CEREMONIA DŹWIĘKU MIS KRYSZTAŁOWYCH

 
 

20.10.2019

Sprzęt do relaksacji zapewnia organizator.
W razie pytań prosimy dzwonić pod numer 505-845-545.

TEMAT


Ceremonia dźwięku  mis kryształowych, mis tybetańskich, gongu, monokurantów, bębnów szamańskich, grzechotek, dzwonków koshi, tingshe, kija deszczowego, sansuli, ocean drum, spring drum, kamertonów.

Każdy z naszych instrumentów działa uzdrawiająco, harmonizując centra energetyczne (czakry) oraz półkule mózgowe, dzięki czemu pogłębi się Wasza koncentracja.

Poczuj swoje wnętrze, skupiając swoją uwagę na sercu. Połącz się ze swoją Boskością i mocą twórczą.
Poczuj jak uzdrawiająca wibracja Mis Kryształowych likwiduje wszystkie napięcia w Twoim ciele i umyśle.

Nasz Koncert nie jest wydarzeniem muzycznym! Przede wszystkim jest to bardzo intensywne, głębokie oczyszczanie na planie fizycznym, mentalnym i duchowym. Gramy bardzo intensywnie, dostosowując się pod energię danej grupy. W związku z tym nie jest zalecany dzieciom, kobietom w ciąży, epileptykom.

Dźwięk Mis Kryształowych działa na nasze komórki, przebijając się przez wszystkie blokady, uwalniają się nasze emocje, w cudowny sposób synchronizują półkule mózgowe. Dzięki tym procesom możemy uwolnić to co nam nie służy i z nową świeżą energią ruszyć w świat. Energię tą można spożytkować w nawiązaniu nowych relacji, w pracy, w podjęciu ważnej decyzji itp.

Mają moc uzdrawiania naszego kręgosłupa, serca oraz całego układu odpornościowego. Dźwięki Mis przyspieszają regenerację organizmu po przebytych operacjach, zabiegach itp.

Dodatkowo uspokajają i wpływają korzystnie na metabolizm naszego organizmu.

Przeciwwskazaniami do odbycia koncertu są: ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja, dzieci do 15 roku życia za zgodą rodziców.

Korzyści z naszego relaksująco – oczyszczającego koncertu:

– Uzdrawiają na planie fizycznym, mentalnym i duchowym
– Harmonizują czakry, oczyszczają aurę
– Relaksują ciało i umysł
– Energetyzują ciało fizyczne i duchowe
– Synchronizują półkule mózgowe
– Oczyszczają energetycznie pomieszczenia
– Sprzyjają Medytacji,
– Wyciszają umysł, łagodzą stres
– Łagodzą bóle wszelkiego pochodzenia
– Poprawiają działanie układu immunologicznego
– Pomagają w pozbywaniu się depresji
– Rozwijają intuicję i twórczy potencjał
– I wiele wiele innych!

 

PROWADZĄCY


Robert Noble


Moja przygoda z rozwojem świadomości trwa odkąd pamiętam. Od zawsze interesowały mnie wszelkie tematy ezoteryczne i duchowe.  Pragnąc pozyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania rozpocząłem praktykę eksterioryzacji zwanej w skrócie OOBE. Chcąc spopularyzować zjawisko podróży astralnych założyłem serwis internetowy Instytut Roberta Noble.

Po kilku latach praktyki napisałem książkę OOBE. Drugie życie poza ciałem, w której zawarłem najważniejsze informacje pozwalające uzyskiwać ten stan.  Jest to najbardziej konkretny poradnik z jakim możecie się spotkać.

Czując silną potrzebę podzielenia się swoją wiedzą wydałem drugą książkę pt. "OOBE. Ścieżka Serca". W niej zawarłem najważniejsze wątki związane z moim osobistym rozwojem duchowym. W końcu pozwoliłem sobie na to by robić to co kocham w życiu. Postanowiłem pomagać innym w rozwijaniu ich osobistej mocy z wykorzystaniem masaży energetycznych oraz instrumentów terapeutycznych takich jak misy kryształowe.  Gdy po raz pierwszy zetknąłem się z Misami Kryształowymi ponownie wzniosłem energię kundalini. Wówczas wiedziałem, że Misy Kryształowe na dobre zagoszczą w moim Sercu.

Jestem ogromnie wdzięczny, że mam teraz okazję by dzielić się z Wami tymi cudownymi wibracjami Mis Kryształowych i wspólnie odbywać z Wami uzdrawiające podróże.


Eos Cris


Odkąd pamiętam zawsze kierowałam się sercem. Pomimo młodego wieku, nabyłam wiele doświadczeń z różnych dziedzin życia. Dzięki temu mogę to wykorzystać w pracy z drugim człowiekiem. Byłam i jestem otwarta na ludzi, dzięki czemu z każdym potrafię się porozumieć. Poznałam siebie bardzo dobrze, dzięki temu żaden człowiek nie stanowi dla mnie tajemnicy.

Cieszę się gdy mogę przebywać wśród ludzi i napełniać ich serca miłością i wiarą w siebie i swoje możliwości. Zawsze widzę światełko w tunelu i dla mnie szklanka, zawsze jest do połowy pełna ;).

Lubię taniec spontaniczny (choć uczyłam się tańca towarzyskiego ;)), pływanie zawsze było moją pasją, jazda na rowerze, rolkach również należy do moich ulubionych zajęć „poza lekcyjnych”.   Kocham przyrodę, lubię chodzić na boso po trawie. Zawsze chciałam mieszkać w lesie ;). Jestem zwariowana, energiczna, zawsze uśmiechnięta. Kocham zwierzęta (wszystkie bez wyjątku), a one kochają mnie. Pomimo, że jestem zwariowana, to jestem optymistyczną realistką, co pozwala mi stąpać mocno po ziemi i nie siedzieć z głową w chmurach. Kontakt z muzyką miałam od dziecka, jestem samoukiem gry na gitarze, grałam na flecie, czasem gram Robertowi na nerwach :). Uważam, że kontakt z „duchowością” miałam przez całe swoje życie. Nie jest mi obcy tarot, numerologia, kalendarz majów, tematy takie jak, życie po życiu, życie przed życiem, wędrówka dusz itp, itd.

Razem z Robertem bardzo  dobrze się uzupełniamy, i dzięki temu możemy w pełni pomagać innym na ścieżce rozwoju świadomości. Wspólnie zajmujemy się masażem energetycznym. Organizujemy Warsztaty Mocy, gdzie ludzie mogą wydobyć z siebie swoją wewnętrzną moc. Uwielbiam grać na Misach Kryształowych i uzdrawiać poprzez dźwięk.

Wspólnie z Robertem mówimy, że nikt nie potrzebuje nauczycieli aby odkryć swoją wewnętrzną moc! Każdy ma ją w swoim sercu, wystarczy po nią sięgnąć!

 
 

PLAN DNIA 


PLAN DNIA 20.10.2019

20:00 - 21:30 - ceremonia dźwięku mis kryształowych

 

MIEJSCE


Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław

pl. Wolności 7

Kamienica pod Złotym Dębem

 
 

DOJAZD


• MPK: 

przystanek : Rynek / Św. Mikołaja 

autobus: 122, 132, 142, 144, E, K, 243, 245, 247, 253, 257

tramwaj: 3, 6, 7, 10, 14, 20, 24, 33 

przystanek : Plac Jana Pawła II

tramwaj: 31, 32 


• Samochodem: 

Parking: pod Narodowym Forum Muzyki, w Renomie.

• Rowerem: 

Wszystkim ekologicznym wielbicielom Jogi polecamy zostawić rower przy jednym z licznych stojaków na pl. Wolności. 

 

KOSZT


60 zł -  udział w ceremonii dźwięku przy płatności na miejscu w dniu koncertu gotówką

50 zł - udział w ceremonii dźwięku przy płatności przelewem (płatność przelewem do 17.10.2019)


Zastrzegamy sobie prawo odwołania koncertu w przypadku gdy nie zbierze się minimum 15 osób. Jeśli koncert zostanie odwołany, pieniążki zostaną zwrócone na konto. W momencie gdy uczestnik nie pojawi się na koncercie z własnego powodu, pieniądze nie zostaną zwrócone (chyba, że poinformuje nas o tym najpóźniej trzy dni przed planowanym koncertem) a i płatności na konto przyjmowane są do 18.10.2019 (piątek).

 

ZAPISY I INFORMACJE 


Zadzwoń na telefon do zapisów: 795-961-238 lub napisz na adres mailowy: irn@instytutnoble.pl

Konto do wpłat: 28 1090 1359 0000 0001 1038 1499 z dopiskiem "Imię i Nazwisko - Wrocław 20.10.2019 - numer telefonu"