KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

FABRYKA ENERGII CENTRUM JOGI WROCŁAW

CZAS: wtorki i czwartki, godz. 20:00

START NAJBLIŻSZYCH KURSÓW: 5.10.2021, 2.11.2021, 7.12.2021, 4.01.2022, 1.2.2022, 1.3.2022, 5.4.2022, 2.6.2022

ILOŚĆ LEKCJI: 8 spotkań

POZIOM: dla rozpoczynających przygodę z jogą i ceniących naukę podstaw.

PROWADZĄCY JOGĘ: Kinga Stefurak

CENA: 200 zł

MIEJSCE: Fabryka Energii Centrum Jogi pl. Wolności 7, 50-071 Wrocław, Kamienica "Pod złotym dębem".

Kinga Stefurak

Jogę praktykuje od 2014 r., jednak dopiero joga wg metody Iyengara okazała się tym, czego podświadomie szukała. Jak sama mówi: "prócz możliwości bycia tu t teraz, pokory i wyrozumiałości dla własnych niedoskonałości, umiejętność spojrzenia z dystansem na to, co robi joga Iyengara pozwala mi jej precyzyjnie docierać do różnych rejonów ciała, o których wcześniej nie miałam pojęcia."

Uczestniczyła w warsztatach Marka Bednarskiego, Katarzyny Pilorz, Konrada Kocota. Od 2019 r. jest w trakcie kursu nauczycielskiego prowadzonego w systemie mentoringu przez Marka Bednarskiego we Wrocławiu.
Kinga z wykształcenia jest prawnikiem, prywatnie - mamą trzech synów, która stara się ogarnąć rzeczywistość i w całym tym chaosie znaleźć czas na regularną praktykę. Uwielbia wysokie góry, narty biegowe, taniec towarzyski i bezmyślne patrzenie w morze :)

Kurs Wstępny to:
  • Nauka podstawowych asan
  • Kameralna grupa
  • Praca krok po kroku
  • Zaplanowany proces

KURS WSTĘPNY JOGI 

to etap pierwszy, tzw. "od zera", do którego mogą dołączyć osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z jogą, ale też takie, które chciałyby przypomnieć sobie podstawy i ugruntować swoją wiedzę. Na tym kursie poznasz główne asany i nauczysz się najważniejszej w nich pracy. Kurs trwa 1 miesiąc, a po jego zakończeniu możesz dołączyć do regularnej grupy początkującej. Ze względu na bardzo duży zakres wiedzy do poznania, zalecamy kilkurotne powtórzenie kursu. Ten zawiera najważniejsze podstawy w praktyce jogi, a opanowanie podstaw daje doskonałe podwaliny do dalszego rozwoju w praktyce na kolejnych etapach. Serdecznie zapraszamy!


" I.12. abhyasa vairagyabhyam tannirodhah." Yoga Sutry. " - Praktyka i oderwanie są śrdkiem do wyciszenia poruszeń świadomości.

Patańdżali