KONKURS ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY
18 grudnia - 10 stycznia

Kochani! Przyszedł grudzień, Święta tuż tuż, potem Sylwester. Z jednej strony to czas wzmożonej pracy i intensywnych przygotowań do Świąt, z drugiej - upragniony czas na odpoczynek i oderwanie się od szarej codzienności. Życzymy Wam, byście w tym okresie znaleźli choć chwilę na odpoczynek od pracy i codziennych obowiązków. Ale też nie przerywajcie praktyki! Jak dobrze wiemy, odpowiednia dawka ruchu sprawia, że czujemy się lepiej i mamy więcej energii. Zachęcamy Was więc do regularnej praktyki jogi także w okresie okołoświątecznym! Aby zwiększyć Waszą motywację do praktyki , tradycyjnie jak co roku przygotowaliśmy KONKURS  ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY :) 
Dla wytrwałych praktykujących ufundowaliśmy atrakcyjne nagrody, więc serdecznie zapraszamy Was do udziału w Konkursie!


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

W dniach 18.12.2020 - 10.01.2021 będziemy Wam rozdawać kupony konkursowe, na których będziecie zbierali pieczątki. Każde jedno wejście na zajęcia to jedna pieczątka. Kiedy uzbierasz 4 pieczątki wrzuć podpisany kupon do białej skrzyneczki na recepcji.  Po zakończeniu Konkursu odbędzie się losowanie nagród spośród wszystkich zebranych od Was kuponów, a wylosowani szczęśliwcy otrzymają od nas cenne nagrody!


NAGRODY:

• KARNET na 8 wejść


• KARNET OPEN miesięczny


• KARNET OPEN ONLINE tygodniowy


 MATA ZEN ULTRA GRIP

Mata ZEN GRIP wykonana jest z tworzywa PVC, wzmocnionego od wewnątrz siatką włókienniczą. Tworzywo to jest bardzo gęste, elastyczne i odporne na ścieranie. Gwarantuje absolutną trwałość i funkcjonalność. Posłuży wiele lat, nawet podczas intensywnej praktyki. Stopień gęstości tworzywa jest wyższy od mat Kailash i Rishikesh.KSIĄŻKA: B.K.S. IYENGAR - "DRZEWO JOGI"

B.K.S. Iyengar (1918-2014) był jednym z najwybitniejszych mistrzów jogi. Stał się legendą już za życia. Mieszkał w Punie w środkowo-zachodnich Indiach i tam prowadził swoją szkołę, do której przybywały tysiące entuzjastów jogi z całego świata. Całe życie poświęcił doskonaleniu metody praktykowania jogi i jej nauczania.
W książce "Drzewo Jogi" Guruji Iyengar dzieli się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami na temat tej drogi i jej miejsca w codziennym życiu. Porównuje różne aspekty jogi do części drzewa. Książka mówi o miłości, celu życia, wierze, dzieciństwie, starości i śmierci, zdrowiu i sztuce uzdrawiania. Niezbędna na półce każdego praktykującego jogę.


PROZDROWOTNA PODUSZKA Z GRYKI 40x40 cm

Joga Market hand made! Twarde łupiny owocu gryki dzięki swej lekkości i elastyczności doskonale dopasowują się do kształtu ciała, wspierając prawidłowe ułożenie głowy i kręgosłupa. Łuski zawierają związki o właściwościach przeciwzapalnych, hamujących rozwój bakterii i roztoczy. Zawarta w nich rutyna wzmacnia układ odpornościowy a związki celulozowo-ligninowe, które umożliwiają utrzymanie niskiego poziomu wilgotności wypełnienia sprawiają, że poduszka nie nagrzewa się absorbując nadmiar wilgoci, czym reguluje proces pocenia się. Ponadto gryka posiada właściwości antyalergiczne oraz pomaga w bólach migrenowych, bezsenności, astmie i bezdechu sennym. (Nagrodą będzie poduszka z wzorem do wyboru z aktualnie dostępnych w sklepie).


CZAS TRWANIA KONKURSU

18.12.2020 - 10.01.2021


OGŁOSZENIE WYNIKÓW

13.01.2021 


REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem KONKURSU jest Fabryka Energii Centrum Jogi, 50-071 Wrocław, pl. Wolności 7.
2. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
3. Konkurs trwa od 18.12.2020 - 10.01.2021 .
4. Zwycięzców wyłonimy drogą losowania 13.01.2021. 
5. Nagrody należy odebrać do 31.01.2021. 
6. Ogłoszenie wyników konkursu zamieszczone zostanie na tablicy w Fabryce Energii.
7. W konkursie mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, z wyłączeniem organizatorów konkursu oraz osób pracujących w Fabryce Energii.


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE I DO REGULARNEJ PRAKTYKI!