MARIA ROSZKOWSKA - YOGA ONLINE
piątki - godz. 16:30
sobota - godz. 9:00 i 10:30


YOGA ONLINE

 • YOGA ONLINE to pełnometrażowe zajęcia (75 minut) transmitowane na żywo z Fabryki Energii
 • YOGA ONLINE to sposób na praktykę we własnym domu
 • YOGA ONLINE to możliwość codziennej, regularnej praktyki w grupie, bo wszyscy praktykujemy w tym samym czasie rzeczywistym :)

 • PROWADZĄCY

  Maria Roszkowska - dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara® w stopniu Introductory II. Joga pojawiła się w jej życiu niespodziewanie pod koniec 2010 roku. Początkowo traktowana wyłącznie jako forma aktywności fizycznej, która miała jej pomóc uwolnić się od coraz większego emocjonalnego napięcia. Stopniowo jednak joga odkrywała przed nią swoje prawdziwe bogactwo i piękno - połączenie ciała, umysłu i duszy. Ujęcia człowieka w tak holistyczny sposób nieustannie ją fascynuje i jest źródłem inspiracji we własnej praktyce. Pierwsze kroki stawiała pod okiem Marka Bednarskiego, ukończyła 3-letni trening nauczycielski prowadzony przez Jurka Jaguckiego. Brała udział w licznych warsztatach prowadzonych przez różnych nauczycieli jogi Iyengara z Polski i z zagranicy (m. in. Abhijata Sridhar, Faeq Biria, Marcia Monroe, Lois Steinberg, Corrine Biria). W Fabryce Energii prowadzi zajęcia dla grup początkujących i średnio zaawansowanych.


  WAŻNE INFORMACJE

 • YOGA ONLINE odbywa się przez aplikację ZOOM (ZOOM Cloud Meetings)
 • Zajęcia trwają 75 minut.
 • YOGA ONLINE będzie przeznaczona dla wszystkich osób początkujących i grupy ogólnej.  
 • Płatności za zajęcia dokonujemy na stronie: https://www.jogamarket.pl/pl/c/Zajecia-jogi-online/77
 • Jeżeli twoja wpłata nie doszła na czas i nie dostałaś/eś informacji zwrotnej, wyślij do nas potwierdzenie przelewu. Automatycznie podamy Ci wszystkie niezbędne hasła!

 • JAK ZACZĄĆ?

  • Zainstaluj aplikację ZOOM na telefonie (pobierz z Google Play lub App Store bez opłat) lub komputerze - https://zoom.us/download (polecamy tę opcję!)
  • Nie musisz mieć konta, aby dołączyć do zajęć. Wystarczy, że wpiszesz otrzymany przez nas Meeting ID i hasło.
  • Pamiętaj o wyłączeniu swojej kamery i mikrofonu. Postaraj się również nie czatować :)
  • Jeżeli potrzebujesz krótkiej "obrazkowej" instrukcji obsługi aplikacji ZOOM, znajduje się tutaj:  OBRAZKOWA INSTRUKCJA KROK PO KROKU >> 


  BENEFIT ONLINE

  Od 14.12.2020 (poniedziałek) wprowadzamy dla Was możliwość udziału w zajęciach ONLINE z usługą BENEFIT ONLINE.
  Procedura wzięcia udziału w zajęciach ONLINE z dedykowanym kodem:
  1. Uczestnik zajęć przesyła do recepcji Fabryki Energii KOD Benefit, wygenerowany dla danej osoby na 1 dany dzień i podaje nam w mailu, na które zajęciach online chce wykorzystać swój kod. Maile należy kierować na adres: benefitonline@fabrykaenergii.pl  . Jeden kod można wykorzystać tylko jeden raz w ciągu dnia.

  2. Fabryka Energii rejestruje KOD Uczestnika w Systemie Benefit Online.

  3. Następnie - w mailu zwrotnym do Uczestnika - Fabryka Energii przesyła link do ZOOM na konkretne zajęcia.

  Ze względu na określone godziny pracy recepcji Fabryki Energii, kody Benefit będą odbierane i rejestrowane w systemie w następujących godzinach:
  pon/ śr/ pt - od 8:00 do 16:00 (na poranne i popołudniowe zajęcia)
  wt/ czw - od 12:00 do 16:00 (tylko na popołudniowe zajęcia)


  KONTAKT W SPRAWIE JOGI ONLINE

  W razie jakichkolwiek pytań odnośnie płatności, obsługi aplikacji, hasła i kodów do ZOOM lub innych spraw, prosimy o kontakt! Postaramy się rozwiązać każdy problem. Skontaktuj się z nami: