FESTIWAL JOGI
JOGA BAZAR


20.06.2021 (niedziela)
godz. 10:30 - 19:30

Zapraszamy Was na Festiwal Jogi, który odbędzie się w Fabryce Energii z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi - w niedzielę 20 czerwca!
W tym dniu będzie można spróbować praktyki różnych metod jogi podczas wielu zaplanowanych zajęć z naszymi nauczycielami. Od rana do wieczora będzie też czynny nasz stacjonarny sklep z akcesoriami do jog Joga Market, w którym będą na Was czekały atrakcyjne rabaty i promocje na cały asortyment! Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!


ZAJĘCIA JOGI - 1 lekcja 10 zł!

20 czerwca (niedziela) zapraszamy Was do Fabryki już od godziny 10:30! Za symboliczne 10 zł będzie można wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach. Dla posiadaczy kart Multisport, OK System obowiązują wejścia bez dopłat! W zajęciach może wziąć udział każdy - nie ma znaczenia, czy ćwiczysz w Fabryce Energii długo czy krótko, czy też postanowisz przyjść do nas po raz pierwszy. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej praktyki! Każde zajęcia będą trwały 60 minut, należy przynieść ze sobą własną matę i pasek do jogi (będzie też można kupić je na miejscu ze świątecznym rabatem). 

10:30 - 11:30

JOGA Z LIDKĄ
(joga dla zdrowia)


12:00 - 13:00

JOGA Z MICHALINĄ
(energetyczna Vinyasa Flow)


14:30 - 15:30

ZDROWY KRĘGOSŁUP Z MONIKĄ
(zajęcia z fizjoterapeutą)


16:30

JOGA Z KINGĄ
(joga Iyengara)


18:00

JOGA Z EWĄ
(joga Iyengara)


19:30

KONCERT RELAKSACYJNY
(misy i gongi)


JOGA MARKET - rabaty do 60%!

20 czerwca (niedziela) od godz. 10:30 do 19:30 będzie czynny nasz stacjonarny sklep z akcesoriami do jogi. W tym dniu promocje będą dotyczyć całego asortymentu sklepu - od pasków do jogi, przez ubrania do jogi, koce, klocki, wałki aż po najdroższe maty! Rabaty od 10% aż do 60% na wybrane produkty. Oferta dotyczy wyłącznie zakupów w sklepie stacjonarnym w niedzielę 20.06, także zapraszamy do nas na Plac Wolności 7 we Wrocławiu!


KARNETY DLA NOWYCH OSÓB  -20%!

Podczas Festiwalu Jogi każda osoba, która przyjdzie na zajęcia do Fabryki Energii pierwszy raz, będzie mogła zakupić dowolny karnet na kolejne zajęcia o 20% taniej! Przyprowadźcie przyjaciół, siostry, braci, rodziców - niech też spróbują praktyki jogi :)


KONCERT RELAKSACYJNY - bilet 10 zł!

Koncert Relaks w Krainie Dźwięków - podarujcie sobie chwilę relaksu, odprężenia i wytchnienia na koniec dnia w kojących dźwiękach gongów, mis tybetańskich, dzwonków koshi, kalimby i innych wysokowibracyjnych instrumentów. Koncert relaksacyjny jest swoistą kąpielą w dźwiękach, podczas której nasza podświadomość i ciało oczyszczają się na poziomie subtelnym ze wszystkich zbędnych toksyn, obciążających nas przekazów i wzorców, które już nam nie służą. Kojące dźwięki grane na żywo oddziałują swoimi wibracjami na ciało fizyczne przenikając w głąb do komórek. Seans z gongami i misami tybetańskimi jest także swego rodzaju głębokim masażem wewnątrzkomórkowym. Instrumenty te emanują bardzo szerokie spektrum tonalne. Wibracje dźwiękowe wchodzą w rezonans z komórkami naszego ciała przywracając w nich harmonię i spokój. Dźwięki choć bardzo subtelne i delikatne są potężnym narzędziem. Fale energii, przepływając przez ciało, oczyszczają je z blokad energetycznych, uruchamiają procesy zdrowienia i regeneracji na bardzo głębokich molekularnych poziomach.

ODDZIAŁYWANIE MIS I GONGÓW: dźwięki terapeutycznych mis tybetańskich wprawiają nasz umysł w częstotliwość fal alfa oraz fal theta, czyli w stany głębokiego relaksu, który mamy tuż po przebudzeniu lub tuż przed zaśnięciem, wpływają relaksująco  na ciało i wyciszają umysł, poprawiają działanie układu immunologicznego, synchronizują półkule mózgowe, regenerują system nerwowy i regulują układ gruczołowy, harmonizują pracę narządów wewnętrznych, pozwalają wejść w stan głębokiego wyciszenia, rozpuścić napięcia, uwolnić od stresu i doznać stanu pierwotnego zaufania i bezpieczeństwa. 
Przed sesją dobrze jest wypić trochę wody, gdyż dobre nawodnienie organizmu sprzyja przewodzeniu fal dźwiękowych.
PRZECIWWSKAZANIA: epilepsja, rozrusznik serca, silne stany depresyjne, wczesna ciąża.


PROWADZĄCA

Agnieszka Prymon („Światłem połączeni”) - pasjonatka szeroko pojętego samorozwoju, różnorodnych technik pracy nad doskonaleniem siebie. Z zawodu architekt, z pasji fotograf. Uczestniczka wielu warsztatów, kursów i festiwali związanych z samoświadomością, pracą z ciałem, oddechem, głosem, dźwiękiem, muzykoterapią i tańcem intuicyjnym.
Ścieżkę rozwoju osobistego zaczęła w 2011 r. od praktyki jogi Iyengara, od tego czasu poznała także wiele innych form pracy z ciałem, oddechem i medytacją, obecnie praktykantka jogi kundalini, certyfikowana terapeutka wibracjami mis tybetańskich wg tradycyjnego przekazu himalajskiego, ukończyła warsztat medytacji Osho zorganizowany przez Fundację Osho w Polsce.


MIEJSCE

Fabryka Energii Centrum Jogi & Joga Market 
Plac Wolności 7, Wrocław
Kamienica pod Złotym Dębem (I p.)


DOJAZD

• MPK:

przystanek : Rynek / Św. Mikołaja
autobus: 122, 132, 142, 144, E, K, 243, 245, 247, 253, 257
tramwaj: 3, 6, 7, 10, 14, 20, 24, 33

przystanek : Zamkowa
tramwaj: 3, 10, 23, 33  

przystanek : Narodowe Forum Muzyki
tramwaj: 4, 20  

• Samochodem:
parking pod Narodowym Forum Muzyki, parking w DH Renoma  

• Rowerem:
Wszystkim ekologicznym wielbicielom Jogi polecamy zostawić rower przy jednym z licznych stojaków na pl. Wolności.


MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI NA ŚWIECIE

Międzynarodowy Dzień Jogi to święto proklamowane 11 grudnia 2014 przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, z inicjatywy premiera Indii Narendry Modi, poświęcone propagowaniu jogi. Na obchody wyznaczono dzień 21 czerwca. Pierwsze oficjalne obchody odbyły się w 2015 roku, a wzięło w nim udział 35000 osób z ponad 70 krajów. Obecnie Światowy Dzień Jogi obchodzony jest w ponad 200 krajach, w tym również w Polsce.