AKTUALNOŚCI

dodano 23.01.2018

WARSZTAT MARKA W ZIELONEJ GÓRZE ZA NAMI!


W UBIEGŁY WEEKEND ZIELONA GÓRA MIAŁA PRZYJEMNOŚĆ POZNAĆ ŻYWIOŁ ZIEMI W JODZE

Zielona Góra ćwiczy z Markiem!!! W ostatnią sobotę Marek poprowadził warsztat w szkole Jogomania w Zielonej Górze. Zajęcia poświęcone były żywiołowi ziemi w jodze. Dzięki takiej praktyce uczestnicy zajęć nabrali mnóstwa sił i energii, która pozwoli im przetrwać do wiosny 


dodano 22.01.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł.

Zapraszamy 


dodano 11.01.2018

WYNIKI KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO

Święta, Święta i po Świętach. Czas to był bardzo intensywny dla nas wszystkich ale jak zawsze znaleźliście także chwilę na praktykę jogi ;)

Dziękujemy wszystkim serdecznie za wspólną zabawę i oczywiście zachęcamy do udziału w następnym konkursie. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców.

karnet na 8 wejść na okaziciela - Monika Budnik

karnet na 4 wejścia na okaziciela - Marek Firlejczyk

2 podwójne wejściówki na okaziciela - Stanisław Szałasz

poduszka relaksacyjna na oczy - Paweł Jankowski

poduszka z łuski gryczanej 42x26 cm - Monika Jeżewska

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy po odbiór nagród do recepcji ;)


dodano 08.01.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Zapraszamy!


dodano 05.01.2018

DRZWI OTWARTE W FABRYCE ENERGII


NA DARMOWYCH ZAJĘCIACH KARNETY DLA NOWYCH OSÓB 20% TANIEJ

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Fabryce Energii - Centrum Jogi. W tym dniu będziecie mogli poćwiczyć u nas całkowicie za darmo, skorzystać z porad nauczycieli oraz obejrzeć film o życiu B. K. S. Iyengara. Przygotowaliśmy dla Was różne rodzaje zajęć, m.in. jogę dynamiczną, zajęcia relaksacyjne oraz zajęcia dla kobiet w ciąży. Nie zabraknie także klasycznych zajęć metodą B.K.S. Iyengara. Poznacie także naszą nową piękną szkołę a dla nowych osób, i osób z co najmniej półroczną przerwą, karnet na zajęcia kupicie 20% taniej!

Więcej szczegółów poniżej

14.01.2018 Drzwi Otwarte pl. Wolności 7 szczegóły

15.01.2018 Drzwi Otwarte ul. Strzegomska 322 szczegóły


dodano 03.01.2018

PARAPETÓWKA ZA NAMI!!!


STAŁO SIĘ!!! OFICJALNIE OGŁASZAMY, ŻE NASZA SZKOŁA ZNAJDUJE SIĘ NA PL. WOLNOŚCI 7

Parapetówka w nowej Fabryce za nami!!!  Niniejszym ogłaszamy, że Fabryka Energii oficjalnie przeniosła się już na nowe miejsce!  Dziękujemy Wam za przybycie. Było nas mnóstwo, był też nasz krasnal Asanek! Pozycje stojące przećwiczone, także nasze nowe sale już nabrały pozytywnej jogicznej energii. Dziękujemy Wam za wspólną praktykę, za medytację w ruchu, wspólnego szampana i ciacho! ( P.S. Ciacho z wrażenia aż połknęło literkę).  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć "okiem Izy"  

zobacz zdjęcia >


dodano 02.01.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 27.12.2017

PARAPETÓWKA!


FABRYKA ENERGII I ASANEK ZAPRASZAJĄ NA PARAPETÓWKĘ!

Kochani ten upragniony dzień w końcu nadchodzi! Zapraszamy Was serdecznie do naszej nowej szkoły na PARAPETÓWKĘ! Spotykamy się o godzinie 18:00. Weźcie ze sobą stroje do jogi - zaczniemy od zajęć. Potem przyjdzie czas tańce, szampana i ciasto. Będziecie mogli w końcu zobaczyć naszą nową szkołę i poćwiczyć wspólnie z nami w naszym nowym miejscu. Poznacie także naszego Asanka - naszego nowego jogicznego przyjaciela!

Wstęp z ważnym biletem. Bilety są do odebrania osobiście na recepcji do 29 grudnia!

MIEJSCE: Pl. Wolności 7, I piętro

DATA: 30.12.2017

GODZINA: 18:00


dodano 27.12.2017

POZNAJCIE NAZWY NASZYCH SAL


WZORCOWNIA POSTAW I WALCOWNIA CHARAKTERÓW - TAM BĘDZIEMY PRAKTYKOWAĆ!

Niniejszym ogłaszamy, że zwycięzcą konkursu na nazwy dla naszych nowych dwóch sal zostaje pan Adam Michalewski. Nasze sale będą się nazywały Wzorcownia Postaw (to będzie większa sala) oraz Walcownia Charakterów (mniejsza sala). Szczęśliwego zwycięzcę zapraszamy do nas do recepcji po odbiór nagrody!

Gratulujemy!dodano 27.12.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować po intensywnych przedświątecznych tygodniach.

