nadszedł czas tylko i wyłącznie dla ciebie

Wakacje z jogą 2023

wakacje z jogą grecja

Wakacje z jogą 2023 już wkrótce. W tym roku cieszymy się z urlopu w Białym Domu na wsi w górach Izerskich oraz w Chacie Cyborga w masywie Śnieżnika. Osoby początkujące i  średnio zaawansowane gorąco zapraszamy na wyjazd do Antoniowa i pracę z kręgosłupem lub drugi termin wyjazdu do Bielic i jogę na urlopie. Wyjazd dla zaawansowanych odbędzie się w Bielicach w pierwszym terminie. W 2023 roku wakacje z jogą organizujemy również na Krecie. Grecja rok temu tak nam się spodobała, że w 2023 wakacje z jogą odbędą się tam w aż dwóch terminach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby zapisać się na wakacje z jogą, uzupełnij formularz na stronie danego wyjazdu.

czas na urlop - czas na wypoczynek z jogą

Wakacje z jogą na Krecie - Grecja Lato 2023
SLOW LIFE - ŻYCIE BEZ POŚPIECHU

W języku greckim zwrot siga siga oznacza spokojnie bez pośpiechu. Tak właśnie jest na Krecie. Życie kręci się z prędkością latającej muchy, a wszyscy dookoła chodzą uśmiechnięci i zadowoleni. Właśnie tam mamy swoje ulubione miejsce wolne od pośpiechu. Miejsce gdzie właściciele pensjonatu oraz tawerny, traktują nas jak członków własnej rodziny. Joga z Markiem, jest wolna od presji bez jakichkolwiek oczekiwań. Odnajdą się na niej zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.

18-25.06.2023

Wakacje z jogą Chata Cyborga - Bielice (Sudety) Lato 2023
WAKACJE Z JOGĄ – ENERGIA I REGENERACJA

Czas urlopu marzymy przeznaczyć na dobry wypoczynek. Wielokrotnie przekonujemy się, że nie jest to takie łatwe. Przede wszystkim ważne jest miejsce – ciche, spokojne, wygodne i pośród natury. W tych warunkach codzienna praktyka jogi, wprowadzać nas będzie w stan równowagi. Łącząc wysiłek i relaks, dzień po dniu możemy odzyskać utracone siły i radość z życia. Zrównoważona praca jest niezbędna w dbaniu o siebie i poprawianiu własnego samopoczucia. To będzie naszym głównym tematem spotkań i czasu spędzonego na sali do jogi.

9-16.07.2023

Wakacje z jogą Chata Cyborga dla zaawansowanych - Bielice (Sudety) Lato 2023
WAKACJE Z JOGĄ DLA ZAAWANSOWANYCH

Wakacje z jogą dla zaawansowanych i nauczycieli jogi to szansa, by w kameralnym gronie zanurzyć się w praktyce jogi. To zaproszenie do głębokiej akceptacji swoich sztywności i ograniczeń, zaprzyjaźnienia się z nimi i podjęcia wspólnego wysiłku do budowania wzajemnej tolerancji. Poszukiwać będziemy tego na macie podczas wykonywania asan, pranajam i medytacji. Liczba miejsc na wyjeździe z jogą jest niewielka, dzięki czemu jesteśmy w stanie być bliżej siebie i procesu.

16-22.07.2023

Wakacje z jogą Biały Dom - Antoniów (Izery) Lato 2023
WAKACJE Z JOGĄ DLA KRĘGOSŁUPA

Wakacje z jogą poświęcone kręgosłupowi to praktyka sprzyjająca poprawie zdrowia naszych pleców. Podczas zajęć skupimy się na ustawieniach terapeutycznych pod kątem różnego rodzaju dolegliwości kręgosłupa. Wyjazd   z jogą dla kręgosłupa to szansa, by zrozumieć, jak prawidłowo wykonywać asany, tak by – praktykując jogę – zdrowieć i przestać doświadczać kolejnych kontuzji i urazów. To także szansa, by ruch stał się wewnętrzną eksploracją i poszukiwaniem dla siebie najlepszych rozwiązań. To zaproszenie do poznania siebie i działania własnego organizmu.

20-26.08.2023

WAKACJE Z JOGĄ DLA KRĘGOSŁUPA | BIAŁY DOM
WAKACJE Z JOGĄ ENERGIA I REGENERACJA LATO 2023
WEEKEND Z JOGĄ – DOBRY NASTRÓJ | BIAŁY DOM JESIEŃ 2023
WEEKEND Z JOGĄ – REGENERACJA | BIAŁY DOM JESIEŃ 2023

Serwis korzysta z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Stanowią one dane, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika. Korzystając z serwisu zgadzasz się z naszą polityką prywatności.