ZIMOWY WEEKEND Z JOGĄ W CHACIE CYBORGA


17-19.12.2021
(od piątku do niedzieli)


CEL WYJAZDU

Zapraszam Was na chwilę zapomnienia. Oderwania się od szału robienia świątecznych zakupów, przygotowań i sprzątania. Niech to będzie czas dla Ciebie, gdzie na chwilę się zatrzymasz i z dystansem spojrzysz na nadchodzące święta i koniec roku. Tak, by ten czas nie nadszedł nagle, ale mógł być świadomie celebrowany. Spotkajmy się, gdzieś w zapomnianej wsi na końcu Świata w Sudeckich Bieszczadach.


PROWADZĄCY MAREK BEDNARSKI

Marek Bednarski - dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS IYENGARA® stopnia Intermediate Junior III. Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992. Od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Dwukrotnie odbył miesięczne staże w Instytucie Iyengara w Punie (Indie), gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów.

Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Introductory I Introductory II, 2011-2012 r. Intermediate Junior I, 2014-2015 r. Intermediate Junior II, 2017 Intermediade Junior III. Wszystkie zdane przed komisją, w skład której wchodziła Rita Keller. Ostatni egzamin zdany z wyróżnieniem.
Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), David Meloni (Florencja), Eyal Shifroni (Izrael), Christian Pisano (Nicea), Yogi Zain (Kalifornia).
W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”.
Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Członek Komitetu Technicznego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.
Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".


PLAN WARSZTATU

PLAN DNIA 17.12
(piątek) 

W Chacie Cyborga można zameldować się od godz. 15:00.
W recepcji otrzymacie klucze do pokoi.
18:00 kolacja
19:00 relaks, wprowadzenie w praktykę i sprawy organizacyjne 


PLAN DNIA 18.12

(sobota)
07:00  medytacja
08:00  lekkie śniadanie
10:00  praktyka asan
12:00  obiad
16:00  relaksacja
18:00  kolacja


PLAN DNIA 19.12
(niedziela) 
07:00  medytacja
08:00  lekkie śniadanie
10:00  praktyka asan i zakończenie warsztatu
11:00  obiad

Po obiedzie rozjedziemy się na Święta :)


MIEJSCE

Chata Cyborga (Bielice)

CHATA CYBORGA położona jest w Dolinie Białej Lądeckiej, w zakątku zwanym Sudeckimi Bieszczadami. Jest gościnnym domem łączącym tradycję sudeckiej architektury z wymaganiami współczesnego turysty. To magiczne miejsce, wymarzone dla ludzi ceniących ciszę, bliskość natury i pragnących oderwać się od kłopotów dnia codziennego.
Pensjonat jest doskonałą bazą do wypoczynku z dala od zgiełku miasta i od zasięgu sieci komórkowych. Otaczające dolinę góry pokryte są pierwotnym lasem, w którym napotkać można liczną zwierzynę - jelenie, sarny, dziki, muflony, cietrzewie czy głuszce. Można je nawet obserwować z okiem domu.


GARŚĆ INFORMACJI

KOSZT


pokój 1 - osobowy z łazienką
680 zł
 - osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie)

pokoje 2, 3, 4 - osobowe z łazienką
610 zł
 - osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie)
470 zł
 - osoby towarzyszące (noclegi, wyżywienie)ZAPISY I INFORMACJE

● Zarejestruj się przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>

● Na podany przez Ciebie adres e-mail odpowiemy celem potwierdzenia rezerwacji.

● Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu na wyjazd, opłać warsztaty jogi przez nasz panel na stronie: www.fabrykaenergii-wroclaw.cms.efitness.com.pl/kup-karnet

● Opłata zajęć jogi na wyjeździe jest równoznaczna z akceptacją regulaminu i potwierdza rezerwację.

● Pozostałą kwotę za noclegi i wyżywienie należy dopłacić gotówką na miejscu.


SPRZĘT DO JOGI

Prosimy o zabranie własnej maty, paska do jogi, 2 klocków i 1 koca.DOJAZD

CHATA CYBORGA
Bielice 2
57-550 Stronie Śląskie

Chata Cyborga znajduje się w Kotlinie Kłodzkiej, w dolnej części maleńkiej wsi Bielice, około 3 minuty poniżej przystanku PKS Bielice-Kościół. Można tutaj dojechać autobusem PKS z Kłodzka lub z Lądka Zdroju przez Stronie Śląskie lub kierując się kolejno na Kłodzko-Lądek Zdrój-Stronie Śląskie i Bielice (14 km od Stronia Śl.)