KONCERT RELAKS W KRAINIE DŹWIĘKÓW

26.09.2021 (niedziela)

godz. 20:00

Przyjdź, odpocznij, poczuj siebie. Naładuj się energią pozytywnej wibracji mis tybetańskich oraz innych instrumentów.
Na miejscu dowiesz się jakie instrumenty będą Cię napełniać energią Miłości. 


TEMAT

Koncert Relaks w Krainie Dźwięków - podarujcie sobie chwilę relaksu, odprężenia i wytchnienia na koniec dnia w kojących dźwiękach gongów, mis tybetańskich, dzwonków koshi, kalimby i innych wysokowibracyjnych instrumentów. Koncert relaksacyjny jest swoistą kąpielą w dźwiękach, podczas której nasza podświadomość i ciało oczyszczają się na poziomie subtelnym ze wszystkich zbędnych toksyn, obciążających nas przekazów i wzorców, które już nam nie służą. Kojące dźwięki grane na żywo oddziałują swoimi wibracjami na ciało fizyczne przenikając w głąb do komórek. Seans z gongami i misami tybetańskimi jest także swego rodzaju głębokim masażem wewnątrzkomórkowym. Instrumenty te emanują bardzo szerokie spektrum tonalne. Wibracje dźwiękowe wchodzą w rezonans z komórkami naszego ciała przywracając w nich harmonię i spokój. Dźwięki choć bardzo subtelne i delikatne są potężnym narzędziem. Fale energii, przepływając przez ciało, oczyszczają je z blokad energetycznych, uruchamiają procesy zdrowienia i regeneracji na bardzo głębokich molekularnych poziomach.
 

PROWADZĄCY

Agnieszka Prymon („Światłem połączeni”) - pasjonatka szeroko pojętego samorozwoju, różnorodnych technik pracy nad doskonaleniem siebie. Z zawodu architekt, z pasji fotograf. Uczestniczka wielu warsztatów, kursów i festiwali związanych z samoświadomością, pracą z ciałem, oddechem, głosem, dźwiękiem, muzykoterapią i tańcem intuicyjnym.Ścieżkę rozwoju osobistego zaczęła w 2011 r. od praktyki jogi Iyengara, od tego czasu poznała także wiele innych form pracy z ciałem, oddechem i medytacją, obecnie praktykantka jogi kundalini, certyfikowana terapeutka wibracjami mis tybetańskich wg tradycyjnego przekazu himalajskiego, ukończyła warsztat medytacji Osho zorganizowany przez Fundację Osho w Polsce.MIEJSCE

Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław

pl. Wolności 7
Kamienica pod Złotym Dębem
(I piętro)

 
 

GARŚĆ INFORMACJI

DATA

26.09.2021 godz. 20:00KOSZT
60 - udział w kocercie


ZAPISY

Zapisów dokonujemy poprzez nasz panel, wykupując odpowiednią opłatę i rejestrując się w kalendarzu.
https://fabrykaenergii-wroclaw.cms.efitness.com.pl/kup-karnet


ODDZIAŁYWANIE MIS I GONGÓW


Dźwięki terapeutycznych mis tybetańskich wprawiają nasz umysł w częstotliwość fal alfa oraz fal theta, czyli w stany głębokiego relaksu, który mamy tuż po przebudzeniu lub tuż przed zaśnięciem, wpływają relaksująco  na ciało i wyciszają umysł, poprawiają działanie układu immunologicznego, synchronizują półkule mózgowe, regenerują system nerwowy i regulują układ gruczołowy, harmonizują pracę narządów wewnętrznych, pozwalają wejść w stan głębokiego wyciszenia, rozpuścić napięcia, uwolnić od stresu i doznać stanu pierwotnego zaufania i bezpieczeństwa.


Przed sesją dobrze jest wypić trochę wody, gdyż dobre nawodnienie organizmu sprzyja przewodzeniu fal dźwiękowych.PRZECIWWSKAZANIA: epilepsja, rozrusznik serca, silne stany depresyjne, wczesna ciąża.


 

DOJAZD

• MPK:

przystanek : Rynek / Św. Mikołaja
autobus: 122, 132, 142, 144, E, K, 243, 245, 247, 253, 257
tramwaj: 3, 6, 7, 10, 14, 20, 24, 33

przystanek : Zamkowa
tramwaj: 3, 10, 23, 33  

przystanek : Narodowe Forum Muzyki
tramwaj: 4, 20  

Samochodem:
parking pod Narodowym Forum Muzyki, parking w DH Renoma  

• Rowerem:
Wszystkim ekologicznym wielbicielom Jogi polecamy zostawić rower
przy jednym z licznych stojaków na pl. Wolności