Rozpocznij przygodę z jogą od podstaw

Kurs jogi dla początkujących

joga dla początkujących wrocław

Kurs wstępny jogi poziom 0

Kurs jogi dla początkujących charakteryzuje się precyzyjnym wytłumaczeniem krok po kroku podstaw. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć korzyści płynące z parktyki. Poprawne wykonywanie pozycji jest niezbędne dla naszego zdrowia. Dlatego na kursie, ważne jest dokładne omówienie asan i wytłumaczenie jak używać pomocy do jogi. Wszystko jest wprowadzane w sposób dopasowany do grupy z dbałość o szczegóły w nauczaniu. Progresywny charakter kursu zapewnia, że uczysz się pozycji w sposób systematyczny, dzięki czemu pogłębiasz zrozumienie i bezpiecznie rozwijasz elastyczność, stabilność, siłę oraz dobre samopoczucie.

Zaczynasz praktykę jogi? Ten kurs jest dla Ciebie

Kurs to idealne zajęcia dla tych, którzy są nowicjuszami w jodze lub tych, którzy mają już doświadczenie z jogą, ale chcą bardziej skupić się na aspektach związanych z precyzją, aby wspierać prawidłową postawę podczas budowania siły i elastyczności. To zajęcia dla początkujących, wprowadzające podstawy jogi, gdzie wyrównanie i integracja ciała, umysłu i oddechu są w harmonii. Po ukończeniu kursu będziesz mieć podstawową wiedzę o tym jak wykonywać asany. Dzięki temu możesz brać udział we wszystkich klasach poziomu 0 oraz I. Uzyskasz podstawy, by poradzić sobie na klasach jogi Iyengara, Vinyasa, Ashtanga i Kundalini. Ewentualnie weźmiesz udział w kolejnym kursie dla początkujących na poziomie I.

Podstawowe informacje

Kurs trwa 10 tygodni, jest to łącznie 20 lekcji, każda po 1:15. Dzięki temu jesteśmy w stanie omówić cały zakres podstaw jogi dla początkujących. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. To powoduje, że zauważysz u siebie ciągły progres, chęć i motywację. Dodatkowo grupa jest zamknięta, zatem praktykujesz cały czas z tymi samymi osobami. To ułatwia aklimatyzację na zajęciach i daje dużo większy komfort praktyki. Ze względów higienicznych zachęcamy do przynoszenia własnej maty do jogi. Pomoce do jogi są dostępne w naszym sklepie na miejscu, możesz je kupić przed zajęciami.

Jesteś posiadaczem karty Multisport Plus? 

Karnety na kurs mamy także dla Ciebie, w specjalnej cenie!

Nie wiesz, którą porę dnia wybrać?

Dołącz do kursu porannego (7:00 lub 9:00 rano), lub do kursu popołudniowego (19:30).

zapraszamy do wspólnej przygody z jogą

Najbliższe kursy jogi od postaw