dodano 17.09.2019

JOGA NA TARGACH ZDROWYCH INSPIRACJI


Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was do Hali Stulecia na Targi Zdrowych Inspiracji, gdzie będziemy mieli stoisko z pomocami do jogi oraz poprowadzimy dla Was bezpłatną lekcję jogi. 

Na zajęcia zapraszamy w sobotę 28 września na 10:00.


dodano 15.09.2019

OD JUTRA UCZYMY


POZYCJI SKRĘCONYCH ORAZ WYGIĘĆ

Od jutra wkraczamy na teren pozycji z wygięciem w tył oraz skrętów. Pozycje te, choć bywają wymagające, są dobrodziejstwem dla naszego kręgosłupa ponieważ odżywiają go i uelastyczniają.
Zapraszamy serdecznie.


dodano 14.09.2019

WARSZTAT INTRO I JUŻ JUTRO

Gotowi na Marka jutrzejszy warsztat? Będzie MOC!
Introductory I - oto, co Was może czekać. Miłej zabawy

Zapraszamy na stronę Stowarzyszenia, gdzie znajdziecie listę asan.

dodano 13.09.2019

Jeszcze trzy dni pozycji siedzących, skłonów i balansów przed nami. Polewitujecie z nami?
dodano 11.09.2019

NOWY ARTYKUŁ MARKA W MAGAZYNIE YOGA & AYURVEDA

Cieszymy się z powrotu Marka a tu kolejna dobra wiadomość !

Wyszedł najnowszy numer magazynu Yoga&Ayurveda a w nim świeżutki artykuł Marka - tym razem o mięśniu duszy. Który to? Sprawdźcie sami.
Magazyn kupicie w naszym sklepie internetowym oraz na recepcji. 


dodano 10.09.2019

ZIELONE KABACZKI W FABRYCE ENERGII


Wczoraj nasza szkoła przeżyła istny nalot gangu Zielonych Kabaczków. Zielone kabaczki po raz pierwszy pojawiły się w Rogowie na drugim turnusie. Mamy podejrzenia, że szefem gangu jest Marek B. Gang regularnie spotyka się na pl. Wolności 7, by w zaciszu naszej szkoły praktykować jogę. Tak przynajmniej twierdzą. Ale nie bójcie się - gang jest niegroźny. Dotychczas nikogo jeszcze nie porwał. Jedynie zaraża miłością do jogi ale chyba jakoś możemy to znieść, prawda?


dodano 09.09.2019

WYNIKI KONKURSU WAKACYJNEGO


Kochani mamy wyniki konkursu wakacyjnego. Gratulujemy wszystkim wygranym i po odbiór nagród zapraszamy do recepcji.

Dziękujemy wszystkim za regularną praktykę przez całe wakacje i za udział w konkursie. Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, który czeka nas w grudniu.
Lista zwycięzców dostępna jest na naszej stronie.


dodano 09.09.2019

POWRÓT MARKA PO WAKACJACH


Mamy świetną wiadomość dla wszystkich stęsknionych za Markiem (a faktycznie mogliście się stęsknić bo dawno już dawno nie prowadził regularnych zajęć w Fabryce Energii - trochę się szkolił, trochę szkolił innych a troszkę odpoczywał ). No ale wakacje się skończyły i czas wrócić do codzienności. Już dzisiaj Marek wraca do grafiku, także serdecznie zapraszamy na jego zajęcia. Dzisiaj zaczynamy od grupy zaawansowanej wstępnej o godzinie 16:30 a na 18:00 zapraszamy na grupę początkującą.
Pełny grafik znajdziecie na stronie


dodano 08.09.2019

OD JUTRA UCZYMY


POZYCJI SIEDZĄCYCH, SKŁONÓW, SIADÓW I NAPINANIA BRZUCHA

Tydzień pozycji stojących za nami. Od jutra praktykujemy pozycje siedzace, skłony, napinanie brzucha i balanse. Zapraszamy serdecznie.
dodano 07.09.2019


"Wewnątrz nas znajduje się wszechświat.
Na zewnątrz jest tylko świat."

Prashant Iyengardodano 6.09.2019


Krótko mówiąc - zapraszamy!


dodano 5.09.2019

WSPOMNIENIA Z WAKACJITrzeci dzień szkoły za nami. Wakacje zleciały, jak zawsze, strasznie szybko. Wierzymy, że Wasze wakacje były jogiczne tak jak i nasze Jeśli przydarzyła Ci się na wyjeździe jakaś Trikonasana ( lub inna pozycja ) zachęcamy do podzielenia się zdjęciami. Na zachętę zdjęcie Marysi w Urdhva Hastasanie.
Galeria zdjęć dostępna jest na naszym Facebooku.


dodano 4.09.2019

POWRÓT ZAJĘĆ DLA KOBIET W CIĄŻYDrogie przyszłe mamusie! Mamy dla Was dobrą wiadomość. Od jutra wracają zajęcia dla kobiet w ciąży. Zapraszamy w każdy czwartek na godzinę 18:30. Zajęcia prowadzi Agata.


dodano 03.09.2019

Czy dla Was własna mata do jogi też jest czymś wyjątkowym, czymś bardzo osobistym i czymś, z czym nie możecie się rozstać? Bo dla nas tak! Rozmawiamy czasami o tym, czym jest dla kogo jego mata, że to nie jest tylko kawałek gumy, na którym się ćwiczy. Twoja mata, to wszystkie Twoje godziny praktyki, Twoje sukcesy i porażki. Twoja mata to momenty radości, że coś się udało i momenty rozczarowania, kiedy coś nie wyszło. Twoja mata to Twoja walka ze sobą, ze słabym ciałem i rozproszonym umysłem ale Twoja mata to też godziny cudownej, odświeżającej ciało i umysł praktyki. Twoja mata to godziny zajęć i warsztatów, które masz za sobą. To wreszcie czas spędzony z ludźmi takimi, jak Ty! Twoja mata to część Ciebie! Bardzo osobista część Ciebie!
Jeśli nie masz jeszcze SWOJEJ maty to mówimy, że naprawdę warto! Może i Ty będziesz mógł nam opowiedzieć o niej jakąś osobistą historię.
Zapraszamy do naszego sklepu.


dodano 02.09.2019


Ci, którzy byli w zeszłym tygodniu na zajęciach Marka, już poczuli przedsmak tego, co nas czeka kiedy Marek wróci na stałe do Fabryki Energii. Po ostatnim warsztacie z Christianem Pisano w Bergamo Marek wrócił przepełniony nową jogiczną energią, którą będzie się chciał z Wami podzielić. Czeka Was praktyka pełna nie tylko wartościowych wskazówek w pracy z asanami ale także duchowego przekazu od samego Mistrza.
Zapraszamy od poniedziałku 9 września.


dodano 01.09.2019

OD JUTRA UCZYMY
POZYCJI STOJĄCYCH I RELAKSACYJNYCH


"Jeden gram praktyki jest lepszy niż tona teorii"

Swami Shivananda

Kochani wrzesień się zaczął. Pora wzięć się do roboty! Od jutra praktykujemy pozycje stojące. Wrzesień to bardzo dobry moment na rozpoczęcie praktyki jogi, także zapraszamy także nowe osoby i osoby po dłuższej przerwie


dodano 29.08.2019

ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI CZ.I


Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Zapraszamy do wykonania kroku w kierunku pozycji odwróconych. Równo za miesiąc odbędzie się warsztat Marysi "Świat do góry nogami". Na warsztacie nauczycie się pozycji Halasana i Salamba Sarvangasana. Jest to dobra okazja żeby przełamać wszelkie swoje bariery i spróbować czegoś nowego. Zapraszamy serdecznie!


dodano 27.08.2019

OSTATNIA W TYM SEZONIE JOGA W PARKU ZA NAMI


Ostatnia niedziela sierpnia za nami. Park Słowackiego jak zawsze zapełnił się joginami lubiącymi praktykę na świeżym powietrzu. To cudowne, że Joga w Parku cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy w imieniu wszystkich nauczycieli, którzy prowadzili dla Was zajęcia, za całe lato wspólnej praktyki i zapraszamy do naszej szkoły na regularne lekcje. 
22 września zapraszamy zaś do naszej szkoły na Drzwi Otwarte.

dodano 25.08.2019

OD JUTRA UCZYMY
POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY 


Od jutra zapraszamy do praktyki pozycji relaksacyjnych i pranajamy. W korporacjach podobno nazywa się to "doskonaleniem techniki restu". Zapraszamy!


dodano 24.08.2019

OSTATNIA JOGA W PARKU W TYM SEZONIE JUŻ W TEN WEEKEND


Kochani czas bardzo szybko leci. Dopiero zaczynał się lipiec a już w najbliższą niedzielę odbędą się ostatnie w tym roku zajęcia Jogi w Parku. Poprowadzi je Kasia. Na co dzień Kasia prowadzi u nas zajęcia we wtorki, czwartki o 17:00 oraz w niedziele o 18:00. Zapraszamy wiec serdecznie na jej zajęcia i do parku Słowackiego i do naszej szkoły. Do zobaczenia na macie.


dodano 23.08.2019

JOGA NA LIŚCIE NIEMATERIALNEGO DZIEDZICTWA UNESCO
Czy wiedzieliście, że w grudniu 2016 roku joga została wpisana na listę niematerialnego Dziedzictwa UNESCO?

W komentarzu znalazły się między innymi takie słowa, że joga jest „... oparta na zjednoczeniu umysłu z ciałem i duszą, aby umożliwić lepsze samopoczucie psychiczne, duchowe i fizyczne, wartości jogi stanowią główną część etosu społeczności (...) jest skoncentrowana na ogólnej jedności ciała i umysłu i może być praktykowana przez każdego, bez względu na płeć, wiek lub status społeczny. Element ten jest zgodny z prawami człowieka i wspiera tolerancję i wzajemny szacunek...”
Co Wy na to?
Jeśli chcecie poczytać o tym więcej zapraszamy na stronę

dodano 22.08.2019


"Im słabsze ciało, tym silniej nami rządzi."

Jean-Jacques Rousseau

Jeśli nie chcecie, by ciało miało nad Wami kontrolę, zapraszamy na zajęcia. Wygięcie i skręty odmładzają i odżywiają kręgosłup oraz poprawiają trawienie. Czegóż chcieć więcej.dodano 19.08.2019
W TYM TYGODNIU UCZYMY
WYGIĘĆ I SKRĘTÓW
Mamy właśnie tydzień wygięć i skrętów. z tej okazji kilka słów o pięknej pozycji, zwanej w skrócie mostkiem:
Urdhva Dhanurasana - "urdhva" do góry, "dhanur" łuk - Jak pisał Iyengar w Świetle Jogi: "...pozycja ta napina mięśnie wzdłuż kręgosłupa dzięki czemu go wzmacnia. Czyni także ciało rześkim i giętkim. Plecy stają się mocne i pełne życia.Pozycja ta wzmacnia okolicę nadgarstków oraz działa silnie uspokajająco."
To jak? Działamy?

dodano 19.08.2019

KOLEJNA JOGA W PARKU ZA NAMI


Kolejne spotkanie z Jogą w Parku za nami. Pogoda idealnie dopisała, nie było ani za ciepło ani za zimno. Słoneczko też poczekało z mocniejszym świeceniem aż skończymy zajęcia. Frekwencja była liczna jak zawsze, z czego bardzo się cieszymy. Jak widać wrocławianie wiedzą jak spędzać czas zdrowo i aktywnie. Brawo Wy!
Zapraszamy oczywiście za tydzień na ostatnie już w tym roku spotkanie z Jogą w Parku. Zajęcia poprowadzi Kasia.


dodano 17.08.2019

KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH


Kochani powoli kończą się miejsca na kursy wstępne które ruszają we wrześniu. Zachęcamy więc wszystkich do zapisywania się zanim inni Was ubiegną. Wrzesień to zwykle pora kiedy jesteśmy już po urlopie i zastanawiamy się, co zrobić dalej aby znaleźć w sobie energię na całą jesień i zimę. Odpowiadamy - zapisać się na jogę! Taki kurs wstępny może być dla Was początkiem niesamowitej przygody i przemiany w życiu.

Kurs wstępny szczegóły
Kurs rozszerzony szczegóły


dodano 16.08.2019

ZAPRASZAMY NA JOGĘ W PARKU


Najbliższe zajęcia Jogi w Parku poprowadzi dla Was Ewa. Ostatnio staliście się mistrzami Trikonasany i Parśvakonasany. Hmmm... ciekawe, co Was czeka tym razem? Spotykamy się, jak zawsze, w niedzielę o 10:30 za Panoramą Racławicką i przypominamy że w tym roku czekają nas już tylko dwa ostatnie spotkania. Tym bardziej zapraszamy na darmowe zajęcia a w szczególności tych, którzy się ciągle jeszcze wahają ;)


dodano 15.08.2019


My, jogini, tak już mamy... ;)


dodano 14.08.2019

15.08.19  ZAJĘCIA O GODZ. 18:00


Jutro mamy święto ale dla tych, którzy pozostają we Wrocławiu odbędą się jedne zajęcia o godzinie 18:00 na które zaprasza Marysia.
... Nawiasem mówiąc rozwiązała się zagadka jednorożca u nas na recepcji. To po prostu ktoś po zajęciach się w niego zmienił i tak został.


dodano 13.08.2019

DRZWI OTWARTE W FABRYCE ENERGII


Powoli zbliża się nowy rok szkolny. Jak już ogarniecie swoje pociechy na początku września pora zająć się także sobą. Zapraszamy na Drzwi otwarte do Fabryki Energii. Będziecie mogli spróbować darmowych zajęć i posłuchać relaksacyjnych dźwięków. Można będzie także wygrać karnet na zajęcia jogi. Dla nowych uczniów oraz osób z minimum półroczną przerwą przygotowaliśmy także karnety z 20% rabatem.
Zapraszamy serdecznie!
Szczegóły znajdziecie na stroniedodano 12.08.2019

KOLEJNA JOGA W PARKU ZA NAMI


Kolejna Joga w Parku za nami. Pogoda pięknie dopisała, frekwencja także. Praktyka pod chmurką jak zawsze była dla nas ogromną przyjemnością. Dziękujemy wszystkim za przybycie i ogromne zaangażowanie we wspólną praktykę. Joga ćwiczona w tak dużym gronie dodaje mnóstwa energii. Mamy nadzieję, że wystarczyło Wam jej nie tylko na wczoraj ale i na kolejne dni. Na kolejne doładowanie akumulatorów zapraszamy do naszej szkoły na pl. Wolności 7 a w następną niedzielę zapraszamy ponownie na Jogę w Parku.


dodano 11.08.2019

OD JUTRA UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Od jutra zapraszamy do praktyki pozycji siedzących, skłonów, balansów oraz napinania brzucha. Pozycje te doskonale wzmacniają i rozciągają ciało oraz sprawiają, że możemy pracować nad ciałem w mniej wysiłkowy sposób.
Dzięki temu w ciele utrwalają się wzorce ruchowe, które możemy wykorzystać później w trudniejszych pozycjach.
Zapraszamy!


dodano 10.08.2019

ZAPRASZAMY NA JOGĘ W PARKU


Jeszcze 3 razy spotkamy się w tym roku na Jodze w Parku. Najbliższe zajęcia poprowadzi dla Was Ewa.
Na co dzień prowadzi ona w naszej szkole zajęcia o 19:30 oraz
( w poniedziałki, czwartki i piątki) poranne zajęcia o 10:30. Zapraszamy serdecznie.


dodano 09.08.2019

KORZYŚCI Z PRAKTYKI JOGI


Regularna praktyka jogi przynosi wiele korzyści zarówno ciału fizycznemu jak i duchowemu (o czym pewnie nasi stali uczniowie już dawno wiedzą) ale jak byście mieli w swoim otoczeniu jakiś niezdecydowanych niedowiarków wystarczy pokazać im poniższy diagram.
Możemy się jednak złożyć, że każdy z was ma w swoim doświadczeniu jeszcze więcej pozytywnych aspektów jogi, takich jak na przykład lepszy sen, większa świadomość ciała, czy poprawa poczucia własnej wartości. Coś jeszcze byście dodali?


