WEEKEND MAJOWY Z JOGĄ

JOGA KOCHA GÓRY

 
 

30.04.2020 – 3.05.2020 

(od czwartku do niedzieli)

Sprzęt do jogi zapewnia organizator.
W razie pytań prosimy dzwonić pod numer 505-845-545

TEMATJOGA 

Zapraszamy do Szklarskiej Poręby na niezapomniany weekend z jogą. Z dala od zgiełku miasta, w zacisznym zakątku otoczonym górami spróbujemy na chwilę zatrzymać się i wejrzeć wgłąb siebie.  Życie codzienne wprowadza w nasz organizm wiele bałaganu. Stres, przemęczenie, bezustanny wyścig z czasem prowadzi do braku stabilności w ciele fizycznym i emocjonalnym. Sprawia to, że nawet jeśli wszystko już w życiu mamy, nie jesteśmy do końca szczęśliwi i wciąż czujemy, że czegoś nam brakuje. Długi weekend z jogą pomoże nam zatrzymać się w codziennym pędzie i sprawi, że w końcu poczujemy się dobrze ze samym sobą. Dzięki jodze z jednej strony nabierzemy nowych sił do działania a z drugiej nauczymy się spoglądać na życie z większym spokojem i odpowiednim dystansem.


Miłośnicy górskich wspinaczek dodatkowo będą mieli okazję zdobyć jeden ze szczytów Korony Gór Polski - Wysoką Kopę. Ze Szklarskiej Poręby dojedziemy tam autobusem. Następnie czeka nas wspinaczka na szczyt, gdzie będziemy mogli podziwiać piekne widoki oraz przekąsić cos drobnego w tamtejszym schronisku.

Zajęcia prowadzone wg metody BKS Iyengara®

Warsztat ten nie ma charakteru szkoleniowego.


 

MIEJSCE


Szklarska Poręba – jedna z najbardziej przyjaznych turystom pereł Karkonoszy, położona u zbiegu górskich szlaków na Łabski Szczyt, Szrenicę i Śnieżne Kotły. Tutaj, potęga natury przemawia swym pięknem przez góry i chmury, a strumienie unoszą słońca promienie by w Wodospadzie Szklarki mogły skrzyć się z ukojeniem. A nieopodal wodospadu tego, za gościnną miedzą czekać na nas będzie pensjonat „Raad na Uroczysku” - na skraju Parku Narodowego, gdzie Góry Izerskie z Karkonoszami „sąsiedzą”.

Górskie powietrze, bliskość natury, piękno okolicy i komfortowe warunki pobytu, wprowadzą w stan relaksu nawet najbardziej zapracowanych. Cisza ukoi nie tylko uszy od gwaru miasta, a klimatyczność samego miejsca pozwoli oderwać się od codzienności i świadomie rozgościć się w teraźniejszości. 

W stylowej jadali będzie można posilić się smacznie i zdrowo, w przytulnej kawiarence pogawędzić nie tylko przy herbacie, a na tarasie, co wieczór czekać będzie seans rozgwieżdżonego nieba. Cóż więcej do szczęścia potrzeba? 


Zapraszamy! 

Pensjonat Raad Na Uroczysku
58-580 Szklarska Poręba 
Kołłątaja 3a
Raad Na Uroczysku 

 
 
 

PROWADZĄCY


Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara® stopnia Intermediate Junior III. Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992. W 2004 r. prowadził medytacje w Wrocławskim Centrum Terapii Naturalnych. Od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Introductory I i II (prowadzący: K.Kocot), 2011-2012 r. Intermediate Junior I (prowadzący: J. Jagucki i K.Kocot), Intermediate Junior II (prowadzący: K. Pilorz), 2017 Intermediate Junior III (prowadzący: K. Pilorz). Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. do 2014 uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), Eyal Shifroni (Izrael), David Meloni (Florencja), Christian Pisano (Nicea). Dwukrotnie odbył miesięczne szkolenia w Instytucie Iyengara w Punie, gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów. W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".

Kamila Vatral - prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Artystka Intuicyjna, Masażystka. Pracuje z dźwiękiem, ciałem, tańcem mandalami i olejami eterycznymi. Autoryzowana uzdrowicielka Rekonektywna. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęła w 2012 roku do tej pory zagrała ponad 600 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty i masaże oraz koncerty z kryształowymi misami i instrumentami terapeutycznymi.

Więcej info: www.krysztalowyportal.pl


 
 

DODATKOWE ATRAKCJE


WYCIECZKA NA WYSOKĄ KOPĘ

Dodatkową atrakcją będzie wycieczka na Wysoką Kopę. Jest to szczyt w górach Izerskich 1126 m.n.p.m. , zaliczany do Korony Gór Polski. 


WYCIECZKA DO SCHRONISKA POD ŁABSKIM SZCZYTEM

Skorzystamy również z fantastycznego położenia pensjonatu Raad na Uroczysku, by bezpośrednio z niego wejść na szlak i dotrzeć do schroniska. Droga jest bardzo ciekawa i dość odludna. Rzadko spotyka się na niej innych turystów, nawet w tak obleganym terminie jak weekend majowy.

 

PLAN DNIA 


PLAN DNIA 30.04.2020 czwartek

W pensjonacie można zakwaterować się od godziny 15:00. Prosimy zgłaszać się do recepcji i podać swoje nazwisko, dostaną Państwo klucze do swojego pokoju. Doba hotelowa kończy się o godzinie 11:00. Prosimy o oddanie kluczy do wyznaczonej godziny. 


18:00 sesja regeneracyjna po podróży
19:30 kolacja - kuchnia wegetariańska
20:30 spotkanie organizacyjne - wprowadzenie w praktykę jogi BKS Iyengara®

PLAN DNIA 01.05.2020 

6:30 praktyka własna (dla chętnych)
08: 00 poranna herbata i owsianka
09:00 joga
12:00 obiad - kuchnia wegetariańska
12:30-16:30 wycieczka do schroniska pod Łabskim Szczytem
19:30 kolacja - zdrowa kuchnia wegetariańska
20:30 kino Jogina

PLAN  DNIA 02.05.2020 

06:30 praktyka własna (dla chętnych)
08: 00 poranna herbata i owsianka
09:00 joga
11:30 obiad - kuchnia wegetariańska
12:00-17:30 wycieczka na Wysoką Kopę (szczyt Gór Izerskich)
17:30 joga - relaks
19:30 kolacja - zdrowa kuchnia wegetariańska
20:30 kino Jogina

PLAN DNIA 3.05.2020 niedziela

08: 00 poranna herbata i owsianka
09:00 joga
11:00 obiad - kuchnia wegetariańska

Przez cały czas trwania warsztatów możliwość skorzystania z konsultacji z nauczycielem.

 
 

KOSZT


pokój 1 - osobowy z łazienką
    800 zł osoba dorosła (w tym zajęcia, noclegi, wyżywienie oraz wycieczka)


pokoje 2, 3, 4 - osobowe z łazienką
    700 zł osoba dorosła (w tym zajęcia, noclegi, wyżywienie oraz wycieczka ) 
    570 zł osoby towarzyszące (w tym noclegi, wyżywienie oraz wycieczka)


pokój 4 osobowy z łazienką na poddaszu (strome wejście)
    625 zł osoba dorosła (w tym zajęcia, noclegi, wyżywienie oraz wycieczka )
    525 zł osoby towarzyszące (w tym noclegi, wyżywienie oraz wycieczka )

Do wszystkich cen należy doliczyć 1,70 zł osoba/dzień - klimatyczne, płatne w kasie pensjonatu przy rejestracji. 


Każdy uczestnik zajęć na warsztatach jogi otrzyma w prezencie koszulkę do jogi. Kolor losowy.

 
 
 

ZAPISY I INFORMACJE


Zarejestruj się. Na podany przez Ciebie numer telefonu lub adres e-mail odpowiemy celem potwierdzenia rezerwacji. Następnie w recepcji Fabryki Energii wpłać zadatek (bezzwrotny) w kwocie 330 zł w terminie 5 dni od zapisania się. Po tym terminie nieopłacona rezerwacja zostaje anulowana. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu. 


Zadatek można wpłacać w recepcji Fabryki Energii, lub jeśli nie masz takiej możliwości, wpłać w terminie 5 dni na konto bankowe z dopiskiem "pobyt - Majówka z jogą"

IDEA BANK o/Jelenia Góra
17 1950 0001 2006 0396 2314 0002
Pensjonat Raad na Uroczysku
Paweł Iwanicki
ul. Kołłątaja 3 a
Szklarska Poręba 58-580


Prosimy o nie dokonywanie wpłat przelewem wyższych niż podana kwota zadatku.


Pozostałą kwotę należy dopłacić na miejscu.