spotkaj się z nami po raz pierwszy

Drzwi Otwarte Fabryki Energii

drzwi otwarte w fabryce energii
Sobota 24.09.2022

Drzwi Otwarte w Fabryce Energii to wydarzenie, które organizujemy dla wszystkich, którzy chcą poznać Nas i Naszą szkołę. W planie dnia Drzwi Otwartych Fabryki zawsze znajduje się wiele zajęć jogi, prowadzonych przez różnych nauczycieli, według różnych metod jogi. Dla nowych uczniów oferujemy zniżki na pierwszy karnet, a w naszym Joga Markecie dodatkowe rabaty na liczne akcesoria do jogi.

obowiązują zapisy!

Jak wziąć udział w drzwiach otwartych?

1. Wykup karnet przez naszą stronę.

2. Zapisz się na wybrane zajęcia w naszym kalendarzu.

W ilu zajęciach mogę wziąć udział?

Kupując jedną wejściówkę możesz skorzystać ze wszystkich zajęć jogi w ramach Drzwi Otwartych. Dzięki czemu poznasz różne style jogi oraz nauczycieli Fabryki Energii. 

zniżki na karnety

Każdy nowy uczeń w Fabryce Energii będzie mógł podczas wydarzenia zakupić karnet na pierwszy miesiąc praktyki z dodatkową zniżką!

 

lekcje jogi drzwi otwarte

Przygotowaliśmy aż 13 lekcji jogi według najbardziej znanych metod jogi, każde z innym nauczycielem. Posiadając jeden karnet, możesz skorzystać ze wszystkich zajęć. Pamiętaj aby zapisać się na nie przez nasz grafik!

 

poranna joga

Techniki relaksacyjne, oddechowe i medytacyjne jogi Kundalini

Yin&yang, czyli joga dynamiczna i joga łagodna

Świadomość ciała w jodze

Joga dla głębszego oddechu I

joga wieczorem

Psychojogicznie, o łączeniu jogi z psychoterapią

Joga tu i teraz według metody Iyengara

19:00 Joga Sivananda

Joga Sivananda dla początkujących

Alicja Skibicka

Shakti Dance

Joga początkująca dla zdrowych pleców

Zastanawiasz się nad zakupem profesjonalnego wyposażenia? Szukasz pierwszej maty do jogi? W naszym Joga Market znajdziesz wszystkie akcesoria niezbędne do praktyki jogi. Tylko podczas Drzwi Otwartych wybrane produkty będą objęte dodatkowymi rabatami!

wykłady o jodze

Oprócz praktyki asan, zapraszamy na dwa wykłady dotyczące jogi. 

  • Czy joga to tylko rozciąganie ciała?” pogadanka z Lidią Pawelą o 10:15
  • Joga a bycie w teraźniejszości” wykład z Markiem Bednarskim o 17:00

Podczas wykładów zachęcamy do  zadawania nurtujących pytań. Często podczas zajęć lub zaraz po, nie pozostaje na to wystarczająco czasu. 

poznaj prelegentów

Wykład „Joga, a bycie w teraźniejszości” o 17:00

Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS IYENGARA® stopnia Intermediate Level 3 (dawny Junior III). Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992. Następnie od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Szukając wiedzy dwukrotnie odbył miesięczne staże w Instytucie Iyengara w Punie (Indie), gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów.

Wykład „Czy joga to tylko rozciąganie ciała?” o 10:15

Lidia ukończyła kurs nauczycielski według metody B.K.S. Iyengara stopnia Introductory II w 2016 roku. W 2017 skończyła kurs medytacji Vipassana, a także Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Lidia ma też na koncie kurs Medytacji Mindfulness ukończonym w 2021r.

strefa gastro

Patrycja
Patrycja Krukowska

W przerwie  między zajęciami będziecie mogli napić się aromatycznej kawy i skosztować przepysznych słodkości od Patrycji (@aletorty).

"Drzwi Otwarte w Fabryce Energii coraz bliżej. Wierzę, że przybędziecie tłumnie aby dać ukojenie ciału i duszy. Będę tam na was czekać z pachnącą kawką i pysznym ciastem! A na słodkościach to ja się znam 😉 Są dla mnie idealnym połączeniem rękodzieła i kuchni. Cieszy mnie to co robię i mam nadzieję, że tą radość poczujecie jedząc ciacho i pijąc kawkę. Moje wypieki zobaczycie na fb na profilu @aletorty."

Patrycja

JAK DO NAS trafić

Kamienica "Pod złotym dębem" 1. piętro

poznaj nas

Zapraszamy wszystkich jogiów!

Nie ma znaczenia czy jogę praktykujesz krótko czy długo. Na Drzwi Otwarte zapraszamy zarówno zaawansowanych joginów, jak i początkujących uczniów. Poznajmy się!

Zapłać za wstęp online, a następnie zapisz się na wybrane zajęcia jogi. Jeden bilet pozwala wziąć udział we wszystkich lekcjach podczas Drzwi Otwartych!

poprzednie edycje Drzwi Otwartych

najbliższe wydarzenia w naszej szkole jogi

Aktualności | Joga Wrocław