WARSZTAT Z MARKIEM BEDNARSKIM W GŁOGOWIE
"PRZESTRZEŃ, ODPUSZCZANIE I ORGANIZACJA"
SZKOŁA JOGI "SURYA NAMASKAR"

22.03.2020 r.
(niedziela)

 
 

TEMAT

W dzisiejszych czasach boimy się odpuszczać. Podświadomie kojarzy nam się to z poddaniem się i byciem pokonanym. Może to mieć wymiar zawodowy, rodzinny czy społeczny. Dlatego zapracowujemy się do granic możliwości. Tłumimy w sobie emocje. Nie dajemy odpocząć naszej "głowie" nawet na moment. Zabiera nam to całą przestrzeń. Nie ma miejsca na doświadczanie i smakowanie każdej sekundy życia. W natłoku codziennych zdarzeń konieczna staje się dobra i mądra organizacja. Dzięki niej uczymy się, co należy odpuścić, by mieć czas na rzeczy dla nas ważne. Nie inaczej jest w praktyce asan czy pranayam. Często wykonujemy w nich pracę zbyteczną lub marginalną, zamiast zająć się tym, co jest istotne i dla nas ważne. Gdy zwrócimy na to uwagę, jest szansa, że przeniesiemy to na resztę naszego życia.


PROWADZĄCY

Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS IYENGARA® stopnia Intermediate Junior III. 

Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992.  Od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Dwukrotnie odbył miesięczne staże w Instytucie Iyengara w Punie (Indie), gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów. Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Intoductory I i II, 2011-2012 r. Intermediate Junior I, 2014-2015 r. Intermediate Junior II, 2017 Intermediate Junior III. Wszystkie zdane przed komisją, w skład której wchodziła Rita Keller. Ostatni egzamin zdany z wyróżnieniem. 

Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r.  uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), David Meloni (Florencja), Eyal Shifroni (Izrael), Christian Pisano (Nicea), Yogi Zain (Kalifornia).  

W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”.
Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień". 
Członek Komitetu Technicznego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.
GARŚĆ INFORMACJI

KOSZT WARSZTATU
 130 zł ( z posiłkiem)

PLAN DNIA
11:30 - 14:00  asany
15:00 - 17:00  relaks i pranayama
Przez cały czas trwania warsztatów możliwość skorzystania z konsultacji z nauczycielem.

ZAPISY I INFORMACJE
Szkoła Jogi Surya Namaskar
Marta Lewandowska
tel. 609 103 712 / e-mail: mlewandowska5@o2.pl
O uczestnictwie w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w kwocie 50 do 28 lutego.
Pozostałą kwotę można wpłacić w dniu warsztatu w Szkole.

zajęcia prowadzone metodą BKS IYENGARA® 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

MIEJSCE

SZKOŁA JOGI "SURYA NAMASKAR"
ul. Słowiańska 17
Głogów