DOBRY START

- BEZPŁATNE ZAJĘCIA JOGI NA POCZĄTEK -

 
 

29.12.2019 

(niedziela)

16:30

KILKA SŁÓW NA TEMAT JOGI I DOBREGO STARTU

Fabryka Energii to Centrum Jogi metodą BKS IYENGARA. Uczymy w niej w tym nurcie zarówno początkujących jak i zaawansowanych oraz szkolimy nauczycieli. Metoda ta jest jedną z najbardziej szanowanych i cenionych na całym świecie. Jej centrum stanowi Instytut Iyengara w Punie (Indie). To do tego miejsca regularnie jeździ Marek Bednarski - nasz nauczyciel. Dobry Start to bezpłatne zajęcia jogi, które prowadzone będą właśnie przez Marka. Jest to idealne wprowadzenie w jogę dla osób, które chciałyby spróbować jej pierwszy raz. Proponujemy Wam nie tylko bezpłatną lekcję, ale również możliwość zakupu karnetów 20% taniej, tuż po zajęciach (dotyczy to tylko nowych osób i tych których przerwa w praktyce jogi jest dłuższa niż 90 dni). 

 

PROWADZĄCY

Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS IYENGARA® stopnia Inermediate Junior III. Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992.  Od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Dwukrotnie odbył miesięczne staże w Instytucie Iyengara w Punie (Indie), gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów. Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Intoductory I i II, 2011-2012 r. Intermediate Junior I, 2014-2015 r. Intermediate Junior II, 2017 Intermediade Junior III. Wszystkie zdane przed komisją, w skład której wchodziła Rita Keller. Ostatni egzamin zdany z wyróżnieniem. Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r.  uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), David Meloni (Florencja), Eyal Shifroni (Izrael), Christian Pisano (Nicea), Yogi Zain (Kalifornia).  W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień". 

 

MIEJSCE

 
 
 

GARŚĆ INFORMACJI

cena zajęć - 0 zł
czas -  16:30
zapraszamy bez wcześniejszych zapisów, pl. Wolności 7
kontakt w przypadku pytań - tel. 505845545 lub kontakt@fabrykaenergii.pl
karnety -20% - tylko dla nowych osób i osób których przerwa w jodze trwała dłużej niż 90 dni (promocja nie dotyczy abonamentów)

zajęcia prowadzone metodą BKS IYENGARA® 
Zajęcia przeznaczone są dla osób chcących rozpocząć praktykę jogi.