WEEKEND Z JOGĄ - VILLA SATTVA

11-14.11.2021   Jagniątków (woj. dolnośląskie)


PROWADZĄCY

Marek Bednarski - dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS IYENGARA® stopnia Intermediate Junior III. Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992. Od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Dwukrotnie odbył miesięczne staże w Instytucie Iyengara w Punie (Indie), gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów.

Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Introductory I Introductory II, 2011-2012 r. Intermediate Junior I, 2014-2015 r. Intermediate Junior II, 2017 Intermediade Junior III. Wszystkie zdane przed komisją, w skład której wchodziła Rita Keller. Ostatni egzamin zdany z wyróżnieniem.
Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), David Meloni (Florencja), Eyal Shifroni (Izrael), Christian Pisano (Nicea), Yogi Zain (Kalifornia).
W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”.
Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Członek Komitetu Technicznego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.
Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".


PLAN WARSZTATU

PLAN DNIA 11.11

W Villi Sattva można zameldować się od godz. 15:00.

18:00 kolacja
19:00 relaks, wprowadzenie w praktykę i sprawy organizacyjne 


PLAN DNIA 12-13.11


08:00  lekkie śniadanie
09:30  pranayama
10:30 praktyka asan
12:00 obiad
16:30 relaksacja
18:00 kolacja


PLAN DNIA 14.11
 
08:00 lekkie śniadanie
09:30 pranayama
10:30 praktyka asan
12:00 obiad

Po obiedzie rozjedziemy się do domu :)


MIEJSCE

Villa Sattva (Jagniątków)

W malowniczej dolinie, wzdłuż potoku Wrzosówka, u podnóża Śnieżnych Kotłów na styku szlaków turystycznych prowadzących w Karkonosze położony jest Jagniątków. Otoczenie gór, lasów, wielowiekowy park i nieustannie szumiący potok sprawiają, że mamy ochotę zatrzymać się tu na chwilę i ….. tu pozostać. To właśnie to miejsce nakazuje by  tu i teraz i cieszyć się tą chwilą wszystkimi zmysłami. A skoro już tu się jest to należy te energię zabrać ze sobą albo dokładniej w sobie. Jak ? Tak jak uczą tego od wieków joga i ajurweda.


Wyciszyć zmysły, spojrzeć z dystansem na dotychczasowe doświadczenia życiowe, poszukać spokoju… może zmian. Tutaj znajdziesz miejsce i sposób by tego dokonać, pomożemy Ci w tym. Przekaz Villi Sattva   realizowany jest poprzez zajęcia prowadzące do samorozwoju, dietę wegetariańska, wyciszającą zmysły przyrodę oraz spotkania ciekawych i twórczych osób. Rozwój guny sattva to większa wiedza, większe odczucie szczęścia i możliwość uwolnienia od następstw naszych uczynków.


GARŚĆ INFORMACJI

KOSZT

pokój 1 - osobowy z łazienką
1270 zł
 - osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie)

pokoje 2, 3 - osobowe z łazienką
1120 zł
 - osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie)
820 zł
 - osoby towarzyszące (noclegi, wyżywienie)


ZAPISY I INFORMACJE

● Zarejestruj się przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>

● Na podany przez Ciebie adres e-mail odpowiemy celem potwierdzenia rezerwacji.

● Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu na wyjazd, opłać warsztaty jogi przez nasz panel na stronie:                       www.fabrykaenergii-wroclaw.cms.efitness.com.pl/kup-karnet

● Opłata zajęć jogi na wyjeździe jest równoznaczna z akceptacją regulaminu i potwierdza rezerwację.

● Pozostałą kwotę za noclegi i wyżywienie należy dopłacić gotówką na miejscu.


SPRZĘT DO JOGI

Prosimy o zabranie własnej maty do jogi oraz paska.DOJAZD

Villa Sattva
ul. Michałowicka 13, Jagniątków k/Szklarskiej Poręby