NAJCZĘSTSZE PYTANIA


Nigdy nie ćwiczyłem jogi. Czy w takim razie mogę przyjść do Państwa na zajęcia?

Jak najbardziej. Każdy kiedyś zaczyna.


Czy na zajęcia trzeba się zapisywać?

Nie u nas nie ma żadnych zapisów. Wszystkie grupy są otwarte. Wystarczy przyjść około 15-20 minut przed zajęciami, tak aby zdążyć się przebrać i załatwić formalności na recepcji. Wyjątek stanowią kursy dla początkujących (zaznaczone w grafiku jako "grupa zamknięta").


Jak długo trwają zajęcia?

Zajęcia trwają 75 minut (grupa początkująca, średnio zaawansowana, joga dla kobiet w ciąży) i 90 minut (grupa zaawansowana).


Co muszę ze sobą wziąć? Czy maty do jogi są dostępne na sali?

Wystarczy wziąć ze sobą wygodny strój. Jogę ćwiczymy na boso, bez skarpet. Cały sprzet do jogi, w tym maty, dostępny jest na salach.


Czy pierwsze wejście jest gratis?

Nie mamy takiej formuły. Pojedyncze wejście kosztuje 35 zł, mamy również w ofercie karnety na 4, 6, 8 wejść oraz karnety OPEN. Akceptujemy także karty Multisport Plus (z dopłatą 7 zł do każdego wejścia),  OK system (z dopłatą 5 zł do każdego wejścia), oraz Fit Profit. Darmowe zajęcia mamy 2 razy w roku w trakcie „Drzwi Otwartych” oraz podczas innych organizowanych przez naszą szkołę imprez. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie w aktualnościach.


Czy można płacić kartą?

W naszej szkole przyjmujemy płatności kartą i gotówką.


Jak długo ważne są karnety?

Karnety ważne są 30 dnia od dnia wypisania. Nie musi to być pierwszy dzień miesiąca. Karnet można kupić w dowolnej chwili.


Czy akceptują państwo kartę Multisport?

Akceptujemy kartę Multisport Plus z dopłatą 7 zł do każdego wejścia. Przypominamy, że karta jest ważna tylko z dokumentem tożsamości.

Akceptujemy także OK System (także z dopłatą 5 zł) oraz Fit Profit (bez dodatkowych opłat).


Mam problem z kręgosłupem, kolanami itp. Czy mogę przyjść na zajęcia?

Jeśli lekarz nie zabronił ci praktyki jogi jak najbardziej możesz. Pamiętaj, żeby wszelkie kontuzje i dolegliwości zgłosić nauczycielowi przed zajęciami. Także w trakcie zajęć jeśli poczujesz się gorzej, zgłoś to od razu nauczycielowi.


Czym różnią się zajęcia dynamiczne od innych zajęć?

Na grupie jest więcej płynnych przejść między pozycjami ale nadal jest to joga Iyengara. Celem zajęć jest rozbudzenie energii na cały dzień.


Jakiego rodzaju jogi państwo uczą? 

W naszej szkole uczymy jogi B.K.S. Iyengara. Jest to jedna z najpopularniejszych metod jogi na świecie. charakteryzuje się tym, że bardzo dbamy o precyzję w ustawianiu ciała w asanach oraz że używamy pomocy do jogi, takich jak klocki, paski, koce, krzesła. Dzięki temu metoda ta dostępna jest absolutnie dla każdego.


Co zrobić jeśli na sali jest za dużo osób?
Nasza szkoła posiada dwie sale do jogi: Wzorcownię Postaw i Walcownię Charakterów. Walcownia charakterów jest salą kameralną na których ćwiczymy w kameralnych grupach, Wzorcownia Postaw jest salą otwartą dla wszystkich. Jak przyjdziesz na zajęcia 15 minut wcześniej będziesz miał możliwość wyboru sali. Jeśli uważasz, że na wzorcowni postaw jest za dużo ludzi, wystarczy poczekać 30 minut na zajęcia które odbędą się na Walcowni Charakterów ;)