JOGA NA DNIACH ODRY

Z FABRYKĄ ENERGII

 
 

22 kwietnia

sobota

 

22 kwietnia w Światowy Dzień Ziemi zapraszamy na nadodrzańskie bulwary, by wspólnie bawić się i poznawać naszą wrocławską rzekę. Spotkanie ma pokazać Odrę jako miejsce rekreacji i wypoczynku, ale także ważny element środowiska i gospodarki.

Fabryka Energii będzie miała przyjemność zaprezentować jogę na scenie. Po prezentacji przeniesiemy się w inne miejsce gdzie odbędzie się lekcja jogi. Weźcie ze ze sobą wygodny strój i matę do jogi ewentualnie koc lub duży ręcznik.


MIEJSCE


Bulwar Dunikowskiego - Wrocław


 

CZAS 


12:45 pokaz jogi, następnie lekcja jogi

14:45 pokaz jogi, następnie lekcja jogi


W roku 2016 Biuro Promocji Miasta i Turystyki zorganizowało „Festyn na Bulwarze Dunikowskiego”, który spotkał się z tak ciepłym przyjęciem mieszkańców, że impreza będzie kontynuowana jako Dzień Odry i na stałe zagości w kalendarzu wydarzeń. Potencjał Odry jest ogromny – zrewitalizowane nabrzeże daje możliwość wypoczynku i rekreacji, w okolicy rzeki powstaje wiele miejsc komercyjnych, wypożyczalni sprzętu, a po rzece pływają liczni armatorzy floty pasażerskiej. Odra spełnia też bardzo istotną rolę dla środowiska naturalnego i jest ważnym elementem starań Wrocławia o tytuł Zielonej Stolicy Europy. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.

Podczas imprezy swoją prezentację będą miały liczne atrakcje Wrocławia. Głód będzie można zaspokoić w food truckach, a głód wiedzy podczas licznych warsztatów w strefach: miejskiej, żeglarskiej i ekologicznej czy gospodarczej. Nie pozwolimy nudzić się nikomu – od seniora po juniora!

Szczegóły programu wkrótce. Zapraszamy!

Dzień wcześniej, 21 kwietnia, aby przygotować rzekę do jej święta, zorganizowane zostanie sprzątanie terenów nadodrzańskich.