kochamy jogę i dzielimy się swoją pasją

Poznaj naszych nauczycieli jogi

Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS IYENGARA® stopnia Intermediate Level 3 (dawny Junior III). Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992. Następnie od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Szukając wiedzy dwukrotnie odbył miesięczne staże w Instytucie Iyengara w Punie (Indie), gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów.

Współzałożył Fabrykę Energii – Centrum Jogi Wrocław oraz Joga Market sklep z pomocami do jogi. Regularnie pisze artykuły do: „Yoga & Ayurveda” i Zwierciadlo.pl. Marek jest także autorem bloga Joga na co dzieńw którym pisze o jodze w teorii, o podróżach do Indii, oraz praktyce własnej. Organizuje wyjazdy z jogą i wakacje z jogą od 2006 roku.

zobacz z kim spotkasz się na macie

Marek Bednarski

"Bardzo ważne jest dla mnie, by każdy na moich zajęciach czuł się bezpiecznie. Dlatego zawsze staram się stwarzać możliwie jak najbardziej komfortowe warunki do praktyki. Zwracam wtedy ogromną uwagę, na rozbudzenie ciekawość tematem jogi w wymiarze nie tylko gimnastycznym, ale również filozoficznym. W ten sposób staram się łączyć ruch z głębokim wymiarem jogi. Tak byśmy na ścieżce wspólnej przygody z nawet najtrudniejszymi asanami byli cały czas w zgodzie z samym sobą. Wyrazem tego jest radość, satysfakcja i dobre samopoczucie. Tego życzę Ci na moich zajęciach."

Marek praktykę jogi rozpoczął w roku 1992. Od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Dwukrotnie odbył miesięczne staże w Instytucie Iyengara w Punie (Indie), gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów. Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Intoductory I i II, 2011-2012 r. Intermediate Junior I, 2014-2015 r. Intermediate Junior II, 2017 Intermediade Junior III. Wszystkie zdane przed komisją, w skład której wchodziła Rita Keller. Ostatni egzamin zdany z wyróżnieniem. Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), David Meloni (Florencja), Eyal Shifroni (Izrael), Christian Pisano (Nicea), Yogi Zain (Kalifornia). 

Marek jest także autorem bloga, którym pisze o jodze w teorii , o podróżach do Indii oraz praktyce własnej.

Lidia Pawela

"Z własnego doświadczenia wynoszę przekonanie o tym, że praktyka na macie uczy nas wiele nie tylko o ciele, ale też o naszej własnej psychologii. Dzięki uważnej i zaangażowanej praktyce pojawia się szansa na odbudowanie relacji ze sobą przez ruch, oddech i samoświadomość. Dla mnie ważna jest postawa wobec życia, to jak reagujemy na trudności, jak radzimy sobie z oporem i czy potrafimy się otworzyć na nowe, wychodząc krok za kroczkiem ze strefy komfortu. To wszystko w symboliczny sposób możemy obserwować spotykając się (ze sobą) na jodze."

Lidia ukończyła Kurs Nauczycielski według metody B.K.S. Iyengara stopnia Introductory II w 2016 roku. W 2017 skończyła kurs medytacji Vipassana, a także Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Lidia jest także po kursie Medytacji Mindfulness ukończonym w 2021r.

Kinga Stefurak

"Jogę praktykuję od 2014 roku. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że powrócę na kolejne. Zmieniałam miejsca, nauczycieli, style jogi, aż trafiłam do Fabryki Energii na jogę Iyengara i to było to, czego szukałam. A dlaczego właśnie joga Iyengara? Bo oprócz możliwości bycia tu i teraz, nabrania pokory i wyrozumiałości dla własnych niedoskonałości, umiejętności spojrzenia z dystansem na to, co robię, ta metoda jogi, dzięki używaniu przeróżnych pomocy, pozwala mi dotrzeć w każdy rejon ciała, uważnie go poobserwować, poodczuwać i pobudzić do życia.

Kinga jest w trakcie Kursu Nauczycielskiego metodą B.K.S. Iyengara w mentoringu Marka Bednarskiego. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez Kasię Pilorz, Konrada Kocota, Eyala Shifroni, Yogi Zain. 
Kinga z wykształcenia jest prawnikiem, a prywatnie mamą trzech synów, która stara się ogarnąć rzeczywistość i w całym chaosie znaleźć czas na regularną praktykę.