dodano 08.08.2019

W pozycjach stojących ważne jest to, żeby zachować równowagę między pracą a rozluźnianiem. Tylko dzięki temu praktyka będzie sprawiała nam przyjemność i z chęcią będziemy powracali na matę. Ponadto ważne jest, by cieszyć się z każdego, nawet najmniejszego sukcesu a nie skupiać się tylko na swoich niedoskonałościach. Jak pisał ostatnio Marek na swoim profilu: "W jodze nie ma nic do osiągnięcia. Nie ma nic do zdobycia. To jest praktyka po prostu. Ważny jest kierunek, jaki sobie nadajemy. Odpuszczajmy. Nie poddawajmy się społecznej presji, że coś musimy. Nie stwarzajmy w sobie obsesji zrobienia jakiejś asany. Na macie nie musimy nikomu nic udowadniać. Zwłaszcza sobie."
Zapraszamy więc kochani do praktyki ;)


dodano 07.08.2019

WARSZTAT KOBIECY Z KASIĄ PILORZ


Zapraszamy na trzydniowe warsztaty-seminarium poświęcone wspomaganiu kobiecej płodności właściwą praktyką asan. Warsztat poprowadzi Kasia Pilorz, która zajmowała się tym zagadnieniem w Instytucie Iyengara w Punie. Dzięki temu mogła poznać ten szczególny rodzaj pracy terapeutycznej, który pozwala wspomóc funkcję jajników jak również przygotować ciało do zajścia w ciążę.
Uzupełnieniem zajęć praktycznych będzie wykład z anatomii i fizjologii kobiecej płodności poprowadzony przez Dr hab. Annę Ziomkiewicz zajmującą się zagadnieniami związanymi z kobiecą gospodarka hormonalną.
Warsztaty adresowane są do:
* nauczycieli jogi zainteresowanych tematyką jogi kobiecej
* pań starających się o ciążę
* pań z nieregularnymi cyklami miesięcznymi.
Szczegóły na stronie >


dodano 06.08.2019

KOLEJNA JOGA W PARKU ZA NAMI


Kolejna joga pod chmurka za nami. Pogoda pięknie dopisała i praktyka wśród szumu drzew i śpiewu ptaków była niezwykłą przyjemnością. dziękujemy wszystkim za kolejne wspólne jogiczne spotkanie i zapraszamy za tydzień a jeśli komuś bardzo przypadły do gustu zajęcia Marysi zapraszamy do naszej szkoły. Przypominamy też że od września Marysia prowadzi dwa kursy dla początkujących, na które gorąco zapraszamy

kurs wstępny >

kurs rozszerzony > 


dodano 5.08.2019

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Po dwóch tygodniach troszkę łagodniejszych zajęć wracamy do nieco intensywniejszej pracy. Zapraszamy do praktyki pozycji stojących o odwróconych. Dodają one energii, uelastyczniają i wzmacniają ciało i ducha. Tęskniliście?


dodano 3.08.2019

ZAPRASZAMY NA JOGĘ W PARKU


Kolejna Joga w Parku już jutro. Nawet się nie obejrzeliśmy a już jesteśmy za półmetkiem. Podobnie jak tydzień temu zajęcia poprowadzi Marysia. Gorąco Was zapraszamy!


 

dodano 1.08.2019

ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI CZĘŚĆ II


Zapraszamy na druga część cyklu o pozycjach odwróconych. Tym razem zajmiemy się pozycją Sirsasana - stanie na głowie.

Odwrócenie ciała do góry nogami zapobiega negatywnym skutkom oddziaływania grawitacji na nasz organizm, zapobiega opadaniu organów, korzystnie wpływa również na układ krwionośny, oddechowy, limfatyczny, nerwowy i hormonalny.

DATA 24.11.2019
CENA 100 zł (z posiłkiem)

Szczegóły >


dodano 31.07.2019

ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI CZĘŚĆ I


Cykl warsztatów o pozycjach odwróconych cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że nie dla wszystkich mieliśmy miejsce. Dlatego postanowiliśmy go powtórzyć. zapraszamy na część pierwszą cyklu, na której będziemy się uczyli Halasany i Salamba Sarvangasany.

DATA 29.09.2019/ 9:00
CENA 100 zł (z posiłkiem)


Szczegóły >


dodano 30.07.2019

ODWIEDZINY NOWEGO GOŚCIA

Czy poznajecie naszego nowego gościa??? Hmm.... Czyżby był on sprawką jakiejś kabaczkowej grupy? Który turnus się przyznaje?
Jednorożec mówi, że bez Was było mu smutno i on będzie ćwiczył jogę razem z nami w Fabryce Energii. Czy macie pomysł na jakąś asanę dla jednorożca?


dodano 29.07.2019

KOLEJNA JOGA W PARKU ZA NAMI


Kolejna Joga w Parku za nami! Dopisała zarówno pogoda, jak i jogini - przyszło Was ogromnie duuużo, serdecznie dziękujemy! Cudownie było praktykować w promieniach słońca i cieniu drzew, przy delikatnym szeleście liści. Za tydzień zajęcia również poprowadzi Marysia, gorąco Was zapraszamy!


dodano 29.07.2019

OD DZISIAJ PRAKTYKUJEMY


POZYCJE TERAPEUTYCZNE

Od dzisiaj zapraszamy do praktyki pozycji terapeutycznych. Staramy się w tym czasie ułożyć dla Was sekwencje asan tak, by działały korzystnie na wasze dolne lub górne plecy, barki czy kolana. Zapraszamy serdecznie, w szczególności te osoby, którym czasem coś doskwiera.
Jeśli trafisz w tym tygodniu na jakaś asanę, która była dla Ciebie szczególnie dobra, zapisz to sobie. Będziesz mógł w każdej chwili do tej asany wrócić.
Na zdjecie widzimy wariant Savasany z kijami, który doskonale pomaga rozluźnić mięśnie pleców.


dodano 26.07.2019

NAJBLIŻSZĄ JOGĘ W PARKU PROWADZI MARIA


Kochani w najbliższą niedzielę Jogę w Parku poprowadzi dla Was Maria. Marysi zapewne nie musimy Wam przedstawiać, prowadzi u nas mnóstwo zajęć, kursy wstępne dla początkujących oraz warsztaty.
Swoją jogiczno-nauczycielską podróż Marysia wspomina tak:
"Ostatnio trafiłam na to zdjęcie, wykonane podczas jogi w parku w 2012 r. Pozostaje jednym z moich ulubionych. Jeśli mnie pamięć nie myli to mniej więcej w tym czasie zaczął mi kiełkować w głowie pomysł, żeby wkroczyć na ścieżkę nauczyciela jogi. Parę lat minęło od tego czasu, zaczęłam uczyć, zdałam pierwsze egzaminy w szkoleniu iyengarowskim. I dzisiaj wiem, że to jest moja droga..." 


dodano 25.07.2019

WARSZTATY W FABRYCE ENERGII


Gdzie jak nie u nas, kochani, gdzie?
W naszej szkole czeka Was tyle jogicznych wydarzeń, wyjazdów, warsztatów, kursów, darmowych zajęć, że nasza tablica informacyjna aż pęka w szwach!!! Także macie do wyboru do koloru. Nic tylko się zapisywać.
Zaglądajcie na naszą stronę:

wydarzenia
wyjazdy


dodano 24.07.2019

WARSZTAT INTRODUCTORY I


Wakacje jeszcze w pełni ale już warto pomyśleć o początku jesieni i zarezerwować sobie miejsce na warsztacie z Markiem Introductory I. Będzie to wspaniała okazja do tego, by sprawdzić swoje umiejętności i zobaczyć na jakiem etapie jesteśmy w jodze. Introductory I to pierwszy etap, na którym wykonujemy podstawowe pozycje jogi także zapraszamy też osoby początkujące.
Więcej o warsztacie przeczytacie na stronie.


dodano 23.07.2019

MAJÓWKA Z JOGĄ W SZKLARSKIEJ PORĘBIE


Zapraszamy do Szklarskiej Poręby na niezapomniany weekend z jogą. Z dala od zgiełku miasta, w zacisznym zakątku otoczonym górami spróbujemy na chwilę zatrzymać się i wejrzeć wgłąb siebie.

Termin 30.04 - 3.05.2020   

Szczegóły na stronie.


dodano 23.07.2019

WARSZTAT MARKA BEDNARSKIEGO W TYCHACH


Społecznie jesteśmy naznaczeni tym co jest dobre, a co złe. Taki system dualny nie jest jednak zgodny z rzeczywistością jaka nas otacza. Świat dookoła jest barwny, różnokolorowy. Jeśli zamykamy się w przestrzeni w jakiej mamy tylko dwa wybory, stajemy się więźniami. Spróbujmy na warsztacie odłączyć się od tego systemu. Zobaczmy świat takim, jaki jest - różnokolorowy ;)

TERMIN -  21.03.2020 

Szczegóły na stronie   


dodano 23.07.2019

Relaks może zacząć się już w chwili wejścia na matę. Wystarczy że odpuścisz wszystko, co nie dotyczy tego co TU I TERAZ. Po prostu wejdź na matę, OBSERWUJ I ODCZUWAJ a reszta wydarzy się sama.


dodano 22.07.2019

KOLEJNA JOGA W PARKU ZA NAMI


Za nami kolejna niedziela z Jogą w Parku. Tym razem zajęcia prowadziła Agata.Jeśli chcecie cześciej praktykować z Agatą zapraszamy do naszej szkoły w poniedziałki na 18:30 i w środy na 10:30. Panie w ciaży zapraszamy zaś w czwartki na 18:30. Dziękujemy wszystkim za wspólna praktykę i zapraszamy gorąco za tydzień


dodano 21.07.2019

OD JUTRA PRAKTYKUJEMY


POZYCJE RELAKSACYJNE I PRANAJAMĘ

Od jutra zapraszamy do praktyki pozycji relaksacyjnych i pranajamy. Pozycje te pomagają wypocząć zarówno fizycznie jak i psychicznie, co w dzisiejszym zabieganym świecie z pewnością każdemu jest bardzo potrzebne. Dzięki takiej praktyce będziemy mieli też więcej siły by sprostać codziennym wyzwaniom. Zapraszamy serdecznie!


dodano 20.07.2019

WARSZTAT Z KASIĄ PILORZ -PRACA Z JAJNIKAMI, PŁODNOŚĆ


Zapraszamy na kolejny warsztat z cyklu warsztatów kobiecych. Tym razem skupimy się na pracy z kobiecą płodnością i jajnikami.  Wszystko to w kontekście praktyki asan i pranayam oraz w rozszerzonej perspektywie o podejście fizjoterapeutyczne. Program obejmuje zarówno zajęcia jogi - z naciskiem na świadomą pracę w asanach i wykorzystanie przyrządów oraz wariantów pozycji do osiągnięcia określonych rezultatów; jak również wykłady z anatomii, fizjologii i rehabilitacji ginekologicznej.


dodano 19.07.2019

PRAKTYKA WŁASNA NA PLAŻY ;)


Turnus II w trakcie praktyki własnej na plaży. Nasi jogini rozkręcili się tak bardzo, że po porannych zajęciach ćwiczyli jeszcze wspólnie na plaży. Przy okazji można było porobić kilka bardzo ciekawych zdjęć. Więcej fotek znajdziecie na naszym facebooku.


dodano 19.07.2019

NAJBLIŻSZĄ JOGĘ W PARKU POPROWADZI AGATA


Kochani w najbliższą niedzielę na Jogę w Parku zaprasza Agata. Pogoda zapowiada się piękna więc przybywajcie!
Agata Chaszczewicz prowadzi w naszej szkole grupy początkujące oraz zajęcia dla kobiet w ciąży. Prowadziła także ostatnio zajęcia dla dzieci na Wakacjach z Jogą nad morzem. Więcej o Agacie poczytacie na stronie.


dodano 18.07.209

WSPOMNIENIA Z SEKWENTU I


Miłe wspomnienia z Turnusu I .Jak widać pogoda pozwoliła także na praktykę na plaży ;)
Dziękujemy Basi i Radkowi za cudowne zdjęcia

Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku Fabryki Energii.


dodano 16.07.2019

POWITANIA SŁOŃCA NA PLAŻY I KĄPIEL W MORZU


Jak widać nam, joginom, żadna pogoda nie jest straszna. Po serii Powitań Słońca o poranku wskakujemy do morza ;) Potem jeszcze praktyka jogi i po takim początku człowiek ma naładowane baterie na cały dzień ;)

Więcej zdjęć znajdziecie na facebooku.


dodano 16.07.2019

II SEKWENT PRAKTYKUJE JOGĘ ;)

Praktyka jogi o poranku w Rogowie idzie pełną parą. Już drugi turnus sprawdza się w pozycjach stojących, skłonach i pozycjach odwróconych. Więcej zdjęć znajdziecie na facebooku.


dodano 16.07.2019

JOGA W INDIACH


Mamy dla Was MEGA NIECODZIENNĄ wiadomość! Lepiej usiądźcie
Marek Bednarski zaprasza Was na wyjątkowy warsztat do Indii!!! 

2-14.02.2020/ Joga w Indiach - Kerala z Markiem Bednarskim!

Złote plaże Varkali, zielone rozlewiska Backwaters, joga i ajurweda... Raj!  Zapraszamy na wspólną niezapomnianą podróż! Mamy nadzieję, że to wydarzenie roku spełni skryte marzenia niektórych z Was ;)
Więcej informacji na stronie


dodano 15.07.2019

GRATULACJE DLA KAMILI I ASI 


Mamy ogromny zaszczyt i przyjemność podzielić się z Wami wiadomością że nasze nauczycielki Kamila i Asia zdały w ubiegły weekend pierwszy poważny egzamin nauczycielski - Introductory I Dziewczyny, jesteście wielkie!!!

Serdecznie Wam gratulujemy. Wiemy, ile czasu i wysiłku kosztowało Was przygotowanie się do tego egzaminu więc tym bardziej pokłony dla Was.
Trzymamy już kciuku za Intro II


dodano 14.07.2019

OD JUTRA UCZYMY 


POZYCJI SKRĘCONYCH I WYGIĘĆ

Od jutra zaczynamy jogiczną przygodę z wygięciami i skrętami. Pozycje te odmładzają kręgosłup i poprawiają trawienie. Jako że w codziennym życiu rzadko się wyginamy i intensywnie skręcamy pozycje te pozwalają spojrzeć na siebie i świat z troszkę innej perspektywy. Zapraszamy!


dodano 12.07.2019

14.07.19 - JOGĘ W PARKU POPROWADZI ANIA


Gotowi na drugą Jogę w Parku w tym roku?
Tym razem zajęcia poprowadzi Ania. Od września do końca czerwca Ania prowadzi regularne zajęcia w Przedszkolu nr 58 na ul. Strzegomskiej 322 a w trakcie wakacji również na pl. Wolności. Zapraszamy na zajęcia.
Więcej o Ani przeczytasz na stronie
Przypominamy! Joga w Parku odbywa się w każdą niedzielę wakacji o godzinie 10:30 na tyłach Panoramy Racławickiej (jeśli nie pada deszcz ;)


dodano 09.07.2019

ZDJĘCIA Z JOGI W PARKU

W ubiegłą niedzielę odbyły się pierwsze zajęcia Jogi w Parku w tym roku. Pomimo niepewnej pogody pokazaliście, że jesteście zdeterminowani i chcecie ćwiczyć z nami na świeżym powietrzu. Brawo Wy!!!
Dziękujemy wszystkim za wspólna praktykę. Jeśli komuś bardzo przypadły do gustu zajęcia Moniki to zapraszamy do naszej szkoły we wtorki i czwartki na godzinę 7:00.
Kolejne zajęcia poprowadzi dla Was Ania. Zapraszamy!

Więcej zdjęć z zajęć Moniki znajdziecie na stronie.


dodano 09.07.2019"Spokój umysłu w słowie i czynie to joga"

B.K.S. Iyengar 


dodano 08.07.2019

WOLNE MIEJSCE NA II TURNUSIE


Spokój, cisza, joga... Poranna medytacja na plaży, praktyka asan pod okiem jednego z najlepszych nauczycieli jogi Iyengara w Polsce, pyszne wegetariańskie posiłki i czas spędzony w gronie fantastycznych ludzi. Masz jeszcze szansę tego wszystkiego doświadczyć.

dodano 07.07.2019

OD JUTRA UCZYMY


POZYCJI SIEDZĄCYCH, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Od jutra zapraszamy do praktyki pozycji siedzących, skłonów, napinania brzucha i balansów. Pozycje siedzące doskonale rozciągają nogi i kręgosłup a balanse wzmacniają brzuch i ramiona. Zapraszamy serdecznie!


dodano 06.07.2019

JOGA W PARKU JUŻ JUTRO


To już jutro!!!
Największe i najstarsze jogiczne wydarzenie plenerowe we Wrocławiu rozpoczyna się już za 24 godziny!!!
Zapraszamy wszystkich serdecznie, młodych i starszych. Przyjdźcie ze znajomymi, z przyjaciółmi z rodziną. Wszyscy mile widziani ;)
Startujemy o 10:30. Pamiętajcie, żeby wziąć ze sobą matę do jogi i wygodny strój.


dodano 05.07.2019

JOGA W PARKU 


Na pierwsze zajęcia Jogi w Parku w tym roku zaprasza Was Monika. Na co dzień Monika prowadzi u nas zajęcia poranne (wtorki i czwartki 7:00) dla wszystkich tych, którzy lubią aktywnie zacząć dzień. Po takiej praktyce człowiek ma mnóstwo energii na cały dzień, o lepszym humorze nie wspominając ;)
Więcej o Monice przeczytacie na naszej stronie

Przypominamy - na Jodze w Parku spotykamy się w każdą niedzielę lipca i sierpnia o 10:30 za Panorama Racławicką. Start w najbliższą niedzielę.
Więcej na stronie.


dodano 01.07.2019

WYWIAD Z MARKIEM W RADIO KOLOR


Tymczasem w Sulisławiu....
W warsztatach Marka, które odbywały się w ubiegły weekend w ramach dorocznego festiwalu Family Yoga Festiwal brała udział znana podróżniczka, pisarka i dziennikarka Beata Pawlikowska! Po zajęciach Beata poprosiła Marka o wywiad, który był częścią dzisiejszej audycji "Blondynka w podróży" w Radiu Kolor. Audycja miała tytuł: "Czym jest joga", a posłuchać jej możecie pod tym linkiem.


dodano 30.06.2019

OD JUTRA UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od jutra zapraszamy do praktyki pozycji stojących i odwróconych. Zapraszamy!


dodano 28.06.2019

WOLNE POKOJE NA WAKACJACH Z JOGĄ


Kochani mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość!!! Udało nam się domówić po jednym pokoju na każdy wakacyjny turnus, także pojawiły się dodatkowe miejsca. Wszystkich chętnych do jogowania na plaży zapraszamy do zapisywania się!!! Kto pierwszy ten lepszy ;)  


dodano 26.06.2019

PRZYJDŹ SIĘ SCHŁODZIĆ DO FABRYKI ENERGII


Kochani nam upały nie straszne. Klimatyzacja działa także panuje przyjemny chłodek. Zapraszamy też do naszego źródełka, z którego możecie się napić pysznej filtrowanej wody a jeśli potrzebujecie dodatkowej ochłody zachęcamy do położenia się w pozycji Supta Baddha Konasana. Dzięki temu, ze mamy w niej otwarte pachwiny ciało szybciej się chłodzi. To jak? Na jogę?


dodano 25.06.2019

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI ZA NAMI


Międzynarodowy Dzień Jogi za nami. Z tej okazji Park Staromiejski wypełnił się joginami pragnącymi poćwiczyć wspólnie z nami na łonie natury. Kilkanaście szkół jogi prowadziło swoje zajęcia więc dla wielu z nas była to okazja do spędzenia całego popołudnia na wspólnej praktyce. Dziękujemy Ani za cudownie poprowadzone zajęcia i zapraszamy wszystkich serdecznie za rok!
Tymczasem wszystkich joginów kochających praktykę na łonie natury zapraszamy na Jogę w Parku, która rusza już 7 lipca. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie w aktualnościach.


dodano 24.06.2019

WARSZTAT "ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI"      ZA NAMI


Myślimy, że doskonale znamy siebie i otaczającą nas przestrzeń a tymczasem okazuje się, że wystarczy odwrócić wszystko do góry nogami i wszystko się zmienia. Poczuliśmy to wyraźnie na wczorajszym warsztacie Marii "Świat do góry nogami", na którym uczyliśmy się miedzy innymi stania na głowie czyli Sirsasany. Dla tych którzy nie załapali się na tą edycję mamy dobrą wiadomość, że podobny warsztat wkrótce powtórzy się w naszej szkole więc śledźcie pilnie naszą stronę :)


dodano 24.06.2019

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Od dzisiaj wkraczamy w zupełnie nową przestrzeń. Będzie to miejsce na relaks i pranajamę. Zatrzymamy się w codziennym biegu i spróbujemy spojrzeć w głąb siebie. Jesteście gotowi?


dodano 23.06.2019

DZIEŃ OJCA


Dzisiaj obchodzimy Dzień Ojca. W tym szczególnym Dniu wszystkim tatusiom życzymy wszystkiego najlepszego, zdrówka, radości, uśmiechu na co dzień i sukcesów w każdej dziedzinie życia.

dodano 21.06.2019

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI


Kochani dzisiaj jest 21 czerwca - dzień w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jogi. Na całym świecie w tym wyjątkowym dniu odbywają się wydarzenia dedykowane jodze. Konsulat Honorowy Indii we Wrocławiu oraz wrocławskie Szkoły Jogi zapraszają do wspólnych obchodów tego Dnia do Parku Staromiejskiego (za Teatrem Lalek) w sobotę 22 czerwca od godz. 14:00, gdzie odbędą się całodniowe warsztaty Jogi. Fabryka Energii będzie miała przyjemność prowadzić dla Was zajęcia o godzinie 16:30. Zapraszamy wszystkich, dużych i małych. Weźcie ze sobą wygodne stroje i maty do jogi (lub duży ręcznik, koc).


dodano 10.06.2019

ODETCHNIJ OD UPAŁÓW


Gorąco? Nie u nas!!! Obie nasze sale są klimatyzowane, także jeśli będziecie spływać potem to na pewno nie z gorąca. Jesteśmy jedyną profesjonalną szkołą jogi Iyengara we Wrocławiu wyposażoną w klimatyzację także zapraszamy szczególnie w te gorące dni! U nas będziecie mogli odetchnąć od upałów.


dodano 09.06.2019

OD JUTRA UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Od jutra zapraszamy do praktyki pozycji siedzących, skłonów, napinania brzucha i balansów. Pozycje te otwierają biodra, uelastyczniają mięśnie i poprawiają trawienie. Zapraszamy serdecznie!


dodano 06.06.2019

JOGA W PARKU TUZ TUŻ ;)


Już tylko miesiąc dzieli nas od Jogi w Parku! Wiemy, ze pogoda już kusi, żeby wyjść z matą na trawkę ale musicie być jeszcze cierpliwi. Przypominamy, że spotykamy się w każdą niedzielę lipca i sierpnia w Parku Słowackiego (za Panoramą Racławicką) o godzinie 10:30.
Szczegóły znajdziecie na naszej stronie w zakładce Aktualności.


dodano 02.06.2019

OD JUTRA PRAKTYKUJEMY


POZYCJE STOJĄCE I ODWRÓCONE
Od jutra zapraszamy do praktyki pozycji stojących i odwróconych. Już wiemy, że niektórzy nie mogą się doczekać.


dodano 30.05.2019

FAMILY YOGA FESTIVAL


Kolejna edycja Family Joga Festiwal w Pałacu Sulisław zbliża się coraz większymi krokami. Zapraszamy w szczególności na zajęcia Marka, który będzie miał przyjemność poprowadzić aż trzy bloki jogi:
- piątek 28.06, 16:00 - "Regeneracja - joga antydepresyjna"
- sobota 29.06, 11:30 - "Świat do góry nogami - nauka pozycji odwróconych dla osób początkujących"
- niedziela 30.06, 11:30 - "Pięć żywiołów w praktyce jogi"

Oprócz tego czekają na Was inne liczne atrakcje: różne style jogi, koncerty, wykłady, spotkania z gwiazdami, beachparty i inne. Zapowiada się weekend pełen jogicznych emocji.
Więcej o Festiwalu dowiecie się na stronie:
https://www.festiwaljogi.pl/


dodano 29.05.2019

WARSZTAT MARKA W GŁOGOWIE  ZA NAMI


W zeszłą niedzielę w zaprzyjaźnionej Szkole Jogi Surya Namaskar w Głogowie odbył się kolejny warsztat z Markiem, tym razem zgłębiający tajniki Żywiołu Ziemi w praktyce jogi.
Serdeczne podziękowania za zaproszenie i wspólną praktykę.             I - do zobaczenia na macie!


dodano 28.05.2019

EWA ZAPRASZA NA ZAJĘCIA


Kochani spieszymy z wiadomością, że Ewa już do nas wróciła. W tym tygodniu prowadzi swoje zajęcia poranne a od przyszłego tygodnia już wraca do wszystkich swoich zajęć. Zapraszamy serdecznie ;)


dodano 27.05.2019

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu zapraszamy do praktyki pozycji relaksacyjnych i pranajamy. W trakcie tej łagodnej praktyki jogi nauczymy się sięgać świadomością jeszcze bardziej w głąb ciała. Zapraszamy!


dodano 26.05.2019

DZIEŃ MATKI


Wszystkim Mamom, obecnym i przyszłym (bo w czwartki chodzą do nas takie) życzymy w ich dniu wszystkiego najlepszego! Zdrówka, radości, spokoju ducha i wszystkiego naj naj naj!


dodano 23.05.2019

Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie. Zapraszamy, tydzień wygięć i skrętów trwa


dodano 20.05.2019

W TYM TYGODNIU PRAKTYKUJEMY


SKRĘTY I WYGIĘCIA

Kochani w tym tygodniu praktykujemy skręty i wygięcia. Sporo z nas wciąż jest pod ogromnym wpływem warsztatu z Eyalem Shifroni, który odbywał się przez ostatnie dni w naszej szkole. Warto ten dobry stan utrzymać, także gorąco zapraszamy na zajęcia. 


dodano 18.05.2019

TRZECI DZIEŃ WARSZTATU Z EYAL SHIFRONI

Podróż wgłąb siebie :)

Journey to the inner self  :)

Wiecej zdjeć znajdziecie na stronie.


dodano 17.05.2019

DRUGI DZIEŃ WARSZTATU Z EYAL SHIFRONI


W poszukiwaniu przestrzeni w ciele...

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie.dodano 16.05.2019

PIERWSZY DZIEŃ WARSZTATU Z EYAL SHIFRONI


Pierwszy dzień za nami - z uśmiechem na twarzy i otwartym sercem. Więcej zdjęć znajdziecie na stronie.


dodano 16.05.2019

EYAL SHIFRONI W FABRYCE ENERGII


Kochani przypominamy, że dzisiaj startuje warsztat z Eyal Shifroni i mamy pewne zmiany w grafiku. Wszyscy nasi nauczyciele będą na warsztacie zdobywać nową wiedzę. Zatem na Wzorcowni Postaw odwołane są wszystkie popołudniowe zajęcia. Zapraszamy zatem na Walcownię i przypominamy, że na godzinę 17:00 i 18:30 obowiązują zapisy. W piątek odwołane są zajęcia o 10:30 i 16:30 a w sobotę o 9:00 i 10:30. Reszta zajęć odbywa się zgodnie z grafikiem. Serdecznie zapraszamy!


dodano 14.05.2019

KONCERT RELAKSACYJNY ZA NAMI


W ubiegłą niedzielę Fabryka Energii zamieniła się w Fabrykę Dźwięków i to dźwięków nie byle jakich, bo relaksacyjnych. Byliśmy świadkami niezwykłego spotkania z uzdrawiającą wibracją mis kryształowych, mis tybetańskich, gongów i innych wspaniałych instrumentów. Po takim doświadczeniu czujemy się wszyscy zrelaksowani na baaardzo długo. Dziękujemy bardzo Robertowi Noble i Eos Cris za to niezwykłe przeżycie i już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.

dodano 13.05.2019

OD DZISIAJ UCZYMY


SKŁONÓW, SIADÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Kochani od dzisiaj będziemy mieli okazję skłonić się przed swoją duszą.


dodano 09.05.2019

WARSZTAT Z EYAL SHIFRONI


Kochani zaczynamy wielkie odliczanie!!! Już tylko 7 dni zostało do rozpoczęcia warsztatu z międzynarodowej sławy nauczycielem Eyal Shifroni. Przyjazd Eyala zbiega się z wydaniem jego najnowszej książki. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy mieli okazję doświadczyć bezpośredniego przekazu Eyala. Już nie możemy się doczekać.

dodano 08.05.2019

KURS ROZSZERZONY


Kochani! Rozszerzony kurs jogi dla początkujących został przesunięty o tydzień i rozpocznie się 13 maja. Jeśli ktoś jeszcze nie dopisał się do listy to spieszymy z wiadomością że jeszcze zdąży. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie. Zapraszamy!


dodano 07.05.2019

KONCERT RELAKSACYJNY


Ceremonia dźwięku mis kryształowych, mis tybetańskich, gongu, bębnów szamańskich i innych niezwykłych instrumentów.
Każdy z naszych instrumentów działa uzdrawiająco, harmonizując centra energetyczne (czakry) oraz półkule mózgowe, dzięki czemu pogłębi się Wasza koncentracja.
Poczuj swoje wnętrze, skupiając swoją uwagę na sercu.
Na ten niezwykły koncert zapraszamy w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00. Można się jeszcze dopisać do listy. Szczegóły znajdziecie na stronie w zakładce "aktualności".


dodano 06.05.2019

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

W tym tygodniu praktykujemy pozycje stojące i odwrócone. Niektórzy będą mogli się rozgrzać po chłodnej majówce. Zapraszamy serdecznie. Długi weekend za nami, pora wziąć się do roboty.


dodano 5.05.2019

MAJÓWKA Z JOGĄ ZA NAMI


Majówka 2019 powoli za nami. Był to weekend przepełniony jogą i medytacją. Mogliśmy spędzić ze sobą więcej czasu i bardziej się poznać. Były chwile dla fanów górskich wycieczek i ceramiki oraz czas na wypoczynek na łonie natury. Po takim weekendzie wrócimy do domów naładowani nową, pozytywną energią. Dziękujemy Markowi za cudowne zajęcia i już nie możemy się doczekać kolejnych jogowych wyjazdów . Czerwcówko nadchodzimy!!!


dodano 03.04.2019

CEREMONIA DŹWIĘKU MIS KRYSZTAŁOWYCH


Tylko 9 dni zostało do Ceremonii Dźwięku Mis Kryształowych w naszej szkole. Już po raz kolejny będziemy mieli okazje zatopić się w kojących dźwiękach mis tybetańskich, gongów, bębnów szamańskich i innych. Jeśli ktoś jeszcze chciał by dołączyć do tego niezwykłego muzycznego spotkania zapraszamy na nasza stronę, gdzie znajdziecie szczegóły wydarzenia.


dodano 30.04.2019

ZMIANY NA WALCOWNI


Niektórzy już na Majówce a my nie próżnujemy! Pędzimy, żeby się pochwalić, że na Walcowni Postaw pojawiły się właśnie piękne drabinki!!! Tak, jak obiecaliśmy.
Czy Wy też już macie w głowie pozycje, które przy nich zrobicie? Polecamy Utthita Hasta Padangusthasanę i Parighasanę. Miodzio! Zapraszamy na Walcownię na testy drabinek. Dzisiaj zajęcia zaczynają się już od 15:30. Kto pierwszy sprawdzi nasze nowe cudo?


dodano 29.04.2019

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH

W tym tygodniu zapraszamy do praktyki pozycji terapeutycznych. Mamy takie szczęście, ze joga Iyengara oferuje ich całe mnóstwo. Dzięki temu, że wykorzystujemy pomoce do jogi i wiemy jak modyfikować pozycje tak, by osiągnąć zamierzony efekt potrafimy dobrać się do bólów pleców, barków czy kolan. Nawet jeśli na dzień dzisiejszy czujemy się super taka wiedza może przydać nam się w przyszłości. To jak? Do roboty!


dodano 26.04.2019

RELAKS W JODZE


Joga oferuje nam cały szereg pozycji relaksacyjnych. Jak wiemy, głęboki relaks nie polega na zasypianiu czy pozwalaniu umysłowi błądzić. Jest to stan czujnej świadomości, który głęboko odświeża i dodaje energii. Zwykle zabiegani, zajęci, żyjemy w dużym napięciu. Jesteśmy cenieni za intelekt i skuteczność w działaniu, a nie za to, kim jesteśmy. Nasze umysły oddzielone są od ciała i ciągle aktywne. Mało w naszym życiu przestrzeni na wejrzenie w siebie i wyciszenie. Na bycie...
Zapraszamy do praktyki pozycji relaksacyjnych.

dodano 25.04.2019

WAKACJE Z JOGĄ NAD MORZEM


Kochani! Wiosna w pełni, do wakacji pozostało niewiele czasu. Jeśli więc chcecie spędzić je aktywnie, w jogicznej atmosferze, z fajnymi ludźmi a przy okazji nad naszym pięknym polskim morzem zapraszamy do Rogowa. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na pierwszym sekwencie. Marek zadba o to, byście poczuli się porządnie wyjogowani.  Pyszna wegetariańska kuchnia doda wam energii na co dzień a piękna piaszczysta plaża i morze sprawią, że poczujecie totalny chillout. Czegóż chcieć więcej! Zapraszamy!


dodano 023.04.2019

OD DZISIAJ UCZYMY


RELAKSÓW I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Zapraszamy serdecznie.dodano 21. 04.2019

WESOŁYCH ŚWIĄTKochani życzymy Wam aby okres świąt wielkanocnych był dla Was czasem ukojenia i wypoczynku.

dodano 17.04.2019

WARSZTAT MARKA W TYCHACH ZA NAMI


W ostatnią niedzielę szkoła w Tychach Joga To My miała przyjemność praktykować jogę z Markiem. Dziękujemy w imieniu Marka za wspaniałe przyjęcie i wspólna praktykę. To miło, że cała Polska ćwiczy z nami jogę. Już nie możemy doczekać się następnego spotkania.
Tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotogalerii.
A jeśli i wy macie ochotę na całodniowy warsztat jogi z Markiem zapraszamy 26 maja do Głogowa albo 9 czerwca do naszej szkoły na warsztat Junior III.


dodano 16.04.2019

MAJÓWKA Z JOGĄ


Długi majowy weekend zbliża się wielkimi krokami.  Warto go spędzić aktywnie, blisko natury, oddając się jodze i chłonąc wiosnę całym sobą. Marek Bednarski zaprasza na Majówkę z Jogą do Szklarskiej Poręby!
Zostało nam kilka ostatnich miejsc. Zapisz się, zanim ktoś Cię ubiegnie.


dodano 15.04.2019

OD DZISIAJ UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW


Idąc za słowami Gurujego:
"Zdrowie jest rezultatem doskonałej komunikacji
między każdą częścią ciała i umysłu, kiedy
każda komórka komunikuje się wszystkimi pozostałymi".
Przyjemnej praktyki zatem. Niech wszystkie Wasze komórki połączą się w jedno


dodano 12.04.2019

EYAL SHIFRONI PO RAZ DRUGI W POLSCE


Tak było 2 lata temu na pierwszym w Polsce warsztacie z Eyal Shifroni. Ten warsztat zapadł nam w pamięci na bardzo długo. Tym bardziej cieszymy się, że kolejny warsztat z tym niezwykłym nauczycielem zbliża się wielkimi krokami. Mamy szczęście że zbiega się on z premierą jego najnowszej książki. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze pełniej doświadczyć przekazu Eyala. Już nie możemy się doczekać.
Jeśli chcecie poczytać więcej o warsztacie zapraszamy na naszą stronę.


dodano 10.04.2019

Staraj się najlepiej jak potrafisz a efekty przyjdą same.

Systematyczność i cierpliwość to klucz do osiągnięcia sukcesu.

dodano 08.04.2019

Żeby być najlepszym w tym, co się robi trzeba uczyć się od najlepszych ;)

Pozdrowienia od Marka z warsztatu z Christianem Pisano! 
dodano 03.04.2019

"Celem jogi jest wyciszenie chaosu sprzecznych impulsów."
B.K.S. Iyengar


dodano 02.04.2019

ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI


Warsztat Marka Junior II za nami, teraz pora na początkujących! Już 14 kwietnia zapraszamy na warsztat Marysi "Świat do góry nogami". Będziecie mieli okazję nauczyć się takich pozycji odwróconych jak: Salamba Sarvangasana (świeca) i Halasana (pług). Jeśli więc praktykujesz z nami od min. 3 miesięcy, ten warsztat jest dla Ciebie! Zapraszamy serdecznie!


dodano 31.03.2019

OD JUTRA PRAKTYKUJEMY


POZYCJE STOJĄCE I ODWRÓCONE

Od jutra praktykujemy pozycje stojące i odwrócone, które uczą świadomości ciała przez co stają się pomostem łączącym to, co zewnętrzne z tym, co wewnętrzne. Jak mawiał Mistrz: "Ręce i nogi, palce dłoni i stóp, nadgarstki i kostki, łokcie i kolana, stawy barkowe i biodrowe stają się dla praktykującego przyjaciółmi i przewodnikami ku wnętrzu. Tak zaczyna się wewnętrzna podróż". Ciekawe dokąd Was ta podróż zaprowadzi?


dodano 29.03.2019

CZY WARTO MIEĆ JEDNEGO NAUCZYCIELA JOGI?


Czy warto mieć jednego nauczyciela jogi? Dobre pytanie, nieprawdaż? W tak dużym mieście jak Wrocław wybór mamy duży, wiec faktycznie jest nad czym się zastanawiać. Warto więc czy nie warto pozostawać przy jednym nauczycielu? Poczytajcie sami...


dodano 27.03.2019

Też tak macie? ;)


dodano 26.03.2019

WARSZTAT KOBIECY Z KASIĄ PILORZ


Zapraszamy na kolejną cześć cyklu warsztatów  z Kasią Pilorz. Tym razem zajmiemy się tematem płodności oraz pracy z jajnikami. Szczególnie zapraszamy wszystkich nauczycieli jogi oraz osoby zainteresowane tematyką kobiecej płodności.
Szczegóły na stronie.


dodano 26.03.2019

CHRISTIAN PISANO W FABRYCE ENERGII


W naszych sercach jeszcze brzmią słowa Christiana, które usłyszeliśmy rok temu na warsztacie w naszej szkole. Nie możemy się już doczekać kolejnych słów, kolejnego spotkania, wspólnej praktyki...


dodano 25.03.2019

SYLABUS JUNIOR II JUŻ WKRÓTCE


Już niewiele czasu zostało do najbliższego warsztatu z Markiem "Sylabus Intermediate Junior II". Zapraszamy wszystkich średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Będzie to z pewnością ciekawa okazja do tego, żeby się sprawdzić i poćwiczyć może troszeczkę inaczej niż na co dzień. Jeśli ktoś jest ciekawy, jakie pozycje mogą go na tym warsztacie spotkać, zapraszamy na stronę Stowarzyszenia:
A jeśli kogoś jeszcze nie ma na liście a chciałby dołączyć zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie szczegóły warsztatu.


dodano 25.03.2019

WARSZTAT Z CHRISTIANEM PISANOJuż po raz drugi będziemy mieli przyjemność praktykować z nauczycielem światowej klasy Christianem Pisano. Nie jest on nauczycielem jogi, to prawdziwy jogin. Odczuć to można nie tylko w trakcie jego nauczania, ale również w kontakcie bezpośrednim. Jego przekaz zawiera tak głęboką esencję, że nie można tego porównać z niczym innym. Już nie możemy doczekać się tego niezwykłego spotkania. 
Szczegóły warsztatu >


dodano 24.03.2019

OD JUTRA UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Od jutra praktykujemy pozycje relaksacyjne. Bardzo ciekawie na ten temat wypowiada się Wikipiedia: "Wyraz ten pochodzi od łacińskiego laxo, laxus oznaczających ‘rozciągać’ (...) ‘rozluźniać coś ścieśnionego’, ‘rozwiązać więzy’, ‘ulżyć’, ‘odpocząć’, ‘przerwać smutek’" Zauważyliście? Relaks, to nie tylko rozluźniać, odpoczywać ale także przerwać smutek. I tu jeszcze raz widzimy, że joga dobra jest nie tylko dla ciała ale także dla ducha. Ommm......
Zapraszamy więc do wspólnego relaksu. Startujemy od 7:00


dodano 23.03.2019

SYLABUS INTRODUCTORY I


Zapraszamy na wyjątkowy dzień praktyki jogi, tym razem także dla osób początkujących. Tematem będą asany i pranayamy z poziomu Introductory I. Jeśli ktoś ćwiczy jogę Iyengara od co najmniej kilku miesięcy z pewnością będzie kojarzył pozycje jakie pojawią się na warsztacie. Są to podstawowe asany stojące i odwrócone, siady oraz skręty. Pojawią się też podstawowe pozycje odwrócone, takie jak Halasana i Salamba Sarvangasana.

Zobacz szczegóły >


dodano 21.03.2019

DZIEŃ WIOSNY


Nareszcie nadeszła i chociaż słoneczka dzisiaj raczej brak to już ją czuć w powietrzu - WIOSNA!!! Kochani od nas dla Was tysiące uścisków. Niech Wam się zawsze ćwiczy kwitnąco. Zapraszamy na zajęcia, żeby wiosenkę wspólnie przywitać. No bo Dzień Wagarowicza to chyba nie u nas, prawda???


dodano 20.03.2019
KURS ROZSZERZONY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Rozszerzony kurs dla początkujących przeznaczony jest dla osób początkujących które chcą gruntownie i od podstaw poznać każdą asanę z poziomu podstawowego. W trakcie dwumiesięcznego kursu poznasz podstawowe pozycje jogi oraz nauczysz się używania pomocy do jogi. Uczestnictwo w kursie pomoże Ci także usystematyzować wiedzę o asanach z poziomu podstawowego.
Szczegóły znajdziecie na naszej stronie zw zakładce "zajęcia".

dodano 20.03.2019

NOWE KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH


Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć praktykę jogi a nie wiedzą, od czego zacząć, zapraszamy na miesięczny kurs jogi dla początkujących. W trakcie kursu poznasz podstawowe pozycje jogi oraz nauczysz się używania pomocy do jogi. Da Ci to podwaliny do rozpoczęcia praktyki własnej oraz do uczestnictwa w rozszerzonym kursie dla początkujących. Szczegóły kursów znajdziecie na stronie w zakładce "zajęcia". Zapraszamy!


dodano 18.03.2019

MĘŻCZYZNA W PRAKTYCE JOGI


My tu często o kobietach na jodze a tymczasem coraz więcej mężczyzn także zaczyna praktykę. Brawo Wy!!! Tak trzymać! Na stronie magazynu Yoga&Ayurveda wyróżniony jest obecnie bardzo ciekawy artykuł Marka na temat mężczyzny w praktyce jogi. Zapraszamy do lektury!


dodano 17.03.2019

OD JUTRA UCZYMY


Od jutra zapraszamy do praktyki asan z wygięciem w tył oraz skrętów. Nie tylko uelastyczniają one kręgosłup i dodają energii witalnej ale także dodają sprawiają, że jesteśmy silniejsi psychicznie i otwarci na nowe wyzwania. To co? Gotowi?dodano 15.03.2019

TURNUS I ZMIENIA FORMUŁĘ ;)


Drodzy Jogini! Ważna wiadomość: zmieniamy formułę Rodzinnego Turnusu I na taką, jaką ma Turnus II i Turnus III. Ogromnie nas zaskoczyło Wasze zainteresowanie ambitną pracą na sali, którą Marek obiecał zaawansowanym podczas wakacji w Rogowie!  II Turnus zapełnił się w oka mgnieniu, III Turnus już prawie pełen po brzegi, a Wasze prośby o więcej jogi wciąż nie maleją.  Dlatego informujemy, że I TURNUS zmienia swój grafik zajęć: zamiast 2 wspólnych grup dziennie będzie 2x dziennie grupa początkująca i 2x dziennie grupa zaawansowana (oczywiście plus medytacje, pranajamy i praktyka własna). Wszystkie jogowe rodziny, które wybrały I Turnus uspokajamy, że zajęcia dla dzieci zostają w grafiku dnia tak, jak były zaplanowane i że Agata już spisuje setki pomysłów, by maluchy nie miały szansy się nudzić.
Wszystko dla Was, Kochani!  Spotkajmy się w Rogowie!!!  Szczegóły I Turnusu znajdziecie tutaj


dodano 14.03.2019

WAKACJE Z JOGA JUŻ WKRÓTCE


Pamiętacie to? Rogowo, rok 2012. To wtedy odbył się nasz pierwszy wyjazd z Markiem w to miejsce.  Od początku był to magicznie spędzony czas. Mnóstwo jogi, medytacja, pyszne jedzenie... i morze. Człowiek wraca z takiego wyjazdu odmieniony. Jak widać tamtego roku wyobraźnia nas poniosła i sporo pojogowaliśmy na plaży.  Mamy wyzwanie dla turnusów 2019! Dajcie czadu i przebijcie nas! Czekamy na super fotki z plaży!!! Zapraszamy w szczególności na Sekwent pierwszy 7-14 lipca - tam mamy jeszcze wolne miejsca. Będzie joga dla początkujących i dla zaawansowanych oraz zajęcia dla dzieci ;)


dodano 13.03.2019

WARSZTAT Z EYAL SHIFRONI WKRÓTCEPraktyka jogi trafia w serce i umysł praktykującego i zmienia je, ale w jaki sposób to się dzieje? Jak praktyka jogi może transformować nasz umysł i co ta zmiana dla nas oznacza? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym na warsztacie z Eyal Shifroni który odbędzie się w naszej szkole 16-19 maja. Eyal już po raz drugi odwiedzi Polskę. Warsztat zbiega się z publikacją najnowszej książki autora. Tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli doświadczyć jego bezpośredniego przekazu. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy! Szczegóły warsztatu na stronie.


dodano 12.03.2019

WARSZTAT KOBIECY Z KASIĄ PILORZ ZA NAMI


Nie tylko okres ciąży jest dla kobiety wyjątkowym czasem, w którym musi dostosować swoją praktykę jogi do stanu w jakim się znajduje, ale także czas już po porodzie. Mieliśmy ostatnio przyjemność uczestniczenia w warsztacie z Kasią Pilorz poświęconemu właśnie temu okresowi. Ciało kobiety po porodzie też potrzebuje szczególnej troski, dlatego warto jest znać modyfikacje asan tak, aby jak najlepiej nam służyły. Dziękujemy Kasi Pilorz za inspirujące zajęcia a Kasi Bulińskiej za ciekawy wykład. Następny warsztat z cyklu kobiecego poświęcony będzie pracy z jajnikami i płodności. Zapraszamy!


dodano 11.03.2019

OD DZISIAJ UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W tym tygodniu praktykujemy siady, skłony, napinanie brzucha i balanse. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś miłego.

Zapraszamy serdecznie!


dodano 10.03.2019

KARTY CZŁONKOWSKIE ORAZ NOWY CENNIK 


Kochani! Pewnie większość z Was ma już nową plastikową kartę członkowską. Niedługo pojawią się w naszej ofercie także zupełnie nowe opcje karnetów, takie jakich jeszcze nigdy nie było. Będzie można na przykład kupić karnet na 6 wejść oraz karnety open kwartalne, półroczne i roczne. Czekają nas też pewne zmiany w cenniku, które wchodzą w życie od 15 marca.
Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami na naszej stronie


dodano 8.03.2019

WARSZTAT INTERMADIATE JUNIOR III 


Osoby zaawansowane i średnio-zaawansowane zapraszamy na wyjątkowy dzień praktyki jogi. Tematem będą asany i pranayamy z poziomu Intermediate Junior III.
Nie musisz być doskonałym praktykującym, by spróbować swych sił na tak wysokim poziomie. Warsztat jest po to, by się uczyć i móc spróbować, do czego serdecznie zachęcamy.
Szczegóły na naszej stronie.

dodano 8.03.2019
WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET
"Kobieta rodzi się gwiazdom podległa i kwiatom"
Juliusz Słowacki

Kochane Panie! Życzymy Wam aby wszystkie gwiazdki na niebie świeciły dzisiaj tylko dla Was i by wszystkie kwiaty na świecie do Was się uśmiechały.  Na 15:00 zapraszamy zaś na Dzień Kobiet z olejkami eterycznymi - byście już mogły poczuć zapach wiosny i zatopić się w nim w nieskończoność ;)

dodano 7.03.209

POZYCJE ODWRÓCONE DLA POCZĄTKUJĄCYCH cz. I


Zapraszamy na wyjątkowy dzień praktyki jogi dla osób początkujących. Tym razem nauczymy się podstawowych pozycji odwróconych, takich jak Halasana, Salamba Sarvangasana i Sirsasana.  Stanie na głowie – Salamba Sirsasana i stanie na barkach – Salamba Sarvangasana uważa się za dwie najważniejsze pozycje, królewską parę asan, których nie powinno zabraknąć w naszej codziennej praktyce. 
Więcej informacji na naszej stronie w wydarzeniach ;)


dodano 7.03.209

WARSZTAT Z MARKIEM BEDNARSKIM SYLABUS JUNIOR II JUŻ WKRÓTCE


Już coraz mniej czasu zostało do warsztatu Marka dla średniozaawansowanych Sylabus internmadiate II. Jesli chcesz się sprawdzić albo po prpstu popraktykować troszkę trudniejsze asany można jeszcze dopisać się do listy. Szczegóły warsztatu znajdziecie na naszej stronie w wydarzeniach ;)


dodano 7.03.2019

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY


Kochani staramy się być najlepsi nie tylko w nauczaniu jogi ale także w innych kwestiach. Dlatego przykładamy wszelkich starań, abyście czuli się w naszej szkole jak najwygodniej i ciągle się rozwijamy.
Niedawno pojawiła się piękna tabliczka na kluczyki do toalet. Jak się Wam podobają grafiki oraz półeczki na magazyny w Chilloucie abyście mogli poczytać o jodze kiedy czekacie na zajęcia (nie musimy chyba przypominać, że każdym magazynie znajdziecie ciekawy artykuł Marka). We Wzorcowni Postaw mamy dla Was zupełnie nowe liny do jogi przy których zmieści się więcej osób a recepcja obsługuje Was szybciej dzięki plastikowym kartom wstępu. Oj dzieje się, dzieje a jest dopiero marzec. Jeszcze w tym roku nie raz Was miło zaskoczymy ;)


dodano 6.03.209

NOWY ARTYKUŁ MARKA W MAGAZYNIE YOGA & AYURVEDA


Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu Marka w magazynie Yoga&Ayurveda. Tym razem jest po królewsku. Sirsasana i Saarvangasana - król i królowa jogi. Dlaczego? Iyengar pisał o tych pozycjach tak: "Sarvangasana jest matką wśród asan. Jak matka dba o harmonię i szczęście w domu, tak asana ta przyczynia się do harmonii i szczęścia w organizmie"
"Starożytne księgi nazywają Sirsasanę królem wśród asan. Kaj nie może prosperować bez dobrego króla. Podobnie ludzkie ciało nie może prawidłowo funkcjonować bez zdrowego mózgu."
A co tych pozycjach pisze Marek? Poczytajcie sami ;)


dodano 27.02.209

EYAL SHIFRONI PO RAZ DRUGI W POLSCE


Po raz drugi gościć będziemy wybitnego nauczyciela jogi, cenionego na całym świecie.  Tym razem warsztat będzie poświęcony jego najnowszej książce "The psychophisical lab. Yoga practice and the body min. Zapraszamy!

Szczegóły >dodano 08.02.2019

ZAJĘCIA DLA DZIECI NA WAKACJACH Z JOGĄJeśli zastanawiasz się jak spędzić urlop z rodziną zapraszamy na wakacje z jogą nad morzem na I Sekwent. Specjalnie dla rodzin z dziećmi na tym turnusie będziemy mieli specjalne zajęcia dla najmłodszych. Będziecie wiec mieli więcej czasu na jogowanie a wasze pociechy spędzą miło czas na atrakcyjnych zabawach ruchowych i artystycznych. Zajecia poprowadzi Agata Chaszewicz na co dzień nauczycielka jogi w Fabryce Energii, prywatnie mama trzech córek.


dodano 06.02.2019


"Stare nawyki nie otwierają nowych drzwi." Dlatego właśnie nawet jak jesteśmy już zaawansowani w jodze ćwiczymy pod okiem doświadczonego nauczyciela. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie poprawić swoje błędy i rozwijać się w swojej praktyce. zapraszamy na zajęcia. tydzień pozycji stojących trwa!dodano 05.02.2019

DODATKOWE ATRAKCJE NA WYJAZDACH 

Z JOGĄ


Wiemy, że pokochaliście koncerty mis kryształowych oraz masaże Camili Vatral i mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość.  Kamila przyjedzie na wszystkie organizowane przez naszą szkołę warsztaty wyjazdowe.  Będziecie mogli zatopić się w uzdrawiających dźwiękach kryształowych mis oraz skorzystać z masaży. Najbliższa okazja nadarzy się już na Majówce z jogą w Szklarskiej Porębie. Zapraszamy.

Więcej o Kamili znajdziecie na stronie Kryształowy Portal


dodano 03.02.2019

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od jutra zapraszamy do praktyki pozycji stojących. Są one piękne i cudownie wzmacniają ciało oraz dodają energii.  Skorzystajcie z ich cudownej mocy i dajcie się ponieść.  Wasze ciała na pewno Wam za to podziękują ;)


dodano 29.01.209

ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z JOGĄ NAD MORZEM


Zapraszamy na jogę nad morzem gdzie z dala od zgiełku miasta i tłumu turystów będziemy mogli oddać się codziennej praktyce asan, medytacji i pranajamy. Morze, piasek, joga.... Czego chcieć więcej ;)

Szczegóły na naszej stronie.


dodano 28.01.209

WARSZTAT Z KONRADEM KOCOTEM ZA NAMI


"Łatwo jest coś zrobić. Dużo trudniej jest sprawić, żeby coś się ZADZIAŁO..." Konrad Kocot

Długo oczekiwany warsztat z Konradem Kocotem za nami. Był to dla nas czas wypełniony praną, która przepływała przez całe nasze ciało. Czujemy się po tym odświeżeni i pełni nowej energii. Jednocześnie w naszej głowie zagościł niesamowity spokój. Dziękujemy Konradowi za ten wyjątkowy czas i czekamy na następne spotkaniedodano 28.01.2019

  OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH
Staramy się być aktywni, dużo się ruszać i dbać o zdrowie. Mimo to zdarza się, że czasami coś nas boli, dokuczają nam jakieś stare kontuzje czy czujemy się obolali po całym dniu spędzonym w pracy. Właśnie dla tych osób przygotowaliśmy w tym tygodniu sekwencje asan terapeutycznych. Będziemy rozluźniać dolne plecy, rozruszamy trochę barki a może i nawet popracujemy trochę nad kolanami czy biodrami. Dla każdego coś miłego.  Zapraszamy!


dodano 23.01.2019

KONCERT RELAKSACYJNY W FABRYCE ENERGII


W ostatnią niedzielę mieliśmy okazję zatopić się w dźwiękach mis kryształowych i gongów. Dźwięki te przebijają się przed blokady w naszym ciele przez co uwalniane są w nas głęboko schowane emocje. Była to wiec dla nas okazja do uwolnienia napięć z naszego ciała oraz głębokiego relaksu. Dziękujemy bardzo Instytut Roberta Noble za przyjazd do Wrocławia i za wspaniały koncert.


dodano 22.01.2019

WARSZTAT MARKA W POZNANIU ZA NAMI


Tak "uziemiali" się w ostatnią sobotę uczestnicy warsztatu z Markiem w Poznaniu, zgłębiając temat żywiołu Ziemi w jodze Iyengara. Serdeczne podziękowania za gościnę dla Dom Kultury Jogi.  Do zobaczenia na kolejnych warsztatach! Na najbliższy Marek zaprasza do Fabryki 31.03. Czeka nas sekwencja Junior II  


dodano 21.01.2019

DZIEŃ BABCI I DZIADKA


Dzisiaj mamy Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. Wszystkim więc babciom i dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego, zdrówka, energii i pociechy z wnucząt. Aby tej energii mieć jak najwięcej najlepiej jest praktykować jogę. A dlaczego? Sporo problemów z układem ruchu w starszym wieku wynika z braku ruchu. Joga jest jedną z najbardziej przyjaznych seniorom metod utrzymania dobrego zdrowia, ponieważ:
- wzmacnia i rozciąga mięśnie oraz stawy
- poprawia równowagę statyczna co odciąża narządy ruchu
- minimalizuje bóle pleców i mięśni, poprawia krążenie krwi
- stymuluje pracę układu odpornościowego,
- wspiera prace organów wewnętrznych
- poprawia pamięć i koncentrację, zmniejsza poziom stresu
- poprawia ogólną kondycję organizmu


dodano 21.01.2019

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Tydzień wygięć i skrętów dobiegł końca. Od dzisiaj zapraszamy do praktyki pozycji relaksacyjnych. Rozluźnimy ciało i głowę. Jak mawiał Tolkien: "Im więcej odpoczywasz, tym dłużej żyjesz". Zgadzacie się?


dodano 15.01.2019

DRZWI OTWARTE ZA NAMI


Kolejne Drzwi Otwarte za nami, po raz kolejny mieliśmy przyjemność pokazać całkiem nowym osobom czym jest joga Iyengara.  A może nawet trafniej by było, jak byśmy powiedzieli, że mieliśmy przyjemność pokazać jak wspaniała jest joga i być może zarazić kogoś miłością do jogi na dłużej. Patrząc na reakcje ludzi i ogromny odzew po zajęciach widzimy, że joga jest czymś co Wam się podoba i że naprawdę chcecie ćwiczyć. Brawo Wy! Zapraszamy wszystkich serdecznie na regularne zajęcia. Karnet na 4 wejścia wylosowała Małgorzata Jęcel. Po odbiór nagrody zapraszamy do recepcji.


dodano 14.01.2019

RELAKS PRZY MISACH KRYSZTAŁOWYCH


Już niespełna tydzień został do koncertu mis kryształowych w Fabryce Energii. Każdy z naszych instrumentów działa uzdrawiająco, harmonizując centra energetyczne (czakry) oraz półkule mózgowe, dzięki czemu pogłębi się Wasza koncentracja.
Można się jeszcze zapisać;)
Zapraszamy! 


dodano 13.01.2019

OD JUTRA UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW
Od jutra wkraczamy w przestrzeń skrętów i wygięć. Jako że są to pozycje odmładzające kręgosłup i dodające energii przydadzą się zapewne w te zimowe krótkie dni! Zapraszamy serdecznie!dodano 11.01.2019

WYNIKI KONKURSU ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNEGO


Kochani mamy wyniki konkursu Świąteczno-Noworocznego. Wiele osób nie mogło się ich już doczekać wiec szybciutko ogłaszamy, że nagrody wygrali:
 • karnet na 8 wejść na okaziciela - Anna Tokarz
 • karnet na 4 wejścia na okaziciela - Dariusz Maciocha
 • 2 podwójne wejściówki na okaziciela - Karolina Kozłowska, Nyk Urszula
 • poduszka relaksacyjna na oczy - Monika Gieroń
 • poduszka z łuski gryczanej 42x26 cm - Andrzej Zuba
 • mata Basic ze znaczkiem OM - Paweł Kun icki
 • pokrowiec do przenoszenia maty z kieszenią - Beata Gryboś
 • Torba bawełniana z kieszenią na matę do jogi - Joanna Borsiak
 • Voucher do Joga Market 25 zł - Ewa Zimkowska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do recepcji ;)


dodano 8.01.2019

FERIE Z JOGA I NARTAMI ZA NAMI


Ferie z jogą i nartami są już pięknym wspomnieniem.  To było kilka mroźnych zimowych dni wypełnionych wspólną wielogodzinną praktyką i wspólną refleksją nad przeszkodami na drodze jogi. Do tego spacery w białym puchu, narty zjazdowe w dzień, biegówki nocą i ogniska na śniegu zapewniły nam dawkę pozytywnej energii na nowy rok! Dziękujemy wszystkim za wspólny piękny czas, zimie - za królewskie przywitanie, a Pensjonat RAAD na Uroczysku za przytulną gościnę!

zdjęcia >


dodano 7.01.2019

DRZWI OTWARTE W FABRYCE ENERGII


Już tylko kilka dni zostało do Drzwi Otwartych w naszej szkole!

BEZPŁATNE ZAJĘCIA TO
10:00 - 11:00 "Moje pierwsze kroki na macie"
11:30 - 13:00 - Przerwa herbatę/kawę i coś słodkiego. W przerwie obejrzymy film o jodze Iyengara
13:30 - 14:30 - "Joga dla początkujących" 


Dla nowych osób w tym dniiu karnety 20% taniej!

Wstep Free!  Zapraszamy  


dodano 07.01.2019

OD DZISIAJ UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW


Pozycje stojące za nami. Dzielnie sobie z nimi poradziliście. W tym tygodniu schodzimy do parteru. Zapraszamy Was do praktyki siadów, skłonów, napinania brzucha i balansów.

dodano 02.01.2019

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI ZA NAMI


Ostatnia sobota roku minęła nam pod znakiem magii. Przenieśliśmy się w odległe miejsca i odległe czasy. Ten wieczór pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Dziękujemy Ci Aishi Ma za piękne baśnie, którymi się z nami podzieliłaś. Już nie możemy się doczekać następnych opowieść.dodano 01.01.2019

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

No i mamy 2019 rok.   Wstaliście już po wczorajszym Sylwestrowym szaleństwie? Bo my już dawno. Zapraszamy na pierwsze zajęcia jogi w tym roku. Nie ma to jak mieć noworoczne postanowienia a najfajniej jest jak wdrożymy je w życie już 1 stycznia!!! Dobrze zaczęty rok, to dobry rok! Zapraszamy na 18:00. Zajęcia poprowadzi Maria. W tym tygodniu pozycje stojące i odwrócone. W sam raz żeby się rozruszać po Sylwestrze


dodano 27.12.2018

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI


Kochani jeszcze tylko dzisiaj i jutro można zapisać się na słuchanie baśni w Fabryce Energii. Jest to świetny sposób na magiczne zakończenie 2018 roku. Półtorej godziny z baśniami i to nie byle jakimi bo z odległych krain, opowiedziane przez wędrowną baśniarkę Aishi Ma, która swoim głosem i śpiewem zaczaruje wszystkich. Zapowiada się naprawdę niesamowicie magiczny wieczór. Zapraszamy!

Szczegóły >


dodano 24.12.2018

WESOŁYCH ŚWIĄT


Kochani życzymy Wam żeby nadchodzące Święta upłynęły Wam w miłej, rodzinnej atmosferze na a najbliższy rok 2019 pełen był sukcesów i radości.


dodano 23.12.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Święta to czas odpoczynku, chwila kiedy można zatrzymać się i zostawić wszystkie problemy za sobą. W tym czasie zapraszamy Was do świadomej praktyki pozycji regeneracyjnych.
W tym tygodniu zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem zastępstw, który znajdziecie na naszej stronie.  


dodano 22.12.2018

POMYSŁY NA ŚWIĄTECZNE PREZENTY


Kochani jeśli jeszcze nie macie prezentów świątecznych i boicie się, że już nie zdążycie nic kupić to uspokajamy, że w Wigilię nasz sklep JogaMarket będzie czynny od 8:00 - 14:00. Także zapraszamy wszystkich spóźnialskich. Na pewno znajdziecie u nas fajne prezenty dla joginów i nie tylko.  Maty do jogi, pokrowce, klocki do jogi, wałki - to wszystko ucieszy joginów. Nie joginom możecie kupić fantastyczne poduszeczki na oczy z siemieniem lnianym i ziołami, poduszki z łuski gryczanej i poduszki ziołowe. Słowem - dla każdego coś miłego. Zapraszamy.


dodano 18.12.2018

100 LAT GURUGI IYENGARA


100 urodziny Iyengara za nami! Dziękujemy Wam, że chcieliście uczcić ten dzień wspólnie z nami w Fabryce Energii. Było nam bardzo miło, że pojawiliście się tak licznie i że praktycznie każdy przyniósł ze sobą jakiś smakołyk. Było naprawdę pysznie.  Fajnie też było poznać Was lepiej. Dzięki temu będzie nam się jeszcze przyjemniej ćwiczyło we wspólnym gronie.

Zobacz zdjęcia >


dodano 16.12.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

W tym tygodniu praktykujemy skręty i wygięcia. Podobno pojawią się też jakieś Powitania Słońca. Zapraszamy


dodano 14.12.2018

DRZWI OTWARTE W FABRYCE ENERGII


NA DARMOWYCH ZAJĘCIACH KARNETY DLA NOWYCH OSÓB 20% TANIEJ

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Fabryce Energii - Centrum Jogi. W tym dniu będziecie mogli poćwiczyć u nas całkowicie za darmo, skorzystać z porad nauczycieli oraz obejrzeć film o życiu B. K. S. Iyengara.

Dla nowych osób, i osób z co najmniej półroczną przerwą, karnet na zajęcia kupicie 20% taniej!

Data: 13.01.2018

Więcej szczegółów >dodano 12.12.2018

EKA HASTA BHUJASANA


Eka Hasta Bhujasana - piękna pozycja wzmacniająca brzuch oraz mięśnie ramion. Warto dodać ją do swojej praktyki własnej. Nie tylko dodaje ona siły ale także sprawia że stajemy się mocniejsi psychicznie i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Do tej pozycji warto jest przygotować wcześniej biodra i wykonać wcześniej jakąś łatwiejszą pozycję wzmacniającą brzuch. Poniżej przykład trzech pięknych pozycji przygotowujących nas do wykonania tego pięknego balansu. Marek miał w zanadrzu dużo więcej. Jak będziecie chcieli wiedzieć jakie, podejdźcie do niego po zajęciach;)

Zobacz więcej >


dodano 10.12.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Od poniedziałku praktykujemy pozycje siedzące, skłony, napinanie brzucha i balanse. Pozycje w skłonie uelastyczniają kręgosłup i tyły nóg, pozycje napinające brzuch sprawiają zaś że nasz korpus staje się silniejszy przez co zmniejszają się bóle kręgosłupa. Zapraszamy serdecznie.dodano 5.12.18


JOGA Z KRZESŁEM


Pozycje stojące są dość wymagające i często wymagają od nas użycia dużo siły. Na szczęście joga Iyengara oferuje użycie różnych pomocy do jogi, które pomagają nam wykonać pozycje i sprawiają, że możemy dłużej w nich trwać. Dzięki temu asana staje się bardziej bezwysiłkowa. Jak pisze Marek Bednarski w przedmowie do pierwszego polskiego wydania książki Joga z krzesłem:" Pomoce do jogi są narzędziami, które pomagają zwiększyć świadomość własnego ciała, przedmiotami, które umożliwiają wykonanie odpowiedniej akcji w asanie i głębsze poznanie pozycji". Do tego wszystkiego serdecznie Was zachęcamy. Eksperymentujcie i poznawajcie. 
Inspiracji oprócz z zajęć możecie szukać w książce "Joga z krzesłem" Mamy jeszcze kilka ostatnich sztuk w naszym sklepie ;)

Zobacz produkt w sklepie >


dodano 05.12.2018

NOWE POMOCE DO JOGI W JOGA MARKET


Dopiero 5 grudnia a u nas już był Święty Mikołaj. Chyba byliśmy w tym roku bardzo bardzo grzeczni. Papcio przyniósł nam nowe mebelki do sklepu a wraz z nimi całkowicie nowe joga propsy i inne gadżety. Mamy na przykład śliczne kubeczki termiczne wykonane z bambusa (!), nowe piękne pokrowce na maty i bawełniane worki z jogicznymi motywami. Na oczka zaś przyszły całkiem nowe podusie z ziołami oraz super hit - poduszeczki na oczy z kamieniami szlachetnymi!!! Nic tylko kupować! Jeszcze zdążycie przed Świętami. Zapraszamy!


dodano 03.12.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

W tym tygodniu zapraszamy do praktyki pozycji stojących i odwróconych. Dodają one energii oraz wzmacniają i uelastyczniają ciało. Sprawiają także że pewniej stąpamy po ziemi, jesteśmy silniejsi psychicznie i bardziej odporni na stres. Zapraszamy serdecznie!
Na zdjęciu Gosia w Parighasanie


dodano 02.12.2018

100 URODZINY B.K.S. IYENGARA 14.12.2108


Gryby Guruji B.K.S. Iyengar żył, kończyłby w tym dniu okrągłe 100 lat! w tym dniu na całym świecie będą odbywały się wydarzenia upamiętniające wkład Iyengara w rozwój jogi na całym świecie. Z tej wspaniałej wspaniałej okazji także my chcielibyśmy spotkać się z Wami, by obejrzeć film o życiu tego niezwykłego człowieka. Po filmie zapraszamy na poczęstunek i pogaduchy przy kubku herbaty. Mile widziane będą przyrządzone samodzielnie ciasta i potrawy.

To już 14 grudnia w piątek. Zapraszamy!

18:00 - 19:30 - projekcja filmu

19:30 - poczęstunek i pogaduchy (mile widziane przyniesione przez Was pyszności)

Wstęp wolny!


dodano 26.11.2018

OD DZISIAJ UCZYMYPOZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

O jutra relaks i pranajama. Wiele z nas już od jakiegoś czasu za tym tęskniło. Pojawią się sekwencje na przemęczenie emocjonalne i fizyczne, nie zabraknie także sekwencji menstruacyjnych. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku.

Na zdjęciu Magda w Ardha Halasanie, bardzo przyjemnej pozycji relaksacyjnej. ;)


dodano 29.10.2018

JESIENNE PORZĄDKI ZA NAMI


No i stało się! czujemy się odświeżeni i oczyszczeni. Nieużywane maty zostały usunięte z szatni. Możecie przynieść z powrotem swoje ukochane maty. Wierzymy, że teraz już dla wszystkich będzie miejsce.


dodano19.11.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Salabhasana - pozycje świerszcza. 
Jak powiada Światło Jogi:"Salabhasana wzmaga trawienie i przynosi ulgę w przypadkach zaburzeń żołądkowych i wzdęć. Wyginanie kręgosłupa do tyłu uelastycznia go i pomaga uśmierzać bóle w okolicy krzyżowej i lędźwiowej..." - tą i inne pozycje w wygięciu będziemy praktykować w tym tygodniu. Nie zabraknie także pozycji skręconych, które także pooprawiają trawienie i uelastyczniają kręgosłup. 
Zapraszamy na tydzień wygięć i skrętów.
Na zdjęciu Kasia w Salabhasanie


dodano 16.11.2018

WARSZTAT Z KASIĄ PILORZ POŚWIĘCONY CIĄŻY ZA NAMI


Pierwszy warsztat z Kasią Pilorz z cyklu o kobiecej płodności za nami. Tym razem uczyliśmy się jak powinna wyglądać praktyka jogi w trakcie ciąży. Poznaliśmy całe mnóstwo wariantów asan odpowiednich dla kobiet ciężarnych i dowiedzieliśmy się które asany są najlepsze w danym trymestrze. Wiedzy było całe mnóstwo. Dziękujemy Kasi za podzielenie się nią z nami. Dzięki temu będziemy mogli być jeszcze lepszymi nauczycielami a i sami także będziemy mogli bardziej zadbać o siebie kiedy przyjdzie na to pora. Kasi Bulińskiej dziękujemy za (jak zwykle) świetny wykład o przebiegu ciąży - od poczęcia do rozwiązania - i przygotowaniu ciała do ciąży.
Kolejny warsztat z cyklu kobiecego już w marcu. tym razem zajmiemy się praktyką jogi po ciąży.

Szczegóły na stronie >


dodano 16.11.2018

KONCERT RELAKSACYJNY


Zapraszamy na koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis kryształowych, mis tybetańskich, gongu, monokurantów, bębnów szamańskich, grzechotek, dzwonków koshi, tingshe, kija deszczowego, sansuli, ocean drum, spring drum, kamertonów. 

Koncert odbędzie się 20.01.2019 o godzinie 20:00.

Szczegóły na stronie >


dodano 15.11.2018

KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH - GRUDZIEŃ


Zapraszamy na grudniowe kursy dla początkujących. 

3 - 19. 2.2018 (poniedziałek, środa, 15:30, 6 lekcji) - prowadzi Kamila Gutowska cena 120 zł więcej informacji >

3 - 19.12.2018 (poniedziałek, środa, 20:00, 6 lekcji) - prowadzi Maria Roszkowska, cena 120 zł więcej informacji >


dodano 09.11.2018

OD PONIEDZIAŁKU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Od poniedziałku praktykujemy pozycje siedzące, skłony, napinanie brzucha i balanse. Pozycje w skłonie uelastyczniają kręgosłup i tyły nóg, pozycje napinające brzuch sprawiają zaś że nasz korpus staje się silniejszy przez co zmniejszają się bóle kręgosłupa. Zapraszamy serdecznie.


dodano 09.11.2018

DŁUGI WEEKEND ZAJĘCIA


W związku z tym, że w niedzielę 11 listopada będzie święto zajęcia nie odbędą się. W poniedziałek zapraszamy zaś na zajęcia:

10:30 - grupa początkująca - prowadzi Asia

18:00 - grupa początkująca - prowadzi Kasia P.

19:30 grupa początkująca - prowadzi Ewa


dodano 06.11.2018

JOGA Z KRZESŁEM - WSTĘP MAREK BEDNARSKI


Kochani mamy się czym pochwalić!!! Właśnie wyszło pierwsze polskie wydanie książki Eyala Schifroni "Joga z krzesłem" a przedmowę do wydania polskiego napisał Marek!  Książka dostępna jest już w naszym sklepie. Jeszcze cieplutka a na dodatek w świetnej cenie. Zachęcamy do lektury!

Książka dostępna jest już w naszym sklepie stacjonarnym a wkrótce ukaże się też na www.jogamarket.pl


dodano 05.11.2018

OD DZISIAJ UCZYMYPOZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj uczymy pozycji stojących i odwróconych, które wspaniale wzmacniają ciało, rozciągają i sprawiają, że czujemy się silniejsi nie tylko fizycznie. Po dwóch tygodniach leżakowania przyszła pora na pracę troszkę bardziej siłową. Pewnie niektórzy już się nie mogą doczekać.
A kto wie, jak się nazywa pozycje w której stoi Marysia? Bardzo ładna nazwa, nawiasem mówiąc.


dodano 29.10.2018

WARSZTAT W SZKLARSKIEJ PORĘBIE ZA NAMI


Za oknem deszcz, a jogini ze Szklarskiej Poręby mają w sercach słońce. Za nami wyjątkowo inny warsztatowy czas - duuużo świadomego leżenia i oddychania, przepyszna uchnia (Tarasek Gotuje - dziękujemy! ), zawodowe Kino Jogina, październikowe ognisko, czas na praktykę własną, osobiste refleksje i cudowny czas bycia razem. Zaczęliśmy jesienią, skończyliśmy zimą, choć były to zaledwie 4 dni. Dziękujemy wszystkim za wspólny Weekend z jogą - energetyczna jesień i mamy nadzieję, że jego motto zostanie z Wami na długo.

Zobacz zdjęcia >


dodano 29.10.2018

JESIENNE PORZĄDKI


W związku z tym, iż część mat znajdujących się w szatni nie jest używana, i niepotrzebnie zajmują miejsce tym, którzy regularnie praktykują, prosimy wszystkich o zabranie swoich mat do piątku 23 listopada.  Maty, które zostaną po tym terminie na regale przekażemy do utylizacji. Odbędzie się to z korzyścią dla Was wszystkich, gdyż jesteśmy przekonani, że po tych porządkach będziecie mieli więcej miejsca na przechowywanie swoich mat. 

Od 25 listopada będziecie mogli z powrotem zostawić swoje maty w szatni! 


dodano 29.10.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH

Od dzisiaj praktykujemy pozycje terapeutyczne. Zajmiemy się różnymi Ducha już podleczyliśmy w zeszłym tygodniu w pozycjach antydepresyjnych. Teraz pora zająć się ciałem. W zdrowym ciele zdrowy duch, jak to mówiądolegliwościami kręgosłupa, barków czy też kolan. Na pewno Wam sie spodoba. 


dodano 25.10.2018

WYJAZDY Z JOGĄ 2019


Co mają wspólnego joga, góry i morze? Ano to że w tych fantastycznych miejscach będziecie mogli w przyszłym roku ćwiczyć jogę z Markiem Bednarskim.Cóż może być lepszego niż spora dawka jogi połączona z wypoczynkiem w spokojnym, urokliwym miejscu.
Kochani specjalnie dla Was na naszej stronie pojawiło się już pełne kalendarium jogowych wyjazdów na cały przyszły rok. Możecie już sobie planować urlopy. Zapraszamy! Wiecie pewnie, że na niektóre wyjazdy miejsca schodzą jak ciepłe bułeczki więc się spieszcie

Kalendarium wyjazdów >


dodano 24.10.2018

KOLOROWO NAM


Kto powiedział, że jesień jest smutna i szara?Jogini mają kolorowe dusze i taki też parasole. I choć na dworze pada i wieje, my jesteśmy radośni i uśmiechnięci a w naszych sercach jest wciaż mnóstwo słońca i kolorów. Co zresztą widać po naszych parasolkach. Zapraszamy na sekwencje antydepresyjne.


dodano 21.10.2018

OD DZISIAJ UCZYMYPOZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Dni coraz krótsze i chłodniejsze. Sprzyja to pogorszeniu nastroju i jesiennej depresji. Zapraszamy na tydzień pozycji relaksacyjnych w którym wykonywać będziemy pozycje antydepresyjne. Spróbujemy pozbyć się napięcia będącego przyczyną stresu i niepokoju oraz w łagodny sposób dotlenimy swoje komórki. A wszystko po to, by z radością przywitać jesień i z radością przetrwać całą zimę.


dodano18.10.2018

NOWY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH


Kochani kursy dla pczątkujacych cieszą sie tak dużą popularnościa że postanowiliśmy uruchomić jeszcze jeden kurs. Zajecia będą odbywaly się 5-28.11.2018 w poniedziałki i środy. Godzina 15:30. Poprowadzi Kamila Gutowska. Zapraszamy! 

szczegóły >


dodano15.10.2018

WARSZTAT "ETER" ZA NAMI


Ostatni warsztat z serii żywiołów za nami. Tym razem skupiliśmy się nad żywiołem eteru. Poszukiwaliśmy przestrzeni w ciele. Odnaleźliśmy ją w pozycjach stojących oraz w wygięciach. Przydała się zwłaszcza w rejonie brzucha, bo w przerwie czekał na nas pyszny posiłek.

Zdjęcia >


dodano15.10.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMYWYGIĘĆ I SKRĘTÓW

 Od dzisiaj praktykujemy wygięcia i skręty. Niektórzy zaczęli się wyginać wczoraj na warsztacie poświęconym żywiołowi eteru. Była moc!!!
Na zdjęciu Asia w Ustrasanie. Robiliście kiedyś taki wariant?


dodano 14.10.2018

DZIEŃ NAUCZYCIELA


Dzisiaj Dzień Nauczyciela. Wszystkim więc nauczycielom Fabryki Energii (i nie tylko


dodano 09.10.2018

JOGA NA FESTIWALU BEZTROSKA


Już po raz trzeci mieliśmy niezwykłą przyjemność prowadzić zajęcia w Browarze Mieszczańskim na odbywającym się tam w ubiegły weekend festiwalu Bestroska. Klimat jak zawsze był niesamowity - mury Browaru oraz bardzo ciekawa aranżacja wnętrz wprowadziły nas w bardzo jogiczny, lekko tajemniczy, nastrój. Poniżej kilka zdjęć z niedzielnych zajęć.

Zobacz zdjęcia >


dodano 08.010.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W tym tygodniu praktykujemy pozycje siedzące, skłony, napinanie brzucha i balanse. Pozycje w skłonie uelastyczniają kręgosłup i tyły nóg, pozycje napinające brzuch sprawiają zaś że nasz korpus staje się silniejszy przez co zmniejszają się bóle kręgosłupa. Zapraszamy serdecznie.
Marek już czeka na Was w Paścimottanasanie 


dodano 01.10.2018

WARSZTAT W ANTONIOWIE ZA NAMI


Warsztat z Markiem Bednarskim w Antoniowie już za nami. Pozostały już tylko migawki.  Do Antoniowa zapraszamy na kolejny warsztat już za rok. 

Zdjęcia >dodano 01.10.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

No i stało się! Wrzesień za nami, zaczynamy nowy cykl. Od dzisiaj zapraszamy na pozycje stojące i odwrócone
Renata i Ola już nie mogą się doczekać 

dodano 24.09.2018

KASZTANOWI JOGINI


Kasztanowi jogini zawitali w Fabryce Energii Przynieś swoich kasztanowych przyjaciół ćwiczących jogę, a w zamian masz gratisowe wejście. Bawimy się tak radośnie do 30.09.2018. Nam Jesień nie smutna  Na zdjęciu Kasztanek w Psie z głową w dół (Adho Mukha Svanasana).


dodano 24.09.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Od dzisiaj praktykujemy pozycje relaksacyjne. Nie samą pracą człowiek żyje. Trzeba również czasami odpocząć i "wrzucić na luz". Relaks jest równie ważny. Zapraszamy do wspólnej praktyki.
Na zdjęciu Renata w Supta Baddha Konasanie


dodano 23.09.2018

YOGI ZAIN DZIEŃ TRZECI


Dzień 3. Dynamiczne wygięcia w tył i otwieranie klatki piersiowej. Oj działo się! Dziękujemy serdecznie Yogi Zain, że byłeś z nami  Czekamy na Twoją kolejną wizytę w Polsce i porcję radosnej dynamicznej praktyki 

Zdjęcia >


dodano 22.09.2018

YOGI ZAIN DZIEŃ DRUGI


Dzień 2. Surya namaskar i Vinyasa krama. Dynamika daje szczęście, rozluźnienie i spontaniczność 

Zdjęcia >


dodano 21.09.2018

YOGI ZAIN DZIEŃ PIERWSZY


Dzień 1. Już zaczęliśmy największe wydarzenie jogiczne we Wrocławiu! Mamy za sobą pierwsze dynamiczne ustawienie w asanach metodą BKS Iyengara. Dużo śmiechu i radosnego ruchu. Czekamy na jutro z niecierpliwością 

Zdjęcia >


dodano 20.09.2018

YOGI ZAIN JUŻ W POLSCE


Kolejne Mega wydarzenie jogiczne w Polsce w Fabryce Energii! Wprost z Kalifornii przyleciał do nas Yogi Zain. Już od piątku zaczynamy przygodę z vinyasami i dynamiczną praktyką w metodzie BKS Iyengara. Cieszymy się ogromnie!


dodano 19.09.2018

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU Z DRZWI OTWARTYCH


Konkurs z Drzwi Otwartych został rozstrzygnięty.
Został wylosowany karnet na 4 wejścia, a zwycięski kupon należy do l.kulpinski. 
Gratulujemy!


dodano 18.09.2018

POWITANIE ASANKA ZA NAMI


108 Powitań Słońca dla Asanka!!! Nie było łatwo ale daliśmy radę! Tym samym uznajemy Asanka za oficjalnego członka naszej jogicznej drużyny. Ciekawe, czy inne wrocławskie krasnale też teraz zaczną ćwiczyć jogę hmmm….

Zdjęcia >


dodano 17.09.2018

DRZWI OTWARTE ZA NAMI


Drzwi Otwarte wrzesień 2018 za nami!!! Spokojnie możemy powiedzieć, że wczorajszy dzień był pełen jogi. Dwie energetyzujące sesje jogi dla zupełnie początkujących i ciekawy jogiczny film dla wszystkich w chilloutroomie. Oj działo się, działo. W nasze szeregi wstąpiło mnóstwo nowych joginów, którym życzymy przyjemnej praktyki. Do zobaczenia na macie. 

Więcej zdjęć >


dodano 14.09.2018

UROCZYSTE ODSŁONIĘCIE ASANKA TUŻ TUŻ


Myśl o tym, aby pod naszą szkoła pojawił się krasnal siedziała już w naszych głowach od dawna. Los sprawił, że mieliśmy możliwość przeprowadzenia się w nowe, lepsze miejsce co jednocześnie zachęciło nas do zrealizowania marzeń o jogicznym krasnalu. W ten sposób powstał Asanek. Zaczęło się od szkicu, potem była rzeźba aż w końcu dzieło zostało ukończone i Asanek stanął na naszej recepcji. Ale to nie było jego ostateczne miejsce. Asanek miał stać przed naszą szkołą i tak też się stanie. Już jutro Asanek stanie przed budynkiem. Z tej okazji zapraszamy Was na 108 Powitań Krasnala i na uroczyste odsłonięcie Asanka pod Fabryką Energii.


dodano 14.09.2018

JOGA NA FESTIWALU BEZTROSKA


Ubiegłoroczny festiwal Beztroska, na którym mieliśmy przyjemność prowadzić zajęcia jogi po raz kolejny okazał się ogromnym sukcesem. Na każdych zajęciach mieliśmy pełną salę, co też pokazało nam, że również Wam idea festiwalu i zajęć w murach Browaru Mieszczańskiego bardzo się spodobała. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, iż także w tym roku także zostaliśmy zaproszeni na Festiwal. 

W tym roku zapraszamy Was na trzy sesje jogi. Zajęcia odbędą się 6-7 października w Browarze Mieszczańskim.

Szczegóły >


dodano 10.09.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Tydzień pozycji stojących o odwróconych za nami. Od jutra schodzimy do parteru. Zapraszamy na pozycje siedzące, siady, skłony, napinanie brzucha i balanse. Sporo tego, nieprawdaż? Będziemy mogli zaszaleć
Na zdjęciu Ania w Paścimottanasanie 


dodano 07.09.2018

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WAKACYJNEGO


Niniejszym ogłaszamy że stało się! Konkurs wakacyjny rozstrzygnięty i wraz z tym wakacje uznajemy za zakończone. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Po odbiór nagród zapraszamy do recepcji


Nagrody wylosowali >dodano 03.09.2018

ZAPRASZAMY NA 108 POWITAŃ ASANKA


Nasz nowy jogin - krasnal Asanek stanie przed budynkiem naszej szkoły już w niedzielę 16.09.2018, zaraz po Drzwiach Otwartych.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów Fabryki Energii na 108 Powitań Słońca, które poprowadzi dla Was Marek. Kto zrobił kiedyś 108 Powitań ten wie, jaka w tym drzemie wielka moc i energia! Nie obędzie się oczywiście bez caturangi, więc szykujcie się! 

Po wykonaniu 108 Powitań Słońca (Asanka) zapraszamy wszystkich przed budynek na szampana i uroczyste odsłonięcie Asanka 

 • 15:00 - 16:00 - 108 Przywitań Krasnala
 • 16:00 - oficjalne przywitanie Krasnala na placu Wolności

dodano 03.09.2018

DRZWI OTWARTE W FABRYCE ENERGII


NA DARMOWYCH ZAJĘCIACH KARNETY DLA NOWYCH OSÓB 20% TANIEJ

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Fabryce Energii - Centrum Jogi. W tym dniu będziecie mogli poćwiczyć u nas całkowicie za darmo, skorzystać z porad nauczycieli oraz obejrzeć film o życiu B. K. S. Iyengara.

Dla nowych osób, i osób z co najmniej półroczną przerwą, karnet na zajęcia kupicie 20% taniej!

Więcej szczegółów  >


 

dodano19.08.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMYWYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Od jutra praktykujemy skręty i wygięcia. Zapraszamy!
Już powoli zaczynają się powroty z urlopów, więc i nasza kadra nauczycielska wraca na razie (prawie) do normy Wszyscy stęsknieni za Wami niemiłosiernie Przybywajcie zatem. Będzie nam niezmiernie miło znowu spotkać się na sali i wypocić z siebie kolejne siódme potyKURS WSTĘPNY DLA POCZĄTKUJĄCYCH - WRZESIEŃ 

CZYLI Z CZYM TO SIĘ JE 


Zapraszamy na kolejną edycję kursu wstępnego dla początkujących. Dowiesz się z niego wszystkiego od podstaw, nauczysz się używać pomocy do jogi i poznasz wszystkie podstawowe pozycje jogi. Nowy kurs rusza już 4 września. Zajęcia prowadzi Maria Roszkowska.

więcej szczegółów >


dodano 17.08.2018

O JODZE W PARKU W RADIO ESKA


Słuchaliście nas w radio Eska? Kto nie miał okazji zapraszamy do krótkiej lektury i do posłuchania dlaczego Joga w Parku jest taka super i dlaczego warto  
A w tym roku jeszcze dwa spotkania, pamiętacie? W najbliższą niedzielę zajęcia prowadzi Kasia Płatek a w kolejną Marek. Przybywajcie! 


dodano 14.08.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 12.08.2018I już jesteśmy za połową Piąte spotkanie w parku Słowackiego poprowadziła dla 

O tak oto kolejna piękna, słoneczna niedziela z Jogą w Parku za nami  Zajęcia prowadziła dla Was Kasia Płatek. Mamy nadzieję że się podobało Poniżej krótka galeria zdjęć. Miłego oglądania W przyszłym tygodniu również Kasia poprowadzi jogę dla Was jogę na świeżym powietrzu. Zapraszamy serdecznie 

zobacz zdjęcia >


dodano 09.08.2018

FABRYKA ENERGII W RADIO ESKA


Kochani słuchajcie jutro rano radia Eska! Będzie coś o Jodze w Parku i nie tylko 


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.


dodano 07.08.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 05.08.2018


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniej Jogi w Parku. Pogoda na szczęście super dopisała i rano nie było jeszcze zbyt gorąco - w sam raz na poranną praktykę jogi.Za tydzień na zajęcia zaprasza Kasia Płatek.

Zobacz zdjęcia >


dodano 06.08.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

W tym tygodniu uczymy pozycji stojących i odwróconych. Zapraszamy! Pewnie już się stęskniliście bo ostatnie dwa tygodnie było bardzo łagodnie 
Teraz wiec będzie coś dla tych którzy troszkę bardziej lubią się zmęczyć.


dodano 02.08.2018

WARSZTAT Z YOGI ZAIN - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA


Już we wrześniu przyjedzie do nas znakomity nauczyciel z Kaliforni - Yogi Zain. Od dawna śledzimy jego profile na Facebooku i Instagramie. Pokazuje on na nich, jak skakać płynnie pomiędzy pozycjami, uczynić wejścia do pozycji łatwiejszymi oraz jak wzmocnić ciało do wszystkich pozycji w balansie. Już nie możemy sie doczekać!!!  

DATA: 21-23.09.2018

POZIOM: średnio zaawansowany

Zobacz więcej >


dodano 01.08.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 29.07.2018


I już jesteśmy za połową Piąte spotkanie w parku Słowackiego poprowadziła dla Was Ania. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji. 
A już za tydzień na Jogę w Parku zaprasza Marysia

Zobacz zdjęcia >


dodano 30.07.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH

W tym tygodniu praktykujemy pozycje terapeutyczne. Zwraca się w nich szczególną uwagę na prawidłowe ustawienie kręgosłupa, kolan oraz bioder. Uczą nas one, jak pracować z ciałem gdy mamy dolegliwości bólowe w różnych rejonach ciała.

Zapraszamy!  


dodano 24.07.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 22.07.2018


Kolejne zajęcia w parku za nami   Dziękujemy wszystkim za wspólna praktykę. Jak zawsze pięknie sobie poradziliście z kolejnymi jogicznymi wyzwaniami Zapraszamy w przyszłą niedzielę. Zajęcia poprowadzi Ania.

Zobacz zdjęcia >


dodano 23.07.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł.

Zapraszamy 


dodano 20.07.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 15.07.2018


Gotowi na niedzielę? Pogoda zapowiada się idealnie. Na zachętę kilka zdjęć z ostatnich zajęć Marysi. Nawet szczęśliwi zwycięzcy ostatniego konkursu załapali się na fotkę. Tym razem też czekają na Was fajne nagrody. Zajęcie poprowadzi Ewa. Zapraszamy tam gdzie zawsze - niedziela 10:30 za Panoramą Racławicką - Joga w Parku. Będzie się działo!!!

Zobacz zdjęcia >


dodano 19.07.2018

ZMIANA W GRAFIKU NA SIERPIEŃ


 NA CZAS WAKACJI ZAJECIA O 8:30 BĘDĄ ZAWIESZONE

Kochani na sierpień zawieszamy Izy zajęcia we wtorki i czwartki o 8:30 ale za to gorąco zapraszamy na pozostałe grupy Izy


dodano 16.07.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

W tym tygodniu praktykujemy wygięcia oraz skręty. Zapraszamy. Te pozycje świetnie uelastyczniają kręgosłup i sprawiają, że czujemy się młodsi.


dodano 14.07.2018

KURS WSTĘPNY Z MARIĄ ROSZKOWSKĄ


CZAS: 7 - 30.08.2018 (wtorek, czwartek, 20:00)
MIEJSCE: Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
POZIOM: pierwsze kroki w jodze, poczatkujący
PROWADZĄCY JOGĘ: Maria Roszkowska
CENA: 160 zł 

STATUS: brak miejsc


dodano 13.07.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 08.07.2018


Ostatnia Joga w Parku minęła pod znakiem pięknego słoneczka i super letniej aury na zajęciach. Dziękujemy za wspólną praktykę.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Najbliższa niedziela też zapowiada się pięknie! Zapraszamy na zajęcia! Jak zawsze - niedziela 10:30 za Panoramą Racławicką. Jogę poprowadzi dla Was Marysia

Zobacz zdjęcia >


KURS ROZSZERZONY DLA POCZĄTKUJĄCYCH


CZAS: 4.09.2018 - 30.10.2018 (wtorek, czwartek, 17:00, 17 lekcji)
MIEJSCE: Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
POZIOM: początkujący
PROWADZĄCY JOGĘ: Katarzyna Płatek
CENA: 340 zł 

STATUS: wolne miejsca


dodano 09.07.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMYSIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Mamy kolejny tydzień wiec pora na zmiany. Od dzisiaj praktykujemy pozycje siedzące, skłony, napinanie brzucha i balanse. Na zdjęcie Ania i Łukasz już gotowi w dandasanie
Zapraszamy serdecznie i przypominamy, żeby w trakcie wakacji zerkać zawsze na naszą stronę na zakładkę zastępstwa. Tam co tydzień znajdziecie aktualny grafik zajęć.


dodano 03.07.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 01.07.2018

Pierwsza tegoroczna Joga w Parku za nami! Pomimo niepewnej pogody przybyliście bardzo licznie i pięknie wykonaliście cała sekwencję.Dziękujemy za wspólną praktykę i zapraszamy za tydzień. Zajęcia poprowadzi Kasia Bulińska 

Zobacz zdjęcia >


dodano 02.07.2018

ZAJĘCIA JOGI - WAKACJE


W trakcie wakacji, jak co roku, zajęcia na ul. Strzegomskiej zostają zawieszone. Zapraszamy w tym czasie na zajęcia na pl. Wolności 7. Przypominamy, żeby sprawdzać aktualny grafik na naszej stronie w zakładce "Zastępstwa".

