O NAS

Wrocław, spoglądając na to, co oferuje się we Francji, Włoszech czy Anglii, zawsze marzył o pięknych szkołach jogi. Przez wiele lat uparcie dążyliśmy do celu, aby dać Wrocławianom takie miejsce. Czas spędzony z naszymi uczniami w wynajętych salach gimnastycznych dobiegł końca i z radością możemy oddać się praktyce jogi w jednej z najbardziej profesjonalnie działających szkół jogi w Europie.   

Jako jedyna z największych szkół jogi posiadamy klimatycznie urządzony lokal, recepcję, szatnie, sklep z akcesoriami do jogi i dwie klimatyzowane sale do jogi.   

Tylko u nas znajdziesz tak bogaty grafik zajęć od poniedziałku do niedzieli od godz. 7:00 do 21:00. Wszystkie początkujące grupy są otwarte więc możesz chodzić kiedy chcesz. Prowadzimy również kameralne kursy dla początkujących.


W naszym centrum naucza bardzo wielu dyplomowanych i doświadczonych nauczycieli, uczestniczących regularnie w szkoleniach u najlepszych instruktorów z Polski i zagranicy. 

Jako jedyni we Wrocławiu oferujemy poranne zajęcia jogi dynamicznej, jogę regeneracyjną, jogę dla kręgosłupa, jogę kobiet w ciąży i zajęcia regeneracyjne.

Nasze sale do jogi w Fabryce to miejsca kultowe. Wśród uczniów mamy: śpiewaka Filharmonii Narodowej, informatyka bankowego (w wolnych chwilach w pracy ćwiczy stanie na rękach), a także dyrektorów, kierowników, pracowników, którzy na ten jeden moment zrzucają garnitury i w spodniach dresowych oddają się rygorystycznej i wytrwałej pracy nad sobą i dla siebie. 

U nas nie ma klientów - wszystkich traktujemy jak swoich przyjaciół i ucznów. W zamian otrzymujemy podziękowania za „magiczne” uzdrowienie kręgosłupów, barków czy kolan. W rzeczywistości to ich ciężka i wytrwała praca pod naszym profesjonalnym okiem czyni te cuda - bo tutaj tworzymy pozytywną energię.  

Jogę ćwiczą u nas wszyscy. Przychodzą mamy z dzidziusiami w brzuchu na jogę dla kobiet w ciąży, są studenci i młodzież na swoich grupach. Panowie lubują się w jodze jak im się „zepsuje” kręgosłup i na tej grupie stanowią większość. Zaś najstarsi, nawet 70 letni spotykają się na jodze dla kręgosłupa. 

To my od 2008 roku w wakacje jesteśmy organizatorami Jogi w Parku we Wrocławiu pod Panoramą Racławicką. Przez całe wakacje można spotykać się z naszymi nauczycielami co niedzielę na bezpłatnej sesji jogi. Chętnie w akcje angażują się Wrocławskie media i miasto. Dzięki temu co roku  bijemy rekordy frekwencji, często przekraczającej 150 osób. 


Skąd nasza nazwa? Kiedyś na jednym z organizowanym przez nas wyjazdów wakacyjnych z jogą zaczepiliśmy chłopca, uczestnika zajęć jogi dla dzieci: - Kaziu zaczekaj. Powiedz nam co to jest joga? Spojrzał na nas z oburzeniem, jakbyśmy nie wiedzieli rzeczy oczywistych i powiedział: - Joga to Fabryka Energii. Po czym pobiegł dalej. I tak powstała nazwa naszego Centrum Jogi Wrocław.