Daria Bunikowska

"Praktykuje od 2006, co pozwoliło mi poznać kilka ścieżek jogi. Od pięknych sekwencji Ashtanga Yogi do precyzji asan doświadczanych wg przekazu B.K.S Iyengara. Od 2012 uczę grupy początkujące i ogólne. Joga to dla mnie Sztuka świadomego i uważnego Życia. Metoda Iyengara daje mi narzędzia by zwiększyć wrażliwość fizyczną i inteligencję umysłową. Zajęcia, które prowadzę są często wymagające fizycznie jednocześnie odświeżające i głęboko odżywcze. Zwracam dużą uwagę na integrację prawidłowego ruchu z prawidłowym oddechem."

Daria jest dyplomowaną i certyfikowaną nauczycielką jogi metodą BKS IYENGARA® stopnia Level I oraz Instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Jogi (AZS Politechniki Częstochowskiej). Regularnie bierze udział w warsztatach jogi w Polsce i na Świecie, pogłębiając swoje doświadczenie w rozumieniu i przekazywaniu tego czym jest joga klasyczna. Stara się regularnie wracać do Indii (YogGanga, Dehradun), by czerpać wiedzę i doświadczenie u źródła.

Ewa Walczyk (Durka)

"Jako wielka pasjonatka wszelkiej aktywności ruchowej przez wiele lat uczestniczyłam regularnie w różnego typu zajęciach fitness. Między innymi przez kilka lat trenowałam Body Art. Poczułam jednak, że praca nad samym ciałem nie pozwala mi w pełni się rozwijać, co skłoniło mnie do dalszych poszukiwań. Jogę metodą Iyengara odkryłam w styczniu 2011 roku, i tak od stycznia 2012 prowadzę zajęcia w Fabryce Energii."

Ewa jest instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Jogi (AZS Politechnika Częstochowska). Odbyła szkolenia pod okiem takich nauczycieli jak: Konrad Kocot, Jurek Jagucki, Katarzyna Pilorz, Robert Spica, Roman Grzeszykowski, Małgorzata Madej, Ewa Wardzała, Marcia Monroe, Eyal Shifroni,  Śri H.S. Arun, Christian Pisano.

Michalina Dalecka

"Joga jest dla mnie niesamowitym ruchem ciała, którego lekkość wynika z połączenia; prawidłowej techniki wykonywanych pozycji, rozciągnięcia, wzmocnienia ciała i oddechu. Każda praktyka jest inna, ponieważ potrzeby naszego ciała zmieniają się codziennie w zależności od samopoczucia i nastroju. Joga uczy samodyscypliny, pokory daje nieskończone pokłady wytrwałości, cierpliwości i ciepła dla samego siebie. Na moich zajęciach łącze typowe dla jogi asany z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie mięśnie tworząc wyjątkowe flow połączone z muzyką która porusza zmysły. Na jodze wszyscy jesteśmy równi, mamy tylko mate i siebie"

Michalina jest certyfikowaną nauczycielką jogi Iyengara (200H, 2019), Vinyasa jogi (50H RYT, 2021 Wrocław), Yin Jogi (2022) oraz jogi dla kobiet w ciąży (25H RYT, 2021 Wrocław). Odbyła liczne warsztaty jogi z Barbarą Larsen, Magdaleną Nowosad, Martą Witecką, oraz kursy doszkalające z salamba sisrasana I, II pincha mayurasana, oddechu w praktyce asan, pracy z biodrami, otwarciu klatki piersiowej, balansów i pozycji odwróconych.
Gives instructions in English 🇬🇧

Karolina Gawlik

"Spośród kilku rodzajów jogi, które miałam okazję odkryć, najbardziej spodobała mi się Vinyasa, którą mam szczęście dzielić się z innymi. W praktyce skupiam się nie tylko na samych asanach, ale również na kreatywnych przejściach między nimi. Całość składa się w płynne ‘flow’, które łącze ze świadomą praktyką oddechową. Dzielenie się energią podczas wspólnej praktyki w grupie jest dla mnie zawsze niesamowitym doświadczeniem. Praktyka pomogła mi przetrwać trudne chwile i zawsze kiedy wydaje mi się, że nie mam na nią czasu, wiem, że to jest dokładnie ten moment w którym powinnam usiąść na macie."

Karolina praktykuje jogę od 2015 roku, a w 2019 znalazła się w wymarzonym miejscu na północy Indii, żeby zgłębić techniki jogi – nie tylko jej fizycznego aspektu, ale w szerszym kontekście całego systemu wartości i praktyk mentalnych. Tak ukończyła kurs RYS200 Yoga Teacher Training / Avdhoot Ashram Rishikesh. 
Z zawodu jest architektem, a z potrzeby spędzania większej ilości czasu poza biurkiem – instruktorką jogi.

Darek Sobiecki

"Po raz pierwszy stanąłem na macie w 2011. To była bardzo krótka przygoda, wręcz niewypał, bo joga mnie wtedy całkowicie nudziła, a samą Savasanę uważałem za skandal. Moje życie się toczyło spokojnie, aż w 2018 poczułem wewnętrzną potrzebę, żeby dać jodze drugą szansę. Joga to nieustanny proces, który trwa i to jest piękne. Widzę u siebie ogromną przemianę na poziomie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym. Zmieniło się moje nastawienie do świata, innych ludzi a także samego siebie. Mój przykład pokazuje, że warto czasem dać pewnym doświadczeniom drugą szansę…." 

Darek jest certyfikowanym przez Yoga Alliance nauczycielem Kundalini oraz Hatha Jogi. Uczestniczył w warsztatach jogi w Polsce, Austrii i Włoszech prowadzonych przez: Marka Bednarskiego, Paulinę Stróż, Jurka Jaguckiego, Nataszę Moszkowicz, Ewę Wardzałę, Konrada Kocota, Agnieszkę Berę, Clemensa Biedrawę. Obecnie uczestniczy w nauczycielskim programie mentorskim wg przekazu Iyengara. Jest praktykiem Reiki I stopnia.
Napisał książkę „Energioobieg” (pod pseudonimem „Dariusz Konon”). Prywatnie szaleje za swoimi 2 kotkami.

Agata Chaszczewicz

„Od zawsze fascynował mnie ruch i taniec, aż wreszcie w 2005 roku odkryłam jogę i jej dobroczynny wpływ na moje zdrowie. Od tej pory joga w swej różnorodnej formie jest stałym elementem mojego życia. Prowadząc zajęcia inspiruję się głównie jogą wg przekazu B.K.S. Iyengara, która jest mi najbliższa. Moja praktyka przez lata przechodzi różne etapy i zmienia się wraz ze zmianami w życiu: ciąża, wychowywanie trójki dzieci. Od dzieci czerpię najwięcej; zarażają mnie swym zapałem, energią; uczą uważności i bycia tu i teraz”.

Agata z wykształcenia jest architektem, z pasji artystką i nauczycielką jogi. Jest dyplomowaną instruktorką Rekreacji Ruchowej w oparciu o system Hatha Jogi. Ukończyła roczne Studium Fizjoterapii (Wrocław), półroczny Kurs Sivananda Yoga (Drezno) oraz roczny Kurs podstaw nauczania u Marka Bednarskiego.
Regularnie uczestniczy w warsztatach jogi prowadzonych przez najlepszych nauczycieli z Polski i z zagranicy. Posiada wieloletnie doświadczenie w uczeniu dorosłych, dzieci i młodzieży. Pragnie specjalizować się w jodze dla kobiet w ciąży, w Fabryce Energii prowadzi właśnie takie zajęcia.

Maria Witkowska

"Lubię zmiany, niespodzianki, dużo akcji i absolutnie kocham jogę. To przyjemność dla ciała i dla umysłu. Wymaga cierpliwości, uczy samoakceptacji, dążenia do celów i dodaje energii. Zależy mi, żeby moi uczniowie wychodzili z zajęć z uczuciem zmiany. Giętkie ciało to giętki umysł :)"

Maria jest certyfikowaną nauczycielką Ashtanga Vinyasa Yoga. Ukończyła kurs 200h YTT w Grecji w szkole YogaUnionBali.

