AKTUALNOŚCI

dodano 15.11.2018

KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH - GRUDZIEŃ


Zapraszamy na grudniowe kursy dla początkujących. 

3 - 19. 2.2018 (poniedziałek, środa, 15:30, 6 lekcji) - prowadzi Kamila Gutowska cena 120 zł więcej informacji >

3 - 19.12.2018 (poniedziałek, środa, 20:00, 6 lekcji) - prowadzi Maria Roszkowska, cena 120 zł więcej informacji >


dodano 09.11.2018

OD PONIEDZIAŁKU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Od poniedziałku praktykujemy pozycje siedzące, skłony, napinanie brzucha i balanse. Pozycje w skłonie uelastyczniają kręgosłup i tyły nóg, pozycje napinające brzuch sprawiają zaś że nasz korpus staje się silniejszy przez co zmniejszają się bóle kręgosłupa. Zapraszamy serdecznie.


dodano 09.11.2018

DŁUGI WEEKEND ZAJĘCIA


W związku z tym, że w niedzielę 11 listopada będzie święto zajęcia nie odbędą się. W poniedziałek zapraszamy zaś na zajęcia:

10:30 - grupa początkująca - prowadzi Asia

18:00 - grupa początkująca - prowadzi Kasia P.

19:30 grupa początkująca - prowadzi Ewa


dodano 06.11.2018

JOGA Z KRZESŁEM - WSTĘP MAREK BEDNARSKI


Kochani mamy się czym pochwalić!!! Właśnie wyszło pierwsze polskie wydanie książki Eyala Schifroni "Joga z krzesłem" a przedmowę do wydania polskiego napisał Marek!  Książka dostępna jest już w naszym sklepie. Jeszcze cieplutka a na dodatek w świetnej cenie. Zachęcamy do lektury!

Książka dostępna jest już w naszym sklepie stacjonarnym a wkrótce ukaże się też na www.jogamarket.pl


dodano 05.11.2018

OD DZISIAJ UCZYMYPOZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj uczymy pozycji stojących i odwróconych, które wspaniale wzmacniają ciało, rozciągają i sprawiają, że czujemy się silniejsi nie tylko fizycznie. Po dwóch tygodniach leżakowania przyszła pora na pracę troszkę bardziej siłową. Pewnie niektórzy już się nie mogą doczekać.
A kto wie, jak się nazywa pozycje w której stoi Marysia? Bardzo ładna nazwa, nawiasem mówiąc.


dodano 29.10.2018

WARSZTAT W SZKLARSKIEJ PORĘBIE ZA NAMI


Za oknem deszcz, a jogini ze Szklarskiej Poręby mają w sercach słońce. Za nami wyjątkowo inny warsztatowy czas - duuużo świadomego leżenia i oddychania, przepyszna uchnia (Tarasek Gotuje - dziękujemy! ), zawodowe Kino Jogina, październikowe ognisko, czas na praktykę własną, osobiste refleksje i cudowny czas bycia razem. Zaczęliśmy jesienią, skończyliśmy zimą, choć były to zaledwie 4 dni. Dziękujemy wszystkim za wspólny Weekend z jogą - energetyczna jesień i mamy nadzieję, że jego motto zostanie z Wami na długo.

Zobacz zdjęcia >


dodano 29.10.2018

JESIENNE PORZĄDKI


W związku z tym, iż część mat znajdujących się w szatni nie jest używana, i niepotrzebnie zajmują miejsce tym, którzy regularnie praktykują, prosimy wszystkich o zabranie swoich mat do piątku 23 listopada.  Maty, które zostaną po tym terminie na regale przekażemy do utylizacji. Odbędzie się to z korzyścią dla Was wszystkich, gdyż jesteśmy przekonani, że po tych porządkach będziecie mieli więcej miejsca na przechowywanie swoich mat. 

Od 25 listopada będziecie mogli z powrotem zostawić swoje maty w szatni! 


dodano 29.10.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH

Od dzisiaj praktykujemy pozycje terapeutyczne. Zajmiemy się różnymi Ducha już podleczyliśmy w zeszłym tygodniu w pozycjach antydepresyjnych. Teraz pora zająć się ciałem. W zdrowym ciele zdrowy duch, jak to mówiądolegliwościami kręgosłupa, barków czy też kolan. Na pewno Wam sie spodoba. 


dodano 25.10.2018

WYJAZDY Z JOGĄ 2019


Co mają wspólnego joga, góry i morze? Ano to że w tych fantastycznych miejscach będziecie mogli w przyszłym roku ćwiczyć jogę z Markiem Bednarskim.Cóż może być lepszego niż spora dawka jogi połączona z wypoczynkiem w spokojnym, urokliwym miejscu.
Kochani specjalnie dla Was na naszej stronie pojawiło się już pełne kalendarium jogowych wyjazdów na cały przyszły rok. Możecie już sobie planować urlopy. Zapraszamy! Wiecie pewnie, że na niektóre wyjazdy miejsca schodzą jak ciepłe bułeczki więc się spieszcie

Kalendarium wyjazdów >


dodano 24.10.2018

KOLOROWO NAM


Kto powiedział, że jesień jest smutna i szara?Jogini mają kolorowe dusze i taki też parasole. I choć na dworze pada i wieje, my jesteśmy radośni i uśmiechnięci a w naszych sercach jest wciaż mnóstwo słońca i kolorów. Co zresztą widać po naszych parasolkach. Zapraszamy na sekwencje antydepresyjne.


dodano 21.10.2018

OD DZISIAJ UCZYMYPOZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Dni coraz krótsze i chłodniejsze. Sprzyja to pogorszeniu nastroju i jesiennej depresji. Zapraszamy na tydzień pozycji relaksacyjnych w którym wykonywać będziemy pozycje antydepresyjne. Spróbujemy pozbyć się napięcia będącego przyczyną stresu i niepokoju oraz w łagodny sposób dotlenimy swoje komórki. A wszystko po to, by z radością przywitać jesień i z radością przetrwać całą zimę.


dodano18.10.2018

NOWY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH


Kochani kursy dla pczątkujacych cieszą sie tak dużą popularnościa że postanowiliśmy uruchomić jeszcze jeden kurs. Zajecia będą odbywaly się 5-28.11.2018 w poniedziałki i środy. Godzina 15:30. Poprowadzi Kamila Gutowska. Zapraszamy! 

szczegóły >


dodano15.10.2018

WARSZTAT "ETER" ZA NAMI


Ostatni warsztat z serii żywiołów za nami. Tym razem skupiliśmy się nad żywiołem eteru. Poszukiwaliśmy przestrzeni w ciele. Odnaleźliśmy ją w pozycjach stojących oraz w wygięciach. Przydała się zwłaszcza w rejonie brzucha, bo w przerwie czekał na nas pyszny posiłek.

Zdjęcia >


dodano15.10.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMYWYGIĘĆ I SKRĘTÓW

 Od dzisiaj praktykujemy wygięcia i skręty. Niektórzy zaczęli się wyginać wczoraj na warsztacie poświęconym żywiołowi eteru. Była moc!!!
Na zdjęciu Asia w Ustrasanie. Robiliście kiedyś taki wariant?


dodano 14.10.2018

DZIEŃ NAUCZYCIELA


Dzisiaj Dzień Nauczyciela. Wszystkim więc nauczycielom Fabryki Energii (i nie tylko


dodano 09.10.2018

JOGA NA FESTIWALU BEZTROSKA


Już po raz trzeci mieliśmy niezwykłą przyjemność prowadzić zajęcia w Browarze Mieszczańskim na odbywającym się tam w ubiegły weekend festiwalu Bestroska. Klimat jak zawsze był niesamowity - mury Browaru oraz bardzo ciekawa aranżacja wnętrz wprowadziły nas w bardzo jogiczny, lekko tajemniczy, nastrój. Poniżej kilka zdjęć z niedzielnych zajęć.

Zobacz zdjęcia >


dodano 08.010.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W tym tygodniu praktykujemy pozycje siedzące, skłony, napinanie brzucha i balanse. Pozycje w skłonie uelastyczniają kręgosłup i tyły nóg, pozycje napinające brzuch sprawiają zaś że nasz korpus staje się silniejszy przez co zmniejszają się bóle kręgosłupa. Zapraszamy serdecznie.
Marek już czeka na Was w Paścimottanasanie 


dodano 01.10.2018

WARSZTAT W ANTONIOWIE ZA NAMI


Warsztat z Markiem Bednarskim w Antoniowie już za nami. Pozostały już tylko migawki.  Do Antoniowa zapraszamy na kolejny warsztat już za rok. 

Zdjęcia >


dodano 01.10.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

No i stało się! Wrzesień za nami, zaczynamy nowy cykl. Od dzisiaj zapraszamy na pozycje stojące i odwrócone
Renata i Ola już nie mogą się doczekać 


dodano 24.09.2018

KASZTANOWI JOGINI


Kasztanowi jogini zawitali w Fabryce Energii Przynieś swoich kasztanowych przyjaciół ćwiczących jogę, a w zamian masz gratisowe wejście. Bawimy się tak radośnie do 30.09.2018. Nam Jesień nie smutna  Na zdjęciu Kasztanek w Psie z głową w dół (Adho Mukha Svanasana).


dodano 24.09.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Od dzisiaj praktykujemy pozycje relaksacyjne. Nie samą pracą człowiek żyje. Trzeba również czasami odpocząć i "wrzucić na luz". Relaks jest równie ważny. Zapraszamy do wspólnej praktyki.
Na zdjęciu Renata w Supta Baddha Konasanie


dodano 23.09.2018

YOGI ZAIN DZIEŃ TRZECI


Dzień 3. Dynamiczne wygięcia w tył i otwieranie klatki piersiowej. Oj działo się! Dziękujemy serdecznie Yogi Zain, że byłeś z nami  Czekamy na Twoją kolejną wizytę w Polsce i porcję radosnej dynamicznej praktyki 

Zdjęcia >


dodano 22.09.2018

YOGI ZAIN DZIEŃ DRUGI


Dzień 2. Surya namaskar i Vinyasa krama. Dynamika daje szczęście, rozluźnienie i spontaniczność 

Zdjęcia >


dodano 21.09.2018

YOGI ZAIN DZIEŃ PIERWSZY


Dzień 1. Już zaczęliśmy największe wydarzenie jogiczne we Wrocławiu! Mamy za sobą pierwsze dynamiczne ustawienie w asanach metodą BKS Iyengara. Dużo śmiechu i radosnego ruchu. Czekamy na jutro z niecierpliwością 

Zdjęcia >


dodano 20.09.2018

YOGI ZAIN JUŻ W POLSCE


Kolejne Mega wydarzenie jogiczne w Polsce w Fabryce Energii! Wprost z Kalifornii przyleciał do nas Yogi Zain. Już od piątku zaczynamy przygodę z vinyasami i dynamiczną praktyką w metodzie BKS Iyengara. Cieszymy się ogromnie!


dodano 19.09.2018

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU Z DRZWI OTWARTYCH


Konkurs z Drzwi Otwartych został rozstrzygnięty.
Został wylosowany karnet na 4 wejścia, a zwycięski kupon należy do l.kulpinski. 
Gratulujemy!


dodano 18.09.2018

POWITANIE ASANKA ZA NAMI


108 Powitań Słońca dla Asanka!!! Nie było łatwo ale daliśmy radę! Tym samym uznajemy Asanka za oficjalnego członka naszej jogicznej drużyny. Ciekawe, czy inne wrocławskie krasnale też teraz zaczną ćwiczyć jogę hmmm….

