Rozpocznij swoją przygodę z jogą

Koncert gongów Wrocław

koncert gongów wrocław

Koncert gongów czyli ceremonia dźwięku

Zapraszamy na Kryształową Uzdrawiającą Ceremonię Dźwięku, gdzie doświadczysz głębokiej transformacji, na wielu poziomach jak również znajdziesz przestrzeń na relaks i wyciszenie.

Wspólnie zanurzymy się w przestrzeni naszego serca, ciała i głębokiej obecność, przy wsparciu wysoko wibracyjnych częstotliwości, poszerzymy granice naszej świadomości i uruchomimy uzdrawiające pole miłości, informacji i świat.
Ceremonia dźwięku to nie tylko czas na relaks, to również przestrzeń na świadomą pracę z intencją, energią, a także moment głębokiego oczyszczenia, na wielu poziomach oraz dostrojenie się do wysokich częstotliwości. Każda Ceremonia jest inna, wyjątkowa i tworzy ją energia grupy.
 
Zagrają dla Was magiczne instrumenty strojone w 432 hz misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze gitara oraz shrutibox. Dźwięki tych instrumentów działają terapeutycznie, harmonizują, oczyszczają i dostrajają do pierwotnych wibracji zdrowia.
Podczas Ceremonii usłyszysz także mantry i pieśni, dodatkowo doświadczysz najwyższej jakości esencji eterycznych, które podwyższają nasze wibracje oraz świadomość.

Na czym polega koncert gongów?

Kryształowa Ceremonia Dźwięku to głęboki wielowymiarowy proces, pracujemy na polu fizycznym, mentalnym, energetycznym, emocjonalnym, eterycznym i duchowym. Wibracje przenikają wszystkie komórki naszego ciała, transmutując nasze DNA i budzą naszą duchową pamięć o tym kim tak naprawdę Jesteśmy.

Podczas Ceremonii mogą pojawić się różnego rodzaju odczucia oraz spontaniczne uzdrowotnienia a także wglądy i wizje. Energia podąża za uwagą – co zasilasz to wzmacniasz, siły uzdrawiające i samoregenerujące posiada każdy z nas wystarczy zanurzyć się w swoim wnętrzu, w przestrzeni swojego serca i oddać swoje troski źródłu. Dźwięki pomogą Ci zrelaksować ciało i umysł, a poprzez prowadzoną medytację, głęboki oddech oraz uzdrawiające pieśni będziesz mieć możliwość przekierować swoją uwagę do centrum swojej Istoty.

Koncert gongów poprowadzi

Kamilla Watral ( Adi Yantee ) : Medicine Women prekursorka i propagatorka muzykoterapii z wykorzystaniem mis kryształowych w Polsce. Bioenergoterapeutka, aromaterapeutka, masażystka, pieśniarka, malarka, nauczycielka Vedic Art, joginka, zielarka. Autoryzowana uzdrowicielka rekonektywna. Pracuje z dźwiękiem, ciałem, tańcem, ruchem i oddechem wykorzystując różne techniki terapeutyczne. Praktykuje i czerpie inspiracje z jogi kundalini, Qi Gong, oddychania holotropowego, oddychania metodą Wima Hofa , vipassany, medytacji, 5 rytmów. Prowadzi ceremonie dźwięku, ceremonie cacao, ceremonie żywiołów oraz autorskie warsztaty wokalne, muzykoterapeutyczne i malarskie a także taneczne i warsztaty z jogą kundalini. Prowadzi i współtworzy kręgi kobiet oraz kręgi z Medycyną Matki Ziem. Twórczyni masażu Aroma Crystal, który łączy refleksologię, aromaterapię, muzykoterapię oraz bioenergoterapie. Swoją intensywną podróż z uzdrawiającymi wibracjami rozpoczęła w 2012 roku do tej pory zagrała setki koncertów w Polsce i zagranicą.

gongi wrocław

Koncert gongów we Wrocławiu

Koncert odbędzie się w niedzielę 9.10 o 17:00 i potrwa 1,5 godziny. Na koncert zapraszamy do Fabryki Energii Centrum Jogi Wrocław  przy placu Wolności 7. 

Jak dołączyć do koncertu? 

Wejdź na naszą stronę z karnetami. Wybierz „warsztaty” a następnie karnet na koncert. Opłać karnet. 

Wybierz najlepszą jogę we Wrocławiu dla siebie

Zajęcia jogi w naszej szkole

najbliższe wydarzenia w naszej szkole jogi

Aktualności | Joga Wrocław