

Jogowe wydarzenia organizujemy już od 2006 roku. 

Praktykując jogę we Wrocławiu w Fabryce Energii, masz możliwość ciągłego rozwoju. To dla nas szczególnie ważne. Dlatego jako nauczyciele jogi spotykamy się raz w miesiącu i omawiamy najważniejsze plany i programy dla Was. Zaplanowaliśmy rok wspólnej praktyki dostosowany do zmieniających się pór roku. Jako jogini wiemy jaki wpływ może mieć odpowiednio ukierunkowana praktyka na nasz organizm. Dlatego chcemy z tego skorzystać i proponujemy dostosowany do tego nasz autorski program. 

warsztat vinyasa jogi

comiesięczny warsztat jogi

Są to zajęcia tematyczne w stylu warsztatowym. Każdy warsztat będzie się skupiał na konkretnym obszarze naszej praktyki, takim jak na przykład: wzmocnienie rdzenia (core), balanse, stanie na rękach, otwieranie bioder, wygięcia itp. Podczas warsztatów będziemy zarówno praktykować fizycznie jak i starać się zrozumieć oraz poznać zagadnienia teoretyczne przerabianych podczas zajęć tematów, w celu ich pełnego zrozumienia. To wszystko w swobodnej i przyjaznej atmosferze, tak więc dużo praktyki, wiedzy i zabawy w jednym!

warsztat z markiem bednarskim

comiesięczny warsztat jogi dla zaawansowanych

Masterclassy przeznaczone są dla nauczycieli i osób zaawansowanych w metodzie BKS Iyengara. Niezbędna zatem jest umiejętność wykonywania pozycji odwróconych z wykorzystaniem pomocy. Każdy warsztat trwa  150 minut, dzięki czemu mamy czas na bezpieczną praktykę. Pierwszym etapem jest Vinyasa Krama, czyli budowanie pieczęci i akcji potrzebnych do wykonania zaawansowanych pozycji. Kolejny etap to łączenie technik wcześniej wykonywanych w całość. W następnym kroku, wykorzystamy kluczową pracę w pozycjach odwróconych i ich wariantach. Na koniec eksploracja przechodzi w fazę obserwacji i odczuwania. Zajmujemy się relaksem i właściwą dla danej lekcji sesją odreagowania.

29.01.2023

warsztat jogi z christian pisanoi

Odkrywanie pola świadomości

Wyjątkowy, 3-dniowy warsztat jogi z wyjątkowym nauczycielem jakim jest Christian Pisano. Christian praktykuje jogę od ponad 30 lat. Kilka lat spędził w Punie, gdzie praktykował bezpośrednio u boku Guruji Iyengara. Jest jednym z niewielu na świecie nauczycielem stopnia Advanced Senior. Warsztat przeznaczony jest dla osób regularnie praktykujących jogę od min. 3 lat (wymagana umiejętność wykonania Sirsasany i Salamba Sarvangasany), dla osób zaawansowanych oraz dla przyszłych i obecnych nauczycieli jogi.

3-5.02.2023

warsztat jogi tańca

comiesięczny warsztat jogi

Jeśli pragniesz zharmonizować swoje ciało, odblokować naturalny przepływ prany w kanałach i centrach energetycznych – jeśli pragniesz poczuć pełną harmonię i zjednoczenie męskich i żeńskich pierwiastków – te warsztaty pracy z ciałem są dla Ciebie. Shakti Dance® wyróżnia unikalna metoda, opracowana przez Sarę Avtar – każdorazowo piękna podróż w głąb ciała i umysłu odbywa się podczas 8-miu faz. To piękna forma pracy z ciałem, w której dzięki połączeniu różnych systemów jogi, tańca i Tai Chi łączymy się z wewnętrznym Źródłem.

26.02.2023

warsztat jogi z markiem bednarskim

Kluczowe asany w jodze

Warsztat zaadresowany jest przede wszystkim dla wszystkich osób regularnie praktykujących jogę. Jeżeli praktykujesz na poziomie Początkującym bardzo regularnie, od co najmniej kilku miesięcy, na warsztacie jogi nauczysz się wielu nowych rzeczy. Poznasz kilka asan, których na co dzień nie ma w programie grupy zerowej. Dodatkowo usystematyzujesz wiedzę o pozycjach regularnie przez Ciebie wykonywanych. Ten warsztat jogi jest skierowany jest głównie do osób średnio zaawansowanych. Cały materiał jaki będzie omawiany, pozwoli Wam zrozumieć w jaką stronę zmierzamy na Poziomie I. 

2.04.2023

warsztat jogi z eyal shifroni

5 żywiołów w praktyce jogi

Wyjątkowy, 3-dniowy warsztat jogi z wyjątkowym nauczycielem z Izraela. Eyal Shiforni przyjął zaproszenie Marka Bednarskiego po raz czwarty, dzięki czemu znów spotkamy się z nim na macie w Fabryce Energii Centrum Jogi we Wrocławiu. Warsztat dla wszystkich zaawansowanych joginów oraz nauczycieli jogi. Wrześniowy warsztat jogi to jedyna w swoim rodzaju szansa na praktykę pod bacznym okiem tak doświadczonego nauczyciela jakim jest Eyal Shifroni, a także wysłuchanie jego przekazu i filozofii jogi.

27-29.09.2024

najbliższe wydarzenia w naszej szkole jogi

Aktualności | Joga Wrocław