ZAJĘCIA INDYWIDUALNE I KAMERALNE

 

Zajęcia jogi to doskonała propozycja dla osób, które pragną oderwać się od codziennych obowiązków, by zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia oraz pozbyć się stresu.  Jeśli jednak nie dopowiadają Ci ćwiczenia w grupie, zapraszamy na zajęcia indywidualne oraz kameralne w grupie 2-3 osobowej. Zajęcia takie będą doskonałym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, poszukujących zajęć w niestandardowych godzinach, osób, które ze względu na stan zdrowotny potrzebują zindywidualizowanej praktyki, oraz osób, które nie czuję się komfortowo w większej grupie. Nasi nauczyciele dołożą wszelkich starań, by praktyka była dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb i uwzględniała ograniczenia twojego ciała. Da Ci to możliwość osiągnięcia szybszego progresu i pozwoli rozwijać się w wybranym kierunku.


INDYWIDUALNE ZAJĘCIA
DLA KOGO?

 • dla zapracowanych, szukających zajęć w niestandardowych        godzinach  
 • dla ceniących sobie komfort i kameralność
 • dla potrzebujących  indywidualnego podejścia do praktyki
 • dla osób z dolegliwościami fizycznymi
 • dla osób publicznych, ceniących sobie prywatność

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA
TO:

 • pora zajęć  wkomponowana w Twój plan dnia
 • sekwencje asan dostosowane do Twoich potrzeb
 • maksymalna efektywność zajęć
 • możliwość praktyki indywidualnie bądź z bliską osobą
 • możliwość korzystania z pomocy do jogi dostępnych na sali
 • zajęcia dla osób, które już praktykują jogę jak i dla całkowicie początkujących

PROWADZĄCY:

EWA DURKA - Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Jogi (AZS Politechnika Częstochowska). Jako wielka pasjonatka wszelkiej aktywności ruchowej przez wiele lat uczestniczyła regularnie w różnego typu zajęciach fitness. Między innymi przez kilka lat trenowała Body Art. Czuła jednak, że praca nad samym ciałem nie pozwala jej się w pełni rozwijać, co skłoniło ją do dalszych poszukiwań. Jogę metodą Iyengara odkryła w styczniu 2011 roku. Od tej pory uczestniczy regularnie w zajęciach w Fabryce Energii. Swoją wiedzę doskonali także na licznych warsztatach prowadzonych przez Marka Bednarskiego. Odbyła szkolenia pod okiem takich nauczycieli, jak: Konrad Kocot, Jurek Jagucki, Katarzyna Pilorz, Robert Spica, Roman Grzeszykowski, Małgorzata Madej, Ewa Wardzała, Marcia Monroe, Eyal Shifroni,  Śri H.S. Arun, Christian Pisano. Od stycznia 2012 roku prowadzi zajęcia w Fabryce Energii.  

MARIA ROSZKOWSKA - dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara® w stopniu Introductory II. Joga pojawiła się w jej życiu niespodziewanie pod koniec 2010 roku. Początkowo traktowana wyłącznie jako forma aktywności fizycznej, która miała jej pomóc uwolnić się od coraz większego emocjonalnego napięcia. Stopniowo jednak joga odkrywała przed nią swoje prawdziwe bogactwo i piękno - połączenie ciała, umysłu i duszy. Ujęcia człowieka w tak holistyczny sposób nieustannie ją fascynuje i jest źródłem inspiracji we własnej praktyce. Pierwsze kroki stawiała pod okiem Marka Bednarskiego, ukończyła 3-letni trening nauczycielski prowadzony przez Jurka Jaguckiego. Brała udział w licznych warsztatach prowadzonych przez różnych nauczycieli jogi Iyengara z Polski i z zagranicy (m. in.: Abhijata Sridhar, Faeq Biria, Marcia Monroe, Lois Steinberg, Corrine Biria). W Fabryce Energii prowadzi zajęcia dla grup początkujących i średnio zaawansowanych.


JAK ZACZĄĆ?

Napisz do nas, dlaczego chcesz się zapisać na zajęcia indywidualne, a my zajmiemy się resztą:
kontakt@fabrykaenergii.pl

Pytanie o zajęcia indywidualne

CENA

1 / 1 
(nauczyciel + 1 os. ćwicząca, 75 min.)
 - 150 zł -

1 / 2 
(nauczyciel + 2 os. ćwiczące, 75 min.)
 - 200 zł -

1 / 3
 (nauczyciel + 3 os. ćwiczące, 75 min.)
 - 250 zł -


ZAPRASZAMY!