sięgnij po wiedzę i umiejętności

Warsztat Kobiecej Jogi

ania joga dla kobiet warsztat

Joga Doskonała Dla Kobiet

Na regularnych lekcjach jogi, dynamika zajęć często nie pozwala nauczycielom na dokładne zajęcie się paniami w trakcie menstruacji. Natomiast nam kobietom trudno przyznać się do tego stanu. Czujemy zakłopotanie, nie chcemy wprowadzać zamieszania. Nie rozumiemy też dlaczego mamy zrobić inny wariant danej pozycji – jest nam z tym trudno, niekomfortowo.

Ten warsztat jest po to, abyśmy w sprzyjających dla nas warunkach, w swoim gronie, w komfortowej atmosferze mogły omówić dokładnie asany, które są dla nas dobre, potrzebne i  sprzyjające podczas menstruacji. Tak żeby niezależnie czy praktykujesz u mnie, czy u Marka, Kingi, Darii – jeśli usłyszysz w trakcie menstruacji wariant dla siebie – bez stresu,  z ufnością i dbałością o siebie wykonasz go układając się w pozycji. 

Pamiętaj, joga ma być dla Ciebie, nie przeciwko Tobie. Ma sprzyjać realizacji Twoich potrzeb, dawać możliwość zaopiekowania się sobą, tworzyć przestrzeń w głowie i ciele na zrobienie czegoś inaczej. 

"Zapraszam Was na 2,5 godzinny warsztat jogi kobiecej poświęcony praktyce asan w trakcie menstruacji. Warsztat dedykowany jest dla osób początkujących, które dopiero zaczynają przygodę z jogą, tych regularnie praktykujących jak i zaawansowanych. Na warsztat weźmiemy sekwencję stworzoną przez Lois Steinberg (Advanced 2 Certified Iyengar Yoga Instructor) – znaną i cenioną nauczycielkę zajmującą terapią w jodze. Lois jest autorką książki „Praktyka jogi dla kobiet. Przewodnik wg nauczania Gity S. Iyengar”, do której będę się odnosić."

Joga dla kobiet to podróż poznawania i akceptacji swojego ciała. Poprzez jogę, kobieta może odkryć siłę, delikatność i wewnętrzną równowagę.

Cztery kroki do zapisania się na warsztat | 90 PLN

Wejdź na stronę logowania

Kliknij na boczny pasek z czerwoną ikoną KUP KARNET. Otworzy się nowy panel obsługi. Kliknij dalej.

Wybierz "warsztaty"

Wybierz z listy "JOGA DLA KOBIET". Potwierdź datę i kliknij dalej.

opłać warsztat

Opłać warsztat w nowym oknie płatności internetowej.

zapisz się na zajęcia

W zakładce GRAFIK ZAJĘĆ wybierz datę warsztatu, kliknij i zapisz się.

nauczyciel prowadzący

ania michalik joga

Anna Michalik

Ania jest w trakcie Kursu Mentorskiego u Marka, regularnie spotkacie ją w Fabryce Energii na zajęciach o 19:45 oraz asystach grupy początkującej i wyjazdach. Brała udział w warsztatach z Christianem Pisano w 2019, 2020 i 2023, Yogi Zainem w 2020 oraz Elayem Shifroni w 2021. Regularnie bierze też udział w kursach doszkalających przygotowanych przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara.
Ania z wykształcenia jest pedagogiem i psychologiem społecznym. Prywatnie instruktor Slow Joggingu i fascynatka filozofii Slow Life.

„Moją przygodę z jogą zaczęłam w 2017 roku i od tego czasu regularnie praktykuje pod okiem Marka Bednarskiego. Dzięki jodze odkryłam siebie na nowo, poznałam swoje ciało fizyczne, emocjonalne i mentalne. Regularna praktyka sprawiła, że moje ciało stało się bardziej świadome, blokady które zakładałam przez lata przeszłego życia na serce i odczuwanie z miesiąca na miesiąc malały. Natomiast akceptacja siebie i moich ograniczeń ciała rosła. Chcę Was zaprosić do poznania i zaakceptowania siebie, niezależnie kim jesteśmy, jak wyglądamy i jak bardzo zastygliśmy w danym momencie życia. Daj sobie tą szansę bycia tu i teraz. Joga to pomost, który dzięki regularnej praktyce łączy, scala świat zewnętrzny z tym kim jesteśmy.” 

~Ania

najbliższe wydarzenia w naszej szkole jogi

Aktualności | Joga Wrocław

Serwis korzysta z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Stanowią one dane, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika. Korzystając z serwisu zgadzasz się z naszą polityką prywatności.