TURNUS TRZECI
21.07.2019 - 28.07.2019

(od niedzieli do niedzieli)

Sprzęt do jogi zapewnia organizator.
W razie pytań prosimy dzwonić pod numer 505-845-545

TEMAT


Zapraszamy na jogę nad morzem gdzie z dala od zgiełku miasta i tłumu turystów będziemy mogli oddać się codziennej praktyce asan, medytacji i pranajamy. Do wyboru będzie jogę dla zaawansowanych lub dla początkujących. Dodatkowo codziennie czeka nas sesja pranajamy i medytacji. Wakacje z jogą nad morzem to gwarancja aktywnego wypoczynku w harmonii z naturą. Zarówno sesje jogi jak i piękno otoczenia inspirują umysł oraz nastrajają pozytywnie do życia. Już po kilku sesjach jogi ciało jest zrelaksowane i pełne energii a umysł wypoczęty. Wdrożenie jogi do codziennego życia pozwoli utrzymać ten stan również po powrocie.

Zajęcia prowadzone wg metody BKS Iyengara®

Warsztat ten nie ma charakteru szkoleniowego.

 
 
 

MIEJSCE


Rogowo – urokliwa, nadmorska miejscowość otoczona kojącą zielenią lasów i błogą ciszą sprzyjającą skupieniu i relaksacji. To właśnie tutaj - między Mrzeżynem a Dźwirzynem przez palce przesypują się piaski najczystszych plaż polskiego wybrzeża. Tu – z dala od zgiełku miasta i wakacyjnych tłoków, będziemy budzić się ze śpiewem skowronka, a zasypiać z szelestem sosen rozkołysanych ciepłą bryzą. 

 
 

Gościć nas będzie Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria – wyjątkowe miejsce na rozległym terenie zielonym, nieopodal malowniczych klifów i pięknego jeziora widocznego z okien. Zadbane pokoje z łazienkami gwarantują komfort pobytu, a liczne atrakcje (pięciometrowy basen, boisko do siatkówki, stół do tenisa, jazda konna i ścieżki rowerowe w bliskim sąsiedztwie) zachęcać będą do aktywnej rekreacji, w mikroklimacie szczególnie sprzyjającym alergikom i astmatykom. Na najmłodszych czeka plac zabaw, na miłośników wieczornych pogawędek - miejsce na ognisko i grilla, a na samochody bezpłatny parking dozorowany.

 
 

Walory otoczenia z pewnością będę bardzo pomocne w osiągnięciu stanu relaksu sprzyjającego owocnej praktyce jogi. Będzie to czas świadomego wypoczynku z szumem fal, ciepłem plaż i pięknem zjawiskowych zachodów słońca. 

Zapraszamy!

 

Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria 
Rogowo 90 
72-330 Mrzeżyno

 
 
 

PROWADZĄCY


Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara®  stopnia Intermediate Junior III. Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992. W 2004 r. prowadził medytacje w Wrocławskim Centrum Terapii Naturalnych. Od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Introductory I i II (prowadzący: K.Kocot), 2011-2012 r. Intermediate Junior I (prowadzący: J. Jagucki i K.Kocot), Intermediate Junior II (prowadzący: K. Pilorz), Intermediate Junior III (prowadzący: K. Pilorz).  Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. do 2014 uczestniczył w warsztatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), David Meloni (Florencja), Eyal Shifroni (Izrael), Christian Pisano (Nicea). Dwukrotnie odbył miesięczne szkolenia w Instytucie Iyengara w Punie, gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów. W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień". 

Camila Vatral - prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, malarka, nauczycielka Vedic Art., artystka intuicyjna, masażystka. Pracuje z dźwiękiem, ciałem, tańcem, mandalami i olejkami eterycznymi. Autoryzowana uzdrowicielka rekonektywna. Swoją podróż z misami kryształowymi rozpoczęła w 2012 roku. Od tej pory dała ponad 600 koncertów w Polsce i za granicą. Prowadzi auorskie warsztaty i masaże oraz koncerty z kryształowymi misami i instrumentami terapeutycznymi.

więcej informacji na stronie: www.krysztalowyportal.pl

 

KUCHNIA


Zapraszamy do zakosztowania zdrowej kuchni wegetariańskiej. Kucharze przez wiele lat szkolili się pod okiem znakomitych kucharzy kuchni Vege. Dzięki temu wiedzą, jak łączyć produkty tak, by było nie tylko zdrowo ale również smacznie i pięknie. Dania przygotowywane są z sezonowych produktów wysokiej jakości i są bardzo różnorodne. Tutaj gotuje się z pasją , którą widać na każdym kroku. Nie brakuje także pysznych deserów dla amatorów słodkości.

PLAN DNIA 


PLAN DNIA 21.07.2019

W pensjonacie można zakwaterować się od godziny 17:00. Prosimy zgłaszać się do recepcji i podać swoje nazwisko, dostaną Państwo klucze do swojego pokoju.
Doba hotelowa kończy się o godzinie 11:00. Prosimy o oddanie kluczy do wyznaczonej godziny.

19:00 kolacja - zdrowa kuchnia wegetariańska 
20:00 spotkanie organizacyjne - wprowadzenie w praktykę jogi


PLAN DNIA 22.07.2019 - 27.07.2019

08:00 śniadanie (owsianka + owoce) i herbata
08:30 praktyka asan - grupa zaawansowana
10:15 praktyka asan - grupa początkująca
11:45 obiad - zdrowa kuchnia wegetariańska
17:00 regeneracja - grupa zaawansowana
18:15 regeneracja - grupa początkująca
19:30 kolacja - zdrowa kuchnia wegetariańska
20:30 kino Jogina

W ostatni wieczór grill vege i ognisko na pożegnanie.


PLAN DNIA 28.07.2019

08:00 śniadanie (owsianka + owoce) i herbata
11:45 obiad - zdrowa kuchnia wegetariańska

* Dla osób zaawansowanych przewidziany jest dodatkowy czas na praktykę własną.

Przez cały czas trwania warsztatów możliwość skorzystania z konsultacji z nauczycielem.

 
 
 

KOSZT


POKÓJ STANDARD:

pokój 1 - osobowy
1770 zł osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie)

pokój 2, 3, 4 osobowy
1630 zł osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie) 
1160 zł osoby towarzyszące (noclegi, wyżywienie)
980 zł dzieci w wieku 3-10 lat (noclegi, wyżywienie)
175 zł dzieci poniżej 3-go roku życia (opłata za pobyt bez świadczeń, łóżko wspólne z opiekunem) 


POKÓJ LUX (standard hotelowy):

pokój 1 - osobowy
2170 zł osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie)

pokój 2 osobowy
1810 zł osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie) 
1330 zł osoby towarzyszące (noclegi, wyżywienie)
1120 zł dzieci w wieku 3-10 lat (noclegi, wyżywienie)
175 zł dzieci poniżej 3-go roku życia (opłata za pobyt bez świadczeń, łóżko wspólne z opiekunem) 

pokój 3 osobowy
1740 zł osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie) 
1260 zł osoby towarzyszące (noclegi, wyżywienie)
1050 zł dzieci w wieku 3-10 lat (noclegi, wyżywienie)
175 zł dzieci poniżej 3-go roku życia (opłata za pobyt bez świadczeń, łóżko wspólne z opiekunem) 


UDZIAŁ W SAMYCH ZAJĘCIACH:

650 zł osoba dorosła (zajęcia oraz korzystanie z infrastruktury O.W. "Wiktoria") 

Przy wyjeździe na więcej niż jeden turnus, kolejny turnus tańszy o 100 złotych *. 

W cenę wliczona jest opłata za miejsce parkingowe oraz klimatyczne.


* Nie dotyczy opłat za osoby towarzyszące oraz pobytu dzieci.


Dodatkowo płatne: masaż Peloha, warsztat taneczny, warsztat dla dzieci (joga, ceramika, plastyka), koncert mis, masaż raindrop, wypożyczenie sprzętu plażowego (leżak, parawan, parasol, kije nordic walking, rower) informacja na miejscu. 


Każdy uczestnik zajęć na warsztatach jogi otrzyma w prezencie koszulkę do jogi. 
Prosimy podać rozmiar w swoim zgłoszeniu. Kolor losowy.

 
 
 
 

ZAPISY I INFORMACJE 

Na podany przez ciebie numer telefonu lub adres e-mail odpowiemy celem potwierdzenia rezerwacji. Następnie w recepcji Fabryki Energii wpłać zadatek (bezzwrotny) w kwocie 250 zł w terminie 5 dni od zarejestrowania się. Po tym terminie nieopłacona rezerwacja zostaje anulowana.   Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu. 


Zadatek można wpłacać w recepcji Fabryki Energii, lub jeśli nie masz takiej możliwości, wpłać na konto bankowe z dopiskiem "Wakacje z jogą TURNUS III"

RAIFFEISEN POLBANK 77 2340 0009 4100 2400 0000 0402
Fabryka Energii - Centrum Jogi
pl. Wolności 7
50-071 WROCŁAW

SWIFT: RCBWPLPW
IBAN: PL 77 2340 0009 4100 2400 0000 0402


Prosimy o nie dokonywanie wpłat przelewem wyższych niż podana kwota zadatku. 

Pozostałą kwotę należy dopłacić na miejscu. 

 

ZOBACZ INNE TERMINY WAKACJI Z JOGĄ NAD MORZEM: