Coś więcej niż zwykłe zajęcia jogi

Weekend z jogą - warsztaty jogi

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty jogi w Fabryce Energii Centrum Jogi Wrocław. Warsztaty odbywają się w każdą sobotę i podzielone są na dwie części. Co weekend zajęcia poprowadzi inny nauczyciel, skupiając się na wybranej przez siebie tematyce. Zachęcamy do sprawdzenia kalendarza i zapoznania się z wybranymi tematami warsztatów jogi. Wszystkie zajęcia warsztatowe dostępne są w ramach karnetów na zajęcia jogi w naszej szkole, które można wykupić przez naszą stronę.  Zapisy i opłaty pozostawiamy zatem takie same jak w przypadku innych zajęć jogi. Istnieje możliwość udziału tylko w obu częściach wydarzenia.

warsztaty jogi wrocław

Weekendowe warsztaty powracają we wrześniu!

LIPIEC

17:00 część I
18:30 część II

23

SOBOTA

Katarzyna Morawska

Symfonia Śawasany

Warsztaty dla zmęczonych i takich, którzy nie boją się głośno zachrapać w śawasanie. Będziemy dużo leżeć, wspólnie schładzać głowy i dawać wytchnienie skołatanym nerwom. 

W pierwszej części warsztatu poczytamy wybrane sutry (będziemy dużo milczeć i zamykać oczy), a w drugiej zbadany kwestię „wewnętrznego wzroku” – zastanowimy się razem, co dla nas znaczy „widzieć do wewnątrz” oraz czym właściwie jest wgląd – co mu sprzyja, a co mu przeszkadza.

WRZESIEŃ

17:00 część I
18:30 część II

3

SOBOTA

 

OGŁOSZENIE NIEBAWEM

WRZESIEŃ

17:00 część I
18:30 część II

10

SOBOTA

 

 OGŁOSZENIE NIEBAWEM

najbliższe wydarzenia w naszej szkole jogi

Aktualności | Joga Wrocław

Serwis korzysta z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Stanowią one dane, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika. Korzystając z serwisu zgadzasz się z naszą polityką prywatności.