WAKACJE Z JOGĄ NAD MORZEM

TURNUS I 
 

TURNUS PIERWSZY
07.07.2019 - 14.07.2019

(od niedzieli do niedzieli)

Sprzęt do jogi zapewnia organizator.
W razie pytań prosimy dzwonić pod numer 505-845-545

 
 
 

MIEJSCE


Rogowo – urokliwa, nadmorska miejscowość otoczona kojącą zielenią lasów i błogą ciszą sprzyjającą skupieniu i relaksacji. To właśnie tutaj - między Mrzeżynem a Dźwirzynem przez palce przesypują się piaski najczystszych plaż polskiego wybrzeża. Tu – z dala od zgiełku miasta i wakacyjnych tłoków, będziemy budzić się ze śpiewem skowronka, a zasypiać z szelestem sosen rozkołysanych ciepłą bryzą. 

 
 

Gościć nas będzie Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria – wyjątkowe miejsce na rozległym terenie zielonym, nieopodal malowniczych klifów i pięknego jeziora widocznego z okien. Zadbane pokoje z łazienkami gwarantują komfort pobytu, a liczne atrakcje (pięciometrowy basen, boisko do siatkówki, stół do tenisa, jazda konna i ścieżki rowerowe w bliskim sąsiedztwie) zachęcać będą do aktywnej rekreacji, w mikroklimacie szczególnie sprzyjającym alergikom i astmatykom. Na najmłodszych czeka plac zabaw, na miłośników wieczornych pogawędek - miejsce na ognisko i grilla, a na samochody bezpłatny parking dozorowany.

 
 

Walory otoczenia z pewnością będę bardzo pomocne w osiągnięciu stanu relaksu sprzyjającego owocnej praktyce jogi. Będzie to czas świadomego wypoczynku z szumem fal, ciepłem plaż i pięknem zjawiskowych zachodów słońca. 

Zapraszamy!

 

Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria 
Rogowo 90 
72-330 Mrzeżyno

 
 
 
 

PROWADZĄCY


Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara®stopnia Inermediate Junior III. Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992. W 2004 r. prowadził medytacje w Wrocławskim Centrum Terapii Naturalnych. Od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Intoductory I i II (prowadzący: K. Kocot), 2011-2012 r. Intermediate Junior I (prowadzący: J. Jagucki i K. Kocot), Intermediate Junior II (prowadzący: K. Pilorz), 2017 Intermediate Junior III (prowadzacy K. Pilorz). Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. do 2014 uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), David Meloni (Florencja), Christian Pisano (Nicea). Dwukrotnie odbył miesięczne szkolenia w Instytucie Iyengara w Punie, gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów. W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień". 

 
 
 

KUCHNIA


Zapraszamy do zakosztowania zdrowej kuchni wegetariańskiej. Kucharze przez wiele lat szkolili się pod okiem znakomitych kucharzy kuchni Vege. Dzięki temu wiedzą, jak łączyć produkty tak, by było nie tylko zdrowo ale również smacznie i pięknie. Dania przygotowywane są z sezonowych produktów wysokiej jakości i są bardzo różnorodne. Tutaj gotuje się z pasją , którą widać na każdym kroku. Nie brakuje także pysznych deserów dla amatorów słodkości. 

MASAŻE I WARSZTATY


Camila Vatral - prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Artystka Intuicyjna, Masażystka. Autoryzowana  uzdrowicielka rekonektywna. Miłośniczka zapachów i pozytywnych wibracji, pracuje z dźwiękiem, ruchem, mandalami, kamieniami, roślinami mocy i olejami eterycznymi. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęła w 2012 roku do tej pory zagrała ponad 500 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty i masaże oraz koncerty z kryształowymi misami.

Więcej info na : www.krysztalowyportal.pl

ZAJĘCIA DODATKOWE - ODPŁATNE


Koncert relaksacyjny mis i gongów – Misy Kryształowe, misy terapeutyczne, gongi, bębny szamańskie, instrumenty archaiczne oraz uzdrawiające pieśni i mantry. Czas 1,5 h koszt 35 zł od osoby. Minimalna liczba osób aby odbył się koncert 10.


Warsztat o aromatoterapii – wpływ zapachów na nasze życie i zdrowie - Omówimy aspekty energetyczno – duchowy pracy z roślinami oraz opowiemy w jaki sposób wykorzystywać konkretne oleje eteryczne w pewnych dolegliwościach i chorobach. W cenie wykład i oleje terapeutyczne firmy Young Living. Czas 2 – 2,5 h koszt 50 zł od osoby. Minimalna liczba osób aby odbył się warsztat 6.


Malowanie intuicyjne - Mandala Duszy - Podczas warsztatów poprzez medytacje i wizualizacje zanurzymy się w przestrzeń naszego serca i spróbujemy dotrzeć do obrazu naszej duszy. Nasze wizje przeniesiemy na płótno za pomocą prostych technik malarskich. W cenie jedno podobrazie i materiały do malowania. Czas 2,5- 3,5 h koszt 60 zł od osoby. Minimalna liczba osób aby odbył się warsztat 6.


Ceremonia kakao z tańcem - Podczas ceremonii będziemy pić surowe, czyste ceremonialne Kakao intencjonalnie przygotowane dla danej grupy. Będziemy pracować z ciałem i własnymi emocjami, poprzez ruch spontaniczny i taniec intuicyjny, przy rytmicznych etnicznych dźwiękach z elementami muzyki na żywo. Czas 3 h koszt 120 zł od osoby. Minimalna liczba osób aby odbył się warsztat 10.


Taniec intuicyjny z żywiołami - To praca z ciałem i dźwiękiem, poprzez energie żywiołów. Czas 3 h 70 zł od osoby. Minimalna liczba osób aby odbył się warsztat 10.


Praca z żywiołami przy ognisku z bębnem szamańskim - Omówione zostaną żywioły (powietrze, woda, ogień, ziemia) oraz jak z nimi pracować (praktyczne przykładowe techniki). Bęben szamański podczas tego spotkania będzie często „pracował” aby wspomagać procesy transformacji, integracji oraz hormonizacji wszystkiego w przestrzeni. Czas 2 - 3 h koszt 50 zł od osoby. Minimalna liczba osób aby odbył się warsztat 6.


AromaCrystal – jest to autorska metoda Camili Vatral – masaż łączy aromaterapie, masaż stóp, pleców, głowy i twarzy oraz sesje dźwiękową w jednym. Masaż polega na namaszczaniu ciała (stóp i pleców) wysoko skoncentrowanymi olejkami – esencjami eterycznymi Young Living terapeutycznej jakości, z wykorzystaniem technik wywodzących się z masażu tybetańskiego i masażu Indian Lakota. Czas 1,5 h koszt 250


Aromatyczne Dźwięki – jest autorską metodą Grzegorza Zielonko opartą na nowoczesnych osiągnięciach w dziedzinie aromaterapii oraz pracy z wibracjami instrumentów archaicznych 2 masaże w jednym - Połączenie masażu misami dźwiękowymi z masażem Raindrop Technique.

Czas 1,5 h koszt 250 zł.


Masaż Raindrop - masaż terapeutycznymi olejami Young Living. Masaż aromaterapeutyczny jest typową metodą holistyczną, działającą na organizm na wielu poziomach. Jego celem jest stymulacja każdego organu, mięśni i kości człowieka na poziomie komórkowym poprzez olejki, które wzmacniają system odpornościowy, przywracają ciału równowagę strukturalno - elektryczną i umożliwiają wydalenie toksyn lub chorób z miejsc, gdzie się one znajdują

Czas 70 min koszt 200 zł.


Masaż misami dźwiękowymi ACAMA - masaż z wykorzystaniem terapeutycznych mis dźwiękowych ACAMA oraz innych instrumentów archaicznych. To wspaniały sposób na wprowadzenie do organizmu szerokiego spektrum wibracji, które harmonizują narządy wewnętrzne na wszystkich poziomach. Misy ustawiane są na odpowiednich, punktach na ciele a ich drgania przenikają bardzo głęboko oddziałując na poziomie psychofizycznym, komórkowych oraz energetycznym, dźwięki i wibracje wpływają na struktury komórkowe oraz DNA

Czas 50 min 120 zł


Masaż Peloha - Uzdrawiający, relaksacyjno – energetyczny, delikatny masaż całego ciała. Biomasaż. Czas 70 min koszt 160 zł.


Masaż stóp - akupresura czas 30 min 50 zł.

 

PLAN DNIA 


PLAN DNIA 07.07.2019

W pensjonacie można zakwaterować się od godziny 17:00. Prosimy zgłaszać się do recepcji i podać swoje nazwisko, dostaną Państwo klucze do swojego pokoju.
Doba hotelowa kończy się o godzinie 11:00. Prosimy o oddanie kluczy do wyznaczonej godziny.

19:00 kolacja - zdrowa kuchnia wegetariańska 
20:00 spotkanie organizacyjne - wprowadzenie w praktykę jogi


PLAN DNIA 08.07.2019 - 13.07.2019

08:00 śniadanie (owsianka + owoce) i herbata
08:30 praktyka asan - grupa zaawansowana
10:15 praktyka asan - grupa początkująca
11:45 obiad - zdrowa kuchnia wegetariańska
17:00 regeneracja - grupa zaawansowana
18:15 regeneracja - grupa początkująca
19:30 kolacja - zdrowa kuchnia wegetariańska
19:30 kino Jogina

W ostatni wieczór grill vege i ognisko na pożegnanie.


PLAN DNIA 14.07.2019

08:00 śniadanie (owsianka + owoce) i herbata
11:45 obiad - zdrowa kuchnia wegetariańska

* Dla osób zaawansowanych przewidziany jest dodatkowy czas na praktykę własną.

Przez cały czas trwania warsztatów możliwość skorzystania z konsultacji z nauczycielem.

 
 

KOSZT


POKÓJ STANDARD:

pokój 1 - osobowy
1770 zł osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie)

pokój 2, 3, 4 osobowy
1630 zł osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie) 
1160 zł osoby towarzyszące (noclegi, wyżywienie)
980 zł dzieci w wieku 3-10 lat (noclegi, wyżywienie)
175 zł dzieci poniżej 3-go roku życia (opłata za pobyt bez świadczeń, łóżko wspólne z opiekunem


POKÓJ LUX (standard hotelowy):

pokój 1 - osobowy
2170 zł osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie)

pokój 2 osobowy
1810 zł osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie) 
1330 zł osoby towarzyszące (noclegi, wyżywienie)
1120 zł dzieci w wieku 3-10 lat (noclegi, wyżywienie)
175 zł dzieci poniżej 3-go roku życia (opłata za pobyt bez świadczeń, łóżko wspólne z opiekunem) 

pokój 3 osobowy
1740 zł osoba dorosła (zajęcia, noclegi, wyżywienie) 
1260 zł osoby towarzyszące (noclegi, wyżywienie)
1050 zł dzieci w wieku 3-10 lat (noclegi, wyżywienie)
175 zł dzieci poniżej 3-go roku życia (opłata za pobyt bez świadczeń, łóżko wspólne z opiekunem


UDZIAŁ W SAMYCH ZAJĘCIACH:

650 zł osoba dorosła (zajęcia oraz korzystanie z infrastruktury O.W. "Wiktoria") 

Przy wyjeździe na więcej niż jeden turnus, kolejny turnus tańszy o 100 złotych *. 

W cenę wliczona jest opłata za miejsce parkingowe oraz klimatyczne.

* Nie dotyczy osób towarzyszących oraz dzieci.


Dodatkowo płatne: wypożyczenie sprzętu plażowego (leżak, parawan, parasol, kije nordic walking, rower) informacja na miejscu. 


Każdy uczestnik zajęć na warsztatach jogi otrzyma w prezencie koszulkę do jogi. 
Prosimy podać rozmiar w swoim zgłoszeniu. Kolor losowy.

 
 
 
 
 

ZAPISY I INFORMACJE


Zadzwoń 505 845 545 lub napisz wyjazdy@fabrykaenergii.pl - spytaj o wolne miejsca.

Na podany przez ciebie numer telefonu lub adres e-mail odpowiemy celem potwierdzenia rezerwacji. Następnie w recepcji Fabryki Energii wpłać zadatek (bezzwrotny) w kwocie 250 zł.

Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu warsztatu. 


Zadatek można wpłacać w recepcji Fabryki Energii, lub jeśli nie masz takiej możliwości, wpłać na konto bankowe z dopiskiem "Wakacje z jogą TURNUS I"

RAIFFEISEN POLBANK 77 2340 0009 4100 2400 0000 0402
Fabryka Energii - Centrum Jogi
pl. Wolności 7
50-071 WROCŁAW

SWIFT: RCBWPLPW
IBAN: PL 77 2340 0009 4100 2400 0000 0402


Prosimy o nie dokonywanie wpłat przelewem wyższych niż podana kwota zadatku. 

Pozostałą kwotę należy dopłacić na miejscu. 

 
 

ZOBACZ KOLEJNE TERMINY WAKACJI Z JOGĄ NAD MORZEM: