nadszedł czas tylko i wyłącznie dla ciebie

Wakacje z jogą 2022

Wakacje z jogą 2022 już wkrótce. W tym roku cieszymy się z urlopu w Białym Domu na wsi w górach Izerskich lub w Chacie Cyborga w masywie Śnieżnika. Osoby początkujące i  średnio zaawansowane gorąco zapraszamy na wyjazd do Antoniowa i pracę z kręgosłupem lub drugi termin wyjazdu do Bielic i jogę na urlopie. Wyjazd dla zaawansowanych odbędzie się w Bielicach w pierwszym terminie.

czas na urlop - czas na wypoczynek z jogą

Wakacje z jogą Biały Dom | Antoniów (Izery) Lato 2022

Joga dla kręgosłupa, kręgosłup dla zdrowia

Wakacje z jogą poświęcone kręgosłupowi to przede wszystkim wiele asan sprzyjających poprawie zdrowia naszych pleców. Podczas wieczornych zajęć skupimy się na ustawieniach terapeutycznych pod kątem różnego rodzaju dolegliwości kręgosłupa. Będziemy zgłębiali temat, jak prawidłowo ustawić się w każdej z asan, by sprzyjała ona poprawie funkcjonowania naszego organizmu. Ponieważ temat jest bardzo obszerny, kolejne sesje w poszczególnych dniach zostaną poświęcone innemu obszarowi pleców.

03-09.07.2022

Wakacje z jogą Chata Cyborga | Bielice (Sudety) Lato 2022

Urlop z jogą w górach

Wakacje tuż-tuż. Zmęczeni miastem marzymy o chwili wytchnienia, kiedy możemy zebrać myśli, zrelaksować ciało i umysł. Popularne ośrodki wypoczynkowe w kraju (i za granicą) nie zawsze dają nam taką możliwość. Tłum ludzi, nagromadzenie głośnych punktów handlowo-usługowych, których zadaniem jest umilenie nam pobytu, a tak naprawdę wywołujących szum i zmęczenie. Czy rzeczywiście odpoczywamy w takich warunkach?

17-23.07.2022