MAREK BEDNARSKI - YOGA ONLINE
od poniedziałku do czwartku - godz. 18:00 (grupa ogólna)
poniedziałek / środa - godz. 16:30 (grupa początkująca)


YOGA ONLINE

 • YOGA ONLINE to pełnometrażowe zajęcia (75 minut) transmitowane na żywo z Fabryki Energii
 • YOGA ONLINE to sposób na praktykę we własnym domu
 • YOGA ONLINE to możliwość codziennej, regularnej praktyki w grupie, bo wszyscy praktykujemy w tym samym czasie rzeczywistym :)

 • PROWADZĄCY

  Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS IYENGARA® stopnia Intermediate Junior III. Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992. Od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Dwukrotnie odbył miesięczne staże w Instytucie Iyengara w Punie (Indie), gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów.

  Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Introductory I Introductory II, 2011-2012 r. Intermediate Junior I, 2014-2015 r. Intermediate Junior II, 2017 Intermediate Junior III. Wszystkie zdane przed komisją, w skład której wchodziła Rita Keller. Ostatni egzamin zdany z wyróżnieniem.
  Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), David Meloni (Florencja), Eyal Shifroni (Izrael), Christian Pisano (Nicea), Yogi Zain (Kalifornia).
  W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”.
  Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".


  WAŻNE INFORMACJE

  • YOGA ONLINE odbywa się przez aplikację ZOOM (ZOOM Cloud Meetings).
  • Zajęcia trwają 75 minut (grupa początkująca) lub 90 minut (grupa ogólna), są transmitowane na żywo z Fabryki Energi.
  • YOGA ONLINE to zajęcia dla grupy początkującej i grupy ogólnej (GRAFIK).
  • Płatności za zajęcia dokonujemy na stronie: https://www.jogamarket.pl/pl/c/Zajecia-jogi-online/77
  • Jeżeli twoja wpłata nie doszła na czas i nie dostałaś/eś informacji zwrotnej, wyślij do nas potwierdzenie przelewu na adres: kontakt@fabrykaenergii.pl . Automatycznie podamy Ci wszystkie niezbędne hasła!

  NAGRANIE ZAJĘĆ - nowość!

  Jeśli chcesz wziąć udział w lekcji grupy ogólnej (godz. 18:00) z Markiem, a nie możesz tego zrobić w czasie rzeczywistym, możesz wykupić tę lekcję w naszym sklepie Joga Market i przepraktykować ją w swoim wolnym czasie przez cały następny dzień. Jak otrzymać nagranie?:  
  - zgłoś swoją prośbę o udostępnienie nagrania tej lekcji przed zajęciami  w danym dniu na adres: jogaonline@fabrykaenergii.pl
  - do maila dołącz potwierdzenie przelewu/zakupu lekcji lub skopiuj nam link do zoom-a, który otrzymałeś/-aś w mailu po zakupie lekcji
  - w mailu zwrotnym (po zakończonych zajęciach) otrzymasz link i hasło do nagrania z tych zajęć.
  NAGRANIE BEDZIE DOSTĘPNE do odtworzenia przez 24 h po zajęciach.


  JAK ZACZĄĆ?

  • Zainstaluj aplikację ZOOM na telefonie (pobierz z Google Play lub App Store bez opłat) lub komputerze - https://zoom.us/download (polecamy tę opcję!)
  • Nie musisz mieć konta, aby dołączyć do zajęć. Wystarczy, że wpiszesz otrzymany przez nas Meeting ID i hasło.
  • Pamiętaj o wyłączeniu swojego mikrofonu. Postaraj się również nie czatować :)
  • Jeżeli potrzebujesz krótkiej "obrazkowej" instrukcji obsługi -ona znajduje się tutaj: OBRAZKOWA INSTRUKCJA KROK PO KROKU 


  BENEFIT ONLINE

  Od 14.12.2020 (poniedziałek) wprowadzamy dla Was możliwość udziału w zajęciach ONLINE z usługą BENEFIT ONLINE.
  Procedura wzięcia udziału w zajęciach ONLINE z dedykowanym kodem:
  1. Uczestnik zajęć przesyła do recepcji Fabryki Energii KOD Benefit, wygenerowany dla danej osoby na 1 dany dzień i podaje nam w mailu, na które zajęciach online chce wykorzystać swój kod. Maile należy kierować na adres: benefitonline@fabrykaenergii.pl  . Jeden kod można wykorzystać tylko jeden raz w ciągu dnia.

  2. Fabryka Energii rejestruje KOD Uczestnika w Systemie Benefit Online.

  3. Następnie - w mailu zwrotnym do Uczestnika - Fabryka Energii przesyła link do ZOOM na konkretne zajęcia.

  Ze względu na określone godziny pracy recepcji Fabryki Energii, kody Benefit będą odbierane i rejestrowane w systemie w następujących godzinach:
  pon/ śr/ pt - od 8:00 do 16:00 (na poranne i popołudniowe zajęcia)
  wt/ czw - od 12:00 do 16:00 (tylko na popołudniowe zajęcia)


  KONTAKT W SPRAWIE YOGI ONLINE

  W razie jakichkolwiek pytań odnośnie płatności, obsługi aplikacji, hasła i kodów do ZOOM lub innych spraw, prosimy o kontakt! Postaramy się rozwiązać każdy problem. Skontaktuj się z nami: