JOGA DLA KOBIET W CIĄŻY

OPIS:


Joga dla kobiet w ciąży to lepsze samopoczucie i lekarstwo na dolegliwości w czasie ciąży, to także lepsze samopoczucie dla twojego przyszłego dziecka. 

Ciąża to piękny stan, w którym każda kobieta czuje się wyjątkowo, jednak każda z nas wie również, iż ciąża oznacza wiele zmian w organizmie. Nie pozwólmy, by zmiany te wpłynęły negatywnie na nasze życie. Sprawmy, by ciąża zostawiła po sobie wyłącznie pozytywne i miłe wspomnienia, a złe samopoczucie, obolałe ciało czy zmiany nastroju odeszły w zapomnienie. 

Joga dla kobiet w ciąży w Fabryce Energii to zajęcia zarówno dla tych z Was, które swoją przygodę z jogą zaczęły jeszcze przed zajściem w ciążę, jak i dla tych, które chciałyby zacząć dopiero w stanie błogosławionym. Grupa jogi dla kobiet w ciąży nie powoduje, że musisz rezygnować ze szkoły rodzenia. Pozwól sobie na chwilę relaksu i odpoczynku, by maleństwo w tobie rosnące było zdrowe i spokojne.  


Wpływ jogi dla kobiet w ciąży:


• utrzymuje przyszłą matkę w zdrowiu i pogodnym usposobieniu, a dziecku zapewnia prawidłowy rozwój
• wzmacnia kręgosłup, uelastycznia biodra i rozluźnia brzuch
• pozwala skumulować potrzebną energię, dodaje dużo sił na co dzień
• to lepsze krążenie krwi oraz łatwiejsze oddychanie
• to sprawny i zdrowy kręgosłup
• dla zdrowia mamy i dla zdrowia jej dziecka

PROWADZĄCY:


Agata Chaszczewicz -  zafascynowana ruchem, tańcem, w 2005 roku odkrywa wreszcie jogę i jej dobroczynny wpływ na ciało i umysł. Poznaje różne techniki jogi i szkoli się na licznych kursach i warsztatach u nauczycieli z całego świata; półroczny kurs Shivananda jogi w Dreźnie, Warsztaty z Jogi metodą B.K.S.Iyengara z: Konradem Kocotem, Pauliną Stróż, Jurkiem Jaguckim, Jaki Nett (USA) oraz Joe Perreira (Indie). W Fabryce Energii prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży oraz jogę po angielsku dla obcokrajowców. 

Prywatnie mama trójki dzieci. 

Zapraszamy wszystkie panie w ciąży na naszą specjalną grupę jogi dla kobiet w ciąży. 
Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18:30.

Czas trwania zajęć 60 minut.


WSKAZANIA:


Kobiety w ciąży po 14 tygodniu 

Sprawdź kiedy odbywają się zajęcia - GRAFIK