Zdjęcia >


dodano 17.09.2018

DRZWI OTWARTE ZA NAMI


Drzwi Otwarte wrzesień 2018 za nami!!! Spokojnie możemy powiedzieć, że wczorajszy dzień był pełen jogi. Dwie energetyzujące sesje jogi dla zupełnie początkujących i ciekawy jogiczny film dla wszystkich w chilloutroomie. Oj działo się, działo. W nasze szeregi wstąpiło mnóstwo nowych joginów, którym życzymy przyjemnej praktyki. Do zobaczenia na macie. 

Więcej zdjęć >


dodano 14.09.2018

UROCZYSTE ODSŁONIĘCIE ASANKA TUŻ TUŻ


Myśl o tym, aby pod naszą szkoła pojawił się krasnal siedziała już w naszych głowach od dawna. Los sprawił, że mieliśmy możliwość przeprowadzenia się w nowe, lepsze miejsce co jednocześnie zachęciło nas do zrealizowania marzeń o jogicznym krasnalu. W ten sposób powstał Asanek. Zaczęło się od szkicu, potem była rzeźba aż w końcu dzieło zostało ukończone i Asanek stanął na naszej recepcji. Ale to nie było jego ostateczne miejsce. Asanek miał stać przed naszą szkołą i tak też się stanie. Już jutro Asanek stanie przed budynkiem. Z tej okazji zapraszamy Was na 108 Powitań Krasnala i na uroczyste odsłonięcie Asanka pod Fabryką Energii.


dodano 14.09.2018

JOGA NA FESTIWALU BEZTROSKA


Ubiegłoroczny festiwal Beztroska, na którym mieliśmy przyjemność prowadzić zajęcia jogi po raz kolejny okazał się ogromnym sukcesem. Na każdych zajęciach mieliśmy pełną salę, co też pokazało nam, że również Wam idea festiwalu i zajęć w murach Browaru Mieszczańskiego bardzo się spodobała. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, iż także w tym roku także zostaliśmy zaproszeni na Festiwal. 

W tym roku zapraszamy Was na trzy sesje jogi. Zajęcia odbędą się 6-7 października w Browarze Mieszczańskim.

Szczegóły >


dodano 10.09.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Tydzień pozycji stojących o odwróconych za nami. Od jutra schodzimy do parteru. Zapraszamy na pozycje siedzące, siady, skłony, napinanie brzucha i balanse. Sporo tego, nieprawdaż? Będziemy mogli zaszaleć
Na zdjęciu Ania w Paścimottanasanie 


dodano 07.09.2018

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WAKACYJNEGO


Niniejszym ogłaszamy że stało się! Konkurs wakacyjny rozstrzygnięty i wraz z tym wakacje uznajemy za zakończone. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Po odbiór nagród zapraszamy do recepcji


Nagrody wylosowali >dodano 03.09.2018

ZAPRASZAMY NA 108 POWITAŃ ASANKA


Nasz nowy jogin - krasnal Asanek stanie przed budynkiem naszej szkoły już w niedzielę 16.09.2018, zaraz po Drzwiach Otwartych.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów Fabryki Energii na 108 Powitań Słońca, które poprowadzi dla Was Marek. Kto zrobił kiedyś 108 Powitań ten wie, jaka w tym drzemie wielka moc i energia! Nie obędzie się oczywiście bez caturangi, więc szykujcie się! 

Po wykonaniu 108 Powitań Słońca (Asanka) zapraszamy wszystkich przed budynek na szampana i uroczyste odsłonięcie Asanka 

  • 15:00 - 16:00 - 108 Przywitań Krasnala
  • 16:00 - oficjalne przywitanie Krasnala na placu Wolności

dodano 03.09.2018

DRZWI OTWARTE W FABRYCE ENERGII


NA DARMOWYCH ZAJĘCIACH KARNETY DLA NOWYCH OSÓB 20% TANIEJ

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Fabryce Energii - Centrum Jogi. W tym dniu będziecie mogli poćwiczyć u nas całkowicie za darmo, skorzystać z porad nauczycieli oraz obejrzeć film o życiu B. K. S. Iyengara.

Dla nowych osób, i osób z co najmniej półroczną przerwą, karnet na zajęcia kupicie 20% taniej!

Więcej szczegółów  >


 

dodano19.08.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMYWYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Od jutra praktykujemy skręty i wygięcia. Zapraszamy!
Już powoli zaczynają się powroty z urlopów, więc i nasza kadra nauczycielska wraca na razie (prawie) do normy Wszyscy stęsknieni za Wami niemiłosiernie Przybywajcie zatem. Będzie nam niezmiernie miło znowu spotkać się na sali i wypocić z siebie kolejne siódme potyKURS WSTĘPNY DLA POCZĄTKUJĄCYCH - WRZESIEŃ 

CZYLI Z CZYM TO SIĘ JE 


Zapraszamy na kolejną edycję kursu wstępnego dla początkujących. Dowiesz się z niego wszystkiego od podstaw, nauczysz się używać pomocy do jogi i poznasz wszystkie podstawowe pozycje jogi. Nowy kurs rusza już 4 września. Zajęcia prowadzi Maria Roszkowska.

więcej szczegółów >


dodano 17.08.2018

O JODZE W PARKU W RADIO ESKA


Słuchaliście nas w radio Eska? Kto nie miał okazji zapraszamy do krótkiej lektury i do posłuchania dlaczego Joga w Parku jest taka super i dlaczego warto  
A w tym roku jeszcze dwa spotkania, pamiętacie? W najbliższą niedzielę zajęcia prowadzi Kasia Płatek a w kolejną Marek. Przybywajcie! 


dodano 14.08.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 12.08.2018I już jesteśmy za połową Piąte spotkanie w parku Słowackiego poprowadziła dla 

O tak oto kolejna piękna, słoneczna niedziela z Jogą w Parku za nami  Zajęcia prowadziła dla Was Kasia Płatek. Mamy nadzieję że się podobało Poniżej krótka galeria zdjęć. Miłego oglądania W przyszłym tygodniu również Kasia poprowadzi jogę dla Was jogę na świeżym powietrzu. Zapraszamy serdecznie 

zobacz zdjęcia >


dodano 09.08.2018

FABRYKA ENERGII W RADIO ESKA


Kochani słuchajcie jutro rano radia Eska! Będzie coś o Jodze w Parku i nie tylko 


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.


dodano 07.08.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 05.08.2018


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniej Jogi w Parku. Pogoda na szczęście super dopisała i rano nie było jeszcze zbyt gorąco - w sam raz na poranną praktykę jogi.Za tydzień na zajęcia zaprasza Kasia Płatek.

Zobacz zdjęcia >


dodano 06.08.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

W tym tygodniu uczymy pozycji stojących i odwróconych. Zapraszamy! Pewnie już się stęskniliście bo ostatnie dwa tygodnie było bardzo łagodnie 
Teraz wiec będzie coś dla tych którzy troszkę bardziej lubią się zmęczyć.


dodano 02.08.2018

WARSZTAT Z YOGI ZAIN - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA


Już we wrześniu przyjedzie do nas znakomity nauczyciel z Kaliforni - Yogi Zain. Od dawna śledzimy jego profile na Facebooku i Instagramie. Pokazuje on na nich, jak skakać płynnie pomiędzy pozycjami, uczynić wejścia do pozycji łatwiejszymi oraz jak wzmocnić ciało do wszystkich pozycji w balansie. Już nie możemy sie doczekać!!!  

DATA: 21-23.09.2018

POZIOM: średnio zaawansowany

Zobacz więcej >


dodano 01.08.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 29.07.2018


I już jesteśmy za połową Piąte spotkanie w parku Słowackiego poprowadziła dla Was Ania. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji. 
A już za tydzień na Jogę w Parku zaprasza Marysia

Zobacz zdjęcia >


dodano 30.07.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH

W tym tygodniu praktykujemy pozycje terapeutyczne. Zwraca się w nich szczególną uwagę na prawidłowe ustawienie kręgosłupa, kolan oraz bioder. Uczą nas one, jak pracować z ciałem gdy mamy dolegliwości bólowe w różnych rejonach ciała.

Zapraszamy!  


dodano 24.07.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 22.07.2018


Kolejne zajęcia w parku za nami   Dziękujemy wszystkim za wspólna praktykę. Jak zawsze pięknie sobie poradziliście z kolejnymi jogicznymi wyzwaniami Zapraszamy w przyszłą niedzielę. Zajęcia poprowadzi Ania.

Zobacz zdjęcia >


dodano 23.07.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł.

Zapraszamy 


dodano 20.07.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 15.07.2018


Gotowi na niedzielę? Pogoda zapowiada się idealnie. Na zachętę kilka zdjęć z ostatnich zajęć Marysi. Nawet szczęśliwi zwycięzcy ostatniego konkursu załapali się na fotkę. Tym razem też czekają na Was fajne nagrody. Zajęcie poprowadzi Ewa. Zapraszamy tam gdzie zawsze - niedziela 10:30 za Panoramą Racławicką - Joga w Parku. Będzie się działo!!!

Zobacz zdjęcia >


dodano 19.07.2018

ZMIANA W GRAFIKU NA SIERPIEŃ


 NA CZAS WAKACJI ZAJECIA O 8:30 BĘDĄ ZAWIESZONE

Kochani na sierpień zawieszamy Izy zajęcia we wtorki i czwartki o 8:30 ale za to gorąco zapraszamy na pozostałe grupy Izy


dodano 16.07.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

W tym tygodniu praktykujemy wygięcia oraz skręty. Zapraszamy. Te pozycje świetnie uelastyczniają kręgosłup i sprawiają, że czujemy się młodsi.


dodano 14.07.2018

KURS WSTĘPNY Z MARIĄ ROSZKOWSKĄ


CZAS: 7 - 30.08.2018 (wtorek, czwartek, 20:00)
MIEJSCE: Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
POZIOM: pierwsze kroki w jodze, poczatkujący
PROWADZĄCY JOGĘ: Maria Roszkowska
CENA: 160 zł 

STATUS: brak miejsc


dodano 13.07.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 08.07.2018


Ostatnia Joga w Parku minęła pod znakiem pięknego słoneczka i super letniej aury na zajęciach. Dziękujemy za wspólną praktykę.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Najbliższa niedziela też zapowiada się pięknie! Zapraszamy na zajęcia! Jak zawsze - niedziela 10:30 za Panoramą Racławicką. Jogę poprowadzi dla Was Marysia

Zobacz zdjęcia >


KURS ROZSZERZONY DLA POCZĄTKUJĄCYCH


CZAS: 4.09.2018 - 30.10.2018 (wtorek, czwartek, 17:00, 17 lekcji)
MIEJSCE: Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
POZIOM: początkujący
PROWADZĄCY JOGĘ: Katarzyna Płatek
CENA: 340 zł 

STATUS: wolne miejsca


dodano 09.07.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMYSIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Mamy kolejny tydzień wiec pora na zmiany. Od dzisiaj praktykujemy pozycje siedzące, skłony, napinanie brzucha i balanse. Na zdjęcie Ania i Łukasz już gotowi w dandasanie
Zapraszamy serdecznie i przypominamy, żeby w trakcie wakacji zerkać zawsze na naszą stronę na zakładkę zastępstwa. Tam co tydzień znajdziecie aktualny grafik zajęć.


dodano 03.07.2018

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 01.07.2018

Pierwsza tegoroczna Joga w Parku za nami! Pomimo niepewnej pogody przybyliście bardzo licznie i pięknie wykonaliście cała sekwencję.Dziękujemy za wspólną praktykę i zapraszamy za tydzień. Zajęcia poprowadzi Kasia Bulińska 

Zobacz zdjęcia >


dodano 02.07.2018

ZAJĘCIA JOGI - WAKACJE


W trakcie wakacji, jak co roku, zajęcia na ul. Strzegomskiej zostają zawieszone. Zapraszamy w tym czasie na zajęcia na pl. Wolności 7. Przypominamy, żeby sprawdzać aktualny grafik na naszej stronie w zakładce "Zastępstwa".

Zawieszamy także zajęcia w niedziele o 12:00. Już w przyszłą niedzielę wszystkie poranne ptaszki zapraszamy na Jogę w Parku. Spotykamy się w każdą niedzielę lipca i sierpnia o 10:30 za Panoramą Racławicką.


dodano 02.07.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj praktykujemy pozycje stojące i odwrócone, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 30.06.2018

KONKURS WAKACYJNY


ĆWICZ JOGĘ W WAKACJE I WYGRYWAJ NAGRODY!!!

W dniach 01.07 - 31.08.2018  zbierajcie pieczątki na otrzymanych na recepcji kuponikach. Wystarczy uzbierać 8 pieczątek aby wziąć udział w losowaniu nagród.

więcej informacji >


dodano 29.06.2018

GRUPY WTOREK CZWARTEK 17:00 OTWARTE DLA WSZYSTKICHZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA BEZ WCZEŚNIEJSZYCH ZAPISÓW

Kochani od przyszłego tygodnia grupa Kasi wtorek, czwartek o 17:00 znowu będzie otwarta dla wszystkich. Zapraszamy serdecznie już w najbliższy wtorek na 17:00 


dodano 25.06.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł.

Zapraszamy 


KURS ROZSZERZONY Z MARIĄ ROSZKOWSKĄ (DWUMIESIĘCZNY)


CZAS: 2 - 29.08.2018 (poniedziałek, środa, 20:00)
MIEJSCE: Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
POZIOM:  początkujący
PROWADZĄCY JOGĘ: Maria Roszkowska
CENA: 340 zł 

STATUS: brak miejsc


dodano 19.06.2018

DZIEŃ JOGI WE WROCŁAWIU


24 CZERWCA, 10:30 - 15:00, WYSPA PIASEK

Międzynarodowy Dzień Jogi we Wrocławiu coraz bliżej! Spotykamy się już w tą niedzielę na Wyspie Piasek. Impreza potrwa od 10:30 do 15:00. Otworzy ją dla Was Honorowy Konsul Indii oraz prof. Ch. M. Bhandari. Potem zapraszamy na krótki pokaz jogi i na cykl Powitań Słońca, które wspólnie poćwiczymy. Nasza szkoła będzie miała przyjemność poprowadzić zajęcia o 12:00, na które szczególnie gorąco zapraszamy. Przed 15:00 konkurs z nagrodami. Zapraszamy wszystkich serdecznie! Weźcie ze sobą matę do jogi, duży koc lub ręcznik.

Więcej informacji >


dodano 18.06.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

W tym tygodniu praktykujemy wygięcia oraz skręty. Zapraszamy. Te pozycje świetnie uelastyczniają kręgosłup i sprawiają, że czujemy się młodsi.


KURS WSTĘPNY Z MARIĄ ROSZKOWSKĄ


CZAS: 3 - 26.07.2018 (wtorek, czwartek, 20:00)
MIEJSCE: Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
POZIOM: pierwsze kroki w jodze, poczatkujący
PROWADZĄCY JOGĘ: Maria Roszkowska
CENA: 160 zł 

STATUS: brak miejsc


dodano 11.06.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMYSIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Pozycje stojące z zeszłego tygodnia pewnie na długo pozostaną w naszej pamięci (dzięki Marek ). Dla odreagowania w przyszłym tygodniu schodzimy do parteru. zapraszamy Was na praktykę asan siedzących, skłonów, balansów i napinanie brzucha.
Na foci Gosia już w jednej ze swoich ulubionych pozycji


dodano 06.06.2018

JOGA W PARKU


Jak co roku zapraszamy Was serdecznie na Jogę w Parku. Ćwiczymy w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 10:30. Spotykamy się tam gdzie zawsze - na tyłach Panoramy Racławickiej (park Juliusza Słowackiego). Weź ze sobą wygodny strój i matę do jogi, koc lub duży ręcznik. 

 Zapraszamy

Dowiedz się więcej >


dodano 04.06.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Słyszeliśmy, że nie możecie się już doczekać! Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące i odwrócone. Zapraszamy


dodano 28.05.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH

W tym tygodniu praktykujemy pozycje terapeutyczne. Zwraca się w nich szczególną uwagę na prawidłowe ustawienie kręgosłupa, kolan oraz bioder. Uczą nas one, jak pracować z ciałem gdy mamy dolegliwości bólowe w różnych rejonach ciała.

Zapraszamy!  


dodano 25.05.2018

DODATKOWE ATRAKCJE NA WAKACJACH Z JOGĄZAPRASZAMY NA MASAŻE, KONCERTY MIS I GONGÓW, TAŃCE I WIELE INNCYH

Dodatkowe atrakcje na wakacjach z jogą!!!  
Kochani mamy dla Was super wiadomość! Na wakacjach z joga będziecie mogli zakosztować mnóstwa dodatkowych atrakcji, których zapewnią Wam Camila Vatral i Grzegorz Zielonko. Mogą to być relaksacyjne koncerty gongów, masaże, tańce, malowanie intuicyjne i wiele, wiele innych. Szczegóły na stronie warsztatów.


dodano 22.05.2018

AROMATERAPIA I JOGA


ZAPRASZAMY NA DARMOWE SPOTKANIE Z OLEJKAMI ETERYCZNYMI

Zapraszamy na pierwsze we Wrocławiu spotkanie z aromaterapią wykorzystywaną w praktyce jogi oraz we wszelkich działaniach prowadzących do harmonii, równowagi i zdrowia w naturalny sposób.

miejsce: Fabryka Energii, pl. Wolnośi 7

czas: 25.05.18 (piątek) godz 15:00 - 16:30

więcej informacji >


dodano 21.05.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł.

Zapraszamy 


dodano 20.05.2018

WARSZTAT Z CHRISTIANEM PISANO 


DZIEŃ TRZECI


"Praktyka jest celebracją poczucia, że żyjemy". 

Christian Pisano.


dodano 19.05.2018

WARSZTAT Z CHRISTIANEM PISANO 


DZIEŃ DRUGI


"Znajdź źródło swojego ruchu i podążaj za nim". 

Christian Pisano.dodano 18.05.2018

WARSZTAT Z CHRISTIANEM PISANO 


DZIEŃ PIERWSZY


"Żeby zrozumieć proces trzeba się na niego otworzyć". 

Christian Pisano


dodano 15.05.2018

W THE HEROE'S CONTEMPLATION


KSIĄŻKA CHRISTIANA PISANO DO NABYCIA W TRAKCIE WARSZTATU!!!

Już tylko dwa dni dzielą nas od jednego z najważniejszych jogicznych wydarzeń w tym roku!!! Mamy dla Was z tej okazji niezwykłą niespodziankę! Książka Christiana z autografem do nabycia w trakcie warsztatu. Niczym "Światło Jogi" B.K.S. Iyengara jest to dzieło absolutnie niezwykłe!!!


dodano 14.05.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

W tym tygodniu praktykujemy wygięcia oraz skręty. Zapraszamy. Te pozycje świetnie uelastyczniają kręgosłup i sprawiają, że czujemy się młodsi


dodano 13.05.2018

DOBRE ZMIANY NA WZORCOWNI POSTAW


NA WZORCOWNI ROŚNIE WŁAŚNIE PIĘKNY REGAŁ NA POMOCE DO JOGI

By praktykowało się jeszcze przyjemniej na Wzorcowni Postaw powstaje właśnie dla Was regał na sprzęt do jogi. Dzięki temu dostęp do potrzebnych pomocy będzie jeszcze łatwiejszy! 


dodano 11.05.2018

STREFA CHILLOUTU JESZCZE PIĘKNIEJSZA


RELAKS PRZED ZAJĘCIAMI JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAAKI PRZYJEMY!!!

Jedna noga 
Druga noga 
Trzecia noga 
Oto cudo gotowe 
Kolejne Fabryczne metamorfozy na wiosnę 


dodano 07.05.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Zapraszamy!


dodano 07.05.2018

WIOSENNE ODŚWIEŻANIE 


PIERZEMY SIĘ!!!

W razie jakbyście się martwili, że mamy dzisiaj troszkę mniej pomocy do jogi już lecimy z wyjaśnieniem - część z nich pojechała do pralni. Wkrótce wrócą do Was czyściutkie i pachnące 


dodano 30.04.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 30.04.2018

WARSZTAT Z TERAPII GÓRNYCH PLECÓW Z KASIĄ PILORZ ZA NAMI!

TO JUŻ TRZECIE I OSTATNIE SPOTKANIE W RAMACH TEGO CYKLU


Na ostatnim warsztacie z Kasią Pilorz skupiliśmy się na rejonie barków, szyi i górnych pleców. Dziękujemy bardzo Kasi za całą wiedzę, jaką się z nami podzieliła. Jak się okazuje, każdemu z nas taka wiedza jest potrzebna, zarówno do praktyki własnej jak i do pracy na zajęciach. Kasi Bulińskiej dziękujemy zaś za bardzo ciekawy wykład i świetną prezentację. 

Następna seria warsztatów z Kasią Pilorz będzie dotyczyła kobiecej płodności, od ciąży, przez menstruację aż po menopauzę. Info wkrótce. Zaglądajcie na naszą stronę.


Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć.


dodano 23.04.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł.

Zapraszamy 


dodano 22.04.2018

MIESIĘCZNY KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH


Zapraszamy na miesięczny kurs dla osób rozpoczynających praktykę jogi.

Kurs dla początkujących to:

  • stałe godziny i dni zajęć - wtorek czwartek, godzina 20:00
  • stała, kameralna grupa
  • 8 specjalnie ułożonych sekwencji prowadzonych przez dyplomowanego nauczyciela jogi metodą B.K.S. Iyengara

START: 08.05.2018

CENA: 160 zł

PROWADZĄCA: Maria Roszkowska


dodano 16.04.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Od dzisiaj praktykujemy pozycje skręcone oraz wygięcia Pozycje te poprawiają trawienie oraz wpływają na elastyczność kręgosłupa. 
Na zdjęciu nasza specjalistka od jogi kręgosłupa - Kasia Bulińska - w pozycji Maricyasana
Zapraszamy na zajęcia Kasi w piątki o 15:00


dodano 13.04.2018

WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO


Kochani wczoraj odbyło się losowanie nagród w konkursie Wielkanocnym. Nagrody wylosowali:
karnet na 6 wejść na okaziciela - Ania Pernaczyńska
karnet na 4 wejścia na okaziciela - Basia Gębarowska
podwójna wejściówka na okaziciela - Leszek Dyjak
poduszka z łuski gryczanej 42x26 cm - Jola Skupska
książka "Joga&Ajurweda" - Gosia Rebenda

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do recepcji


dodano 11.04.2018

FONTANNA Z WODĄ DO PICIA


Kochani! Pani Wiosna przyniosła nam nowy gadżet i bynajmniej nie jest to umywalka do mycia rąk czy stóp tylko fontanna z filtrowaną wodą, z której możecie pić do syta! Smacznego
Sale też mają dla Was niespodziankę! Otóż od wczoraj oficjalnie przełączyliśmy się na chłodzenie więc upały nam nie straszne. Lato przybywaj!!! Zapraszamy na dwie klimatyzowane sale


dodano 09.04.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Dają także mnóstwo satysfakcji. Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Silny brzuch sprawia ponadto, że rzadziej uskarżamy się na bóle pleców. Zapraszamy!


dodano 06.04.2018

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT Z YOGI ZAIN


Już we wrześniu przyjedzie do nas znakomity nauczyciel z Kaliforni - Yogi Zain. Od dawna śledzimy jego profile na Facebooku i Instagramie. Pokazuje on na nich, jak skakać płynnie pomiędzy pozycjami, uczynić wejścia do pozycji łatwiejszymi oraz jak wzmocnić ciało do wszystkich pozycji w balansie. Już nie możemy sie doczekać!!!  

Zobacz więcej >


dodano 02.03.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Dodatkowo możemy spalić trochę poświątecznych kalorii. Zapraszamy


dodano 30.03.2018

WESOŁYCH  ŚWIĄT WIELKANOCNYCHWszystkim joginom dużym i małym, początkującym i zaawansowanym, sztywnym i rozciągniętym życzymy Wesołych Świąt!!!


dodano 25.03.2018

KONKURS WIELKANOCNY ROZPOCZĘTY


ZBIERAJ PIECZĄTKI I WYGRYWAJ NAGRODY

W dniach 26.03.18 - 08.04.18  zbierajcie pieczątki na kuponikach które dostaniecie na recepcji. Wystarczy uzbierać 4 pieczątki, żeby wygrać atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do zabawy!

Więcej szczegółów na naszej stronie >


dodano 21.03.2018

ASANEK ŚWIĘTUJE PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY


SPECJALNIE Z TEJ OKAZJI NASZ MAŁY KRASNAL WYBRAŁ SIĘ NA SPACER

Asanek szuka Wiosny!!! Mówili mu, że będzie od dzisiaj a tu taka niespodzianka... Czy ktoś z Was może znalazł już Panią Wiosnę? Jakieś nieśmiałe oznaki? 


dodano 20.03.2018

DRABINKI NA WALCOWNIE JUŻ DOTARŁY!


JUŻ NIEDŁUGO WALCOWNIA WZBOGACI SIĘ O 8 DRABINEK - JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ!!!

Wspinamy się po szczeblach kariery!!! Właśnie przyjechały do nas drabinki, które już niedługo pojawią się na Walcowni! Ale będzie się działo!!! Czy wiecie ile wariantów pozycji można zrobić z drabinkami?! Mnóstwo! Już wkrótce będziemy mieli okazje przetestować nasze najnowsze "Yoga Props"! Zapraszamy!


dodano 19.03.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Od dzisiaj praktykujemy skręty i wygięcia. Pozycje te odżywiają i wzmacniają kręgosłup. Dodają także energii i sprawiają że pewniej chodzimy po ziemi. Skręty dodatkowo rozgrzewają. W sam raz na dzisiejszą aurę  Zima jak student - próbuje nadrobić zaległości w 3 dni 


dodano 14.03.2018

WARSZTAT "WIOSENNE PRZEBUDZENIE" ZA NAMI


Warsztat "Wiosenne Przebudzenie" za nami. Żywioł powietrza wprowadził nas w ruch. Dla wielu z nas była to okazja do przełamania lęków i stawienia czoła nowym wyzwaniom.  

Zdjęcia >


dodano 13.03.2018

WARSZTAT MARKA W GŁOGOWIE ZA NAMI


Szkoła jogi Surya Namaskar z Głogowa miała w ubiegły weekend pierwszą okazję zakosztowania jogi z Markiem. Na warsztacie "Indyjskie ekspresje" uczestnicy zajęć mogli zakosztować troszkę smaczków z Indii. Była Moc! 

Zdjęcia >


dodano 12.03.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Dają także mnóstwo satysfakcji. Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Silny brzuch sprawia ponadto, że rzadziej uskarżamy się na bóle pleców. Zapraszamy!


dodano 08.03.2018

DZIEŃ KOBIET - WYBRANE MATY 25% TANIEJ


Wszystkim Paniom życzymy wszystkiego co najpiękniejsze, bo na to zasługujecie  Z okazji Waszego święta przygotowaliśmy promocję. 

Wybrane modele mat nawet do 25% taniej.

Oferta ważna w sklepie stacjonarnym i internetowym 


dodano 05.03.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 01.03.2018

WARSZTAT Z TERAPII DOLNYCH PLECÓW Z KASIĄ PILORZ ZA NAMI!


W UBIEGŁY WEEKEND ODBYŁ SIĘ DWUDNIOWY WARSZTAT TERAPEUTYCZNY Z KASIĄ PILORZ

To już drugie nasze spotkanie z Kasią Pilorz w ramach cyklu warsztatów terapeutycznych. Tym razem tematem zajęć były dolne plecy, krzyż i biodra. Pozwoliło nam to uporządkować wiedzę na temat terapii dolnych pleców i uświadomiło po raz kolejny, jak wiele joga ma nam do zaoferowania. Dziękujemy Ci Kasiu. 
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć okiem Izy


dodano 26.02.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł. Wiele osób już od dawna na to czekało. 

 Zapraszamy!


dodano 22.02.2018

KONKURS Z TARGÓW ZDROWYCH INSPIRACJI ROZSTRZYGNIĘTY


Konkurs z Targów Zdrowych Inspiracji rozstrzygnięty! Nagrody w postaci magazynów Yoga&Ayurveda oraz wejściówki na jogę wylosowali: Agnieszka Tańska i Maciej Wazarewicz. Po odbiór nagród zapraszamy do recepcji. Gratulujemy!


dodano 20.02.2018

TARGI ZDROWYCH INSPIRACJI ZA NAMI


DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPÓLNĄ PRAKTYKĘ

Mieliśmy okazję praktykować jogę w niezwykłym miejscu jakim jest Sala Cesarska w Hali Stulecia. Dziękujemy Wam wszystkim za wspólną praktykę. Jak zwykle nas nie zawiedliście i na zajęciach pojawiło się dużo osób, sporo pierwszy raz! Dziękujemy, że nam zaufaliście i że to my mogliśmy pokazać Wam, czym jest joga. Oby to był dopiero początek niezwykłej przygody i przemiany życia na lepsze ;)

Dziękujemy także bardzo ekipie Hali Stulecia, zwłaszcza Pauli za umożliwienie nam przeżycia takiej przygody. Do zobaczenia na macie!


dodano 19.02.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

W tym tygodniu praktykujemy wygięcia oraz skręty. Zapraszamy. Te pozycje świetnie uelastyczniają kręgosłup i sprawiają, że czujemy się młodsi


dodano 16.02.2018

JOGA NA TARGACH ZDROWYCH INSPIRACJI


17-18.02.2018 HALA STULECIA - SALA CESARSKA, I PIĘTRO

Kochani w ten weekend spotkacie nas na na Targach Zdrowych Inspiracji w Hali Stulecia. Zapraszamy na nasze stoisko i na darmowe zajęcia jogi. Czekamy na Was!!! 


Więcej informacji >


dodano 14.02.2018

W TYM TYGODNIU W PARZE TANIEJ


Kupując dwie rzeczy, drugą tańszą dostajesz -10%.
Oferta dotyczy sklepu stacjonarnego.dodano 12.02.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Dają także mnóstwo satysfakcji. Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Silny brzuch sprawia ponadto, że rzadziej uskarżamy się na bóle pleców. Zapraszamy!


dodano 09.02.2018

14 LUTY DZIEŃ ZAKOCHANYCH

ZAJĘCIA DLA TWOJEJ DRUGIEJ POŁÓWKI CAŁKOWICIE ZA DARMO!


Jest to dzień szczególny dla wszystkich zakochanych. Warto spędzić ten czas w wyjątkowy sposób. dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę. Twoja druga połówka wchodzi na zajęcia całkowicie za darmo. A nóż zakocha się w jodze, tak jak Ty, i będziecie mogli spędzać wspólnie czas na macie! Przyprowadź swoją drugą połówkę gratis na zajęcia poranne lub wieczorem na godzinę 19:30 lub 21:00! 

więcej >


dodano 09.02.2018

WALENTYNKOWE ZESTAWY W JOGA MARKET W SUPER CENIE!


Jogamarket ma dla Was ofertę Joglovych Walentynek! Przez cały przyszły tydzień będziecie mogli kupić specjalne zestawy pomocy do jogi w super cenach.

Zestawy DLA NIEJ i DLA NIEGO 10% taniej!

więcej >


dodano 07.02.2018

WYGRAJ NAGRODĘ NA TAGRACH ZDROWYCH INSPIRACJI


DO WYGRANIA WEJŚCIÓWKI NA JOGĘ I MAGAZYNY YOGA&AYURVEDA

Wszystkie osoby uczestniczące na zajęciach jogi w trakcie targów, oraz osoby które zrobią zakupy na naszym stoisku, będą mogły wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera i wrzucisz kuponik do skrzyneczki. Do wygrania są zestawy w których skład wchodzą:

- 2 magazyny Yoga&Ayrveda

- podwójna wejściówka na jogę

więcej >


dodano 05.02.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj uczymy pozycji stojących i odwróconych... Bo czasami trzeba spojrzeć na świat z innej perspektywy Zapraszamy!dodano 02.02.2018

JOGA NA TARGACH ZDROWYCH INSPIRACJI


17-18.02.2018 HALA STULECIA

Fabryka Energii ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach jogi podczas Targów Zdrowych Inspiracji, które odbędą się 17, 18 lutego w Hali Stulecia. Czekają na was 3 sesje jogi, każda poświęcona innemu tematowi. Ponadto na naszym stoisku z pomocami do jogi będziecie się mogli zaopatrzyć w pomoce do jogi oraz poduszki prozdrowotne.

  • bezpłatne zajecia jogi
  • stoisko z pomocami do jogi oraz z poduszkami prozdrowotnymi
  • całodzienne porady eksperta

Zapraszamy 

więcej informacji >


dodano 29.01.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH

W tym tygodniu praktykujemy pozycje terapeutyczne. Zwraca się w nich szczególną uwagę na prawidłowe ustawienie kręgosłupa, kolan oraz bioder. 

Zapraszamy!  


dodano 23.01.2018

WARSZTAT MARKA W ZIELONEJ GÓRZE ZA NAMI!


W UBIEGŁY WEEKEND ZIELONA GÓRA MIAŁA PRZYJEMNOŚĆ POZNAĆ ŻYWIOŁ ZIEMI W JODZE

Zielona Góra ćwiczy z Markiem!!! W ostatnią sobotę Marek poprowadził warsztat w szkole Jogomania w Zielonej Górze. Zajęcia poświęcone były żywiołowi ziemi w jodze. Dzięki takiej praktyce uczestnicy zajęć nabrali mnóstwa sił i energii, która pozwoli im przetrwać do wiosny 


dodano 22.01.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne i pranajamę. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować. W trakcie praktyki skupimy się na tym, by pozycje, które wykonujemy, wykonywane były bezwysiłkowo. Zadbamy o to, by rejon brzucha i twarz były rozluźnione, co dodatkowo pozwala wyciszyć umysł.

Zapraszamy 


dodano 11.01.2018

WYNIKI KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO

Święta, Święta i po Świętach. Czas to był bardzo intensywny dla nas wszystkich ale jak zawsze znaleźliście także chwilę na praktykę jogi ;)

Dziękujemy wszystkim serdecznie za wspólną zabawę i oczywiście zachęcamy do udziału w następnym konkursie. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców.

karnet na 8 wejść na okaziciela - Monika Budnik

karnet na 4 wejścia na okaziciela - Marek Firlejczyk

2 podwójne wejściówki na okaziciela - Stanisław Szałasz

poduszka relaksacyjna na oczy - Paweł Jankowski

poduszka z łuski gryczanej 42x26 cm - Monika Jeżewska

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy po odbiór nagród do recepcji ;)


dodano 08.01.2018

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Zapraszamy!


dodano 05.01.2018

DRZWI OTWARTE W FABRYCE ENERGII


NA DARMOWYCH ZAJĘCIACH KARNETY DLA NOWYCH OSÓB 20% TANIEJ

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Fabryce Energii - Centrum Jogi. W tym dniu będziecie mogli poćwiczyć u nas całkowicie za darmo, skorzystać z porad nauczycieli oraz obejrzeć film o życiu B. K. S. Iyengara. Przygotowaliśmy dla Was różne rodzaje zajęć, m.in. jogę dynamiczną, zajęcia relaksacyjne oraz zajęcia dla kobiet w ciąży. Nie zabraknie także klasycznych zajęć metodą B.K.S. Iyengara. Poznacie także naszą nową piękną szkołę a dla nowych osób, i osób z co najmniej półroczną przerwą, karnet na zajęcia kupicie 20% taniej!

Więcej szczegółów poniżej

14.01.2018 Drzwi Otwarte pl. Wolności 7 szczegóły

15.01.2018 Drzwi Otwarte ul. Strzegomska 322 szczegóły


dodano 03.01.2018

PARAPETÓWKA ZA NAMI!!!


STAŁO SIĘ!!! OFICJALNIE OGŁASZAMY, ŻE NASZA SZKOŁA ZNAJDUJE SIĘ NA PL. WOLNOŚCI 7

Parapetówka w nowej Fabryce za nami!!!  Niniejszym ogłaszamy, że Fabryka Energii oficjalnie przeniosła się już na nowe miejsce!  Dziękujemy Wam za przybycie. Było nas mnóstwo, był też nasz krasnal Asanek! Pozycje stojące przećwiczone, także nasze nowe sale już nabrały pozytywnej jogicznej energii. Dziękujemy Wam za wspólną praktykę, za medytację w ruchu, wspólnego szampana i ciacho! ( P.S. Ciacho z wrażenia aż połknęło literkę).  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć "okiem Izy"  

zobacz zdjęcia >


dodano 02.01.2018

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 27.12.2017

PARAPETÓWKA!


FABRYKA ENERGII I ASANEK ZAPRASZAJĄ NA PARAPETÓWKĘ!

Kochani ten upragniony dzień w końcu nadchodzi! Zapraszamy Was serdecznie do naszej nowej szkoły na PARAPETÓWKĘ! Spotykamy się o godzinie 18:00. Weźcie ze sobą stroje do jogi - zaczniemy od zajęć. Potem przyjdzie czas tańce, szampana i ciasto. Będziecie mogli w końcu zobaczyć naszą nową szkołę i poćwiczyć wspólnie z nami w naszym nowym miejscu. Poznacie także naszego Asanka - naszego nowego jogicznego przyjaciela!

Wstęp z ważnym biletem. Bilety są do odebrania osobiście na recepcji do 29 grudnia!

MIEJSCE: Pl. Wolności 7, I piętro

DATA: 30.12.2017

GODZINA: 18:00


dodano 27.12.2017

POZNAJCIE NAZWY NASZYCH SAL


WZORCOWNIA POSTAW I WALCOWNIA CHARAKTERÓW - TAM BĘDZIEMY PRAKTYKOWAĆ!

Niniejszym ogłaszamy, że zwycięzcą konkursu na nazwy dla naszych nowych dwóch sal zostaje pan Adam Michalewski. Nasze sale będą się nazywały Wzorcownia Postaw (to będzie większa sala) oraz Walcownia Charakterów (mniejsza sala). Szczęśliwego zwycięzcę zapraszamy do nas do recepcji po odbiór nagrody!

Gratulujemy!dodano 27.12.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

W tym tygodniu praktykujemy pozycje relaksacyjne. Pozycje te pomogą nam się wyciszyć i zrelaksować po intensywnych przedświątecznych tygodniach.

Zapraszamy 


dodano 20.12.2017

KONKURS ŚWIĄTECZNY ROZPOCZĘTY


ZBIERAJ PIECZĄTKI I WYGRYWAJ NAGRODY

W dniach 20.12.17 - 07.01.18  zbierajcie pieczątki na kuponikach które dostaniecie na recepcji. Wystarczy uzbierać 4 pieczątki, żeby wygrać atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do zabawy!

Więcej szczegółów na naszej stronie >


dodano 19.12.2017

ASANEK NABIERA KSZTAŁTÓW


Krasnal Asanek jest już coraz bliżej nas. Jak widać powoli nabiera kształtów i już wkrótce pojawi się pod naszą nową szkołą. Asanek ma nadzieję, że pojawicie się na otwarciu naszej nowej szkoły, żeby się z nim przywitać ;)dodano 18.12.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


SKRĘTÓW I WYGIĘĆ

Kochani w tym tygodniu praktykujemy skręty i wygięcia. Pozycje te dodają energii i odżywiają kręgosłup. Dzięki temu będziemy mieli więcej siły na nadchodzące Święta ;) 

Zapraszamy!


dodano 14.12.2017

PROSIMY O ZABRANIE PRYWATNYCH RZECZY Z SZATNI


Kochani!!! W związku z tym, że wkrótce się przeprowadzamy, prosimy, abyście zabrali swoje prywatne rzeczy z szatni (maty, stroje) do przyszłego piątku (22.12.2017).


dodano 12.12.2017

POZNAJCIE ASANKA!


ASANEK TO NASZ NOWY JOGICZNY PRZYJACIEL, KTÓRY WKRÓTCE STANIE PRZED NASZA SZKOŁĄ

Z dalekich Indii wyruszył w stronę Wrocławia krasnal Asanek. Planuje zjawić się na otwarciu Fabryki Energii w nowym miejscu. Wedy stanie przed naszą szkołą dumnie i prężnie w Virabhadrasanie I. Będzie też na Wrocławskiej Mapie Poszukiwaczy Krasnali a na razie pozuje z gracją na obrazie

Zobacz więcej >


dodano 12.12.2017

WARSZTAT "ZIMOWE POBUDZENIE ZA NAMI"


Ostatnia niedziela upłynęła nam na praktyce asan ujarzmiających w nas żywioł ognia. Zaczęliśmy od wykładu na temat żywiołów i z taką wiedzą przystąpiliśmy do praktyki. Poranna sesja ukierunkowana była na pobudzenie żywiołu ognia i rozgrzanie nas. Po obiedzie wróciliśmy na sesję asan regenerujących, mających na celu uspokojenie żywiołu ognia, czyli wyciszenie i schłodzenie ciała po porannej praktyce. Wszystko pilnie przećwiczyliśmy i przeżyliśmy w naszych ciałach, co poniektórzy czują jeszcze do dziś 

zobacz więcej zdjęć > 


dodano 11.12.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

Kochani w tym tygodniu praktykujemy siady, skłony, napinanie brzucha i balanse, czyli po tygodniu stojących schodzimy do parteru. Ale, żeby nie było - w parterze też się można zmęczyć 

Zapraszamy 


dodano 09.12.2017

MAREK ROZCHWYTYWANY ;)


NAJBLIŻSZE WARSZTATY MARKA W INNYCH MIASTACH

Po udanym warsztacie Marka w Poznaniu także inne jogi zaprosiły go do poprowadzenia u nich warsztatów. I tak Marek zacznie 20.01.2018 od poprowadzenia warsztatu w Jogomania w Zielonej Górze, potem 18.03.2018 przywita wiosnę wraz z grupą joginów z Głogowa w szkole Szkoła Jogi Surya Namaskar a 8 kwietnia zagości z warsztatem w Tychach w szkole Joga To My. Trzeba się dzielić pozytywną energią, a że Marek ma jej pod dostatkiem bo prowadzi Fabrykę Energii, to chyba wszyscy wiemy, prawda?


dodano 08.12.2017

JUŻ WIDAĆ NASZE NOWE OKNA


ZAPRASZAMY NA SPACER NA PL. WOLNOŚCI - SPRAWDŹCIE, GDZIE TERAZ BĘDZIEMY

Zapraszamy na spacer po pl. Wolności. Będziecie mogli zobaczyć okna naszej nowej szkoły w których już wiszą plakaty informujące o tym, gdzie się przenosimy. 

(To tak dla ciekawskich którzy pytają, gdzie teraz będziemy  ).

Przy okazji dla Was odrobina widoku z okien - będziemy mieli widok na Forum Muzyki


dodano 07.12.2017

NOWE WAŁKI W NASZYM SKLEPIE


WAŁEK DO JOGI IDEALNYM PREZENTEM POD CHOINKĘ

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego po przepiękne wałki do jogi. Taki wałek może Ci posłużyć w bardzo wielu pozycjach, dodatkowo jest piękny i cieszy oko. Na dodatek do wielu wałków można sobie dokupić poduszkę do medytacji lub relaksacyjną na oczy do kompletu!  A jak nie masz pomysłu na prezent mikołajkowy to voila! Pomysł już jest!!! 

Zapraszamy do sklepu 


dodano 04.12.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH I ODWRÓCONYCH

W tym tygodniu praktykujemy pozycje stojące I odwrócone. Przydadzą się na rozgrzewkę kiedy na zewnątrz zimno i szaro brrr... 

Zapraszamy 


dodano 28.11.2017

KONKURS NA NAZWĘ SALI


WYMYŚL NAZWY DLA NASZYCH SAL I WYGRAJ KARNET OPEN!!!


Jak dobrze wiecie, w naszej nowej szkole będą dwie sale do jogi - większa i mniejsza. Jak widać na zdjęciu robota wre  Ale Wy też możecie się wykazać!!! Ogłaszamy konkurs na nazwy dla naszych sal! Najlepszą odpowiedź nagrodzimy karnetem open.

Swoje pomysły zgłaszajcie na recepcji lub wysyłajcie mailem na ewa@fabrykaenergii.pl albo piszcie na facebooku


Zapraszamy do zabawy 


dodano 27.11.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Pozycje te wspaniale uspakajają ciało i wyciszają umysł. W dzisiejszym zabieganym  świecie tego właśnie nam trzeba!!! 

Zapraszamy 


dodano 24.11.2017

PIERWSZY Z CYKLU WARSZTAT Z KASIĄ PILORZ ZA NAMI


Tak nam upłynął zeszły weekend. Na warsztacie z Kasią Pilorz pracowaliśmy nad kostkami, kolanami i biodrami. Pozwoliło nam to uporządkować naszą wiedzę o asanach i lepiej poznać samego siebie. Po raz kolejny przekonaliśmy się też o tym, jak bardzo w naszych ciałach wszystko jest połączone i że jedno wynika z drugiego. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Jak dobrze, że joga ma na to wszystko sposoby.Dziękujemy Ci Kasiu!

więcej zdjęć >


dodano 20.11.2017

MAUVE ROBI DLA NAS ARANŻACJĘ WNĘTRZ


Cóż to za piękna Vira II. A czemuż ona taka z miarką? Bo Mauve już się szykuje na jogowanie w naszej nowej Fabryce. Dziękujemy dziewczynom, że zajęły się aranżacją wnętrz w naszym nowym miejscuDajcie czadu!!!


dodano 20.11.2017

OD DZISIAJ UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Pozycje te otwierają klatkę piersiową i wspaniale odżywiają kręgosłup. To nam doda mnóstwa energii w te jesienne dni. Zapraszamy


dodano 16.11.2017

TU POWSTAJE NASZA NOWA SZKOŁA!!!


BIUROWIEC POD ZŁOTYM DĘBEM, PL. WOLNOŚCI 7 - TAM NAS WKRÓTCE SZUKAJCIE 

Tu powstaje nasza Nowa Szkoła!!! 
Niektórzy już wiedzą, inni jeszcze nie, ale wszyscy jesteście bardzo ciekawi, gdzie teraz będziemy produkowali Pozytywną Energię. Uchylamy więc rąbek tajemnicy i zdradzamy lokalizację!!!
Biurowiec pod Złotym Dębem, pl. Wolności 7 zaraz przy Forum Muzyki - to tutaj niedługo będziemy się spotykać. Kto już się nie może doczekać. Bo my tak!!!


dodano 14.11.2017

PRZEPROWADZAMY SIĘ!!!


JUŻ NIEDŁUGA NASZA SZKOŁA BĘDZIE WIĘKSZA - SPECJALNIE DLA WAS  

Fabryka Energii, Fabryka Energii. Dlaczego dwa razy? Ponieważ już wkrótce widzimy się w Fabryce na 2 x większej powierzchni na dwóch salach do jogi z dwa razy większą liczbą nauczycieli i na dwa razy większej ilości zajęć!!! Od dawna nas o to prosiliście, dziękujemy Wam za motywację. Wkrótce kolejne zdjęcia z postępu prac  Śledźcie naszą stronę

więcej zdjęć i info na Facebooku > 


dodano 10.11.2017

ŚWIĘTUJEMY!!!


Świętujemy i się cieszymy tylko dlaczego???

Wielkie wydarzenie już wkrótce. Czekajcie na MEGA newsa! Fabryka is coming! 


dodano 27.10.2017

JOGA A RWA KULSZOWA


Rwa kulszowa dotyka coraz więcej osób. Na szczęście joga ma sposoby, by sobie z tym radzić. Zapraszamy do bardzo ciekawej lektury artykułu na ten temat na Marka blogu.

artykuł >


dodano 19.10.2017

WARSZTAT "ENERGETYCZNA JESIEŃ" ZA NAMI

Pierwszy warsztat z cyklu "4 pory roku" odbył się w ostatnią niedzielę. Mieliśmy cały dzień na wspólna praktykę jogi. Było bardzo jogicznie, duchowo i rodzinnie zarazem. Dochodzą nas słuchy, że warsztat bardzo wam się podobał i poczuliście się doenergetyzowani na całą jesień ;) Tym bardziej więc cieszymy się że będziecie z nami na kolejnych warsztatach z cyklu. Dla tych, którym nie udało się praktykować z nami w ostatnią niedzielę mamy dobrą wiadomość, a mianowicie są jeszcze wolne miejsca na kolejne 3 warsztaty z tego cyklu. Info na naszej stronie w zakładce "WARSZATATY". Zapraszamy!

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotogalerii na naszym Facebooku;)

zobacz galerię >


dodano 17.10.2017

FABRYKA ENERGII NA FESTIWALU BEZTROSKA


Miniony weekend był dla nas okazją do wspólnej praktyki jogi na II edycji Festiwalu Bestroska.  Tak, jak rok temu, zaszczyciliście nas liczną frekwencją. Ogromnie dziękujemy wam za zainteresowanie i pilną praktykę ;) Mamy nadzieję, że natchnęliśmy Was do regularnej praktyki jogi ;) Jak w końcu wiemy, joga to zdrowie i siła zarówno w ciele jak i w duchu ;) Zapraszamy!


dodano 16.10.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Pozycje te uelastyczniają kręgosłup i dodają energii. Wygięcia mają działanie antydepresyjne, otwierają klatkę piersiowa i sprawiają, że jesteśmy silniejsi psychicznie i nabieramy pewności siebie. Skręty natomiast sprawiają, że nasz kręgosłup dostaje zastrzyk substancji odżywczych, co wspaniale go odmładza. Ponadto poprawiają pracę układu pokarmowego. zapraszamy!


dodano 02.10.2017

FOTORELACJA Z "CHILLOUT Z JOGĄ W STODOLE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH"


Stodoła Wszystkich Świętych zaintrygowała nas wszystkich, tym bardziej byliśmy mile zaskoczeni, że na żywo miejsce to wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Spędziliśmy czas na praktyce jogi, raz bardziej intensywnej, innym razem mniej. Było mnóstwo medytacji i dużo relaksów, słowem - chillout z jogą. A wszystko to w przepięknej sali Stodoły, gdzie oczy cieszyły wiszące na suficie kwiaty i piękne widoki za oknami. W kącie płonął kominek a z kuchni dochodziły zapachy pysznego jedzenia. Nic dziwnego, że już nie możemy się doczekać kolejnego warsztatu w Stodole. A ten już w przyszłym roku ;) Szczegóły niebawem ;)


zobacz galerię >


dodano 02.10.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 27.09.2017

FABRYKA ENERGII NA FESTIWALU BEZTROSKA


Ubiegłoroczny festiwal Beztroska, na którym mieliśmy przyjemność prowadzić zajęcia jogi okazał się ogromnym sukcesem. Na każdych zajęciach mieliśmy pełną salę, co też pokazało nam, że również Wam idea festiwalu i zajęć w murach Browaru Mieszczańskiego bardzo się spodobała. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, iż także w tym roku także zostaliśmy zaproszeni na Festiwal.  

więcej informacji >


dodano 26.09.2017

ZMIANY W GRAFIKU OD 1 PAŹDZIERNIKA


Kochani od 1 października drobna zmiana w grafiku. Zajęcia o 7:00 przenosimy z poniedziałku i środy na wtorek i czwartek. Prowadzić będzie Maria. Zapraszamy!

zobacz grafik >


dodano 25.09.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Często całymi dniami jesteśmy tak zapracowani, że nie mamy ani chwili na odpoczynek. Ciągle gdzieś pędzimy, coś załatwiamy o czymś myślimy. Po pracy wracamy do domu a tam pojawiają się kolejne obowiązki do wykonania - i znowu nie ma czasu na odpoczynek. Jeśli też tak masz, przyjdź na jogę.U nas będziesz mógł a czystym sumieniem zrelaksować ciało i głowę. 


dodano 20.09.2017

CHRISTIAN PISANO PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!Tego jeszcze nie było‼️ Christian Pisano (nauczyciel stopnia Senior Advanced III - jeden z trzech na świecie!) po raz pierwszy w Polsce‼️
Mamy przyjemność pochwalić się, że w maju 2018 jako pierwsi w Polsce będziemy mieli zaszczyt gościć tego światowej klasy nauczyciela z Nicei! Jego nauczanie cenią sobie jogini na całym świecie a teraz także i my będziemy mieli szansę z tego skorzystać. Z zapisami ruszamy od października. Szczegóły warsztatu wkrótce na naszej stronie


dodano 20.09.2017

WYNIKI LOSOWANIA KARNETÓW W DRZWI OTWARTYCH


Jak zawsze po wakacjach mieliśmy okazję spotkać się na Drzwiach Otwartych. Dziękujemy wszystkim za wspólna praktykę i mamy nadzieje, że przygoda z jogą która się właśnie w waszym życiu zaczęła,  będzie trwała przez długie lata. Kolejne drzwi Otwarte w naszej szkole już w styczniu! Zapraszamy!

Karnety na jogę na Drzwiach Otwartych wylosowały:

Janina Zabawa

Joanna Zagrobelny

Gratulujemy!!! Karnety są do odebrania na recepcji.


dodano 19.09.2017

MAREK BEDNARSKI NAUCZYCIELEM NUMERU W NAJNOWSZYM WYDANIU YOGA&AYURVEDA!!!


Marek Bednarski nauczycielem numeru w najnowszym wydaniu Yoga&Ayurveda!!! I jakże ciekawy temat jego najnowszego artykułu: "Niemożliwe jest jakby wyzwaniem"... hmmm... o czym my tam przeczytamy. Ale kochani to nie wszystko! W tym numerze jeszcze wywiad Ewy z Eyal Schifroni, nauczycielem z Izraela, który w maju prowadził u nas niezwykły warsztat o pomocach do jogi i o żywiołach w jodze. Zapraszamy do lektury

Magazyn dostępny jest u nas na recepcji i w naszym sklepie.


kup magazyn >


dodano 18.09.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Wygięcia doskonale wydłużają kręgosłup i przody ud oraz otwierają klatkę piersiową. Skręty natomiast doskonale odżywiają kręgosłup. Połączenie w sekwencji asan pozycji z tych dwóch grup sprawia, że czujemy się bardzo dobrze nie tylko fizycznie ale także psychicznie. Stajemy się po nich wyżsi, bardziej smukli i bardziej elastyczni. Znikają bóle kręgosłupa i nabieramy mnóstwa pozytywnej energii. Zapraszamy!


dodano 14.09.2017

WYNIKI KONKURSU WAKACYJNEGO


Wakacje za nami. Pomimo urlopów i upałów byliście bardzo wytrwali w swojej praktyce i regularnie uczęszczaliście na zajęcia. Kuponików z pieczątkami konkursowymi zebraliśmy więc całe mnóstwo. Niektórzy rekordziści wrzucili do skrzyneczki po 4 kupony! ;)

Dziękujemy wszystkim serdecznie za wspólną zabawę i oczywiście zachęcamy do udziału w następnym konkursie. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców.


lista zwycięzców >

dodano 19.09.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Zapraszamy!


dodano 31.08.2017

ZMIANY W GRAFIKU OD 12 WRZEŚNIA


Kochani od 12 września będziemy mieli drobne zmiany w grafiku. Pojawią się nowe zajęcia w niedzielę o 12:00 i we wtorek o 10:30. Ponadto sobotnia grupa o 10:30 zmieni się na średnio zaawansowaną a poniedziałkowa grupa o 19:30 zmieni się w początkującą (to już od 4 września). Zapraszamy!


zobacz grafik >


dodano 29.08.2017

FABRYKA ENERGII NA ZIELONYM FESTIWALU


ZAPRASZAMY NA DARMOWE ZAJĘCIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU


Wszystkich kochających praktykować jogę na świeżym powietrzu zapraszamy na darmowe zajęcia, które odbędą się w sobotę 9 września oraz w  niedzielę 10 września na Placu Społecznym w ramach Zielonego Festiwalu.  Weźcie ze sobą maty do jogi i wygodne stroje. Zajęcia odbędą się o godzinie 15:00. Prowadzi Maria.

 Zapraszamy

więcej o festiwalu >


dodano 28.08.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH

Każdy z nas miewa dni kiedy coś go boli, coś mu dolega. Jednego dnia dokuczają nam dolne plecy, innego dnia boli nas szyja lub bark. Jeszcze innego dnia nabawiamy się jakiejś kontuzji i boli nas kolano lub staw skokowy. Można coś z tym zrobić. Nie musimy godzić się z bólem. Zapraszamy na zajęcia na których skupimy się na naszych najczęstszych dolegliwościach, czyli głównie bólach pleców ale nie tylko. Przekonaj się, że odpowiednio dobrane asany mogą pomóc Ci teraz oraz w przyszłości. Zapraszamy!


dodano 18.08.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 13.08.2017Do Jogi w Parku jeszcze dwa dni a tymczasem zapraszam do obejrzenia galerii z ostatnich zajęć, które prowadziła dla Was Marysia  Gratulujemy wygranym, którzy dzięki uważnemu słuchani, co mówi nauczyciel i zdobyli nagrody: koszulkę, torbę z logo oraz podwójną wejściówkę. W tą niedzielę też będzie konkurs! Zapraszamy do zabawy.  

zobacz galerię >


dodano 14.08.2017

ZAJĘCIA UL. STRZEGOMSKA OD 04.09.17


Dochodzą nas słuchy, że już nie możecie się doczekać powrotu zajęć na ul. Strzegomskiej. Otóż mamy dla Was dobrą wiadomość, bo to już bardzo niedługo ;) Jak zawsze, po wakacyjnej prezerwie, od września ruszamy z pełną parą. Zajęcia będą odbywały się, jak wcześniej,  w poniedziałki i środy. Prowadzą Kasia Płatek i Maria Roszkowska. Grafik dostępny jest na naszej stronie.

więcej informacji >dodano 14.08.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Wygięcia doskonale wydłużają kręgosłup i przody ud oraz otwierają klatkę piersiową. Skręty natomiast doskonale odżywiają kręgosłup i uelastyczniają go. Połączenie w sekwencji asan pozycji z tych dwóch grup sprawia, że czujemy się bardzo dobrze nie tylko fizycznie ale także psychicznie. Oddychamy pełna piersią, znikają bóle kręgosłupa i nabieramy mnóstwa pozytywnej energii. Zapraszamy!


dodano 11.08.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 06.08.2017


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniej Jogi w Parku. Zajęcia prowadziła Ewa. Ćwiczyli z nami maili i duzi, starsi i młodsi. Doszły nas słuchy, że niektórzy przyjeżdżają nawet spoza Wrocławia specjalnie na Jogę w Parku ;) Jak widać, dla chętnego nic trudnego ;)

Dziękujemy wszystkim za wspólną praktykę i zapraszamy na następne zajęcia które poprowadzi Maria. Przypominamy, że oprócz przyjemności ze wspólnej praktyki jogi będziecie mieli szansę wygrania jednej z trzech nagród: podwójnej wejściówki, torby z logo oraz koszulki do jogi ;)

zobacz galerię >


dodano 08.08.2017

ZUPEŁNIE NOWY CYKL "4 PORY ROKU"


ŻYWIOŁY W JODZE: ZIEMIA, OGIEŃ, POWIETRZE I WODA

Zapraszamy na całkowicie nowy i odmieniony cykl jednodniowych warsztatów "4 pory roku". Całodniowe warsztaty poświęcone będą żywiołom w jodze. Jesienią, po urlopach,  spróbujemy ugruntować się w żywiole ziemi, zimą ogrzeje nas żywioł ognia, wiosną rozruszamy się po zimie z żywiołem powietrza a latem przyjemnie schłodzi nas żywioł wody. Zapraszamy!

więcej informacji >


dodano 07.08.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Zapraszamy!


dodano 03.08.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 30.07.2017


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniej Jogi w Parku. Zajęcia prowadziła Daria, pomagały jej Lidzia, Magda i Dorota ;) Jak widać na zdjęciach dużo się działo. Nie ma to jak Vira III o poranku ;) Dziękujemy wszystkim za wspólną praktykę i zapraszamy na następne zajęcia które poprowadzi Ewa.  

zobacz galerię >


dodano 31.07.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH


Od dzisiaj praktykujemy pozycje stojące. Pewnie naszym kochanym joginom urlopowiczom ćwiczyło się w Rogowie tak, ale my na sali też damy radę... I nie wieje wiatr i słońce nie razi w oczy...Same plusy  Zapraszamy na zajęcia


dodano 27.07.2017

JOGA A RWA KULSZOWA - NOWY WPIS NA BLOGU MARKA BEDNARSKIEGO


..." Jeżeli  dokucza Ci schorzenie zwane rwą kulszową,  proces uspokajania poruszeń umysłu jest niemożliwy. Ból hamuje bowiem jakiekolwiek wejście w ten proces. Guruji Iyengar zawsze uważał, że ułomności ciała i umysłu nie mogą być przeszkodą wykluczającą nas ze ścieżki jogi. Stworzył rozmaite pomoce i mocno rozwinął gałąź praktyki medycznej. Dzięki temu osoby chore mogły pozbyć się swych dolegliwości na tyle, by móc uczestniczyć w zajęciach na normalnych klasach"...

czytaj dalej >


dodano 26.07.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 23.07.2017


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniej Jogi w Parku. Chociaż na 11 zapowiadany był deszcz, mieliśmy szczęście i wszystko się przesunęło o tyle, że zdążyliśmy zrobić całe zajęcia. Ktoś tam na górze czuwa nad nami ;) Dziękujemy wszystkim za wspólną praktykę i zapraszamy za tydzień. Zajęcia poprowadzi Daria.

zobacz galerię >


dodano 24.07.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH

Często całymi dniami jesteśmy tak zapracowani, że nie mamy ani chwili na odpoczynek. Ciągle gdzieś pędzimy, coś załatwiamy o czymś myślimy. Po pracy wracamy do domu a tam pojawiają się kolejne obowiązki do wykonania - i znowu nie ma czasu na odpoczynek. Jeśli też tak masz, przyjdź na jogę.U nas będziesz mógł a czystym sumieniem zrelaksować ciało i głowę. 


dodano 24.07.2017

DWA TURNUSY JOGI NAD MORZEM ZA NAMI


Wydawało się, że do wakacji jeszcze tyle czasu a tu już dwa turnusy wakacji z jogą w Rogowie za nami i trzeci w trakcie. Słyszymy od powracających osób że, jak zwykle, było cudownie, że joga dodała Wam skrzydeł, wypoczęliście i dobrze pojedliście. Podobno Marek nawet nie dał za bardzo w kość ;) (ale to mogą być odczucia czysto indywidualne ;))

Sporo osób chciało przedłużyć wyjazd ale nie było już miejsc. Także wiecie, co zrobić za rok? Zapisać się od razu na dwa turnusy! Albo na trzy, a co tam ;)


dodano 19.07.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 16.07.2017


Jak zwykle nas nie zawiedliście i przyszliście licznie na Jogę w Parku ;) Jak widać wakacje to zdecydowanie najlepszy moment na to, by spędzać miło czas poza domem. A że najlepiej jest go spędzić na praktyce jogi to już pewnie wiecie ;)

 Dziękujemy wszystkim za wspólną praktykę i, jak zawsze, zapraszamy za tydzień.

zobacz galerię >


dodano 18.07.2017

WAKACJE Z JOGĄ 2016 - WSPOMNIENIA 


Wakacje z jogą w pełni. Jedni są teraz na warsztatach, niektórzy już wrócili, inni mają jeszcze wszystko przed sobą. W takich chwilach przychodzą wspomnienia z zeszłego roku. Zobaczcie jaką piękną kartkę podarował Markowi rok temu turnus III. I cóż za poezja!!! Musicie to koniecznie przeczytać!!!

przeczytaj kartkę >


dodano 17.07.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


WYGIĘĆ I SKRĘTÓW

Wygięcia doskonale wydłużają kręgosłup i przody ud oraz otwierają klatkę piersiową. Skręty natomiast doskonale odżywiają kręgosłup. Połączenie w sekwencji asan pozycji z tych dwóch grup sprawia, że czujemy się bardzo dobrze nie tylko fizycznie ale także psychicznie. Stajemy się po nich wyżsi, bardziej smukli i bardziej elastyczni. Znikają bóle kręgosłupa i nabieramy mnóstwa pozytywnej energii. Zapraszamy!


dodano 11.07.2017

FOTORELACJA Z JOGI W PARKU 09.07.2017


Ostatnia niedziela zaczęła się dla nas praktyką jogi na świeżym powietrzu. Pogoda na szczęście dopisała dlatego było nas dużo i bardzo przyjemnie się ćwiczyło. Paweł przeprowadził nas przez różne grupy asan, dzięki czemu po zajęciach poczuliśmy cudowny przypływ energii i byliśmy gotowi na wszelkie "wyzwania" nadchodzącego dnia. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotogalerii ;)

Zobacz galerię > 


dodano 10.07.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SIADÓW, SKŁONÓW, NAPINANIA BRZUCHA I BALANSÓW

W pozycjach tych rozciągane są intensywnie nogi i kręgosłup. Skłony wyciszają także umysł i mają działanie uspokajające. Balanse czynią nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie ;) Napinanie brzucha przygotowuje nas do trudniejszych pozycji w balansie, takich jak stanie na rękach albo stanie na głowie. Zapraszamy!


dodano 03.07.2017

JOGA NA "SPOTKANIACH W KOBIECYM STYLU"


Już w najbliższą sobotę Kasia Płatek będzie miała przyjemność poprowadzić zajęcia jogi dla uczestniczek konferencji, która odbędzie się w hotelu Sofitel. "Spotkania w Kobiecym Stylu" to konferencja dla kobiet, które pragną zmienić swoje życie na lepsze i nie boją się podążać za marzeniami.

Specjalnie dla Was na hasło "Fabryka Energii" bilet na konferencje będzie tańszy o 20%!

więcej informacji >


dodano 30.06.2017

KONKURS WAKACYJNY


ĆWICZ JOGĘ W WAKACJE I WYGRYWAJ NAGRODY!!!

W dniach 03.07 - 03.09.2017  zbierajcie pieczątki na otrzymanych na recepcji kuponikach. Wystarczy uzbierać 8 pieczątek aby wziąć udział w losowaniu nagród.

więcej informacji >


dodano 26.06.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI RELAKSACYJNYCH I PRANAJAMY

Pozycje te wyciszają umysł i sprawiają, że stajemy się bardzie stabilni emocjonalnie. Przynoszą całkowite rozluźnienie ciała i pozwalają doświadczyć wewnętrznej ciszy. Polecane są wszystkim bez wyjątku.


dodano 23.06.2017

NOWY ARTYKUŁ MARKA W MAGAZYNIE YOGA&AYURVEDA


"Ból jest odczuciem subiektywnym, przykrym i negatywnym, osadzonym w ciele fizycznym i/lub psychicznym. Jest też jednak niezbędnym mechanizmem utrzymującym nas przy życiu - dzięki niemu wiemy o wszelkich dolegliwościach trawiących nasz organizm..."

Kup magazyn >


dodano 23.06.2017

CELE PRAKTYKI JOGI


Kiedy zaczynamy praktykować jogę przyświeca temu jakiś cel. Chcemy być zdrowsi, pozbyć się bólu pleców, marzymy o większej elastyczności ciała, pragniemy się wyciszyć i odstresować. Wszystkie te cele są bardzo dobre, ale jaki w zasadzie jest główny cel jogi, ten o którym mówią Jogasutry?

Czytaj więcej >


dodano 19.06.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


SKRĘTÓW, WYGIĘĆ W TYŁ

Pozycje z wygięciem w tył doskonale odżywiają kręgosłup i uelastyczniają go. Na poziomie psychicznym dodają pewności siebie oraz mają działanie antydepresyjne.

Skręty natomiast są doskonałymi pozycjami w przypadku bólu pleców, poprawiają trawienie i dodają witalności.


dodano 09.06.2017

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI 25.06.17


Po raz kolejny zapraszamy Was do świętowania Światowego Dnia Jogi. Specjalnie z tej okazji zaczynamy wcześniej Jogę w Parku! Zapraszamy Was 25 czerwca na godzinę 10:15 do Parku Słowackiego (za Panoramą Racławicką). Wystarczy, że weźmiecie ze sobą wygodny strój i matę do jogi (ewentualnie duży ręcznik lub koc). Zajecia poprowadzi Kasia Płatek.

 Zapraszamy

Dowiedz się więcej >


dodano 07.06.2017

FOTORELACJA Z "LETNIEJ ROZGRZEWKI"


3-4 czerwca odbył się, już  ostatni w tym sezonie, warsztat z cyklu "4 Pory Roku". Całe dwa dni praktykowaliśmy pod czujnym okiem Marka. Szlifowaliśmy swoje balanse i vinjasy. Warsztat był niezwykle różnorodny, zarówno pod względem samej praktyki asan, które były bardzo urozmaicone, jak i pod względem atmosfery, raz bardziej poważnej i skupionej a raz luźniejszej, bardziej wesołej. Jak dobrze wiemy, joga wyzwala z nas wiele różnych emocji ;)

Zobacz galerię > 


dodano 05.06.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI STOJĄCYCH

Od dzisiaj praktykujemy długo przez Was oczekiwane pozycje stojące, które sprawiają że mocno i stabilnie stąpamy po ziemi, jesteśmy bardziej pewni siebie a nasze ciała stają się silniejsze i bardziej elastyczne. Zapraszamy


dodano 03.06.2017

JOGA NA ŻYWO W TELEWIZJI ECHO 24


Wielkimi krokami zbliża się Joga w Parku. Startujemy już 25 czerwca w Światowy Dzień Jogi. Z tej okazji robimy dla Was Jogę w Parku o tydzień wcześniej niż zawsze! Mieliśmy okazje opowiedzieć o tym w porannym programie w telewizji Echo 24. 

Zobacz zdjęcia >


dodano 31.05.2017

FOTORELACJA Z WARSZTATU Z EYAL SHIFRONI


Na pewno zdjęcia nie oddadzą atmosfery warsztatu, nie usłyszymy głosu Eyala i nie poczujemy na własnych ciałach tego, jak cudownie się praktykuje pod jego okiem ale zobaczcie choć namiastkę z tego, jak było...

Zobacz galerię > 


dodano 29.05.2017

W TYM TYGODNIU UCZYMY


POZYCJI TERAPEUTYCZNYCH - w dzisiejszych czasach wiele osób uskarża się na różne dolegliwości bólowe. Praca przy komputerze, siedzący tryb życia, niedostateczna ilość ruchu. Wszystko to wpływa na nasz kręgosłup, który staje się sztywny i słaby. Często dochodzą do tego także przebyte urazy i kontuzje. 

Podczas zajęć terapeutycznych będziemy pracowali w pozycjach tak, by uwolnić napięcie z mięśni i rozluźnić je. Nie zabraknie także rozciągania, które sprawi, że między kręgami pojawi się więcej przestrzeni oraz pozycji skręconych, które doskonale odżywiają kręgosłup. Odpowiednie użycie pomocy do jogi sprawi, że pozycje posłużą nam jeszcze lepiej.


dodano 29.05.2017

WARSZTAT Z EYAL SHIFRONI ZA NAMI


Warsztat z Eyal Shifroni za nami. Dzisiaj pożegnaliśmy naszego niezwykłego gościa i już nie możemy doczekać się następnego spotkania. 

Więcej zdjęć z warsztatów wkrótce. Zaglądajcie na naszą stronę 


dodano 21.05.2017

KOBIETA W PRAKTYCE JOGI


Marysi warsztat dla kobiet zbliża się wielkimi krokami. Przypominamy, że odbędzie się już 11 czerwca. Poświecony będzie praktyce asan w trakcie menstruacji. Jeszcze można się zapisywać  A na zachętę przypomnienie Marka wpisu na blogu "Kobieta w praktyce jogi". Zachęcamy do lektury

Czytaj artykuł >


dodano 20.05.2017

MAJÓWKA 2018 - RUSZYŁY ZAPISY


Kochani majówka 2017 świeżo za nami a my już mamy dla Was świetną wiadomość na przyszły rok!!! Otóż będą dwie majówki - krótka i długa! Można zapisać się na wybraną krótszą majówkę albo na obie razem i wtedy odpocząć w górach aż 10 dni!!! 

Szczegóły na stronach:

krótka majówka

długa majówka


dodano 19.05.2017

NOWA POZYCJA RELAKSACYJNA - PARŚVA SVANASANA 


Jakie znamy pozycje Psa? Każdy na pewno kojarzy pozycje Psa z Głową do Góry, Psa z Głową w Dół i różne warianty tych asan. A może by tak Psa w Savasanie? Albo inaczej - Savasana z psem? Albo po prostu Parśva Svanasana 


dodano 18.05.2017

WARSZTAT Z EYAL SHIFRONI CORAZ BLIŻEJ


Już tylko kilka dni dzieli nas od długo oczekiwanego, jedynego w Polsce warsztatu z Eyal Shifroni, nauczycielem z Izraela. Patrząc na jego zdjęcia z innych warsztatów może być bardzo ale to bardzo ciekawie.
Za rok także planujemy zorganizować warsztat z Eyalem, także kto się na tegoroczny nie załapał, będzie miał nową szansę. Szczegóły wkrótce 

Zobacz więcej >

 

 

dodano 10.05.2017

FOTORELACJA Z POKAZU JOGI NA DNIACH ODRYDni Odry za nami. Pomimo że pogoda nie dopisała tak bardzo, jak byśmy tego chcieli, przybyliście licznie na Bulwar Dunikowskiego. Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność. Atrakcji było sporo, myślimy, że każdy znalazł coś dla siebie. 

Obejrzyj galerię zdjęć >


dodano 21.04.2017

JOGA NA DNIACH ODRY Z FABRYKĄ ENERGII


22 kwietnia w Światowy Dzień Ziemi zapraszamy na nadodrzańskie bulwary, by wspólnie bawić się i poznawać naszą wrocławską rzekę. Spotkanie ma pokazać Odrę jako miejsce rekreacji i wypoczynku, ale także ważny element środowiska i gospodarki.

Fabryka Energii będzie miała przyjemność zaprezentować jogę na scenie. Po prezentacji przeniesiemy się w inne miejsce gdzie odbędzie się lekcja jogi. Weźcie ze ze sobą wygodny strój i matę do jogi ewentualnie koc lub duży ręcznik.

Czytaj dalej >


dodano 15.04.2017

JOGA W PARKU Już od 25 czerwca, jak co roku, zapraszamy na Jogę w Parku.

Ćwiczymy w Parku Słowackiego za Panoramą Racławicką w każdą niedzielę wakacji o godzinie 10:30. 

Czytaj dalej >


dodano 03.04.2017

DRZWI OTWARTE UL. ŚW. ANTONIEGO 2/4Zapraszamy 10.09.2017 na bezpłatne zajęcia jogi w ramach Dnia Otwartego w Fabryce Energii. Na dobry początek wszystkie karnety kupisz w dniu Drzwi Otwartych 20% TANIEJ *. 

Czytaj dalej >


dodano 03.04.2017

DRZWI OTWARTE UL. STRZEGOMSKA 322Zapraszamy 04.09.2017 na bezpłatne zajęcia jogi w ramach Dnia Otwartego w Fabryce Energii. Na dobry początek wszystkie karnety kupisz w dniu Drzwi Otwartych 20% TANIEJ *. 

Czytaj dalej >
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.

Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń

Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń

Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń

Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

UsuńGórna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń

Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń


Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń


Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

UsuńGórna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń
Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń


Górna wskazówka: Na szerokich stronach internetowych, kolumny będą pokazywały się jedna przy drugiej. Na wąskich stronach będą ułożone pionowo. x

Ile kolumn?

Usuń