Kasia Morawska

"Z jogą przygodę rozpoczęłam z prozaicznej przyczyny - dla mnie sport to mord, a aktywność fizyczna zawsze była integralną częścią mojego życia. Pociążowe problemy z kręgosłupem i wielokrotnie kontuzjowane stawy skokowe, pchnęły mnie w stronę łagodniejszych form wysiłku. W jodze odnalazłam naturalność, autentyczność i brak ciśnienia na wynik. Często po praktyce rozbudowuję swój bank słów tabu dla jogi Iyengara - nie podejrzewałabym nigdy, że brak wyzwań w jodze, będzie dla mnie najlepszą formą motywacji. Praktykuję systematycznie i z zapałem, właśnie dlatego, że wiem, że nic nie muszę. Joga jest mną, a ja jestem jogą - i nie dbam o to, że to brzmi tandetnie, bo dla mnie granice między życiem, a jogą zaczęły się upłynniać, dzięki czemu mój świat potrafi się łatwo zharmonizować. Wiem, że będę to robić całe życie."

Kasia jest w trakcie Kursu Nauczycielskiego w systemie mentorskim u Marka Bednarskiego oraz na finiszu kursu nauczycielskiego jogi integralnej w Warszawie. Uczestniczyła w warsztatach i konwentach jogi w systemie Iyengara pod okiem Eyala Shifroni, Jaki Nett (Iyengara dla mięśni dna miednicy u kobiet), Sharata Arory, Konrada Kocota i Pauliny Stróż (zdrowie narządów kobiecych w jodze Iyengara). Jest aktywną członkinią Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Studentka szkoły psychoterapii Gestalt i poszukiwaczka wspólnych mianowników między tą modalnością, a psychologią jogi.

Dominika Urbańska

"Moją praktykę wyróżnia uwaga i opieka nad uczniami, aby poprawnie i bezpiecznie wykonywali swoją praktykę oraz wchodzenie i wychodzenie z asan. Na moich zajęciach sekwencje są ciekawe i staram się pokazać za każdym razem coś nowego. Opowiadam o pozycjach oraz jak oddziaływają one na nasze ciało i umysł!"

Dominika posiada międzynarodowy certyfikat Yoga Alliance 200h Hatha Yoga & Meditation Teacher Training Course, z kursu ukończonego w Tajlandii. Jogi uczy od 2019 roku.
Dominika brała udział w licznych warsztatach: Himalayan Iyengar Yoga course na Goa w Indiach, Sharat Aurora oraz Sivananda Yoga Vedanta Ashram w Madurai w Indiach. W Fabryce Energii uczy jogi regeneracyjnej oraz jogi na zdrowy kręgosłup.

Ania Michalik

"Moją przygodę z jogą zaczęłam w 2017 roku i od tego czasu regularnie praktykuje pod okiem Marka Bednarskiego. Dzięki jodze odkryłam siebie na nowo, poznałam swoje ciało fizyczne, emocjonalne i mentalne. Regularna praktyka sprawiła, że moje ciało stało się bardziej świadome, blokady które zakładałam przez lata przeszłego życia na serce i odczuwanie z miesiąca na miesiąc malały. Natomiast akceptacja siebie i moich ograniczeń ciała rosła. Chcę Was zaprosić do poznania i zaakceptowania siebie, niezależnie kim jesteśmy, jak wyglądamy i jak bardzo zastygliśmy w danym momencie życia. Daj sobie tą szansę bycia tu i teraz. Joga to pomost, który dzięki regularnej praktyce łączy, scala świat zewnętrzny z tym kim jesteśmy." 

Ania jest w trakcie Kursu Mentorskiego u Marka, regularnie spotkacie ją w Fabryce Energii na zajęciach o 18:00 oraz asystach grupy początkującej i wyjazdach. Brała udział w warsztatach z Christianem Piano w 2019 i 2020, Yogi Zainem w 2020 oraz Elayem Shefroni w 2021. Regularnie bierze też udział w kursach doszkalających przygotowanych przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyangara.
Ania z wykształcenia jest pedagogiem i psychologiem społecznym. Prywatnie instruktor Slow Joggingu i fascynatka filozofii Slow Life.

Marta Sawras

"Od zawsze byłam sportowa i próbowałam sił w wielu dyscyplinach. Joga stanowiła doskonałe uzupełnienie treningowe, aż w końcu zaczęła wieść prym i stała się stylem życia. Próbowałam Ashtangi, Kundalini, Yin Jogi, czy jogi dla kobiet w ciąży. Po moich pierwszych zajęciach jogi w Fabryce Energii 3 lata temu, zakochałam się w stylu wg. B.K.S Iyengara i od tego czasu intensywnie praktykuję pod okiem doświadczonych nauczycieli. Niebawem rozpoczynam przygodę z kursem nauczycielskim w systemie mentorskim."

Marta prowadzi praktykę jogi według metody Iyengara – w pełnej precyzji i świadomości uczenia się pracy z ciałem i umysłem. Jest w trakcie Kursu Nauczycielskiego metodą B.K.S. Iyengara poziom 1, w mentoringu Marka Bednarskiego.

Monika Kuczma

"Żyję zgodnie z zasadą fit=balans. Kocham dobre i zdrowe jedzenie, ale również wszelkie słodkie nowinki. Chcę pokazać, że zdrowy styl życia, który rozpoczyna się w kuchni, a kończy na codziennej aktywności fizycznej jest czymś co każdy z nas ma w zasięgu ręki. Staram się na moich zajęciach pokazywać ćwiczenia, które łatwo i swobodnie wykorzystując przestrzeń dookoła nas możemy wpleść w naszą codzienną rutynę. Wierzę, że dzięki temu, zdrowy ruch dla naszego kręgosłupa jak i całego ciała przestanie być kojarzony tylko ze żmudnymi treningami a stanie się naturalnym i nieodłącznym elementem naszego życia."

Monika jest magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ma sportową duszę, jest instruktorką fitness i w tym kierunku rozwija swoją karierę. Prowadzi zajęcia zdrowy kręgosłup i rolowanie ciała.

Jagoda Kaczorowska

"Na jogę natrafiłam już w liceum podczas poszukiwań swojej przestrzeni w tym wielkim świecie. Po latach praktyki odkryłam, że joga daje lekkość i uspokaja mnie w tym pędzącym świecie. Płynność ruchów, spokój w głowie i własne flow, które płynnie poprzez ciało - to mnie przyciąga do jogi! Ashtanga wycisza i uczy pokory. Vinyasa sprawia, że ciało wibruje. Połączenie idealne!"

Jagoda ma na swoim koncie już kilka certyfikatów kwalifikujących ją do prowadzenia różnych zajęć jogi. W 2020 roku ukończyła kurs Vinyasa Jogi z Basią Lipską-Larsen. Ma za sobą także kurs Ashtanga Jogi  (2022) u Olgii Kuriaty i Ady Suskiej. W 2022 zdobyła uprawnienia do prowadzenia Yin Jogi (Olga Kuriata). Jagoda uczestniczyła w warsztatach z anatomii jogi prowadzonych przez Adę Suską oraz w warsztatach Ashtanga Vinyasa Jogi u Johna Scott’a.

Ania Szczepańska

"Wsiąknęłam w jogę, a joga wsiąka we mnie. Za co kocham jogę? Za to, że nie czuję tu presji bycia lepszą czy najlepszą, rywalizacji. Joga nie ma końca, nie ma opcji, by po krótkim czasie zdobyć główny puchar i uznać, że praca skończona. Tu z ciałem i umysłem, z oddechem i ego, pokorą i samodyscypliną jest zawsze coś do zrobienia."

 

Ania uczy stylem Sivanady, Hatha i Vinyasa jogi. Jest certyfikowaną nauczycielką jogi dla dzieci, prenatal jogi, ukończyła także kurs instruktorki pilates. Zdobyła certyfikat Yoga Vedanta Forest Academy, Yoga Alliance, oraz 3 certyfikaty Creative Wellness; RYS 50h Vinyasa Teacher, RYS 25h Prenatal Yoga Teacher, RYS 200h Yoga Alliance Ashtanga Vinyasa Teacher.

