zacznij swoją przygodę z jogą

joga wroclaw sobota

Joga Wrocław sobota

Wrocław na sobotę – bogaty w jogę. Joga w sobotę rano lub po południu to aktywne spędzenie czasu i jednocześnie oddech dla zabieganych w ciągu tygodnia. 

Nie szukaj wytchnienia na siłę w codziennych obowiązkach, oswajaj jogę powoli. Jeśli nie masz czasu aby uczestniczyć w zajęciach jogi w ciągu dni pracujących – zajrzyj do nas w weekend.

Plan na sobotę? Joga

Okoliczności nieczęsto sprzyjają nowym wyzwaniom – ciężko zdecydować się na zmiany. Skutecznie natomiast podtrzymują trwające. Jak jest z Tobą? Znasz już jogę? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to mamy dla Ciebie serię weekendowych zajęć jogi zaczynając od soboty!

Jeśli nie, to nic nie zadziała bardziej motywująco jak Twoje pierwsze zajęcia jogi. W Fabryce Energii nie tylko zaczniesz swoją pierwszą lekcję z niższą ceną karnetu, ale też wejdziesz w wir cudownej społeczności. 

 

Joga na sobotę w Centrum Wrocławia

To brzmi jak plan! Podczas sobotniej praktyki jogi znajdziesz czas, którego w tygodniu brakuje. 

Niby zawsze można powiedzieć „od poniedziałku”, tylko po co czekać aż do poniedziałku?! My czekamy na Ciebie w samym centrum Wrocławia – codziennie!

Zacznij od dowolnego, wolnego dnia lub godziny jaką znajdziesz w swoim kalendarzu. Niewątpliwie będzie to pierwszy i najważniejszy krok w Twojej przygodzie.

 

Zapisy na jogę w sobotę do ostatnich minut przed zajęciami jogi

Wejdź w grafik i dowiedz się jaką jogę w sobotę chcemy Ci zaproponować!

Wybierz najlepszą jogę we Wrocławiu dla siebie

Zajęcia jogi w naszej szkole

najbliższe wydarzenia w naszej szkole jogi

Aktualności | Joga Wrocław