POZNAJ FABRYKĘ ENERGII CENTRUM JOGI WROCŁAW

Tydzień Drzwi Otwartych

joga wrocław drzwi otwarte joga
Zacznij swoją Jogową Przygodę z Nami

Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław to miejsce, w którym każdy może znaleźć równowagę, relaks i spokój. Praktyka jogi poprawa samopoczucie, redukuje stres, wzmacnia ciało i psychikę. Joga pomaga w poprawie elastyczności, siły i kondycji. Regularne wykonywanie asan (pozycji jogi) wzmacnia mięśnie, zwiększa zakres ruchu i koryguje postawę ciała. Joga pozytywnie wpływa także na układ nerwowy, pomaga w redukcji stresu i poprawie samopoczucia. Dzięki regularnej praktyce jogi zwiększysz koncentrację, poprawisz jakość snu i zyskasz większą kontrolę nad swoim oddechem.

W Fabryce Energii Centrum Jogi Wrocław oferujemy różnorodne zajęcia jogi, dopasowane do różnych poziomów zaawansowania, potrzeb i celów. Wszystkie lekcje prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy zapewnią Ci profesjonalną opiekę i wsparcie w trakcie praktyki jogi.

Dołącz do naszej społeczności i poczuj, jak praktyka jogi może zmienić Twoje życie na lepsze. Zapraszamy na zajęcia jogi do Fabryki Energii Centrum Jogi Wrocław!

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Najważniejsze informacje

CZAS

15-21.05.2023

Drzwi Otwarte to, aż 7 dni spotkań z naszymi zajęciami i nauczycielami jogi. Możesz wybrać 2 dowlone lekcje z ponad 60 w grafiku. 

ADRES

pl. Wolności 7, 50-071 Wrocław

Dookoła pl. Wolności znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobisowe. Najbliższy parking znajduje się pod NFM. Przed Fabryką Energii Centrum Jogi umieszczone są liczne stojaki rowerowe.

KARNET

15 zł

Udział w wydarzeniu to wydatek zaledwie 15 zł, aż za dwie regularne, pełnowymiarowe lekcje. Jeżeli się decydujesz kliknij przycisk KUPUJĘ.

poczuj klimat fabryki energii centrum jogi wrocław

Doświadczenia naszych uczniów z praktyką jogi

Opinie o Fabryce Energii Centrum Jogi od naszych uczniów

JoannaJoanna
17:28 22 Apr 22
Wspaniałe miejsce, w którym można poznać ludzi z pozytywną energią 🙂 Duży wybór zajęć o różnym stopniu zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia poranne, popołudniowe i wieczorne to dodatkowy plus. Po wieczornych zajęciach z Darią pozytywna energia wystarcza jeszcze na następny dzień, żeby powitać ranek i z uśmiechem na twarzy. zacząć nowy dzień. Natomiast poranne zajęcia z Kingą w sobotę to niesamowita moc, która dodaje siły na nadchodzący tydzień 🙂
Paulina KamińskaPaulina Kamińska
17:38 21 Apr 22
Prestiżowy lokal, świetna lokalizacja, super wnętrza, sale bardzo klimatyczne 🙂 Do tego świetna obsługa i rewelacyjnie prowadzone zajęcia. Uwielbiam jogę, a odkąd chodzę do Fabryki to uwielbiam ją jeszcze bardziej!
Ania OdżgaAnia Odżga
16:02 24 Mar 22
Super! Sale na zajęciach nie są przepełnione dzięki czemu nie ma jakiegoś zamieszanie itd. Co właśnie bardzo mi się podoba. Polecam serdecznie.
KarolinaKarolina
14:30 10 Mar 22
Super szkola Jogi. Budynek znajduje sie w swietnej lokazlizacji, sale sa przestrzenne, dobrze wyposazone i doswietlone. Dziewczyny na recepcji sa zawsze pomocne i tworza bardzo przyjazna atmosfere. Zajecia w grafiku sa roznorodne - kazdy znajdzie cos dla siebie. Uczestnicy ktorzy wracaja na zajecia szybko staja sie czescia jogowej spolecznosci. W przestrzeni z kanpa i siedziskami przy recepcji zawsze mozna z kims porozmawiac i podzielic sie wrazeniami. Warto tez wspomniec o dobrze wyposazonym sklepie 'joga market' znajdujacym sie tuz przy recepcji, ktory oferuje wysokiej jakosci produkty.Polecam!
Agnieszka TraczykAgnieszka Traczyk
09:29 11 Feb 22
Trafiłam do tego miejsca 2 lata temu i myśle, że związałam się z nim już na dobre. Wspaniała szkoła jogi dla każdego. Każdy znajdzie tu coś dla siebie- oferta zajęć jest bardzo różnorodna pod względem metod jogi, dni oraz godzin. To miejsce tworzą przede wszystkim ludzie- nauczyciele ale także cały zespół. Wszyscy tu są mili i serdeczni. Każdy z nauczycieli podchodzi z ogromna pasją do prowadzenia poszczególnych zajęć, czuć tu ogromne zaangażowanie i skupienie na nas czyli uczniach. Każdy może się tu poczuć zaopiekowany. Panie prowadzące recepcje i (nie tylko!) zawsze z uśmiechem witają na wejściu, a pani Dominika zawsze doradzi odnośnie sprzętu do jogi, który można także nabyć na miejscu. Fabryka energii to miejsce z klimatem, w którym każda lekcja jogi to nowe doznanie i cudowne doświadczenie, a także wspaniała odskocznia od codziennego biegu. Polecam z całego serca!

zapisz się na zajęcia lub skontaktuj z nami

Kup karnet i zapisz się na zajęcia

Wejdź na stronę logowania

Kliknij na boczny pasek z czerwoną ikoną KUP KARNET. Otworzy się nowy panel obsługi.

kliknij "dalej" a następnie wejdź w "warsztaty"

Wybierz z listy dostępnych karnetów "Tydzień Drzwi Otwartych". Następnie kliknij dalej i wypełnij dane osobowe.

opłać karnet

W nowym oknie płatności internetowej, obsługiwanej przez firmę Przelewy24. Opłać karnet.

zapisz się na zajęcia

W zakładce KALENDARZ ZAJĘĆ. Wybierz odpowiednią datę warsztatu (wszystkie daty poniżej) i kliknij zapisz się.

Najlepsza joga w centrum Wrocławia

Serwis korzysta z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Stanowią one dane, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika. Korzystając z serwisu zgadzasz się z naszą polityką prywatności.