Karolina Wojtaszewska

„Podczas praktyki Ashtangi najważniejsze jest dla mnie podążanie za oddechem. Przez to praktyka staje się formą medytacji w ruchu. Na swoich zajęciach największą uwagę zwracam na swobodę praktyki, aby każdy mógł doświadczyć własnego ciała i zaobserwować, w jakim miejscu jest dzisiaj. Tu gdzie jesteś dzisiaj, jest dobrze - zaobserwuj to, zaakceptuj i płyń dalej z praktyką. Pozwól sobie na doświadczenie ruchu, swojego ciała i oddechu. Dzięki temu, poza wzmocnieniem i uelastycznieniem ciała, uwolnisz się także od stresu i oczyścisz umysł. Zapraszam do udziału w pięknym i intensywnym doświadczeniu, jakim jest praktyka Ashtangi.”

Karolina jest certyfikowanym przez Yoga Alliance nauczycielem Ashtanga Jogi. W 2022 roku ukończyła akredytowany kurs RYT200 Ashtanga Vinyasa Yoga z Basią Lipską-Larsen i Ewą Wudzińską. Na co dzień jest matematykiem, a w Fabryce Energii prowadzi zajęcia Ashtangi.

Alicja Skibicka

Alicja Skibicka (imię duchowe Shanti Devmeet Kaur). Certyfikowana nauczycielka Shakti Dance – zdobyła międzynarodowy certyfikat nauczycielki Shakti Dance na kursie prowadzonym przez założycielkę szkoły Sarę Avtar. Ukończyła w Londynie kurs Theta Healing 1 stopnia. Pasjonatka Jogi Kundalini. Zajmuje się tworzeniem Biżuterii Mocy z kamieni naturalnych, dopasowując kamienie pod kątem znaku zodiaku i numerologii.

W Fabryce Energii prowadzi warsztaty Shakti Dance, czyli jogi tańca.

Kacper Jaszczyszyn

"Największą uwagę przykładam do kreatywności oraz swobody praktyki i połączenia się ze swoim ciałem oraz oddechem. Jednocześnie staram się przekazać wszelkie wskazówki, by asany oraz intencja z jaką je wykonujemy były zrozumiane, a praktyka bezpieczna. Uważam, że praktyka jogi jest bardzo indywidualna, a asany są tylko i aż narzędziem, przystankiem w drodze do głębszego poznania i zrozumienia siebie. Lubię, gdy praktyka jest dobrym miksem pomiędzy zabawą, a odkrywaniem i sprawdzaniem swoich możliwości oraz limitów."

Kacper – młody, energiczny miłośnik natury i podróży, z wykształcenia psycholog. Na macie lubi
eksplorować niestandardowe ruchy i asany, badać swoje limity czy być do góry nogami, dobrze się przy
tym wszystkim bawiąc. Ze sportem związany od zawsze, z jogą na stałe od 2018 roku, od ponad roku
aktywnie ucząc i prowadząc zajęcia. W 2022 ukończył akredytowany kurs 200h YTT Vinyasa Yogi u Dylana Wernera. W Fabryce prowadzi pogłębione warsztaty Vinyasa jogi.

Oliwia Wojtkowiak

"Moja przygoda z jogą zaczęła się w 2018 roku. Można powiedzieć, że zaczęłam praktykować z przymusu, ponieważ moja mama uwielbia jogę i poprosiła mnie, abym chodziła ćwiczyć razem z nią. Nie przepadałam za jogą, uważałam ją za nudną i za stratę czasu. Po kilku miesiącach regularnej jogi zrozumiałam, że to coś więcej niż tylko siedzenie na macie bez ruchu przez godzinę. Joga stała się moim nawykiem. Do maty siadam każdego dnia, a czasem nawet więcej niż raz dziennie. Zaczęłam uczyć jogi w 2020 roku. Kurs Nauczycielski zrobiłam jako jedna z najmłodszych nauczycieli w Europie. Miałam wtedy 17 lat. Joga stała się dla mnie czymś większym niż nawyk. Stała się moim hobby, lekarstwem, a nawet miłością. Ucząc jogi uwielbiam patrzeć na ludzi, którzy dają z siebie 100%. Kocham to uczucie, że mogę im pomóc robiąc jednocześnie to co kocham. ."

Serwis korzysta z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Stanowią one dane, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika. Korzystając z serwisu zgadzasz się z naszą polityką prywatności.