Zapraszamy 


dodano 20.12.2017

KONKURS ŚWIĄTECZNY ROZPOCZĘTY


ZBIERAJ PIECZĄTKI I WYGRYWAJ NAGRODY

W dniach 20.12.17 - 07.01.18  zbierajcie pieczątki na kuponikach które dostaniecie na recepcji. Wystarczy uzbierać 4 pieczątki, żeby wygrać atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do zabawy!

Więcej szczegółów na naszej stronie >


dodano 19.12.2017

ASANEK NABIERA KSZTAŁTÓW


Krasnal Asanek jest już coraz bliżej nas. Jak widać powoli nabiera kształtów i już wkrótce pojawi się pod naszą nową szkołą. Asanek ma nadzieję, że pojawicie się na otwarciu naszej nowej szkoły, żeby się z nim przywitać ;)dodano 18.12.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


SKRĘTÓW I WYGIĘĆ

Kochani w tym tygodniu praktykujemy skręty i wygięcia. Pozycje te dodają energii i odżywiają kręgosłup. Dzięki temu będziemy mieli więcej siły na nadchodzące Święta ;) 

Zapraszamy!


dodano 14.12.2017

PROSIMY O ZABRANIE PRYWATNYCH RZECZY Z SZATNI


Kochani!!! W związku z tym, że wkrótce się przeprowadzamy, prosimy, abyście zabrali swoje prywatne rzeczy z szatni (maty, stroje) do przyszłego piątku (22.12.2017).


dodano 12.12.2017

POZNAJCIE ASANKA!


ASANEK TO NASZ NOWY JOGICZNY PRZYJACIEL, KTÓRY WKRÓTCE STANIE PRZED NASZA SZKOŁĄ

Z dalekich Indii wyruszył w stronę Wrocławia krasnal Asanek. Planuje zjawić się na otwarciu Fabryki Energii w nowym miejscu. Wedy stanie przed naszą szkołą dumnie i prężnie w Virabhadrasanie I. Będzie też na Wrocławskiej Mapie Poszukiwaczy Krasnali a na razie pozuje z gracją na obrazie

Zobacz więcej >


dodano 12.12.2017

WARSZTAT "ZIMOWE POBUDZENIE ZA NAMI"


Ostatnia niedziela upłynęła nam na praktyce asan ujarzmiających w nas żywioł ognia. Zaczęliśmy od wykładu na temat żywiołów i z taką wiedzą przystąpiliśmy do praktyki. Poranna sesja ukierunkowana była na pobudzenie żywiołu ognia i rozgrzanie nas. Po obiedzie wróciliśmy na sesję asan regenerujących, mających na celu uspokojenie żywiołu ognia, czyli wyciszenie i schłodzenie ciała po porannej praktyce. Wszystko pilnie przećwiczyliśmy i przeżyliśmy w naszych ciałach, co poniektórzy czują jeszcze do dziś 

zobacz więcej zdjęć > 


dodano 11.12.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Kochani w tym tygodniu praktykujemy siady, skłony, napinanie brzucha i balanse, czyli po tygodniu stojących schodzimy do parteru. Ale, żeby nie było - w parterze też się można zmęczyć 

Zapraszamy 


dodano 09.12.2017

MAREK ROZCHWYTYWANY ;)


NAJBLIŻSZE WARSZTATY MARKA W INNYCH MIASTACH

Po udanym warsztacie Marka w Poznaniu także inne jogi zaprosiły go do poprowadzenia u nich warsztatów. I tak Marek zacznie 20.01.2018 od poprowadzenia warsztatu w Jogomania w Zielonej Górze, potem 18.03.2018 przywita wiosnę wraz z grupą joginów z Głogowa w szkole Szkoła Jogi Surya Namaskar a 8 kwietnia zagości z warsztatem w Tychach w szkole Joga To My. Trzeba się dzielić pozytywną energią, a że Marek ma jej pod dostatkiem bo prowadzi Fabrykę Energii, to chyba wszyscy wiemy, prawda?


dodano 08.12.2017

JUŻ WIDAĆ NASZE NOWE OKNA


ZAPRASZAMY NA SPACER NA PL. WOLNOŚCI - SPRAWDŹCIE, GDZIE TERAZ BĘDZIEMY

Zapraszamy na spacer po pl. Wolności. Będziecie mogli zobaczyć okna naszej nowej szkoły w których już wiszą plakaty informujące o tym, gdzie się przenosimy. 

(To tak dla ciekawskich którzy pytają, gdzie teraz będziemy  ).

Przy okazji dla Was odrobina widoku z okien - będziemy mieli widok na Forum Muzyki


dodano 07.12.2017

NOWE WAŁKI W NASZYM SKLEPIE


WAŁEK DO JOGI IDEALNYM PREZENTEM POD CHOINKĘ

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego po przepiękne wałki do jogi. Taki wałek może Ci posłużyć w bardzo wielu pozycjach, dodatkowo jest piękny i cieszy oko. Na dodatek do wielu wałków można sobie dokupić poduszkę do medytacji lub relaksacyjną na oczy do kompletu!  A jak nie masz pomysłu na prezent mikołajkowy to voila! Pomysł już jest!!! 

Zapraszamy do sklepu 


dodano 04.12.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

W tym tygodniu praktykujemy pozycje stojące I odwrócone. Przydadzą się na rozgrzewkę kiedy na zewnątrz zimno i szaro brrr... 

Zapraszamy 


dodano 28.11.2017

KONKURS NA NAZWĘ SALI


WYMYŚL NAZWY DLA NASZYCH SAL I WYGRAJ KARNET OPEN!!!


Jak dobrze wiecie, w naszej nowej szkole będą dwie sale do jogi - większa i mniejsza. Jak widać na zdjęciu robota wre  Ale Wy też możecie się wykazać!!! Ogłaszamy konkurs na nazwy dla naszych sal! Najlepszą odpowiedź nagrodzimy karnetem open.

Swoje pomysły zgłaszajcie na recepcji lub wysyłajcie mailem na ewa@fabrykaenergii.pl albo piszcie na facebooku


Zapraszamy do zabawy 


dodano 27.11.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Pozycje te wspaniale uspakajają ciało i wyciszają umysł. W dzisiejszym zabieganym  świecie tego właśnie nam trzeba!!! 

Zapraszamy 


dodano 24.11.2017

PIERWSZY Z CYKLU WARSZTAT Z KASIĄ PILORZ ZA NAMI


Tak nam upłynął zeszły weekend. Na warsztacie z Kasią Pilorz pracowaliśmy nad kostkami, kolanami i biodrami. Pozwoliło nam to uporządkować naszą wiedzę o asanach i lepiej poznać samego siebie. Po raz kolejny przekonaliśmy się też o tym, jak bardzo w naszych ciałach wszystko jest połączone i że jedno wynika z drugiego. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Jak dobrze, że joga ma na to wszystko sposoby.Dziękujemy Ci Kasiu!

więcej zdjęć >


dodano 20.11.2017

MAUVE ROBI DLA NAS ARANŻACJĘ WNĘTRZ


Cóż to za piękna Vira II. A czemuż ona taka z miarką? Bo Mauve już się szykuje na jogowanie w naszej nowej Fabryce. Dziękujemy dziewczynom, że zajęły się aranżacją wnętrz w naszym nowym miejscuDajcie czadu!!!


dodano 20.11.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Pozycje te otwierają klatkę piersiową i wspaniale odżywiają kręgosłup. To nam doda mnóstwa energii w te jesienne dni. Zapraszamy


dodano 16.11.2017

TU POWSTAJE NASZA NOWA SZKOŁA!!!


BIUROWIEC POD ZŁOTYM DĘBEM, PL. WOLNOŚCI 7 - TAM NAS WKRÓTCE SZUKAJCIE 

Tu powstaje nasza Nowa Szkoła!!! 
Niektórzy już wiedzą, inni jeszcze nie, ale wszyscy jesteście bardzo ciekawi, gdzie teraz będziemy produkowali Pozytywną Energię. Uchylamy więc rąbek tajemnicy i zdradzamy lokalizację!!!
Biurowiec pod Złotym Dębem, pl. Wolności 7 zaraz przy Forum Muzyki - to tutaj niedługo będziemy się spotykać. Kto już się nie może doczekać. Bo my tak!!!


dodano 14.11.2017

PRZEPROWADZAMY SIĘ!!!


JUŻ NIEDŁUGA NASZA SZKOŁA BĘDZIE WIĘKSZA - SPECJALNIE DLA WAS  

Fabryka Energii, Fabryka Energii. Dlaczego dwa razy? Ponieważ już wkrótce widzimy się w Fabryce na 2 x większej powierzchni na dwóch salach do jogi z dwa razy większą liczbą nauczycieli i na dwa razy większej ilości zajęć!!! Od dawna nas o to prosiliście, dziękujemy Wam za motywację. Wkrótce kolejne zdjęcia z postępu prac  Śledźcie naszą stronę

więcej zdjęć i info na Facebooku > 


dodano 10.11.2017

ŚWIĘTUJEMY!!!


Świętujemy i się cieszymy tylko dlaczego???

Wielkie wydarzenie już wkrótce. Czekajcie na MEGA newsa! Fabryka is coming! 


dodano 27.10.2017

JOGA A RWA KULSZOWA


Rwa kulszowa dotyka coraz więcej osób. Na szczęście joga ma sposoby, by sobie z tym radzić. Zapraszamy do bardzo ciekawej lektury artykułu na ten temat na Marka blogu.

artykuł >


dodano 19.10.2017

WARSZTAT "ENERGETYCZNA JESIEŃ" ZA NAMI

Pierwszy warsztat z cyklu "4 pory roku" odbył się w ostatnią niedzielę. Mieliśmy cały dzień na wspólna praktykę jogi. Było bardzo jogicznie, duchowo i rodzinnie zarazem. Dochodzą nas słuchy, że warsztat bardzo wam się podobał i poczuliście się doenergetyzowani na całą jesień ;) Tym bardziej więc cieszymy się że będziecie z nami na kolejnych warsztatach z cyklu. Dla tych, którym nie udało się praktykować z nami w ostatnią niedzielę mamy dobrą wiadomość, a mianowicie są jeszcze wolne miejsca na kolejne 3 warsztaty z tego cyklu. Info na naszej stronie w zakładce "WARSZATATY". Zapraszamy!