Zawieszamy także zajęcia w niedziele o 12:00. Już w przyszłą niedzielę wszystkie poranne ptaszki zapraszamy na Jogę w Parku. Spotykamy się w każdą niedzielę lipca i sierpnia o 10:30 za Panoramą Racławicką.


dodano 02.07.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj praktykujemy pozycje stojące i odwrócone, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 30.06.2018

KONKURS WAKACYJNY


ĆWICZ JOGĘ W WAKACJE I WYGRYWAJ NAGRODY!!!

W dniach 01.07 - 31.08.2018  zbierajcie pieczątki na otrzymanych na recepcji kuponikach. Wystarczy uzbierać 8 pieczątek aby wziąć udział w losowaniu nagród.

więcej informacji >


dodano 29.06.2018

GRUPY WTOREK CZWARTEK 17:00 OTWARTE DLA WSZYSTKICHZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA BEZ WCZEŚNIEJSZYCH ZAPISÓW

Kochani od przyszłego tygodnia grupa Kasi wtorek, czwartek o 17:00 znowu będzie otwarta dla wszystkich. Zapraszamy serdecznie już w najbliższy wtorek na 17:00 


dodano 25.06.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł.

Zapraszamy 


KURS ROZSZERZONY Z MARIĄ ROSZKOWSKĄ (DWUMIESIĘCZNY)


CZAS: 2 - 29.08.2018 (poniedziałek, środa, 20:00)
MIEJSCE: Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
POZIOM:  początkujący
PROWADZĄCY JOGĘ: Maria Roszkowska
CENA: 340 zł 

STATUS: brak miejsc


dodano 19.06.2018

DZIEŃ JOGI WE WROCŁAWIU


24 CZERWCA, 10:30 - 15:00, WYSPA PIASEK

Międzynarodowy Dzień Jogi we Wrocławiu coraz bliżej! Spotykamy się już w tą niedzielę na Wyspie Piasek. Impreza potrwa od 10:30 do 15:00. Otworzy ją dla Was Honorowy Konsul Indii oraz prof. Ch. M. Bhandari. Potem zapraszamy na krótki pokaz jogi i na cykl Powitań Słońca, które wspólnie poćwiczymy. Nasza szkoła będzie miała przyjemność poprowadzić zajęcia o 12:00, na które szczególnie gorąco zapraszamy. Przed 15:00 konkurs z nagrodami. Zapraszamy wszystkich serdecznie! Weźcie ze sobą matę do jogi, duży koc lub ręcznik.

Więcej informacji >


dodano 18.06.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

W tym tygodniu praktykujemy wygięcia oraz skręty. Zapraszamy. Te pozycje świetnie uelastyczniają kręgosłup i sprawiają, że czujemy się młodsi.


KURS WSTĘPNY Z MARIĄ ROSZKOWSKĄ


CZAS: 3 - 26.07.2018 (wtorek, czwartek, 20:00)
MIEJSCE: Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
POZIOM: pierwsze kroki w jodze, poczatkujący
PROWADZĄCY JOGĘ: Maria Roszkowska
CENA: 160 zł 

STATUS: brak miejsc


dodano 11.06.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMYSIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Pozycje stojące z zeszłego tygodnia pewnie na długo pozostaną w naszej pamięci (dzięki Marek ). Dla odreagowania w przyszłym tygodniu schodzimy do parteru. zapraszamy Was na praktykę asan siedzących, skłonów, balansów i napinanie brzucha.
Na foci Gosia już w jednej ze swoich ulubionych pozycji


dodano 06.06.2018

JOGA W PARKU


Jak co roku zapraszamy Was serdecznie na Jogę w Parku. Ćwiczymy w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 10:30. Spotykamy się tam gdzie zawsze - na tyłach Panoramy Racławickiej (park Juliusza Słowackiego). Weź ze sobą wygodny strój i matę do jogi, koc lub duży ręcznik. 

 Zapraszamy

Dowiedz się więcej >


dodano 04.06.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Słyszeliśmy, że nie możecie się już doczekać! Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące i odwrócone. Zapraszamy


dodano 28.05.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH

W tym tygodniu praktykujemy pozycje terapeutyczne. Zwraca się w nich szczególną uwagę na prawidłowe ustawienie kręgosłupa, kolan oraz bioder. Uczą nas one, jak pracować z ciałem gdy mamy dolegliwości bólowe w różnych rejonach ciała.

Zapraszamy!  


dodano 25.05.2018

DODATKOWE ATRAKCJE NA WAKACJACH Z JOGĄZAPRASZAMY NA MASAŻE, KONCERTY MIS I GONGÓW, TAŃCE I WIELE INNCYH

Dodatkowe atrakcje na wakacjach z jogą!!!  
Kochani mamy dla Was super wiadomość! Na wakacjach z joga będziecie mogli zakosztować mnóstwa dodatkowych atrakcji, których zapewnią Wam Camila Vatral i Grzegorz Zielonko. Mogą to być relaksacyjne koncerty gongów, masaże, tańce, malowanie intuicyjne i wiele, wiele innych. Szczegóły na stronie warsztatów.


dodano 22.05.2018

AROMATERAPIA I JOGA


ZAPRASZAMY NA DARMOWE SPOTKANIE Z OLEJKAMI ETERYCZNYMI

Zapraszamy na pierwsze we Wrocławiu spotkanie z aromaterapią wykorzystywaną w praktyce jogi oraz we wszelkich działaniach prowadzących do harmonii, równowagi i zdrowia w naturalny sposób.

miejsce: Fabryka Energii, pl. Wolnośi 7

czas: 25.05.18 (piątek) godz 15:00 - 16:30

więcej informacji >


dodano 21.05.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł.

Zapraszamy 


dodano 20.05.2018

WARSZTAT Z CHRISTIANEM PISANO 


DZIEŃ TRZECI


"Praktyka jest celebracją poczucia, że żyjemy". 

Christian Pisano.


dodano 19.05.2018

WARSZTAT Z CHRISTIANEM PISANO 


DZIEŃ DRUGI


"Znajdź źródło swojego ruchu i podążaj za nim". 

Christian Pisano.dodano 18.05.2018

WARSZTAT Z CHRISTIANEM PISANO 


DZIEŃ PIERWSZY


"Żeby zrozumieć proces trzeba się na niego otworzyć". 

Christian Pisano


dodano 15.05.2018

W THE HEROE'S CONTEMPLATION


KSIĄŻKA CHRISTIANA PISANO DO NABYCIA W TRAKCIE WARSZTATU!!!

Już tylko dwa dni dzielą nas od jednego z najważniejszych jogicznych wydarzeń w tym roku!!! Mamy dla Was z tej okazji niezwykłą niespodziankę! Książka Christiana z autografem do nabycia w trakcie warsztatu. Niczym "Światło Jogi" B.K.S. Iyengara jest to dzieło absolutnie niezwykłe!!!


dodano 14.05.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

W tym tygodniu praktykujemy wygięcia oraz skręty. Zapraszamy. Te pozycje świetnie uelastyczniają kręgosłup i sprawiają, że czujemy się młodsi


dodano 13.05.2018

DOBRE ZMIANY NA WZORCOWNI POSTAW


NA WZORCOWNI ROŚNIE WŁAŚNIE PIĘKNY REGAŁ NA POMOCE DO JOGI

By praktykowało się jeszcze przyjemniej na Wzorcowni Postaw powstaje właśnie dla Was regał na sprzęt do jogi. Dzięki temu dostęp do potrzebnych pomocy będzie jeszcze łatwiejszy! 


dodano 11.05.2018

STREFA CHILLOUTU JESZCZE PIĘKNIEJSZA


RELAKS PRZED ZAJĘCIAMI JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAAKI PRZYJEMY!!!

Jedna noga 
Druga noga 
Trzecia noga 
Oto cudo gotowe 
Kolejne Fabryczne metamorfozy na wiosnę 


dodano 07.05.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Zapraszamy!


dodano 07.05.2018

WIOSENNE ODŚWIEŻANIE 


PIERZEMY SIĘ!!!

W razie jakbyście się martwili, że mamy dzisiaj troszkę mniej pomocy do jogi już lecimy z wyjaśnieniem - część z nich pojechała do pralni. Wkrótce wrócą do Was czyściutkie i pachnące 


dodano 30.04.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 30.04.2018

WARSZTAT Z TERAPII GÓRNYCH PLECÓW Z KASIĄ PILORZ ZA NAMI!

TO JUŻ TRZECIE I OSTATNIE SPOTKANIE W RAMACH TEGO CYKLU


Na ostatnim warsztacie z Kasią Pilorz skupiliśmy się na rejonie barków, szyi i górnych pleców. Dziękujemy bardzo Kasi za całą wiedzę, jaką się z nami podzieliła. Jak się okazuje, każdemu z nas taka wiedza jest potrzebna, zarówno do praktyki własnej jak i do pracy na zajęciach. Kasi Bulińskiej dziękujemy zaś za bardzo ciekawy wykład i świetną prezentację. 

Następna seria warsztatów z Kasią Pilorz będzie dotyczyła kobiecej płodności, od ciąży, przez menstruację aż po menopauzę. Info wkrótce. Zaglądajcie na naszą stronę.


Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć.


dodano 23.04.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł.

Zapraszamy 


dodano 22.04.2018

MIESIĘCZNY KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH


Zapraszamy na miesięczny kurs dla osób rozpoczynających praktykę jogi.

Kurs dla początkujących to:

 • stałe godziny i dni zajęć - wtorek czwartek, godzina 20:00
 • stała, kameralna grupa
 • 8 specjalnie ułożonych sekwencji prowadzonych przez dyplomowanego nauczyciela jogi metodą B.K.S. Iyengara

START: 08.05.2018

CENA: 160 zł

PROWADZĄCA: Maria Roszkowska


dodano 16.04.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Od dzisiaj praktykujemy pozycje skręcone oraz wygięcia Pozycje te poprawiają trawienie oraz wpływają na elastyczność kręgosłupa. 
Na zdjęciu nasza specjalistka od jogi kręgosłupa - Kasia Bulińska - w pozycji Maricyasana
Zapraszamy na zajęcia Kasi w piątki o 15:00


dodano 13.04.2018

WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO


Kochani wczoraj odbyło się losowanie nagród w konkursie Wielkanocnym. Nagrody wylosowali:
karnet na 6 wejść na okaziciela - Ania Pernaczyńska
karnet na 4 wejścia na okaziciela - Basia Gębarowska
podwójna wejściówka na okaziciela - Leszek Dyjak
poduszka z łuski gryczanej 42x26 cm - Jola Skupska
książka "Joga&Ajurweda" - Gosia Rebenda

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do recepcji


dodano 11.04.2018

FONTANNA Z WODĄ DO PICIA


Kochani! Pani Wiosna przyniosła nam nowy gadżet i bynajmniej nie jest to umywalka do mycia rąk czy stóp tylko fontanna z filtrowaną wodą, z której możecie pić do syta! Smacznego
Sale też mają dla Was niespodziankę! Otóż od wczoraj oficjalnie przełączyliśmy się na chłodzenie więc upały nam nie straszne. Lato przybywaj!!! Zapraszamy na dwie klimatyzowane sale


dodano 09.04.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Dają także mnóstwo satysfakcji. Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Silny brzuch sprawia ponadto, że rzadziej uskarżamy się na bóle pleców. Zapraszamy!


dodano 06.04.2018

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT Z YOGI ZAIN


Już we wrześniu przyjedzie do nas znakomity nauczyciel z Kaliforni - Yogi Zain. Od dawna śledzimy jego profile na Facebooku i Instagramie. Pokazuje on na nich, jak skakać płynnie pomiędzy pozycjami, uczynić wejścia do pozycji łatwiejszymi oraz jak wzmocnić ciało do wszystkich pozycji w balansie. Już nie możemy sie doczekać!!!  

Zobacz więcej >


dodano 02.03.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Dodatkowo możemy spalić trochę poświątecznych kalorii. Zapraszamy


dodano 30.03.2018

WESOŁYCH  ŚWIĄT WIELKANOCNYCHWszystkim joginom dużym i małym, początkującym i zaawansowanym, sztywnym i rozciągniętym życzymy Wesołych Świąt!!!


dodano 25.03.2018

KONKURS WIELKANOCNY ROZPOCZĘTY


ZBIERAJ PIECZĄTKI I WYGRYWAJ NAGRODY

W dniach 26.03.18 - 08.04.18  zbierajcie pieczątki na kuponikach które dostaniecie na recepcji. Wystarczy uzbierać 4 pieczątki, żeby wygrać atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do zabawy!

Więcej szczegółów na naszej stronie >


dodano 21.03.2018

ASANEK ŚWIĘTUJE PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY


SPECJALNIE Z TEJ OKAZJI NASZ MAŁY KRASNAL WYBRAŁ SIĘ NA SPACER

Asanek szuka Wiosny!!! Mówili mu, że będzie od dzisiaj a tu taka niespodzianka... Czy ktoś z Was może znalazł już Panią Wiosnę? Jakieś nieśmiałe oznaki? 


dodano 20.03.2018

DRABINKI NA WALCOWNIE JUŻ DOTARŁY!


JUŻ NIEDŁUGO WALCOWNIA WZBOGACI SIĘ O 8 DRABINEK - JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ!!!

Wspinamy się po szczeblach kariery!!! Właśnie przyjechały do nas drabinki, które już niedługo pojawią się na Walcowni! Ale będzie się działo!!! Czy wiecie ile wariantów pozycji można zrobić z drabinkami?! Mnóstwo! Już wkrótce będziemy mieli okazje przetestować nasze najnowsze "Yoga Props"! Zapraszamy!


dodano 19.03.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Od dzisiaj praktykujemy skręty i wygięcia. Pozycje te odżywiają i wzmacniają kręgosłup. Dodają także energii i sprawiają że pewniej chodzimy po ziemi. Skręty dodatkowo rozgrzewają. W sam raz na dzisiejszą aurę  Zima jak student - próbuje nadrobić zaległości w 3 dni 


dodano 14.03.2018

WARSZTAT "WIOSENNE PRZEBUDZENIE" ZA NAMI


Warsztat "Wiosenne Przebudzenie" za nami. Żywioł powietrza wprowadził nas w ruch. Dla wielu z nas była to okazja do przełamania lęków i stawienia czoła nowym wyzwaniom.  

Zdjęcia >


dodano 13.03.2018

WARSZTAT MARKA W GŁOGOWIE ZA NAMI


Szkoła jogi Surya Namaskar z Głogowa miała w ubiegły weekend pierwszą okazję zakosztowania jogi z Markiem. Na warsztacie "Indyjskie ekspresje" uczestnicy zajęć mogli zakosztować troszkę smaczków z Indii. Była Moc! 

Zdjęcia >


dodano 12.03.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Dają także mnóstwo satysfakcji. Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Silny brzuch sprawia ponadto, że rzadziej uskarżamy się na bóle pleców. Zapraszamy!