sprawdź co ciekawego przygotowaliśmy dla ciebie

Wydarzenia joga Wrocław

Jogowe wydarzenia organizujemy już od 2006 roku. 

Praktykując jogę we Wrocławiu w Fabryce Energii, masz możliwość ciągłego rozwoju. To dla nas szczególnie ważne. Dlatego jako nauczyciele jogi spotykamy się raz w miesiącu i omawiamy najważniejsze plany i programy dla Was. Zaplanowaliśmy rok wspólnej praktyki dostosowany do zmieniających się pór roku. Jako jogini wiemy jaki wpływ może mieć odpowiednio ukierunkowana praktyka na nasz organizm. Dlatego chcemy z tego skorzystać i proponujemy dostosowany do tego nasz autorski program. 

warsztat jogi z michaliną dalecką

Inwersje i Pozycje Balansowe w Jodze

Zapraszamy na 2,5h warsztat z mistrzynią kreatywnych vinyas – Michaliną! Na zajęciach czeka na ciebie sekwencja poświęcona wzmocnieniu obręczy barkowej i mięśni core. Michalina krok po kroku umówi jak prawidłowo przygotować się do pozycji balansujących i inwersji. Nie zabraknie ćwiczeń do stania na głowie i na rękach! Warsztat przepełniony wiedzą na temat pozycji średniozaawansowanych!

18.06.2023

warsztat jogi z anną michalik

Joga dedykowana dla kobiet

Zapraszamy na 2,5 godzinny warsztat jogi kobiecej poświęcony praktyce asan w trakcie menstruacji. Warsztat dedykowany jest dla osób początkujących, które dopiero zaczynają przygodę z jogą, tych regularnie praktykujących jak i zaawansowanych. Na warsztat weźmiemy sekwencję stworzoną przez Lois Steinberg – znaną i cenioną nauczycielkę zajmującą terapią w jodze. 

02.07.2023

warsztat jogi z eyal shifroni

5 żywiołów w praktyce jogi

Wyjątkowy, 3-dniowy warsztat jogi z wyjątkowym nauczycielem z Izraela. Eyal Shiforni przyjął zaproszenie Marka Bednarskiego po raz czwarty, dzięki czemu znów spotkamy się z nim na macie w Fabryce Energii Centrum Jogi we Wrocławiu. Warsztat dla wszystkich zaawansowanych joginów oraz nauczycieli jogi. Wrześniowy warsztat jogi to jedyna w swoim rodzaju szansa na praktykę pod bacznym okiem tak doświadczonego nauczyciela jakim jest Eyal Shifroni, a także wysłuchanie jego przekazu i filozofii jogi.

27-29.09.2024

najbliższe wydarzenia w naszej szkole jogi

Aktualności | Joga Wrocław

Serwis korzysta z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Stanowią one dane, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika. Korzystając z serwisu zgadzasz się z naszą polityką prywatności.