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotogalerii na naszym Facebooku;)

zobacz galerię >


dodano 17.10.2017

FABRYKA ENERGII NA FESTIWALU BEZTROSKA


Miniony weekend był dla nas okazją do wspólnej praktyki jogi na II edycji Festiwalu Bestroska.  Tak, jak rok temu, zaszczyciliście nas liczną frekwencją. Ogromnie dziękujemy wam za zainteresowanie i pilną praktykę ;) Mamy nadzieję, że natchnęliśmy Was do regularnej praktyki jogi ;) Jak w końcu wiemy, joga to zdrowie i siła zarówno w ciele jak i w duchu ;) Zapraszamy!


dodano 16.10.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Pozycje te uelastyczniają kręgosłup i dodają energii. Wygięcia mają działanie antydepresyjne, otwierają klatkę piersiowa i sprawiają, że jesteśmy silniejsi psychicznie i nabieramy pewności siebie. Skręty natomiast sprawiają, że nasz kręgosłup dostaje zastrzyk substancji odżywczych, co wspaniale go odmładza. Ponadto poprawiają pracę układu pokarmowego. zapraszamy!


dodano 02.10.2017

FOTORELACJA Z "CHILLOUT Z JOGĄ W STODOLE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH"


Stodoła Wszystkich Świętych zaintrygowała nas wszystkich, tym bardziej byliśmy mile zaskoczeni, że na żywo miejsce to wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Spędziliśmy czas na praktyce jogi, raz bardziej intensywnej, innym razem mniej. Było mnóstwo medytacji i dużo relaksów, słowem - chillout z jogą. A wszystko to w przepięknej sali Stodoły, gdzie oczy cieszyły wiszące na suficie kwiaty i piękne widoki za oknami. W kącie płonął kominek a z kuchni dochodziły zapachy pysznego jedzenia. Nic dziwnego, że już nie możemy się doczekać kolejnego warsztatu w Stodole. A ten już w przyszłym roku ;) Szczegóły niebawem ;)


zobacz galerię >


dodano 02.10.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 27.09.2017

FABRYKA ENERGII NA FESTIWALU BEZTROSKA


Ubiegłoroczny festiwal Beztroska, na którym mieliśmy przyjemność prowadzić zajęcia jogi okazał się ogromnym sukcesem. Na każdych zajęciach mieliśmy pełną salę, co też pokazało nam, że również Wam idea festiwalu i zajęć w murach Browaru Mieszczańskiego bardzo się spodobała. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, iż także w tym roku także zostaliśmy zaproszeni na Festiwal.  

więcej informacji >


dodano 26.09.2017

ZMIANY W GRAFIKU OD 1 PAŹDZIERNIKA


Kochani od 1 października drobna zmiana w grafiku. Zajęcia o 7:00 przenosimy z poniedziałku i środy na wtorek i czwartek. Prowadzić będzie Maria. Zapraszamy!

zobacz grafik >


dodano 25.09.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Często całymi dniami jesteśmy tak zapracowani, że nie mamy ani chwili na odpoczynek. Ciągle gdzieś pędzimy, coś załatwiamy o czymś myślimy. Po pracy wracamy do domu a tam pojawiają się kolejne obowiązki do wykonania - i znowu nie ma czasu na odpoczynek. Jeśli też tak masz, przyjdź na jogę.U nas będziesz mógł a czystym sumieniem zrelaksować ciało i głowę. 


dodano 20.09.2017

CHRISTIAN PISANO PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!Tego jeszcze nie było‼️ Christian Pisano (nauczyciel stopnia Senior Advanced III - jeden z trzech na świecie!) po raz pierwszy w Polsce‼️
Mamy przyjemność pochwalić się, że w maju 2018 jako pierwsi w Polsce będziemy mieli zaszczyt gościć tego światowej klasy nauczyciela z Nicei! Jego nauczanie cenią sobie jogini na całym świecie a teraz także i my będziemy mieli szansę z tego skorzystać. Z zapisami ruszamy od października. Szczegóły warsztatu wkrótce na naszej stronie


dodano 20.09.2017

WYNIKI LOSOWANIA KARNETÓW W DRZWI OTWARTYCH


Jak zawsze po wakacjach mieliśmy okazję spotkać się na Drzwiach Otwartych. Dziękujemy wszystkim za wspólna praktykę i mamy nadzieje, że przygoda z jogą która się właśnie w waszym życiu zaczęła,  będzie trwała przez długie lata. Kolejne drzwi Otwarte w naszej szkole już w styczniu! Zapraszamy!

Karnety na jogę na Drzwiach Otwartych wylosowały:

Janina Zabawa

Joanna Zagrobelny

Gratulujemy!!! Karnety są do odebrania na recepcji.


dodano 19.09.2017

MAREK BEDNARSKI NAUCZYCIELEM NUMERU W NAJNOWSZYM WYDANIU YOGA&AYURVEDA!!!


Marek Bednarski nauczycielem numeru w najnowszym wydaniu Yoga&Ayurveda!!! I jakże ciekawy temat jego najnowszego artykułu: "Niemożliwe jest jakby wyzwaniem"... hmmm... o czym my tam przeczytamy. Ale kochani to nie wszystko! W tym numerze jeszcze wywiad Ewy z Eyal Schifroni, nauczycielem z Izraela, który w maju prowadził u nas niezwykły warsztat o pomocach do jogi i o żywiołach w jodze. Zapraszamy do lektury

Magazyn dostępny jest u nas na recepcji i w naszym sklepie.


kup magazyn >


dodano 18.09.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Wygięcia doskonale wydłużają kręgosłup i przody ud oraz otwierają klatkę piersiową. Skręty natomiast doskonale odżywiają kręgosłup. Połączenie w sekwencji asan pozycji z tych dwóch grup sprawia, że czujemy się bardzo dobrze nie tylko fizycznie ale także psychicznie. Stajemy się po nich wyżsi, bardziej smukli i bardziej elastyczni. Znikają bóle kręgosłupa i nabieramy mnóstwa pozytywnej energii. Zapraszamy!


dodano 14.09.2017

WYNIKI KONKURSU WAKACYJNEGO


Wakacje za nami. Pomimo urlopów i upałów byliście bardzo wytrwali w swojej praktyce i regularnie uczęszczaliście na zajęcia. Kuponików z pieczątkami konkursowymi zebraliśmy więc całe mnóstwo. Niektórzy rekordziści wrzucili do skrzyneczki po 4 kupony! ;)

Dziękujemy wszystkim serdecznie za wspólną zabawę i oczywiście zachęcamy do udziału w następnym konkursie. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców.


lista zwycięzców >

dodano 19.09.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Zapraszamy!


dodano 31.08.2017

ZMIANY W GRAFIKU OD 12 WRZEŚNIA


Kochani od 12 września będziemy mieli drobne zmiany w grafiku. Pojawią się nowe zajęcia w niedzielę o 12:00 i we wtorek o 10:30. Ponadto sobotnia grupa o 10:30 zmieni się na średnio zaawansowaną a poniedziałkowa grupa o 19:30 zmieni się w początkującą (to już od 4 września). Zapraszamy!


zobacz grafik >


dodano 29.08.2017

FABRYKA ENERGII NA ZIELONYM FESTIWALU


ZAPRASZAMY NA DARMOWE ZAJĘCIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU


Wszystkich kochających praktykować jogę na świeżym powietrzu zapraszamy na darmowe zajęcia, które odbędą się w sobotę 9 września oraz w  niedzielę 10 września na Placu Społecznym w ramach Zielonego Festiwalu.  Weźcie ze sobą maty do jogi i wygodne stroje. Zajęcia odbędą się o godzinie 15:00. Prowadzi Maria.

 Zapraszamy

więcej o festiwalu >


dodano 28.08.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH

Każdy z nas miewa dni kiedy coś go boli, coś mu dolega. Jednego dnia dokuczają nam dolne plecy, innego dnia boli nas szyja lub bark. Jeszcze innego dnia nabawiamy się jakiejś kontuzji i boli nas kolano lub staw skokowy. Można coś z tym zrobić. Nie musimy godzić się z bólem. Zapraszamy na zajęcia na których skupimy się na naszych najczęstszych dolegliwościach, czyli głównie bólach pleców ale nie tylko. Przekonaj się, że odpowiednio dobrane asany mogą pomóc Ci teraz oraz w przyszłości. Zapraszamy!


dodano 18.08.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 13.08.2017Do Jogi w Parku jeszcze dwa dni a tymczasem zapraszam do obejrzenia galerii z ostatnich zajęć, które prowadziła dla Was Marysia  Gratulujemy wygranym, którzy dzięki uważnemu słuchani, co mówi nauczyciel i zdobyli nagrody: koszulkę, torbę z logo oraz podwójną wejściówkę. W tą niedzielę też będzie konkurs! Zapraszamy do zabawy.  

zobacz galerię >


dodano 14.08.2017

ZAJĘCIA UL. STRZEGOMSKA OD 04.09.17


Dochodzą nas słuchy, że już nie możecie się doczekać powrotu zajęć na ul. Strzegomskiej. Otóż mamy dla Was dobrą wiadomość, bo to już bardzo niedługo ;) Jak zawsze, po wakacyjnej prezerwie, od września ruszamy z pełną parą. Zajęcia będą odbywały się, jak wcześniej,  w poniedziałki i środy. Prowadzą Kasia Płatek i Maria Roszkowska. Grafik dostępny jest na naszej stronie.

więcej informacji >dodano 14.08.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Wygięcia doskonale wydłużają kręgosłup i przody ud oraz otwierają klatkę piersiową. Skręty natomiast doskonale odżywiają kręgosłup i uelastyczniają go. Połączenie w sekwencji asan pozycji z tych dwóch grup sprawia, że czujemy się bardzo dobrze nie tylko fizycznie ale także psychicznie. Oddychamy pełna piersią, znikają bóle kręgosłupa i nabieramy mnóstwa pozytywnej energii. Zapraszamy!


dodano 11.08.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 06.08.2017


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniej Jogi w Parku. Zajęcia prowadziła Ewa. Ćwiczyli z nami maili i duzi, starsi i młodsi. Doszły nas słuchy, że niektórzy przyjeżdżają nawet spoza Wrocławia specjalnie na Jogę w Parku ;) Jak widać, dla chętnego nic trudnego ;)

Dziękujemy wszystkim za wspólną praktykę i zapraszamy na następne zajęcia które poprowadzi Maria. Przypominamy, że oprócz przyjemności ze wspólnej praktyki jogi będziecie mieli szansę wygrania jednej z trzech nagród: podwójnej wejściówki, torby z logo oraz koszulki do jogi ;)

zobacz galerię >


dodano 08.08.2017

ZUPEŁNIE NOWY CYKL "4 PORY ROKU"


ŻYWIOŁY W JODZE: ZIEMIA, OGIEŃ, POWIETRZE I WODA

Zapraszamy na całkowicie nowy i odmieniony cykl jednodniowych warsztatów "4 pory roku". Całodniowe warsztaty poświęcone będą żywiołom w jodze. Jesienią, po urlopach,  spróbujemy ugruntować się w żywiole ziemi, zimą ogrzeje nas żywioł ognia, wiosną rozruszamy się po zimie z żywiołem powietrza a latem przyjemnie schłodzi nas żywioł wody. Zapraszamy!

więcej informacji >


dodano 07.08.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Zapraszamy!


dodano 03.08.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 30.07.2017


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniej Jogi w Parku. Zajęcia prowadziła Daria, pomagały jej Lidzia, Magda i Dorota ;) Jak widać na zdjęciach dużo się działo. Nie ma to jak Vira III o poranku ;) Dziękujemy wszystkim za wspólną praktykę i zapraszamy na następne zajęcia które poprowadzi Ewa.  

zobacz galerię >


dodano 31.07.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH


Od dzisiaj praktykujemy pozycje stojące. Pewnie naszym kochanym joginom urlopowiczom ćwiczyło się w Rogowie tak, ale my na sali też damy radę... I nie wieje wiatr i słońce nie razi w oczy...Same plusy  Zapraszamy na zajęcia


dodano 27.07.2017

JOGA A RWA KULSZOWA - NOWY WPIS NA BLOGU MARKA BEDNARSKIEGO


..." Jeżeli  dokucza Ci schorzenie zwane rwą kulszową,  proces uspokajania poruszeń umysłu jest niemożliwy. Ból hamuje bowiem jakiekolwiek wejście w ten proces. Guruji Iyengar zawsze uważał, że ułomności ciała i umysłu nie mogą być przeszkodą wykluczającą nas ze ścieżki jogi. Stworzył rozmaite pomoce i mocno rozwinął gałąź praktyki medycznej. Dzięki temu osoby chore mogły pozbyć się swych dolegliwości na tyle, by móc uczestniczyć w zajęciach na normalnych klasach"...

czytaj dalej >


dodano 26.07.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 23.07.2017


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniej Jogi w Parku. Chociaż na 11 zapowiadany był deszcz, mieliśmy szczęście i wszystko się przesunęło o tyle, że zdążyliśmy zrobić całe zajęcia. Ktoś tam na górze czuwa nad nami ;) Dziękujemy wszystkim za wspólną praktykę i zapraszamy za tydzień. Zajęcia poprowadzi Daria.

zobacz galerię >


dodano 24.07.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH

Często całymi dniami jesteśmy tak zapracowani, że nie mamy ani chwili na odpoczynek. Ciągle gdzieś pędzimy, coś załatwiamy o czymś myślimy. Po pracy wracamy do domu a tam pojawiają się kolejne obowiązki do wykonania - i znowu nie ma czasu na odpoczynek. Jeśli też tak masz, przyjdź na jogę.U nas będziesz mógł a czystym sumieniem zrelaksować ciało i głowę. 


dodano 24.07.2017

DWA TURNUSY JOGI NAD MORZEM ZA NAMI


Wydawało się, że do wakacji jeszcze tyle czasu a tu już dwa turnusy wakacji z jogą w Rogowie za nami i trzeci w trakcie. Słyszymy od powracających osób że, jak zwykle, było cudownie, że joga dodała Wam skrzydeł, wypoczęliście i dobrze pojedliście. Podobno Marek nawet nie dał za bardzo w kość ;) (ale to mogą być odczucia czysto indywidualne ;))

Sporo osób chciało przedłużyć wyjazd ale nie było już miejsc. Także wiecie, co zrobić za rok? Zapisać się od razu na dwa turnusy! Albo na trzy, a co tam ;)


dodano 19.07.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 16.07.2017


Jak zwykle nas nie zawiedliście i przyszliście licznie na Jogę w Parku ;) Jak widać wakacje to zdecydowanie najlepszy moment na to, by spędzać miło czas poza domem. A że najlepiej jest go spędzić na praktyce jogi to już pewnie wiecie ;)

 Dziękujemy wszystkim za wspólną praktykę i, jak zawsze, zapraszamy za tydzień.

zobacz galerię >


dodano 18.07.2017

WAKACJE Z JOGĄ 2016 - WSPOMNIENIA 


Wakacje z jogą w pełni. Jedni są teraz na warsztatach, niektórzy już wrócili, inni mają jeszcze wszystko przed sobą. W takich chwilach przychodzą wspomnienia z zeszłego roku. Zobaczcie jaką piękną kartkę podarował Markowi rok temu turnus III. I cóż za poezja!!! Musicie to koniecznie przeczytać!!!

przeczytaj kartkę >


dodano 17.07.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Wygięcia doskonale wydłużają kręgosłup i przody ud oraz otwierają klatkę piersiową. Skręty natomiast doskonale odżywiają kręgosłup. Połączenie w sekwencji asan pozycji z tych dwóch grup sprawia, że czujemy się bardzo dobrze nie tylko fizycznie ale także psychicznie. Stajemy się po nich wyżsi, bardziej smukli i bardziej elastyczni. Znikają bóle kręgosłupa i nabieramy mnóstwa pozytywnej energii. Zapraszamy!


dodano 11.07.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 09.07.2017


Ostatnia niedziela zaczęła się dla nas praktyką jogi na świeżym powietrzu. Pogoda na szczęście dopisała dlatego było nas dużo i bardzo przyjemnie się ćwiczyło. Paweł przeprowadził nas przez różne grupy asan, dzięki czemu po zajęciach poczuliśmy cudowny przypływ energii i byliśmy gotowi na wszelkie "wyzwania" nadchodzącego dnia. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotogalerii ;)

Zobacz galerię > 


dodano 10.07.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Zapraszamy!


dodano 03.07.2017

JOGA NA "SPOTKANIACH W KOBIECYM STYLU"


Już w najbliższą sobotę Kasia Płatek będzie miała przyjemność poprowadzić zajęcia jogi dla uczestniczek konferencji, która odbędzie się w hotelu Sofitel. "Spotkania w Kobiecym Stylu" to konferencja dla kobiet, które pragną zmienić swoje życie na lepsze i nie boją się podążać za marzeniami.

Specjalnie dla Was na hasło "Fabryka Energii" bilet na konferencje będzie tańszy o 20%!

więcej informacji >


dodano 30.06.2017

KONKURS WAKACYJNY


ĆWICZ JOGĘ W WAKACJE I WYGRYWAJ NAGRODY!!!

W dniach 03.07 - 03.09.2017  zbierajcie pieczątki na otrzymanych na recepcji kuponikach. Wystarczy uzbierać 8 pieczątek aby wziąć udział w losowaniu nagród.

więcej informacji >


dodano 26.06.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Pozycje te wyciszają umysł i sprawiają, że stajemy się bardzie stabilni emocjonalnie. Przynoszą całkowite rozluźnienie ciała i pozwalają doświadczyć wewnętrznej ciszy. Polecane są wszystkim bez wyjątku.


dodano 23.06.2017

NOWY ARTYKUŁ MARKA W MAGAZYNIE YOGA&AYURVEDA


"Ból jest odczuciem subiektywnym, przykrym i negatywnym, osadzonym w ciele fizycznym i/lub psychicznym. Jest też jednak niezbędnym mechanizmem utrzymującym nas przy życiu - dzięki niemu wiemy o wszelkich dolegliwościach trawiących nasz organizm..."

Kup magazyn >


dodano 23.06.2017

CELE PRAKTYKI JOGI


Kiedy zaczynamy praktykować jogę przyświeca temu jakiś cel. Chcemy być zdrowsi, pozbyć się bólu pleców, marzymy o większej elastyczności ciała, pragniemy się wyciszyć i odstresować. Wszystkie te cele są bardzo dobre, ale jaki w zasadzie jest główny cel jogi, ten o którym mówią Jogasutry?

Czytaj więcej >


dodano 19.06.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SKRĘTÓW, WYGIĘĆ W TYŁ

Pozycje z wygięciem w tył doskonale odżywiają kręgosłup i uelastyczniają go. Na poziomie psychicznym dodają pewności siebie oraz mają działanie antydepresyjne.

Skręty natomiast są doskonałymi pozycjami w przypadku bólu pleców, poprawiają trawienie i dodają witalności.


dodano 09.06.2017

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI 25.06.17


Po raz kolejny zapraszamy Was do świętowania Światowego Dnia Jogi. Specjalnie z tej okazji zaczynamy wcześniej Jogę w Parku! Zapraszamy Was 25 czerwca na godzinę 10:15 do Parku Słowackiego (za Panoramą Racławicką). Wystarczy, że weźmiecie ze sobą wygodny strój i matę do jogi (ewentualnie duży ręcznik lub koc). Zajecia poprowadzi Kasia Płatek.

 Zapraszamy

Dowiedz się więcej >


dodano 07.06.2017

FOTORELACJA Z "LETNIEJ ROZGRZEWKI"


3-4 czerwca odbył się, już  ostatni w tym sezonie, warsztat z cyklu "4 Pory Roku". Całe dwa dni praktykowaliśmy pod czujnym okiem Marka. Szlifowaliśmy swoje balanse i vinjasy. Warsztat był niezwykle różnorodny, zarówno pod względem samej praktyki asan, które były bardzo urozmaicone, jak i pod względem atmosfery, raz bardziej poważnej i skupionej a raz luźniejszej, bardziej wesołej. Jak dobrze wiemy, joga wyzwala z nas wiele różnych emocji ;)

Zobacz galerię > 


dodano 05.06.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 03.06.2017

JOGA NA ŻYWO W TELEWIZJI ECHO 24


Wielkimi krokami zbliża się Joga w Parku. Startujemy już 25 czerwca w Światowy Dzień Jogi. Z tej okazji robimy dla Was Jogę w Parku o tydzień wcześniej niż zawsze! Mieliśmy okazje opowiedzieć o tym w porannym programie w telewizji Echo 24. 

Zobacz zdjęcia >


dodano 31.05.2017

FOTORELACJA Z WARSZTATU Z EYAL SHIFRONI


Na pewno zdjęcia nie oddadzą atmosfery warsztatu, nie usłyszymy głosu Eyala i nie poczujemy na własnych ciałach tego, jak cudownie się praktykuje pod jego okiem ale zobaczcie choć namiastkę z tego, jak było...

Zobacz galerię > 


dodano 29.05.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH - w dzisiejszych czasach wiele osób uskarża się na różne dolegliwości bólowe. Praca przy komputerze, siedzący tryb życia, niedostateczna ilość ruchu. Wszystko to wpływa na nasz kręgosłup, który staje się sztywny i słaby. Często dochodzą do tego także przebyte urazy i kontuzje. 

Podczas zajęć terapeutycznych będziemy pracowali w pozycjach tak, by uwolnić napięcie z mięśni i rozluźnić je. Nie zabraknie także rozciągania, które sprawi, że między kręgami pojawi się więcej przestrzeni oraz pozycji skręconych, które doskonale odżywiają kręgosłup. Odpowiednie użycie pomocy do jogi sprawi, że pozycje posłużą nam jeszcze lepiej.


dodano 29.05.2017

WARSZTAT Z EYAL SHIFRONI ZA NAMI


Warsztat z Eyal Shifroni za nami. Dzisiaj pożegnaliśmy naszego niezwykłego gościa i już nie możemy doczekać się następnego spotkania. 

Więcej zdjęć z warsztatów wkrótce. Zaglądajcie na naszą stronę 


dodano 21.05.2017

KOBIETA W PRAKTYCE JOGI


Marysi warsztat dla kobiet zbliża się wielkimi krokami. Przypominamy, że odbędzie się już 11 czerwca. Poświecony będzie praktyce asan w trakcie menstruacji. Jeszcze można się zapisywać  A na zachętę przypomnienie Marka wpisu na blogu "Kobieta w praktyce jogi". Zachęcamy do lektury

Czytaj artykuł >


dodano 20.05.2017

MAJÓWKA 2018 - RUSZYŁY ZAPISY


Kochani majówka 2017 świeżo za nami a my już mamy dla Was świetną wiadomość na przyszły rok!!! Otóż będą dwie majówki - krótka i długa! Można zapisać się na wybraną krótszą majówkę albo na obie razem i wtedy odpocząć w górach aż 10 dni!!! 

Szczegóły na stronach:

krótka majówka

długa majówka


dodano 19.05.2017

NOWA POZYCJA RELAKSACYJNA - PARŚVA SVANASANA 


Jakie znamy pozycje Psa? Każdy na pewno kojarzy pozycje Psa z Głową do Góry, Psa z Głową w Dół i różne warianty tych asan. A może by tak Psa w Savasanie? Albo inaczej - Savasana z psem? Albo po prostu Parśva Svanasana 


dodano 18.05.2017

WARSZTAT Z EYAL SHIFRONI CORAZ BLIŻEJ


Już tylko kilka dni dzieli nas od długo oczekiwanego, jedynego w Polsce warsztatu z Eyal Shifroni, nauczycielem z Izraela. Patrząc na jego zdjęcia z innych warsztatów może być bardzo ale to bardzo ciekawie.
Za rok także planujemy zorganizować warsztat z Eyalem, także kto się na tegoroczny nie załapał, będzie miał nową szansę. Szczegóły wkrótce 

Zobacz więcej >

 

 

dodano 10.05.2017

FOTORELACJA Z POKAZU JOGI NA DNIACH ODRYDni Odry za nami. Pomimo że pogoda nie dopisała tak bardzo, jak byśmy tego chcieli, przybyliście licznie na Bulwar Dunikowskiego. Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność. Atrakcji było sporo, myślimy, że każdy znalazł coś dla siebie. 

Obejrzyj galerię zdjęć >


dodano 21.04.2017

JOGA NA DNIACH ODRY Z FABRYKĄ ENERGII


22 kwietnia w Światowy Dzień Ziemi zapraszamy na nadodrzańskie bulwary, by wspólnie bawić się i poznawać naszą wrocławską rzekę. Spotkanie ma pokazać Odrę jako miejsce rekreacji i wypoczynku, ale także ważny element środowiska i gospodarki.

Fabryka Energii będzie miała przyjemność zaprezentować jogę na scenie. Po prezentacji przeniesiemy się w inne miejsce gdzie odbędzie się lekcja jogi. Weźcie ze ze sobą wygodny strój i matę do jogi ewentualnie koc lub duży ręcznik.

Czytaj dalej >


dodano 15.04.2017

JOGA W PARKU Już od 25 czerwca, jak co roku, zapraszamy na Jogę w Parku.

Ćwiczymy w Parku Słowackiego za Panoramą Racławicką w każdą niedzielę wakacji o godzinie 10:30. 

Czytaj dalej >


dodano 03.04.2017

DRZWI OTWARTE UL. ŚW. ANTONIEGO 2/4Zapraszamy 10.09.2017 na bezpłatne zajęcia jogi w ramach Dnia Otwartego w Fabryce Energii. Na dobry początek wszystkie karnety kupisz w dniu Drzwi Otwartych 20% TANIEJ *. 

Czytaj dalej >


dodano 03.04.2017

DRZWI OTWARTE UL. STRZEGOMSKA 322Zapraszamy 04.09.2017 na bezpłatne zajęcia jogi w ramach Dnia Otwartego w Fabryce Energii. Na dobry początek wszystkie karnety kupisz w dniu Drzwi Otwartych 20% TANIEJ *. 

Czytaj dalej >


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.


Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń