JOGA DLA KOBIET
poniedziałki - godz. 18:30
już od 9 listopada!

JOGA DLA KOBIET to zajęcia dedykowane wszystkim paniom. Joga może być prawdziwym dobrodziejstwem dla kobiety i wspierać jej organizm na różnych etapach życia. Odpowiednio dobrana praktyka  – w zgodzie ze swoją naturą i cyklem, będzie korzystnie działać na układ dokrewny i wspomagać prawidłową gospodarkę hormonalną. Na zajęciach jogi dla kobiet dużo uwagi poświęcimy rejonowi miednicy oraz pracy z mięśniami dna miednicy. Zajmiemy się również typowymi dolegliwościami, które często towarzyszą kobietom w trakcie menstruacji, jak: bóle krzyża, bolesne podbrzusze, wahania nastrojów. Powtarzając za Geetą Iyengar - niekwestionowanym autorytetem w tej materii: Uzdrawiająca praktyka jogi pomogła wielu zdeterminowanym kobietom. Zapraszamy serdecznie wszystkie kobiety na wspólną podróż do głębokiego dobrostanu. Zajęcia dostępne będą również w wersji online.

Uwaga: to nie są zajęcia dla kobiet w ciąży.


PROWADZĄCY

Maria Roszkowska - dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi
metodą BKS Iyengara® w stopniu Introductory II. Joga pojawiła się w jej życiu niespodziewanie pod koniec 2010 roku. Początkowo traktowana wyłącznie jako forma aktywności fizycznej, która miała jej pomóc uwolnić się od coraz większego emocjonalnego napięcia. Stopniowo jednak joga odkrywała przed nią swoje prawdziwe bogactwo i piękno - połączenie ciała, umysłu i duszy. Ujęcia człowieka w tak holistyczny sposób nieustannie ją fascynuje i jest źródłem inspiracji we własnej praktyce. Pierwsze kroki stawiała pod okiem Marka Bednarskiego, ukończyła 3-letni trening nauczycielski prowadzony przez Jurka Jaguckiego. Brała udział w licznych warsztatach prowadzonych przez różnych nauczycieli jogi Iyengara z Polski i z zagranicy (m. in. Abhijata Sridhar, Faeq Biria, Marcia
Monroe, Lois Steinberg, Corrine Biria). W Fabryce Energii prowadzi zajęcia dla grup początkujących i średnio zaawansowanych.


CZAS

Każdy poniedziałek
godzina 18:30-19:45


MIEJSCE

Fabryka Energii Centrum Jogi
Plac Wolności 7, Wrocław
Kamienica Pod Złotym Dębem, I piętro
mała sala - Walcownia Charakterów


DOJAZD

• MPK:

przystanek : Rynek / Św. Mikołaja
autobus: 122, 132, 142, 144, E, K, 243, 245, 247, 253, 257
tramwaj: 3, 6, 7, 10, 14, 20, 24, 33

przystanek : Zamkowa
tramwaj: 3, 10, 23, 33  

przystanek : Narodowe Forum Muzyki
tramwaj: 4, 20  

• Samochodem:
parking pod Narodowym Forum Muzyki, parking w DH Renoma  

• Rowerem:
Wszystkim ekologicznym wielbicielom Jogi polecamy zostawić rower przy jednym z licznych stojaków na pl. Wolności.