PRZEPROWADZAMY SIĘ!!!

BIUROWIEC POD ZŁOTYM DĘBEM, PLAC WOLNOŚCI 7  

TUTAJ POWSTAJE NASZE NOWE MIEJSCE SPOTKAŃ

Dzieje się!!! Myśl o przeprowadzce była w naszej głowie już od dawna i w końcu nadarzyła się okazja, żeby przenieść się w miejsce bardziej przyjazne nam, joginom ;)

Pragniemy aby nasza szkoła była najlepszą z możliwych i robimy wszystko, by tak było. To właśnie dlatego postanowiliśmy przenieść się w inne miejsce, gdzie będziemy mieli nie jedną a dwie sale do jogi, tak byście mieli więcej przestrzeni do praktyki, strefa wypoczynku będzie jeszcze  większa, tak byście mogli wszyscy wygodnie czekać na zajęcia i gdzie będzie najlepiej zaopatrzony i najładniejszy sklep z pomocami do jogi we Wrocławiu. Mało tego!!! Teraz będziemy drugą największą szkołą jogi Iyengara w Polsce i największą szkołą jogi Iyengara we Wrocławiu!

To nie wszystko!!! Dwie sale = więcej zajęć!!! Tak, specjalnie dla Was nasza szkoła będzie miała największy wybór zajęć we Wrocławiu! Dojdzie kilku nowych nauczycieli ale o tym napiszemy Wam wkrótce ;)

I to nadal jeszcze nie wszystko! Warsztatów i wyjazdów z jogą też będziemy mieli więcej ! Oj, będzie się działo!

A to wszystko całkiem niedaleko od naszej obecnej szkoły, tak byście wszyscy nadal mieli do nas możliwie jak najbliżej. Dodatkowo dla zmotoryzowanych czeka duży parking pod Forum Muzyki.

Wszystkie projekty już mamy gotowe, czas zacząć przebudowę! Jak widać na razie wszystko wygląda jak na placu budowy ale zobaczycie jak pięknie będzie kiedy skończymy! Zaglądajcie na nasza stronę, gdzie będziemy Was na bieżąco informować o postępach prac. 


PRACE BUDOWLANE W TOKU 

MAUVE ROBI DLA NAS ARANŻACJE WNĘTRZ


Cóż to za piękna Vira II. A czemuż ona taka z miarką? Bo Mauve już się szykuje na jogowanie w naszej nowej Fabryce. Dziękujemy dziewczynom, że zajęły się aranżacją wnętrz w naszym nowym miejscu. Widzieliśmy projekty - będzie ładnie. Nawet bardzo ładnie ;)

KONKURS NA NAZWĘ SALI


WYMYŚL NAZWY DLA NASZYCH SAL I WYGRAJ KARNET OPEN!!!

Jak dobrze wiecie, w naszej nowej szkole będą dwie sale do jogi - większa i mniejsza. Jak widać na zdjęciu poniżej robota wre. Ale Wy też możecie się wykazać!!! 

Ogłaszamy konkurs na nazwy dla naszych sal! Najlepszą odpowiedź nagrodzimy karnetem openSwoje pomysły zgłaszajcie na recepcji lub wysyłajcie mailem albo piszcie na facebooku

Zapraszamy do zabawy! 

GDZIE TERAZ BĘDZIEMY


pl. Wolności 7

50-071 Wrocław, I piętro

Kojarzycie nowe Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego. To jest taka mała, świeżo wyremontowana kamieniczka na placu Wolności. To będzie teraz nasz widok z okna ;)