LETNI KONKURS

PRAKTYKUJ Z NAMI, ZDOBYWAJ NAGRODY!

1 czerwca - 31 sierpnia

Dla wszystkich osób praktykujących na zajęciach w Fabryce Energii


LATO Z JOGĄ

Przed nami 3 letnie miesiące. Po ponad roku pandemii wszyscy pragniemy wyjść z domu, odetchnąć, zrobić coś dla siebie, wrócić do aktywności fizycznej lub ją zintensyfikować - wreszcie na sali, pod okiem nauczyciela, wśród pozytywnych ludzi, podobnych do nas.  Zachęcamy Was do regularnej praktyki jogi! Wakacje to dobry czas, by wyrobić w sobie nawyk regularności. Aby Wam to ułatwić, a także docenić Wasze zaangażowanie w praktyce, przygotowaliśmy dla Was KONKURS, który będzie trwał całe lato! :) Co miesiąc - od koniec czerwca, lipca i sierpnia - będziemy losować atrakcyjne nagrody. Zapraszamy Was do wspólnej zabawy połączonej z praktyką jogi!


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

W dniach 1 czerwca - 31 sierpnia będziemy Wam rozdawać kupony konkursowe, na których będziecie zbierać pieczątki. Każde wejście na zajęcia to jedna pieczątka. Kiedy uzbierasz 4 pieczątki, wrzuć podpisany kupon do białej skrzyneczki, która stoi w recepcji. Po zakończeniu każdego letniego miesiąca (czerwiec, lipiec, sierpień) będziemy losować nagrody spośród wszystkich zebranych od Was w danym miesiącu kuponów, a wylosowani szczęśliwcy otrzymają od nas cenne nagrody, w tym darmowe karnety na kolejny miesiąc praktyki!


NAGRODY:

KARNET MIESIĘCZNY
6 wejść


KARNET MIESIĘCZNY
8 WEJŚĆ


KARNET MIESIĘCZNY
OPEN


Komfortowa mata do jogi Lotus Pro o grubości 6 mm. Bardzo lekka mata, wykonana z nowoczesnego tworzywa TPE (elastomerowa pianka termoplastyczna). Dzięki swojej grubości mata jest miękka, bardzo dobrze tłumi wstrząsy oraz izoluje od podłoża. Zapewnia także bardzo dobrą przyczepność. Dzięki tworzywu, z którego jest wykonana doskonale nadaje się do transportu, waży zaledwie 1,2 kg.


Pokrowiec wykonany ręcznie w naszej pracowni Joga Market. Praktyczny, odporny na deszcz pokrowiec na matę, uszyty z wodoszczelnej tkaniny. Posiada wygodny sznurek pozwalający na noszenie maty na ramieniu lub na plecach. Pokrowiec jest zamykany poprzez zaciśnięcie sznurka. Idealny do noszenia mat o szerokości 60 cm, czyli tych najczęściej użytkowanych przez praktykujących jogę.


Prozdrowotna poduszka o wymiarach 40x40 cm, wykonana w całości w naszej pracowni Joga Market. Wypełniona ekologiczną łuską gryczaną, otulona lnianą poszewką - idealna poduszka dla każdego. Twarde łupiny gryki dzięki swej lekkości i elastyczności doskonale dopasowują się do kształtu ciała, wspierając prawidłowe ułożenie głowy i kręgosłupa. Łuski zawierają związki o właściwościach przeciwzapalnych, hamujących rozwój bakterii i roztoczy. Zawarta w nich rutyna wzmacnia układ odpornościowy a związki celulozowo-ligninowe, które umożliwiają utrzymanie niskiego poziomu wilgotności wypełnienia sprawiają, że poduszka nie nagrzewa się absorbując nadmiar wilgoci, czym reguluje proces pocenia się. Ponadto gryka posiada właściwości antyalergiczne oraz pomaga w bólach migrenowych, bezsenności, astmie i bezdechu sennym.

*Nagrodą będzie lniana poduszka w kolorze do wyboru z aktualnie dostępnych w sklepie.


CZAS TRWANIA KONKURSU

1.06 - 31.08.2021


LOSOWANIE NAGRÓD

1 lipca
2 sierpnia
2 września


REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem LETNIEGO KONKURSU jest Fabryka Energii Centrum Jogi, 50-071 Wrocław, pl. Wolności 7.
2. Udział w Konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
3. Konkurs trwa od 1.06.2021 do 31.082021.
4. Zwycięzców z czerwca wyłonimy drogą losowania 2.07.2021.
5. Zwycięzców z lipca wyłonimy drogą losowania 1.08.2021.
6. Zwycięzców z sierpnia wyłonimy drogą losowania 1.09.2021.
7. Nagrody należy odebrać do 14 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu. 
8. Ogłoszenie wyników Konkursu - każdorazowo za każdy miesiąc - zamieszczone zostanie na tablicy ogłoszeń w Fabryce Energii.
9. W konkursie mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, z wyłączeniem:
- organizatorów Konkursu,
- osób pracujących w Fabryce Energii i ich rodzin
- firm współpracujących z Fabryką Energii Centrum Jogi.


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE I REGULARNEJ PRAKTYKI!