Coś więcej niż zwykłe zajęcia jogi

Weekend z jogą - warsztaty jogi

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty jogi w Fabryce Energii Centrum Jogi Wrocław. Warsztaty odbywają się w każdą sobotę i podzielone są na dwie części. Co weekend zajęcia poprowadzi inny nauczyciel, skupiając się na wybranej przez siebie tematyce. Zachęcamy do sprawdzenia kalendarza i zapoznania się z wybranymi tematami warsztatów jogi. Wszystkie zajęcia warsztatowe dostępne są w ramach karnetów na zajęcia jogi w naszej szkole, które można wykupić przez naszą stronę.  Zapisy i opłaty pozostawiamy zatem takie same jak w przypadku innych zajęć jogi. Istnieje możliwość udziału tylko w obu częściach wydarzenia.

warsztaty jogi wrocław

MAJ

17:00 część I
18:30 część II

28

SOBOTA

Karolina Gawlik

Pincha Mayurasana cz. 2

To już drugi warsztat, na temat pozycji odwróconej – Pinchy Mayurasany, czyli stania na przedramionach.

Podejmiemy się tych samych wyzwań wzmacniania barków i core, jak również budowania solidnych asanowych podstaw Pinchy, którymi są pozycja delfina oraz stanie na głowie. Dzięki zbudowaniu tych podstaw będziemy pracować nad jak największą kontrolą wchodzenia do tej zaawansowanej odwróconej asany.

Koniec praktyki poświęcimy na pozycje relaksacyjne.

Warsztat nie jest odpowiedni dla osób zmagających się kontuzją/bólem kręgosłupa, ramion lub szyi!

CZERWIEC

17:00 część I
18:30 część II

4

SOBOTA

Darek Sobiecki

Odkrywanie jogi Kundalini

Po raz pierwszy w Fabryce Energii zapraszamy na zajęcia warsztatowe poświęcone podstawom jogi Kundalini. Jeśli do tej pory były w Tobie wątpliwości przed przyjściem na regularne zajęcia, skorzystaj z warsztatu i poznaj narzędzia jogi Kundalini od podstaw.

W trakcie warsztatu poznasz zamknięcia strumieni energii (bandhy) oraz ćwiczenia oddechowe stosowane w jodze kundalini i nauczysz się poprawnego ich wykonywania. Zrobisz praktykę asan wzmacniającą całe ciało. Na koniec weźmiesz udział w medytacji, która pozwoli Ci uspokoić umysł i poczuć szeroką przestrzeń serca. Jeśli kojarzysz medytację tylko z nieruchomym siedzeniem w ciszy, możesz się zaskoczyć.

W trakcie zajęć warsztatowych, dowiesz się także:

  • Dlaczego i jak działają mantry?
  • Co to są czakry i jakie pozycje mogą Ci pomóc je zbalansować?
  • Skąd opinie, że joga Kundalini jest niebezpieczna?

 

3 godziny to mało żeby poznać całość zagadnień jogi Kundalini, ale możliwe, że dzięki tym zajęciom warsztatowym ocenisz czy joga kundalini Ci odpowiada i dlaczego jest coraz bardziej popularna. 

CZERWIEC

17:00 część I
18:30 część II

11

SOBOTA

Kinga Stefurak

Świeca

Salamba sarvangasana (świeca) nazywana królową asan.

Pozycja, której właściwości prozdrowotnych i terapeutycznych nie sposób przecenić. Ale jak każda pozycja odwrócona, jej wykonanie przynosi mnóstwo radości i innych pozytywnych emocji. Wzmacnia poczucie sprawczości, panowania nad własnym ciałem. A zatem warto wykonywać ją jak najczęściej. Dlatego zapraszam Was serdecznie na warsztat w całości poświęcony Sarvangasanie.

Spotkanie podzielone jest na dwie lekcje: w trakcie pierwszej przygotujemy ciało do wykonania tej asany – rozciągniemy, wzmocnimy, uelastycznimy obszary, które pracują najmocniej w świecy.

Druga lekcja to bezpieczne wejście do Sarvangasany z użyciem pomocy: będzie wariant w krześle, przy ścianie, na kocach. Dużo pracy ale też mnóstwo dziecięcej radości z bycia w pozycji odwróconej. Warsztat nie jest przeznaczony dla osób zupełnie początkujących.

CZERWIEC

17:00 część I
18:30 część II

25

SOBOTA

Ania Michalik

„108 Powitań Słońca”

LIPIEC

17:00 część I
18:30 część II

2

SOBOTA

Michalina Dalecka

MAJ

17:00 część I
18:30 część II

21

SOBOTA

Informacja wkrótce

najbliższe wydarzenia w naszej szkole jogi

Aktualności | Joga Wrocław