wyjazdy z jogą w najbardziej magiczne miejsca

Wyjazdy z jogą 2023

joga online master class

Wyjazdy z jogą organizujemy już od 2006 roku. 

Wyjazdy z jogą 2023 przed nami, a za nami setki warsztatów w niezwykłych miejscach w Polsce i zagranicą. Jogowaliśmy już w górach, nad morzem czy jeziorem. Byliśmy w cudownych Indiach i kosztowaliśmy egzotycznych podróży. Wszystkie warsztaty prowadzone są przez Marka Bednarskiego. To jeden z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi B.K.S. Iyengara w Polsce. Nasze wyjazdy z jogą to nie tylko ciekawe miejsca, ale również ludzie. Razem na macie spotykają się osoby z całego kraju, a niekiedy jogini z innych części Europy. Wspólnie odpoczywamy, cieszymy się i dzięki Markowi odkrywamy sekrety jogi. Poznaj propozycje na wyjazdy z jogą 2023 

nasz kolejny sezon wyjazdów z jogą

Wyjazdy z jogą 2023

WEEKEND Z JOGĄ - WIOSENNE OCZYSZCZANIE

Ten wyjazd z jogą to nasza tradycja. Organizujemy go regularnie już od 2006 roku. Kolejne edycje dały nam ogrom doświadczenia, z którego korzystamy podczas kolejnych wyjazdów. W ten sposób doskonalimy nasz program. Warsztat jogi organizowany w tym czasie jest bardzo ważny, gdyż zmieniająca się pora roku wywołuje w naszych organizmach niecodzienne reakcje. Czujemy, że na dworze robi się coraz cieplej, każdy dzień jest dłuższy od poprzedniego. Przyzwyczajeni do ograniczonego ruchu i światła w porze zimowej, przeżywamy mały szok. Na szczęście joga pozwala nam przez to przejść bez uczucia oszołomienia. Podstawą staje się praktyka z zachowaniem równowagi.

2-5.03.2023

WEEKEND Z JOGĄ BEZ POŚPIECHU - SLOW LIFE 

Podczas praktyki skupimy się na trzech ważnych aspektach naszego życia. Są to nasze rzeczywiste potrzeby, to co musimy i to co chcemy. Obserwując pojawiające się sytuacje podczas praktyki jogi, będziemy starali się odseparować te zachowania. To pozwoli nam poznać te systemy. Mając większą wiedzę o sobie, łatwiej jest świadomie zauważać w jaki sposób podejmujemy decyzje. Ile w tym tak naprawdę jest naszej wolnej woli i podążania za prawdziwymi potrzebami, a ile schematycznych zachowań. Wtedy wystarczy drobny krok, by ciszyć się z tego co jest tu i teraz. Cisza spokój i czas dla siebie to wszystko czego nam trzeba, by zwolnić i cieszyć się życiem.

13-16.04.2023

"SPOKÓJ, CISZA, ZANIK CZASU I KOSMICZNE ODDALENIE OD ŁOMOTU ŚWIATA"

Majówka z jogą w magicznym Alchemiku. „Dopóki nie wyjedzie się z Alchemika, można żyć w takim przeświadczeniu. I się w nim żyje. Tym złotem tutaj jest Spokój, Cisza, Zanik Czasu i Kosmiczne Oddalenie od łomotu świata. Wszystko pisane wielką literą. Jako nazwy własne. Unikatowo własne dla tego Miejsca. Tutaj można być „poza”. Poza zasięgiem, poza ciśnieniem pracy, terminów i zobowiązań. Poza planem. Horyzont czasowy czegoś takiego jak plan, jest tutaj nie dłuższy niż godzina. Co będzie dalej, to się po prostu zobaczy. A jeśli nie to  i tak nic nie szkodzi…

28.04-3.05.2023

WEEKEND Z JOGĄ I MEDYTACJĄ

Weekend z jogą i medytacją w magicznym miejscu to szansa na przeżycie niesamowitych doświadczeń. To nasz jedyny wyjazd w roku, podczas którego tak wiele czasu poświecimy medytacji. Cały program warsztatu podporządkowany będzie na obcowanie z tym aspektem praktyki jogi. Medytacja odbywać się będzie trzy razy dziennie. Do niej dopasowana zostanie praktyka asan i pranayamy. Znajdą się zatem sesje dynamicznej praktyki, by poruszyć ciałem zastałym od długiego medytacyjnego siedzenia. Popraktykujemy również powoli i spokojnie z nastawieniem na odczuwanie i bycie z oddechem. Główną częścią praktyki będzie siedzenie w wyciszeniu i  budowanie własnego spokoju i integracji z otoczeniem.

2-4.06.2023

czas na urlop

SLOW LIFE - ŻYCIE BEZ POŚPIECHU

W języku greckim zwrot siga siga oznacza spokojnie bez pośpiechu. Tak właśnie jest na Krecie. Życie kręci się z prędkością latającej muchy, a wszyscy dookoła chodzą uśmiechnięci i zadowoleni. Właśnie tam mamy swoje ulubione miejsce wolne od pośpiechu. Miejsce gdzie właściciele pensjonatu oraz tawerny, traktują nas jak członków własnej rodziny. Joga z Markiem, jest wolna od presji bez jakicholwiek oczekiwań. Odnajdą się na niej zarówno osby początkujące jak i zaawansowane.

11-18.06.2023
18-25.06.2023

WAKACJE Z JOGĄ - AKTYWNY URLOP

Zmęczeni miastem marzymy o chwili wytchnienia, kiedy możemy zebrać myśli, zrelaksować ciało i umysł. Popularne ośrodki wypoczynkowe w kraju (i za granicą) nie zawsze dają nam taką możliwość. Tłum ludzi, nagromadzenie głośnych punktów handlowo-usługowych, których zadaniem jest umilenie nam pobytu, a tak naprawdę wywołujących szum i zmęczenie. Czy rzeczywiście odpoczywamy w takich warunkach?

09-16.07.2023

WAKACJE Z JOGĄ DLA ZAAWANSOWANYCH

Wakacje z jogą w całości poświęcone osobom zaawansowanym i nauczycielom jogi to szansa, by w kameralnym gronie na tydzień zanurzyć się w praktyce jogi. Ponieważ poruszane asany i pranajamy pochodzić będą z poziomów II i III jogi metodą BKS Iyengara, zapraszamy na wyjazd osoby mające już doświadczenie w jodze, chcące pod czujnym okiem Marka w atmosferze przyjaźni i zrozumienia pogłębić swoją praktykę. Zaawansowanie procesu polegać będzie na łączeniu skomplikowanych technik z filozofią niedualną. 

16-22.07.2023

WAKACJE Z JOGĄ DLA KRĘGOSŁUPA

Wakacje z jogą poświęcone kręgosłupowi to przede wszystkim wiele asan sprzyjających poprawie zdrowia naszych pleców. Podczas wieczornych zajęć skupimy się na ustawieniach terapeutycznych pod kątem różnego rodzaju dolegliwości kręgosłupa. Będziemy zgłębiali temat, jak prawidłowo ustawić się w każdej z asan, by sprzyjała ona poprawie funkcjonowania naszego organizmu. Ponieważ temat jest bardzo obszerny, kolejne sesje w poszczególnych dniach zostaną poświęcone innemu obszarowi pleców.

20-26.08.2023

Weekendy z jogą 2023

WEEKEND Z JOGĄ - PRACA Z EMOCJAMI 

Wrześniowy wyjazd do Villi Sattva to okazja do spotkania z samym sobą, wyciszenia swoich emocji, zapanowania nad nimi i poznania siebie lepiej. Każdemu z nas zdarza się porządnie wkurzyć, zdenerwować czy być wściekłym. Te chwile zupełnie wyprowadzają nas z równowagi. Później musimy długo dochodzić do siebie i jest to dla nas bardzo niekomfortowe. Czujemy się źle i nadal odtwarzamy jakieś zdarzenie w głowie, które uparcie nie chce odejść. Każda krytyczna sytuacja w życiu jest jak katalizator, który wyzwala niekontrolowane wybuchy emocji. Gdy ilość różnych zdarzeń jest duża, czujemy się emocjonalnie przepełnieni.

14-17.09.2023

Weekend z jogą Biały Dom - Antoniów (Izery) Jesień 2023

WEEKEND Z JOGĄ  ANTYDEPRESYJNĄ I REGENERACYJNĄ

Jesień to czas, gdy większości z nas zaczyna brakować sił witalnych. Dni są coraz krótsze, wakacje daleko za nami, a święta daleko przed nami. Praca, obowiązki i codzienne zmagania sprawiają, że na nasze barki spada coraz więcej zmęczenia, stresu i napięcia. Kiedy damy się wciągnąć w wir takiego życia, nie jesteśmy w stanie sami się zatrzymać, a jak wiadomo chroniczne zmęczenie może, niestety, prowadzić do depresji.

19-22.10.2023

WEEKEND Z JOGĄ DLA KRĘGOSŁUPA

Weekend z jogą poświęcony kręgosłupowi to przede wszystkim wiele asan sprzyjających poprawie zdrowia naszych pleców. Wieczory spędzimy na ustawieniach terapeutycznych nastawionych na różnego rodzaju asymetryczne dolegliwości. Często ból kolana, łokcia czy nadgarstka ma swoje źródło w kręgosłupie, dlatego właśnie na tej części ciała skupimy się najbardziej. Będziemy zgłębiać temat, jak prawidłowo ustawić się w każdej z asan, by sprzyjała ona poprawie funkcjonowania naszego organizmu.

9-12.11.2023

biały dom jesień

Weekend z jogą Biały Dom - Antoniów (Izery) Jesień 2023

WEEKEND Z JOGĄ  DLA ZAAWANSOWANYCH

Dla wszystkich osób zaawansowanych i nauczycieli jogi przewidzielismy niespodziankę w postaci warsztatu wyjazdowego dedykowanego tylko dla Was. Szczegóły wydarzenia już wkrótce.

23-26.11.2023

WEEKEND Z JOGĄ DLA ZŁAGODZENIA STRESU

Wyjazd grudniowy do Chaty Cyborga to niezwykłe wydarzenie. Poszukując ciszy, spokoju i domowej atmosfery zdecydowaliśmy się na organizację warsztatu jogi, właśnie w tym miejscu. Znajduję się ono w Bielicach na samym końcu drogi, dalej są już tylko góry, las i szlaki turystyczne. Okolica określna jest często mianem „Sudeckich Bieszczad”. Zaś sama Chata Cyborga przez wiele lat funkcjonowała jako jedno z najbardziej kultowych schronisk turystycznych w Sudetach.

15-17.12.2023

Weekendy z jogą 2024

Styczeń jest pierwszym miesiącem roku i zawsze kojarzy się z postanowieniami noworocznymi. To zatem doskonała okazja, by rozpocząć kolejny rok z dobrymi, zdrowymi nawykami. Takimi z pewnością jest praktyka jogi. Gdy naprawdę chcemy, by coś zakorzeniło się w naszej codzienności, wymagać to będzie od nas pewnego zaangażowania. Wtedy nic nie powinno rozpraszać naszej uwagi. Zazwyczaj obowiązki domowe i praca sprawiają, że nie mamy już dość energii na wyrobienie sobie zdrowych nawyków.

4-7.01.2024

na wyjazdy z jogą pomoce kupisz w joga markecie

Jesteśmy jednym z najstarszych sklepów z akcesoriami do jogi. Nasz jogowy sklep powstał w roku 2010, jako butik Fabryki Energii Centrum Jogi Wrocław. Od początku byliśmy obecni jako sklep internetowy, pomagając joginkom i joginom w całej Polsce w wyborze dobrych mat do jogi i innych akcesoriów.

Na dzień dzisiejszy posiadamy ogromne zaplecze doświadczenia. Wspierają nas przede wszystkim nauczyciele Fabryki Energi – naszej szkoły jogi we Wrocławiu. To tutaj w przestrzeniach Centrum Jogi mieści się nasz sklep stacjonarny (jeden z największych w Polsce) oraz sklep wysyłkowy.

Nasza oferta to przede wszystkim produkcja własna. Sami szyjemy wiele produktów takich jak klocki do jogi, wałki do jogi czy paski do jogi, korzystając tylko z polskich materiałów. Naszą ofertę wzbogacają maty do jogi najbardziej znanych marek jogowych: Bodhi Yoga, Manduka i Otu Yoga. Wszelkie potrzebne akcesoria na wyjazdy z jogą 2022, kupisz u nas.