JUSTYNA ANDRZEJEWSKA


 

Dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara.
Praktykę jogi rozpoczęła w roku 1998. Początkowo ta praca opierała się głównie na ćwiczeniu asan, jednak po kilku latach przyszła pora na głębszą wiedzę. Rozpoczęła regularnie uczestniczyć w warsztatach intensywnej praktyki, poznając na nich zaawansowane techniki medytacji oraz pranayamy. Ćwiczenie asan zaczęło się coraz bardziej bliskie i stało się częścią normalnego dnia. Początkowo doskonalenie pozycji nierzadko zajmowało jej kilka godzin dziennie. Pogłębiając wiedzę na temat medytacji i pracy z energią pomiędzy rokiem 2002-2005 ukończyła liczne kursy zaawansowanej praktyki z tymi technikami. 

Od roku 2005 rozpoczęła pracę jako nauczyciel jogi. Swe umiejętności doskonali pod okiem Konrada Kocota (prekursora jogi w Polsce), na comiesięcznych warsztatach pogłębionej praktyki w Krakowie - asystuje mu w zajęciach i prowadzi pod jego okiem sesję pranayamy. Swe umiejętności, jako nauczyciel doskonali również na warsztatach z nauczycielami z zagranicy (ostatnio Gabriella Giubilaro - Włochy).
Na co dzień uczy: grupy początkujące, zaawansowane, oraz grupę jogi dla kobiet w ciąży. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum jogi Wrocław.